'Barça zet Lacazette én Aubameyang op verlanglijst'

door
'Barça zet Lacazette én Aubameyang op verlanglijst'

FC Barcelona opent zondagavond zijn nieuwe seizoen met een thuiswedstrijd tegen Real Sociedad. Bij de Catalanen is het natuurlijk uitkijken naar wie de positie van de vertrokken Lionel Messi zal innemen. Coach Ronald Koeman lijkt voor Antoine Griezmann te gaan.


Op zijn persbabbel van zaterdagmiddag zwaaide de Nederlandse trainer alvast met lof naar de Fransman, die tot dusver niet helemaal kon overtuigen op Camp Nou. "Hij moet nu een stap naar voren zetten. Ik denk dat hij de positie van Messi kan overnemen en dat is een voordeel voor hem", klonk het. Al benadrukt Koeman wel dat hij ondanks de financiële problemen hoopt op een extra aanvaller, zeker nu Sergio Agüero lange tijd buiten strijd is. "We moeten een nieuwe aanvaller zien te strikken, mocht dat mogelijk zijn."

UPDATE 15/08
Koeman hoopt dus op de komst van een extra spits, maar Barça kampt natuurlijk met de nodige financiële problemen. Volgens SPORT zal de transferwens van de trainer dan ook enkel uitkomen indien Martin Braithwaite voor een aardig bedrag wordt verkocht. Moest dat lukken, dan zou het vizier gericht worden op een duo van Arsenal FC: Pierre-Emerick Aubameyang en Alexandre Lacazette. Beide spelers zouden alvast graag aan de slag gaan in Camp Nou. Die laatste zit bovendien in zijn laatste contractjaar bij de Gunners. Al blijft het de vraag of Barça financieel in staat is om één van de twee te strikken.

LEES OOK: Twee verrassende Duivels bij meest waardevolle spelers

Indien Barça één speler kon halen, wie zou u kiezen?

Meest recent

Keert Leon Bailey terug naar de Jupiler Pro League?

Leon Bailey stond bij KRC Genk al snel te boek als een absoluut toptalent. De winger ging nadien ...

10
10
Solden bij Club, RSCA en Genk: wie hapt snel?

Bij Club NXT, RSCA Futures en Jong Genk spelen heel veel jonge talenten. Voor andere Belgische ...

31
31
Gouden Schoen: zijn dit de zes winnaars?

Vanavond kennen we de winnaar van de Gouden Schoen bij de dames en heren. Daarnaast zullen ook de ...

58
58
Belgisch talent debuteert bij PSV en mag hopen op meer kansen

PSV heeft zijn koppositie in de Eredivisie zaterdagavond nog wat verstevigd. Het boekte een ruime ...

38
38
Hasi baalt: "Daar veel interessante spelers voor Anderlecht"

Anderlecht hoopt klaar te zijn voor de tweede helft van het seizoen na een weekje onder de Spaanse ...

186
186
'Mokerslag Antwerp: volgende sterkhouder vertrekt'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

235
235
De Ketelaere kroont zich tot matchwinnaar bij Atalanta

Charles De Ketelaere is uitstekend begonnen aan 2026. De Rode Duivel was eerder deze week al ...

48
48
'Verrassende transferwending rond Joel Ordoñez'

Club Brugge staat nog voor een drukke wintermercato. Niet alleen zoekt het zelf naar versterking ...

251
251
Egypte maakt indruk en kegelt titelhouder uit Africa Cup

De Rode Duivels zouden volgende zomer weleens hun handen vol kunnen hebben met Egypte op het WK. De ...

130
130
'Standard met handen in haar: bizarre transfer verklaard'

Standard hoopt na de winterstop zijn zesde plaats vast te kunnen houden, maar evident zal dat niet ...

124
124
Goots vreest ramp voor Antwerp: "Als zij opnieuw uitvallen..."

Volgend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. In de laatste tien speeldagen van ...

86
86
Waanzinnige beelden: massale knokpartij na Algerije-Nigeria

Zaterdag worden op de Africa Cup de laatste twee kwartfinales afgewerkt. In de eerste van die ...

201
201
'Dwomoh grijpt naast verhoopte transfer'

Enkele jaren geleden stond Pierre Dwomoh nog te boek als één van de grootste talenten ...

81
81
'Standard haakt af voor sensatie op Belgische velden'

De wintermercato begint in ons land alsmaar meer op gang te komen. Daarbij lijken verschillende ...

153
153
Club Brugge bedrogen: Furo-deal blijkt zware misrekening

Het voelde als slim verkopen, maar dat knaagt nu al. Club Brugge laat Kaye Furo vertrekken en dacht ...

1289
1289
'Zirkzee baalt en ziet mooie transfer definitief afketsen'

Joshua Zirkzee wist zich nog niet door te zetten bij Manchester United. De Nederlandse aanvaller ...

69
69
Westerlo aan zet: derde sterkhouder weg?

Bij KVC Westerlo moeten ze deze mercato verkopen. De Kemphanen hebben alle seizoenen rode cijfers en ...

85
85
'AA Gent ruikt volgende jackpot na vertrek Gandelman'

AA Gent heeft al wat spelers van de hand kunnen doen. De kans is bestaande dat de Buffalo's nog een ...

564
564
'Simic verrast iedereen compleet met nieuwe transfer'

RSC Anderlecht wist Jan-Carlo Simic afgelopen zomer te verkopen aan Al-Ittihad. Dat vulde de kassa ...

255
255
'Gerucht ontkracht: géén prioriteit voor Anderlecht'

De tweede seizoenshelft staat voor de deur bij RSC Anderlecht, aanstaande donderdag begint RSCA ...

128
128
Tessa Wullaert open over relatie: "We hebben het echt gehad"

Tessa Wullaert is al jaren het gezicht en het geweten van het Belgische vrouwenvoetbal. Als ...

169
169
Hasi ziet druk stijgen: "Dat is onze doelstelling"

RSC Anderlecht moet volgende week aan de bak tegen AA Gent. Een uitschakeling in de Beker van ...

146
146
Manchester City stoot met monsterzege door in FA Cup

In Duitsland en Engeland stonden er namiddag wedstrijden op het programma. De Bundesliga opende het ...

34
34
Megatransfers Club Brugge en Genk: "Hij moét vertrekken"

Club Brugge en KRC Genk zijn twee Belgische clubs die al vele jaren op rij jaarlijks zeer goed ...

1122
1122
'STVV raast door en wil toeslaan met knaltransfer'

STVV is bezig met heel wat transferdossiers. De Kanaries willen zich duidelijk versterken en ...

138
138

Meer sportnieuws