'Duitsers willen transferplan Club Brugge verbrodden'

door
'Duitsers willen transferplan Club Brugge verbrodden'

Club Brugge wil zich deze maand nog versterken met zeker één extra flankaanvaller en de voorbije weken maakte de landskampioen daar al druk werk van. Eén van de pistes die daarbij bewandeld werd, was die van Tajon Buchanan. De 22-jarige maakte de laatste tijd indruk in de MLS bij New England Revolution en op de Gold Cup met Canada.


De makelaar van Buchanan komt nu met een belangrijke update over het transferdossier. "Er is veel interesse. We hebben al vijf clubs geschrapt. Tajon heeft het lijstje teruggebracht tot een club uit de Bundesliga en twee clubs die Champions League spelen", verklaart Mike Senkowski aan TSN. "De laatste gesprekken worden deze week gehouden. Hij zal wellicht een beslissing nemen voor de wedstrijd in Toronto dit weekend." Op sociale media vermoeden ze op basis van die verklaringen dat naast Club Brugge ook FC Augsburg en Sporting Lissabon nog in de running zijn voor Buchanan.

UPDATE 11/08
De bekende MLS-watcher Manuel Veth, actief voor onder meer Transfermarkt en Forbes, kwam inmiddels met een update over het dossier. Club Brugge zou wel degelijk in de running blijven voor de talentvolle aanvaller. Maar de concurrentie is groot. Met name dan vanuit de Bundesliga. Zo blijft Augsburg een erg concrete piste, deze gesprekken zouden zelfs vergevorderd zijn. Daarnaast zou nu ook Freiburg zijn belangstelling duidelijk hebben gemaakt. Blauw-Zwart zal dus overtuigend uit de hoek moeten komen indien het de Buchanan wil strikken.

LEES OOK: 'Club Brugge casht op Tzolis: topploeg onderneemt actie'

Club moet mikken op een winger met meer ervaring in Europa ...

Meest recent

Dubbel gevoel bij Essvee: "Met 11 tegen 11..."

Zulte Waregem had zich vrijdagavond minstens voor even in de top zes kunnen nestelen, maar dat is ...

13
13
Harde woorden bij Standard: "Niet goed genoeg"

Standard droomt ervan om weer de aansluiting met de top te maken, maar die lijkt momenteel nog veraf ...

16
16
Wils met handen in haar: grote hint over vervanger Janssen

Antwerp pakte voor de interlandbreak een flinke opsteker door eindelijk nog eens een wedstrijd te ...

21
21
Standard laat gouden kans liggen tegen tienkoppig Essevee

Standard heeft vrijdagavond een gouden kans laten liggen om op te schuiven richting de top zes. Het ...

48
48
KV Mechelen in PO1? "Dat wordt richtinggevend"

We zijn bijna halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de top ...

36
36
Loodzware kalender Union: Hubert reageert messcherp

Voor Union trekt de Jupiler Pro League zich zaterdag weer op gang met een thuiswedstrijd tegen ...

35
35
Verrassend puntenverlies Beveren, Vanderhaeghe wint meteen

De veertiende speeldag in de Challenger Pro League is vrijdagavond begonnen met twee verrassingen. ...

66
66
De Mil geeft kurkdroog de formule om Club te kloppen

Na de pijnlijke nederlaag op Anderlecht voor de interlandbreak zal het er zaterdag op moeten zijn ...

149
149
Hasi duidelijk over Vanden Borre na 'jeanetten'-incident

Zondag moet Anderlecht op bezoek bij La Louvière en dat zal voor velen een speciale wedstrijd ...

122
122
Goudhaantje Westerlo lonkt naar Belgische top: "Zou mooi zijn"

De wintemercato breekt aan en ongetwijfeld zullen de Belgische topclubs daarin rondspeuren naar ...

115
115
Sanctie eindelijk bekend na slag in gezicht van Somers

Vlak voor de interlandbreak slaagde Antwerp er eindelijk nog eens in om een wedstrijd te winnen. Het ...

58
58
Mokio krijgt stevige mokerslag bij Ajax

Jorthy Mokio was één van de spelers die de Jonge Duivels aan glorie moest helpen op ...

51
51
Pocognoli geeft eindelijk dé reden waarom hij Union verliet

Union SG leek eindelijk eens een trainer te (kunnen) houden, maar niets bleek minder waar. In de ...

114
114
Hayen trekt van leer: "Dat is heel hard aangekomen"

Club Brugge heeft in de Jupiler Pro League amper kunnen overtuigen. Het boekte vooral zakelijke ...

169
169
Kompany op visite bij Anderlecht: Hasi verklaart waarom

Vincent Kompany kwam onlangs nog eens een bezoekje brengen aan Neerpede. De match tegen Club Brugge ...

253
253
Fink velt verdict: wissel van de wacht bij KRC Genk?

KRC Genk kwam vrijdag met groot nieuws op de proppen, want Konstantinos Karetsas zette zijn kribbel ...

148
148
Leko met handen in het haar: puzzelwerken bij AA Gent

AA Gent leek even op de goede weg, maar na een vier op 12 kwam de interlandbreak misschien net op ...

95
95
Vanheusden kondigt afscheid aan met emotioneel bericht

Vorige week kreeg Zinho Vanheusden nog maar eens een mokerslag van jewelste te verwerken. De ...

198
198
Anderlecht ontploft: monsterdeal voor Braziliaanse reus

Anderlecht lijkt helemaal bezeten van een 19-jarige Braziliaanse reus van Internacional. Een spits ...

352
352
Witte rook bij KRC Genk: goudhaantje geeft jawoord

KRC Genk bouwde de afgelopen decennia een reputatie op als een internationale kweekvijver van ...

67
67
Hasi laat licht schijnen op toekomstplannen De Cat

Zijn deelname aan het WK U17 in Qatar bleek van korte duur, maar toch domineerde Nathan De Cat de ...

117
117
Antwerp legt bom onder JPL: "Gevaarlijk precedent"

Bij de Discplinaire Raad van het Profvoetbal stond er een drukke dag op het programma. Naar ...

484
484
Ruben Van Gucht reageert fel op onverwacht vuil moment

Ruben Van Gucht blijft deze week dé verrassende factor in De Slimste Mens. Waar hij in het ...

129
129
Fink spreekt klare taal over blessuregolf bij KRC Genk

KRC Genk hervat de competitie zondag in eigen huis tegen KV Mechelen. In aanloop naar dat duel, met ...

130
130
Hasi slikt bittere pil: nachtmerrie Anderlecht komt uit

De adempauze kwam enigszins ongelegen voor RSC Anderlecht, dat met een zes op zes tegen Club Brugge ...

276
276

Meer sportnieuws