'Duitsers willen transferplan Club Brugge verbrodden'

498 stemmen
'Duitsers willen transferplan Club Brugge verbrodden'

Club Brugge wil zich deze maand nog versterken met zeker één extra flankaanvaller en de voorbije weken maakte de landskampioen daar al druk werk van. Eén van de pistes die daarbij bewandeld werd, was die van Tajon Buchanan. De 22-jarige maakte de laatste tijd indruk in de MLS bij New England Revolution en op de Gold Cup met Canada.


De makelaar van Buchanan komt nu met een belangrijke update over het transferdossier. "Er is veel interesse. We hebben al vijf clubs geschrapt. Tajon heeft het lijstje teruggebracht tot een club uit de Bundesliga en twee clubs die Champions League spelen", verklaart Mike Senkowski aan TSN. "De laatste gesprekken worden deze week gehouden. Hij zal wellicht een beslissing nemen voor de wedstrijd in Toronto dit weekend." Op sociale media vermoeden ze op basis van die verklaringen dat naast Club Brugge ook FC Augsburg en Sporting Lissabon nog in de running zijn voor Buchanan.

UPDATE 11/08
De bekende MLS-watcher Manuel Veth, actief voor onder meer Transfermarkt en Forbes, kwam inmiddels met een update over het dossier. Club Brugge zou wel degelijk in de running blijven voor de talentvolle aanvaller. Maar de concurrentie is groot. Met name dan vanuit de Bundesliga. Zo blijft Augsburg een erg concrete piste, deze gesprekken zouden zelfs vergevorderd zijn. Daarnaast zou nu ook Freiburg zijn belangstelling duidelijk hebben gemaakt. Blauw-Zwart zal dus overtuigend uit de hoek moeten komen indien het de Buchanan wil strikken.

LEES OOK: 'Opvolger Tzolis: Club Brugge meldt zich in Bundesliga'

Club moet mikken op een winger met meer ervaring in Europa ...

Meest recent

‘Anderlecht komt op stoom: vier aanwinsten onderweg’

RSC Anderlecht is onder Antoine Sibierski aan een nieuw hoofdstuk begonnen. Paars-Wit hoopt deze ...

73
73
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt ferm uit, Club slikt dompers’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

231
231
'Club Brugge baalt en loopt nieuwe Nusa mis'

Club Brugge maakt er de laatste jaren een handelsmerk van om piepjonge buitenlandse toptalenten voor ...

105
105
Nainggolan spreekt straffe ambitie voor komend seizoen uit

Alsmaar meer Belgische clubs beginnen aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen. Dat is vooral het ...

35
35
KV Mechelen shopt bij Antwerp: "Ik moest zelf zoeken"

KV Mechelen was één van de aangename verrassingen van het afgelopen seizoen in de ...

164
164
Broos haalt stevig uit naar organisatie en Tsjechië

De groepsfase overleven zal moeilijk worden, maar sowieso moeten Hugo Broos en Zuid-Afrika het WK al ...

68
68
Cercle haalt bekende naam, Westerlo is sterkhouder kwijt

Door het WK zullen de echte toptransfers deze zomer mogelijk wat langer op zich laten wachten, maar ...

71
71
'Club strijdt met PSV om exotisch goudklompje'

Na het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord herschikte Club Brugge zijn sportieve cel, met ...

98
98
Antwerp-flop legt uit waarom het fout liep op Bosuil

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen ronduit een ontgoocheling, want het raakte eigenlijk nooit ...

137
137
Transfer tijdens WK? Raskin spreekt klare taal

Het WK en de transferzomer vallen samen en dat zorgt ervoor dat het voor clubs en spelers vaak ...

30
30
'Club wil wéér shoppen bij ex-team Jashari en Stankovic'

Club Brugge maakte de voorbije jaren grote indruk met zijn transferbeleid. Daarbij valt op dat het ...

142
142
Straf nieuws voor Rode Duivels: verlenging tot 2034

De Rode Duivels hopen op dit WK hoge ogen te gooien, maar met een gelijkspel tegen Egypte namen ze ...

36
36
Rode Duivels krijgen belangrijk nieuws over rentree Debast

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor hun tweede wedstrijd op dit WK, waarin ze zondag de ...

207
207
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

61
61
'Club Brugge ziet belangrijk dossier plots kantelen'

Het is voorlopig nog wachten tot de zomermercato van Club Brugge echt losbarst. Achter de schermen ...

315
315
Politie grijpt in na aanhoudende protesten tegen Coucke

Bij Anderlecht werd er in de voorbije maanden nog maar eens tabula rasa gemaakt, want in ...

225
225
Club Brugge wil stunten met transfer van 15 miljoen

Club Brugge meent het serieus op de transfermarkt. Blauw-zwart kijkt naar een transfer die richting ...

747
747
'Garcia krijgt enorme opsteker te horen uit spelersgroep'

Nadat ze in hun openingswedstrijd verrassend niet voorbij Egypte raakten, kunnen de Rode Duivels ...

207
207
Horrorblessure bij Canada, Saliba brengt mooi eerbetoon

Bij Anderlecht zullen ze de twee WK-wedstrijden van vrijdagochtend aandachtig gevolgd hebben. Hun ...

85
85
'Liverpool richt pijlen op Rode Duivel na monsterbod'

Een jaar geleden gaf Liverpool nog 500 miljoen euro uit op de transfermarkt en ook nu staat het weer ...

77
77
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

367
367
'Sibierski heeft eerste aanwinst beet: miljoenendeal rond'

Er worden deze zomer heel wat transfers verwacht bij Anderlecht, maar tot dusver bleef het vrij ...

727
727
Mexico als eerste naar zestiende finales, monsterzege Canada

In de nacht van donderdag op vrijdag kwamen op het WK opnieuw twee gastlanden in actie. In groep A ...

61
61
'Wending Tzolis: waanzinnige vraagprijs laat topclub kansloos'

Dat Christos Tzolis deze zomer zal vertrekken bij Club Brugge lijkt een uitgemaakte zaak. En dus ...

562
562
Kwartfinale binnen bereik? Data voorspellen WK-route Duivels

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

148
148

Meer sportnieuws