Uitblinker Gent heeft boodschap voor Vanhaezebrouck

door
Uitblinker Gent heeft boodschap voor Vanhaezebrouck

Na vier speeldagen heeft AA Gent dan toch zijn eerste competitiezege weten te verzilveren. De Buffalo's hielden zondagnamiddag namelijk de drie punten thuis tegen KV Mechelen en speelden een overtuigende wedstrijd. Uiteindelijk werd het 2-0, maar mits wat meer precisie in de afwerking had die score veel hoger kunnen liggen.


Bij Gent liepen dan ook verschillende uitblinkers rond. Met name aanvoerder Vadis Odjidja kwam opnieuw sterk voor de dag. Hij was alomtegenwoordig op het middenveld en had met wat meer meeval ook kunnen/moeten scoren. Dat laatste was volgens hem echter een collectief mankement. "Het enige probleem is dat we veel meer hadden moeten scoren. In de tweede helft hadden we iets meer moeten doorduwen om dat tweede doelpunt te maken. Zo hadden we een rustiger wedstrijdverloop kunnen krijgen. En nu bleef het nog spannend tot op het einde", klonk het op de clubwebstek.

Vadis had overigens ook een boodschap voor zijn trainer. In de voorbije weken voerde Hein Vanhaezebrouck immers constant veranderingen door binnen zijn basiself, maar de aanvoerder hoopt dat er nu terug meer standvastigheid in het elftal komt. "Het is momenteel wel belangrijk dat we nu een paar wedstrijden met dezelfde spelers spelen om automatismen te kweken. Als we iets meer op elkaar ingespeeld geraken, dan zullen de doelpunten wel komen."

LEES OOK: Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

Vanhaezebrouck roteert te veel bij Gent ...

Meest recent

Mbappé betrapt?' Pikant dubbelleven zet Spanje in brand'

Wat gebeurt er wanneer een superster niet alleen op het veld, maar ook in de liefde meerdere ...

13
13
Puzzelwerk Hayen: logische vervanger El Ouahdi staat klaar

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een plek in de kwartfinales van de Europa League. Daarvoor ...

22
22
Garcia op plichten gewezen: "Hij móét mee naar WK"

Vrijdag is het weer zover, dan maakt Rudi Garcia zijn eerste selectie van 2026 bij de Rode Duivels ...

56
56
‘Klap na klap: Club Brugge breekt speler volledig’

Bij Club Brugge krijgt een eigen opgeleide speler opnieuw een harde tik. Na een mislukte ...

80
80
Hete zomer Anderlecht: liefst elf spelers richting exit?

Nu er minstens tot eind dit seizoen uitsluitsel bestaat over de positie van hoofdtrainer, kan RSC ...

152
152
Made in JPL: Thiago en Tolu stelen show in Premier League

Verschillende oude bekenden uit de Jupiler Pro League maken ook dit seizoen weer het mooie weer in ...

61
61
Verbeke doet boekje open over "slechtste transfer ooit"

Sinds hij het profvoetbal enkele maanden geleden de rug toekeerde verdween Peter Verbeke naar de ...

138
138
'Beproefd recept Club Brugge: opvolger Leko al bekend?'

Het spelpeil laat geregeld te wensen over, maar sinds Ivan Leko het roer overpakte van Nicky Hayen ...

467
467
Taravel grijpt in: 'miscast' Anderlecht maakt brokken

RSC Anderlecht ging zondag met 1-0 onderuit tegen KV Mechelen. De gebeten hond langs Paars-Witte ...

244
244
'Jackpot voor Antwerp: ontdekking lokt leger scouts'

Antwerp bleef zondag steken op een 1-1 gelijkspel tegen Standard. Net zoals de afgelopen weken stond ...

303
303
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

278
278
'Transferfiasco Jonathan David: bliksem-exit in zicht'

Na enkele seizoenen te hebben uitgeblonken bij Lille OSC, versierde Jonathan David afgelopen zomer ...

106
106
Selectie Rode Duivels: 'Vier afhakers, dríé grote verrassingen'

Volgende week gaat de eerste interland-break van 2026 van start, tevens de laatste interland-periode ...

734
734
Drastische titelvoorspelling: "Zij zijn kansloos"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

365
365
'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

415
415
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

354
354
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

243
243
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

433
433
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

402
402
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

134
134
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

527
527
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
Brusselmans haalt BV's door gehaktmolen: "Absolute sukkels!"

Herman Brusselmans doet weer waar hij al decennia het beste in is: stoken, schoppen en tegelijk ...

238
238
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

118
118
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

451
451

Meer sportnieuws