'Duitsers willen transferplan Club Brugge verbrodden'

498 stemmen
'Duitsers willen transferplan Club Brugge verbrodden'

Club Brugge wil zich deze maand nog versterken met zeker één extra flankaanvaller en de voorbije weken maakte de landskampioen daar al druk werk van. Eén van de pistes die daarbij bewandeld werd, was die van Tajon Buchanan. De 22-jarige maakte de laatste tijd indruk in de MLS bij New England Revolution en op de Gold Cup met Canada.


De makelaar van Buchanan komt nu met een belangrijke update over het transferdossier. "Er is veel interesse. We hebben al vijf clubs geschrapt. Tajon heeft het lijstje teruggebracht tot een club uit de Bundesliga en twee clubs die Champions League spelen", verklaart Mike Senkowski aan TSN. "De laatste gesprekken worden deze week gehouden. Hij zal wellicht een beslissing nemen voor de wedstrijd in Toronto dit weekend." Op sociale media vermoeden ze op basis van die verklaringen dat naast Club Brugge ook FC Augsburg en Sporting Lissabon nog in de running zijn voor Buchanan.

UPDATE 11/08
De bekende MLS-watcher Manuel Veth, actief voor onder meer Transfermarkt en Forbes, kwam inmiddels met een update over het dossier. Club Brugge zou wel degelijk in de running blijven voor de talentvolle aanvaller. Maar de concurrentie is groot. Met name dan vanuit de Bundesliga. Zo blijft Augsburg een erg concrete piste, deze gesprekken zouden zelfs vergevorderd zijn. Daarnaast zou nu ook Freiburg zijn belangstelling duidelijk hebben gemaakt. Blauw-Zwart zal dus overtuigend uit de hoek moeten komen indien het de Buchanan wil strikken.

LEES OOK: Sterke man Bayern bezorgt Kompany ingrijpend nieuws

Club moet mikken op een winger met meer ervaring in Europa ...

Meest recent

Overmars klapt uit de biecht: vuurwerk bij Antwerp

Amper een handvol dagen voor de competitiestart heeft Antwerp met Marvin Compper een nieuwe T1 te ...

80
80
'Plottwist bij Club Brugge: knaltransfer van de baan'

Club Brugge hoopt nog minstens één winger aan te werven, en dan is het huiswerk ...

351
351
KVDO-fans woedend na stunt Cercle: "Lijkenpikkers!"

KVDO en Cercle Brugge staan plots allebei centraal op sociale media. Een opvallende advertentie van ...

387
387
Ivan Leko ziet ‘Luka Modric’ van Club Brugge opstaan

Het nieuwe seizoen van de Jupiler Pro League staat voor de deur. Club Brugge zoekt nog naar ritme ...

400
400
Compper duidelijk over plan en speelstijl met Antwerp

Marvin Compper is de nieuwe hoofdtrainer van Royal Antwerp FC. De Duitser gaf een eerste ...

136
136
Goals op komst voor Anderlecht? “Minstens 20 dit seizoen”

RSC Anderlecht hoopt weer mee te kunnen doen voor de prijzen. Voorin zoekt Paars-Wit nog ...

653
653
Geweldig: oude foto Club-aanwinst duikt op, fans jubelen

Club Brugge heeft met Freddie Potts een nieuwe middenvelder binnengehaald. De 22-jarige Engelsman ...

162
162
Union vreest Bodo/Glimt: Hubert roept oorlogstaal

Union SG neemt het vanavond op tegen Bodo/Glimt. De Noorse topclub maakte de afgelopen jaren een ...

111
111
Westerlo pakt uit met Cisse Sandra van Club Brugge

Westerlo is ambitieus en dat is er ook aan te zien op de transfermarkt. De afgelopen jaren maakte de ...

198
198
Hoop voor RWDM? Nieuwe voorzitter komt met opvallend plan

RWDM Brussels heeft een woelige periode achter de rug met vorige eigenaar John Textor. De Belgische ...

113
113
‘Miljoenenbod de vuilbak in: Club Brugge geeft niet op’

Club Brugge wil deze zomermercato nog uitpakken. Blauw-Zwart is ambitieus en gaat weer vol voor de ...

513
513
FIFA slaat hard terug na kritiek op Infantino: intern paniek

Na het WK is de bom volledig losgebarsten rond de FIFA en baas Gianni Infantino. Nadat de Zwitser ...

365
365
Leko spreekt resoluut tegen: “Club moet nederig blijven”

Club Brugge wordt in België als een alleenheerser gezien. Vooral door de sterke Europese ...

280
280
Union SG incasseert ferme domper voor CL-clash

Union SG hoopt zich dit seizoen te kwalificeren voor de groepsfase van de Champions League. De ...

151
151
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht gaat los, Genk en Club bikkelen’

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

1062
1062
‘Cercle Brugge haalt voormalige Standard-pion binnen’

Cercle Brugge is op de zomermercato nog op zoek naar versterkingen voor de kern, maar ook achter de ...

190
190
Amateurclub stunt met héél pikante ploegvoorstelling

Een voetbalclub die haar spelerskern en nieuwe wedstrijdshirts voorstelt in een parenclub. Het ...

105
105
‘Neymar dropt plots transferbommetje bij Santos’

Neymar stond lange tijd aan de top van het Europese voetbal, maar de laatste jaren werd hij vooral ...

53
53
Ajax pakt uit met transferstunt van formaat

Ajax wil weer aan de top van het Nederlandse voetbal staan. De Amsterdammers verliezen mogelijk nog ...

161
161
Refs eerste speeldag nieuw JPL-seizoen bekendgemaakt

De eerste speeldag van de Jupiler Pro League klopt op de deur en het Refereeing Department heeft de ...

171
171
‘Strijd om Bertaccini barst los: Anderlecht wijst bod af’

RSC Anderlecht en Adriano Bertaccini stevenen af op een breuk. De aanvaller past naar verluidt niet ...

1093
1093
Van Bommel kijkt mee: 'Verrassende transfer Roméo Lavia'

Met Mark van Bommel aan het roer als bondscoach, mag een aantal jonge gasten hopen op een (nieuwe) ...

327
327
Club Brugge breekt de bank: kersverse topaanwinst binnen

Club Brugge heeft in aanloop naar de competitiestart nog een tandje bijgestoken. Daags na de komst ...

988
988
'STVV strikt WK-ganger; KVM wil shoppen in eigen land'

Vrijdagavond gaat het seizoen 2026-2027 van start in de Jupiler Pro League. Maar aan de vooravond ...

309
309
Tzolis doet monden openvallen bij Arsenal: meteen nieuwe bijnaam

Christos Tzolis realiseerde in het tussenseizoen een absolute droomtransfer. De flankaanvaller ...

1039
1039

Meer sportnieuws