The Big Romback: Chelsea maakt komst Lukaku bekend

door
The Big Romback: Chelsea maakt komst Lukaku bekend

Wat al enkele dagen in de lucht hing, is nu ook officieel: Romelu Lukaku keert door de grote poort terug in de Premier League. De Rode Duivel vertrekt zoals verwacht bij Internazionale om zijn comeback te maken bij Chelsea FC. Naar verluidt is er een bedrag van zo'n 115 miljoen euro met zijn transfer gemoeid.


Begin deze zomer liet Lukaku nochtans verstaan dat hij bij Inter, met wie hij net de Italiaanse titel had veroverd, zou blijven. Maar de Milanezen vonden geen andere oplossingen om hun financiële problemen te counteren en besloten uiteindelijk om toch mee te werken aan een transfer van hun steunpilaar. Toen Chelsea zich bereid toonde om zo'n 115 miljoen euro te betalen, ging Inter overstag.

Ook Lukaku zelf geraakte vrij snel overtuigd door het voorstel van de Blues, waar zijn kansen op prijzengewin toch een pak groter zijn. Bovendien had hij in de Premier League nog een rekening openstaan na een mindere passage bij Manchester United en wil hij bewijzen dat Chelsea ongelijk had door hem destijds zo gemakkelijk te laten gaan.

Met een transfersom van zo'n 115 miljoen euro, wordt Lukaku de tweede duurste aanwinst ooit in de Premier League. Hij tekende op Stamford Bridge ook meteen voor vijf seizoenen. Het is nog niet duidelijk met wel rugnummer hij zal aantreden bij zijn nieuwe club. De competitieopener van zaterdag tegen Crystal Palace komt allicht nog te vroeg.

LEES OOK: Napoli wipt Milan, uitblinkers met klasse-gebaar bij Lukaku

Goede keuze van Lukaku?

Meest recent

Kindermans 'helpt' Anderlecht handje in transferdossier

Bij RSC Anderlecht gaan ze in 2026 voor een aantal spelers zeer grof geld kunnen verdienen. Twee ...

15
15
‘KRC Genk beeft: deal met Simons staat op ontploffen’

In Genk hangt er weer spanning in de lucht: iedereen wil vooruit, maar het bestuur wil zich niet ...

103
103
Garcia looft twee bekritiseerde Duivels: WK lijkt zekerheid

Bij de Rode Duivels blijven de fans een beetje op hun honger zitten over twee spelers. Onder meer ...

17
17
Kindermans speelt open kaart over terugkeer naar Anderlecht

RSC Anderlecht lijkt alles weer stilaan in orde te hebben. Er is rust in de club, de juiste mensen ...

176
176
Garcia spreekt zich uit over WK-kansen van Witsel

Bij de Rode Duivels gaat Rudi Garcia de komende maanden knopen moeten doorhakken. Hij kan wellicht ...

19
19
Losada heeft na lang zoeken eindelijk club beet

Iets meer dan een jaar geleden speelde zich in Deinze een tragedie af. De tweedeklasser ging ...

7
7
KRC Genk speurt rond: De Condé zoekt witte merel

KRC Genk heeft middelen, maar het kan zeker geen gekke dingen doen in januari. De Limburgers zullen ...

75
75
'Liverpool pakt malaise aan: transferdeal met Club Brugge'

Club Brugge heeft de intentie om zijn sterkhouders tijdens de komende wintermercato aan boord te ...

210
210
'Transferfiasco Anderlecht, januari-exit in de maak'

RSC Anderlecht is van plan om zich tijdens de zomermercato te versterken met enkele gerichte ...

142
142
'Genk hakt knoop door: nieuwe hoofdcoach in aantocht'

De zoektocht naar een opvolger voor Thorsten Fink nadert zijn ontknoping bij KRC Genk. Zo zou Racing ...

682
682
UECL: Verrassingen op slotspeeldag, ontdek eindstand League Phase

Donderdagavond werd de laatste speeldag van de League Phase in de Conference League afgewerkt. Die ...

125
125
Oosting drukt stempel bij Antwerp: Kerk doet boekje open

Enkele weken geleden leek Antwerp FC nog op sterven na dood, maar momenteel is de Great Old weer ...

175
175
Heftige beelden in CPL: Patro-Eupen mondt uit in knokpartij

Donderdag stonden de twee laatste duels van de 18de speeldag in de Challenger Pro League op het ...

375
375
Napoli wipt Milan, uitblinkers met klasse-gebaar bij Lukaku

SSC Napoli heeft zich donderdag als eerste ploeg geplaatst voor de finale van de Italiaanse ...

69
69
"Het is gewoon té veel" - clubleiding Genk op plaats gezet

KRC Genk nam afgelopen maandag zoals verwacht afscheid van Thorsten Fink. En dus moeten de ...

586
586
Sensatie bij Gouden Schoen? Opzienbarende kandidaat genoemd

Het einde van het kalenderjaar nadert en dus sluit weldra ook de tweede stemronde van de Gouden ...

417
417
Straffe woorden: Kane geeft oprechte mening over Kompany

Bayern München is bezig aan een weergaloos seizoen tot dusver. Dat heeft de Duitse kampioen ...

617
617
'KRC Genk schrapt kandidaat-trainer: topfavoriet bekend'

Terwijl interim-trainer Domenico Olivieri de spelers klaarstoomt voor het competitieduel op ...

512
512
'Anderlecht vol voor goudhaantje: 18 goals in 21 duels'

RSC Anderlecht wil tijdens de komende transferperiode enkele gerichte versterkingen in huis halen. ...

275
275
Club Brugge ontploft: titelheld op weg naar Jan Breydel?

Club Brugge wordt gelinkt aan een titelheld die in Zuid-Amerika zowat alles won wat er te winnen ...

1302
1302
Basisploeg Genk op zijn kop? Olivieri dropt grote hint

KRC Genk opent vrijdagavond de 19de speeldag in de Jupiler Pro League met een bezoek aan Sporting ...

375
375
Spanningen Club en Gent lopen hoog op: politie onderneemt actie

Aanstaande zondag staat de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club Brugge en AA Gent op het ...

399
399
Conflict met De Bilde: Garcia breekt stilte met bizarre reactie

Rudi Garcia heeft donderdag de tijd genomen om verschillende media te woord te staan. Verschillende ...

162
162
Club Brugge op vingers getikt na markante Leko-moves

Club Brugge zorgde een dik week geleden voor een heuse schokgolf door Ivan Leko bij AA Gent weg te ...

332
332
'Barça laat Kane links liggen: topspits volgt Lewa op'

FC Barcelona zal tijdens de komende wintermercato geen al te gekke dingen doen, maar komende zomer ...

208
208

Meer sportnieuws