Club Brugge gerustgesteld na transferoffensief Antwerp

1103 stemmen
Club Brugge gerustgesteld na transferoffensief Antwerp

Antwerp FC maakte afgelopen weekend een duidelijk statement met de transfer van Radja Nainggolan. En de voormalig Rode Duivel liet er in zijn eerste reactie weinig twijfel over bestaan: de Great Old wil voor de titel gaan. "Paul Gheysens heeft tegen mij gezegd: 'met u wil ik het kampioenschap winnen'", aldus de middenvelder.


Nainggolan is de zoveelste naam van het stilaan indrukwekkende lijstje met Antwerpse zomeraanwinsten. En dat transferoffensief is ook bij de concurrentie uiteraard niet onopgemerkt gebleven. "Gheysens is bereid om zware investeringen te doen om Club Brugge van de titel te houden en zelf de titel te pakken", reageerde Club-coach Philippe Clement op het nieuws rond Nainggolan. De titelverdediger is dus op zijn hoede.

Maar in een interview met Sporza laat analist Eric Van Meir verstaan dat Blauw-Zwart zich nog niet al te druk moet maken. "Antwerp wil Club Brugge het vuur aan de schenen leggen. Maar Club hoeft volgens mij nog niet ongerust te worden. In mijn ogen hebben ze nog altijd de beste ploeg", aldus Van Meir, die wel een spannender competitieverloop verwacht. "Het zou me verbazen als Club net als vorig jaar weer 12 punten voorsprong heeft na de reguliere competitie."

LEES OOK: 'Nieuw bestuur aan zet: twee grote vertrekkers bij Antwerp'

Welke club heeft momenteel de sterkste kern in de breedte?

Meest recent

'Mannaert hakt knoop door: opvolger Garcia al bekend?'

Daags na de WK-finale is het doek officieel gevallen voor Rudi Garcia, die zopas "in onderling ...

71
71
Officieel: einde verhaal voor Garcia bij Rode Duivels

De kogel is door de kerk: het aflopend contract van Rudi Garcia als bondscoach van de Rode Duivels ...

397
397
'Leko klopt op tafel: code rood bij Club Brugge'

Het succes dreigt deze zomer weer zijn tol te eisen bij Club Brugge, waar tal van sterkhouders op ...

329
329
Voormalig Rode Duivel getroffen door dubbele tragedie

Soms slaat het noodlot twee keer toe in amper enkele dagen tijd. Ex Rode Duivel Philippe Vande Walle ...

48
48
'Club in blijde verwachting: Tzolis-tijdslijn bekend'

Bij Club Brugge hebben ze geduld moeten oefenen, maar nu kunnen ze eindelijk hun transfers beginnen ...

193
193
Anderlecht kent volgende opdracht in Europa League

Voor Anderlecht begint het seizoen al deze week, want donderdag moeten ze al aan de bak in de tweede ...

271
271
'Opmerkelijke transferwending rond De Bruyne'

Nu het WK ten einde is, kan de internationale transfermarkt eindelijk helemaal op gang komen. Dat ...

593
593
Straffe Rodri schaart zich in historisch kwartet

Het WK kende zondagavond zijn apotheose met de finale tussen Spanje en Argentinië, waarbij La ...

35
35
'Done deal: Genk heeft recordtransfer helemaal beet'

Bij KRC Genk staan er nog enkele zeer spraakmakende transfers op til. De Limburgers zien wellicht ...

580
580
TRANSFERUURTJE: 'Club slaat stevig toe, Antwerp verkoopt'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

403
403
Otamendi scheldt Rodri de huid vol: “Huilen bij de refs”

Spanje versloeg Argentinië na verlengingen in de WK-finale. La Roja is aldus wereldkampioen, ...

315
315
‘Club Brugge sluit verrassende transferdeal met JPL-club’

Het is een drukke transferzomer voor Club Brugge. De Belgische landskampioen vreest het vertrek van ...

783
783
‘Union baalt van knaltransfer Scherpen: vervanger in vizier’

Union SG verliest elk seizoen sterkhouders, maar toch staat de Brusselse club telkens mee bovenaan. ...

167
167
‘Cercle verliest publiekslieveling: beperkte transfersom’

Cercle Brugge hoopt komend seizoen weer hoge ogen te gooien in de Jupiler Pro League. Afgelopen ...

179
179
Groot drama Spaanse viering: 13-jarige jongen overleden

La Roja is wereldkampioen en dat werd uiteraard ook in Spanje gevierd. Daar kwam echter dramatisch ...

0
0
Antwerp-fans sneren na overname ferm naar Beerschot

Royal Antwerp FC heeft officieel afscheid genomen van Paul Gheysens. Het consortium van Wouter ...

627
627
Nieuwe beelden duiken op: Olmo krijgt zware klappen

De WK-finale tussen Spanje en Argentinië krijgt een erg zure nasmaak. Tijdens de wedstrijd ...

739
739
Harde realiteit Trump en Infantino tijdens finale: “Tragisch"

Spanje is wereldkampioen na een zenuwslopende finale tegen Argentinië, maar alle aandacht ging ...

352
352
STVV pakt uit met nieuwe Japanner: “Ideale nummer 10”

Sint-Truiden VV heeft sinds de overname een Japanse invasie en die duurt ook dit seizoen voort. De ...

81
81
'Recordtransfer Karetsas: grootmacht zorgt voor wending'

Coach Jess Thorup stoomt zijn troepen momenteel voor de competitieopener tegen Zulte Waregem. ...

423
423
Club Brugge onder druk: Yaremchuk-record aan diggelen?

Club Brugge is opnieuw bezig aan een erg lucratieve transferzomer. Het heeft er alle schijn van dat ...

954
954
Half Time Show zwáár onder vuur: "Het was waardeloos"

De finale van het WK 2026 ging zoals verwacht gepaard met de typische glitter en glamour. De FIFA ...

221
221
Ongezien! Trump zorgt voor bizar moment op WK-uitreiking

Zestien jaar na hun triomf in Zuid-Afrika, heeft Spanje zich voor de tweede keer tot wereldkampioen ...

338
338
Argentinië met grond gelijk gemaakt: "Schande voor het voetbal"

Argentinië kreeg zondagavond een uitgelezen kans om zich voor de twee keer op rij tot ...

726
726
Leko enorm in de problemen na peperdure Vasovic-deal

De komst van Andrej Vasovic lijkt op papier goed nieuws voor Club Brugge. In werkelijkheid bezorgt ...

469
469

Meer sportnieuws