'Standard verrast met komst van ex-speler van Club Brugge'

381 stemmen
'Standard verrast met komst van ex-speler van Club Brugge'

Standard heeft zich tot dusver nog niet al te veel kunnen roeren op de transfermarkt door de barre financiële situatie. Met Aron Dönnum streek tot dusver amper één nieuwe speler neer, maar daar zal snel verandering in komen. Vrijdag kwam Glody Likonza (TP Mazembe) in België aan en daarnaast wil Standard ook nog gaan shoppen bij het grote Juventus.


La Dernière Heure weet dat de Rouches werk maken van de komst van Hamza Rafia, een 22-jarige offensieve middenvelder. De Tunesische international speelde de voorbije twee seizoenen bij de U23 van de Oude Dame, maar mocht ook één keer opdraven in het A-elftal. Vorig seizoen mocht hij invallen in een bekerwedstrijd tegen Genoa, waarin hij prompt in de verlengingen de winnende treffer scoorde. Rafia zou zelfs al in Luik vertoeven, dus de transfer lijkt bijna rond te zijn. Aangezien de speler bij Juventus nog maar één jaar contract heeft, lijkt het erop dat hij definitief de overstap zal maken. Eerder kwam Rafia ook uit voor de jeugdelftallen van Olympique Lyon.

UPDATE 20u40

Standard slaat een dubbelslag bij Juventus. De Rouches halen Hamza Rafia naar Luik, maar volgens Goal Italia komt ook Daouda Peeters naar Standard. De voormalige speler van Club Brugge mocht al een tijdje weg bij Juve en werd gelinkt aan ploegen als Zulte Waregem, Lorient en nog een aantal clubs. Mbaye Leye liet vorige week nog verstaan dat hij er een krachtige verdedigende middenvelder bij wou. Hij wordt dus op zijn wenken bediend.

LEES OOK: PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Zou Peeters een goede aanwinst zijn voor Standard?

Meest recent

'Gheysens krijgt uitstel: Jaecques einde contract bij Antwerp'

De situatie bij Royal Antwerp FC is onzeker. Paul Gheysens had tot 30 juni om de lening van tien ...

34
34
Garcia: "Zo'n speler krijgt België misschien nooit meer"

Rudi Garcia zat in Seattle samen met de aanwezige Belgische media. Daar nam hij het op voor een van ...

33
33
'Biglia naar Serie A, Belgische club vangt bot'

Lucas Biglia keerde een jaar geleden terug naar RSC Anderlecht om er assistent-trainer te worden van ...

31
31
Gert Verheyen zet internet in brand met opvallende beelden

Wie Gert Verheyen alleen kent als scherpe voetbalanalist, zal wellicht twee keer moeten kijken naar ...

54
54
'Anderlecht drukt door: bod van negen miljoen euro'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

283
283
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

91
91
Rode Duivels krijgen al mokerslag net voor Senegal

De Rode Duivels kregen na de groepswinst de loting waar ze op hoopten, maar voor de match tegen ...

231
231
Senegal is op zijn hoede voor drie Rode Duivels

België neemt het vanavond om 22u op tegen Senegal. De Rode Duivels krijgen een zeer taaie ...

115
115
'Anderlecht gelinkt aan zeer verrassende transfer'

RSC Anderlecht speurt rond naar versterking. De Brusselaars worden de afgelopen dagen met steeds ...

160
160
Antwerp houdt hart vast voor doemscenario: "Dit wil níémand"

Antwerp FC leeft in grote onduidelijkheid wat de toekomst betreft. Dinsdag verstreek de deadline ...

289
289
Benito Raman doet schokkende onthulling rond AA Gent

Benito Raman heeft uitgepakt met een verhaal dat bij heel wat voetbalfans de wenkbrauwen zal doen ...

202
202
Opstelling Duivels: Vandenbempt voorspelt drastische ingreep

Indien de Rode Duivels straks willen spreken over een geslaagd WK, zullen ze zich woensdag toch ...

135
135
Ontslaggolf op WK: bondscoach vertrekt vlak na uitschakeling

Het WK 2026 bleek inmiddels het Waterloo voor verschillende bondscoaches. En ook het volgende ...

72
72
Vanaken aan aftrap tegen Senegal? Albert klaar en duidelijk

Het aftellen is nu ook echt begonnen: woensdagavond strijden de Rode Duivels voor een plek in de ...

195
195
Transferbommetje! 'Anderlecht gaat voor stunt met WK-Duivel'

Bij RSC Anderlecht is de start van het nieuwe seizoen stilaan weer in zicht. De Brusselaars werken ...

593
593
Club Brugge aast op 13,5M-toptransfer: kleedkamer beeft al

Club Brugge heeft naar verluidt een explosief dossier op tafel liggen. Het gaat om een transfer die ...

536
536
WK-ontdekking bij Duivels: "De leider die lang gemist hebben"

De Rode Duivels strijden woensdagavond voor een plekje in de 1/8ste finales van het WK. Het belooft ...

350
350
Basiself België-Senegal: Garcia hakt lastige knopen door

Woensdagavond is het zover, dan werken de Rode Duivels hun wedstrijd af in de 1/16de finales van het ...

331
331
Franse sterren niet te stoppen op WK, Mexico wipt Ecuador

Frankrijk heeft zijn status als topfavoriet nog wat kracht bijgezet. Dankzij twee goals van Kylian ...

83
83
Garcia spreekt over speelkansen Debast en Vanaken

Woensdag maken ook de Rode Duivels hun intrede in de knock-outfase van het WK. In de zestiende ...

247
247
Cuypers pakt uit met zeer knappe geste voor Lewandowski

De Amerikaanse MLS krijgt er na het WK een nieuwe superster bij. Na een jarenlange flirt wist ...

87
87
Na WK-debacle neemt Koeman ontslag bij Oranje

Maandagavond kregen we meteen enkele verrassingen in de zestiende finales van het WK. Met Duitsland ...

84
84
'Standard doet bod op eenmalige Rode Duivel'

Standard is bezig aan een zeer opmerkelijke zomermercato. Daarin lijkt sportief directeur Marc ...

148
148
Transfer nabij: Duranville kondigt afscheid aan

Enkele jaren geleden hadden velen wellicht voorspeld dat Julien Duranville nu op het WK zou staan ...

85
85
'Union wil uitpakken met Jonge Duivel (ex-Club Brugge)'

Union moest het vorig seizoen in de titelstrijd nipt afleggen tegen Club Brugge, maar sleepte wel de ...

151
151

Meer sportnieuws