'Barça zet Lacazette én Aubameyang op verlanglijst'

door
'Barça zet Lacazette én Aubameyang op verlanglijst'

FC Barcelona opent zondagavond zijn nieuwe seizoen met een thuiswedstrijd tegen Real Sociedad. Bij de Catalanen is het natuurlijk uitkijken naar wie de positie van de vertrokken Lionel Messi zal innemen. Coach Ronald Koeman lijkt voor Antoine Griezmann te gaan.


Op zijn persbabbel van zaterdagmiddag zwaaide de Nederlandse trainer alvast met lof naar de Fransman, die tot dusver niet helemaal kon overtuigen op Camp Nou. "Hij moet nu een stap naar voren zetten. Ik denk dat hij de positie van Messi kan overnemen en dat is een voordeel voor hem", klonk het. Al benadrukt Koeman wel dat hij ondanks de financiële problemen hoopt op een extra aanvaller, zeker nu Sergio Agüero lange tijd buiten strijd is. "We moeten een nieuwe aanvaller zien te strikken, mocht dat mogelijk zijn."

UPDATE 15/08
Koeman hoopt dus op de komst van een extra spits, maar Barça kampt natuurlijk met de nodige financiële problemen. Volgens SPORT zal de transferwens van de trainer dan ook enkel uitkomen indien Martin Braithwaite voor een aardig bedrag wordt verkocht. Moest dat lukken, dan zou het vizier gericht worden op een duo van Arsenal FC: Pierre-Emerick Aubameyang en Alexandre Lacazette. Beide spelers zouden alvast graag aan de slag gaan in Camp Nou. Die laatste zit bovendien in zijn laatste contractjaar bij de Gunners. Al blijft het de vraag of Barça financieel in staat is om één van de twee te strikken.

LEES OOK: Vlotte zeges Liverpool en Barça, ademruimte voor Pocognoli

Indien Barça één speler kon halen, wie zou u kiezen?

Meest recent

Steun voor Hasi: hoe Anderlecht héél geduldig is

Bij RSC Anderlecht besloten ze om verder te gaan met Besnik Hasi. Hij moet echter winnen van ...

13
13
Vrancken is scherp na vreemde rode kaart voor STVV

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen, maar werd zaterdagavond weer een beetje met de voetjes ...

103
103
'Club Brugge legt prijskaartje Onyedika vast'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

355
355
Vlotte zeges Liverpool en Barça, ademruimte voor Pocognoli

Er kwamen zaterdagavond nog enkele Europese grootmachten in actie. Liverpool en FC Barcelona hebben ...

20
20
Charleroi zet straffe reeks voort en stuit opmars STVV

Charleroi blijft zijn straffe reeks van de laatste weken verderzetten. Ze pakken nu ook de scalp van ...

51
51
'Genk laat toptalent vertrekken: oorzaak bekend'

KRC Genk beleeft een zeer opmerkelijke mercato. Het versterkt zich voorlopig niet, maar laat wel ...

158
158
Woeste Kompany haalt uit naar refs na nieuw puntenverlies

Maandenlang was Bayern München onaantastbaar in de Bundesliga, maar plots lijkt het team van ...

140
140
Nainggolan weer beslissend, RWDM wint opnieuw

In de slotwedstrijden van zaterdagavond in de Challenger Pro League heeft Radja Nainggolan zich ...

86
86
PSG stuurt speler naar België, verrassende transfer Yaremchuk

De wintermercato is in zijn laatste dagen aanbeland. Ongetwijfeld zullen we daarin nog enkele ...

154
154
'Cercle pakt nog uit met Duitse jeugdinternational'

Cercle Brugge was de voorbije weken goed op dreef, maar kreeg zaterdag een pijnlijke 0-4 om de oren ...

67
67
'Club Brugge in shock: alsnog vertrek Onyedika?'

Voor Club Brugge belooft het slot van de wintermercato nog zeer druk te worden. Niet alleen hopen ze ...

410
410
Chelsea wint op de valreep, Bayern verliest weer punten

Bayern München en Vincent Kompany lijken plots in een dipje te zitten. Ze blijven achter met ...

21
21
Slotoffensief komt te laat: Essevee onderuit tegen Westerlo

Zulte Waregem heeft zaterdag een zeer slechte zaak gedaan. Het moet weer bang achterom kijken nadat ...

31
31
‘Real verraadt eigen coach: droomtrainer staat al klaar’

Real Madrid heeft z’n nieuwe T1 nog maar net aangesteld, maar het Bernabéu gelooft er ...

136
136
Vrancken geeft het 'geheim' van STVV-succes prijs

STVV is bijzonder sterk bezig en staat knap tweede in de Jupiler Pro League. Vanavond nemen ze het ...

32
32
'AA Gent deelt KRC Genk twee transfertikken uit'

In België is er al jaren een strijd om de beste talenten. AA Gent probeert ook steeds meer in ...

215
215
'Club Brugge baalt: parel trekt naar Europese top'

Club Brugge leeft momenteel op een wolk na de kwalificatie in de Champions League, maar ze gaan toch ...

788
788
Druk op Renard neemt toe: "Er werd toch flink gespendeerd"

Besnik Hasi krijgt voorlopig de volle laag, maar daarachter zal Olivier Renard toch stilaan ...

379
379
Vannieuwkerke verrast vriend en vijand met opvallende zet

Karl Vannieuwkerke is dit weekend te horen en te zien op het WK Veldrijden in het Nederlandse Hulst. ...

119
119
KRC Genk maakt transferdeal met FC Barcelona bekend

Een zeer opvallende transfer bij Racing Genk. Daar hebben ze vandaag een deal gesloten met FC ...

189
189
Clement komt met bijzonder straffe Premier League-uitspraak

Philippe Clement kende wisselend succes bij AS Monaco en Rangers FC. Hij trok nadien naar Norwich ...

98
98
Arsenal recht de rug, Leipzig haakt helemaal af

In de Bundesliga en Premier League stonden er namiddag een aantal matche op het programma. Kregen we ...

22
22
Antwerp houdt gezondheidswandeling bij Cercle Brugge

Royal Antwerp FC stond om 16u voor een aantal moeilijke verplaatsing naar Cercle Brugge. Al werd het ...

82
82
Kompany looft oude JPL-bekende: "Groot talent"

Bayern München hoopt vandaag weer de zege te pakken tegen Hamburger SV. Vincent Kompany kreeg ...

43
43
Vanhaezebrouck scherp voor De Mil: "Stel je je vragen bij"

Rik De Mil trok enkele weken geleden van Sporting Charleroi naar AA Gent. Bij de Carolo's doet Hans ...

265
265

Meer sportnieuws