Uitblinker Gent heeft boodschap voor Vanhaezebrouck

519 stemmen
Uitblinker Gent heeft boodschap voor Vanhaezebrouck

Na vier speeldagen heeft AA Gent dan toch zijn eerste competitiezege weten te verzilveren. De Buffalo's hielden zondagnamiddag namelijk de drie punten thuis tegen KV Mechelen en speelden een overtuigende wedstrijd. Uiteindelijk werd het 2-0, maar mits wat meer precisie in de afwerking had die score veel hoger kunnen liggen.


Bij Gent liepen dan ook verschillende uitblinkers rond. Met name aanvoerder Vadis Odjidja kwam opnieuw sterk voor de dag. Hij was alomtegenwoordig op het middenveld en had met wat meer meeval ook kunnen/moeten scoren. Dat laatste was volgens hem echter een collectief mankement. "Het enige probleem is dat we veel meer hadden moeten scoren. In de tweede helft hadden we iets meer moeten doorduwen om dat tweede doelpunt te maken. Zo hadden we een rustiger wedstrijdverloop kunnen krijgen. En nu bleef het nog spannend tot op het einde", klonk het op de clubwebstek.

Vadis had overigens ook een boodschap voor zijn trainer. In de voorbije weken voerde Hein Vanhaezebrouck immers constant veranderingen door binnen zijn basiself, maar de aanvoerder hoopt dat er nu terug meer standvastigheid in het elftal komt. "Het is momenteel wel belangrijk dat we nu een paar wedstrijden met dezelfde spelers spelen om automatismen te kweken. Als we iets meer op elkaar ingespeeld geraken, dan zullen de doelpunten wel komen."

LEES OOK: Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

🚀

Vanhaezebrouck roteert te veel bij Gent ...

Meest recent

"Het is zuur dat ik weg moet bij Beerschot"

Beerschot greep uiteindelijk op het nippertje naast een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Ze ...

17
17
Club Brugge en Union kennen hun straffen

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er intussen al enkele weken op, maar enkele clubs moesten ...

58
58
'Iran dreigt: match tegen Rode Duivels stilgelegd?'

Er zullen straks op het WK heel wat ogen gericht zijn op groep G en dat zal niet noodzakelijk zo ...

128
128
'Club wrijft zich in handen: tweede grootmacht wil Ordoñez'

Bij Club Brugge lijken ze deze zomer het vertrek van heel wat smaakmakers te moeten vrezen. Na ...

168
168
KV Kortrijk zwaait clubicoon na decennia uit

KV Kortrijk keert straks na een jaartje afwezigheid weer terug in de Jupiler Pro League, nadat het ...

40
40
'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Westerlo wist de voorbije jaren al de nodige zeer winstgevende transfers te doen. De Kemphanen ...

32
32
Boeckx slachtoffert Theate tegen Egypte: opvallende reden

Donderdag is het zover: dan gaat het WK 2026 eindelijk van start. De Rode Duivels moeten wel nog wat ...

172
172
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Khalaili en Tzolis barst los'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

150
150
'Khalaili geeft jawoord: Union neemt standpunt in'

Union staat alweer voor een drukke transferzomer. Na opnieuw een sterk seizoen met bekerwinst, een ...

81
81
'Opmerkelijke naam sluit aan bij Rode Duivels'

De Rode Duivels zijn intussen goed aangekomen in de Verenigde Staten en zijn er volop begonnen aan ...

95
95
'Keita met toptransfer ploegmaat van Rode Duivel'

Rudi Garcia mocht slechts 26 Rode Duivels meenemen naar het WK en dus moest hij heel wat spelers ...

79
79
Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

45
45
Conceição onthult: “Ik kreeg aanbieding uit België”

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

169
169
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

65
65
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

273
273
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

113
113
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

250
250
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

37
37
'KRC Genk helemaal los: officieel bod op nieuwe spits'

KRC Genk is volop bezig met het vormen van zijn selectie voor volgend seizoen. Met Jeppe Erenbjerg ...

331
331
Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

In het Spaanse voetbal gaat momenteel niet enkel het wereldkampioenschap over de tongen. Zo bedaart ...

197
197
De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

999
999
'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

1309
1309
Garcia duwt Doku in de problemen: 'Hier komt miserie van’

Garcia maakt Doku nu wel heel belangrijk. Dat is logisch, want hij is misschien de gevaarlijkste ...

439
439
'City verwent opvolger Guardiola met nieuwe sterspeler'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

199
199
KBVB leert lesje: Garcia ontvangt cruciaal toekomstnieuws

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

264
264

Meer sportnieuws