'Duitsers willen transferplan Club Brugge verbrodden'

door
'Duitsers willen transferplan Club Brugge verbrodden'

Club Brugge wil zich deze maand nog versterken met zeker één extra flankaanvaller en de voorbije weken maakte de landskampioen daar al druk werk van. Eén van de pistes die daarbij bewandeld werd, was die van Tajon Buchanan. De 22-jarige maakte de laatste tijd indruk in de MLS bij New England Revolution en op de Gold Cup met Canada.


De makelaar van Buchanan komt nu met een belangrijke update over het transferdossier. "Er is veel interesse. We hebben al vijf clubs geschrapt. Tajon heeft het lijstje teruggebracht tot een club uit de Bundesliga en twee clubs die Champions League spelen", verklaart Mike Senkowski aan TSN. "De laatste gesprekken worden deze week gehouden. Hij zal wellicht een beslissing nemen voor de wedstrijd in Toronto dit weekend." Op sociale media vermoeden ze op basis van die verklaringen dat naast Club Brugge ook FC Augsburg en Sporting Lissabon nog in de running zijn voor Buchanan.

UPDATE 11/08
De bekende MLS-watcher Manuel Veth, actief voor onder meer Transfermarkt en Forbes, kwam inmiddels met een update over het dossier. Club Brugge zou wel degelijk in de running blijven voor de talentvolle aanvaller. Maar de concurrentie is groot. Met name dan vanuit de Bundesliga. Zo blijft Augsburg een erg concrete piste, deze gesprekken zouden zelfs vergevorderd zijn. Daarnaast zou nu ook Freiburg zijn belangstelling duidelijk hebben gemaakt. Blauw-Zwart zal dus overtuigend uit de hoek moeten komen indien het de Buchanan wil strikken.

LEES OOK: 'Kompany in zijn nopjes: herkansing Bayern voor toptransfer'

Club moet mikken op een winger met meer ervaring in Europa ...

Meest recent

Union bevestigt mokerslag: David maandenlang out

Union heeft nog altijd uitzicht op een fantastisch seizoenseinde, want het speelt de bekerfinale ...

0
0
Dender heeft nieuwe trainer helemaal beet

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie is het bij heel wat clubs nog alle ...

10
10
Rangers smult van nieuwe Belg: "Had het niet verwacht"

Schotland verlekkert zich op de komende weken, want daarin staat maar liefst twee keer de Old Firm ...

10
10
'Klopp onder vuur: ontslag nu alweer in de maak'

Het is intussen anderhalf jaar geleden dat Jürgen Klopp na maar liefst negen jaar afzwaaide als ...

26
26
'Anderlecht laat oog vallen op Zweeds toptalent'

Anderlecht staat momenteel op een kruispunt, want het zoekt zowel een nieuwe trainer als een nieuwe ...

89
89
KV Kortrijk steigert en eist forfaitzege

Afgelopen weekend verzekerde SK Beveren zich al van promotie naar de Jupiler Pro League. Voor het ...

98
98
Maakt Anderlecht met nieuwe TD wéér zelfde fout?

Aanvankelijk leek Anderlecht de prioriteit te geven aan de komst van een nieuwe trainer. Nadat het ...

237
237
TRANSFERUURTJE: 'Grote verrassing Lukaku, Atletico wil ster van Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

188
188
Held Courtois zet Real-ploegmakkers op scherp

Real Madrid heeft de volgende ronde van de Champions League bereikt. Tegen Benfica was het niet ...

34
34
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

80
80
Opvolger Smets? ‘KRC Genk verrast met 29-jarige verdediger'

KRC Genk is al volop bezig met volgend seizoen. Dit seizoen zit de Limburgse club in het ...

154
154
Ronaldo volgt Courtois en Mbappé met opmerkelijk nieuws

Op zijn 41ste blijft Cristiano Ronaldo lustig scoren, met dit seizoen tot dusver al 21 goals in 21 ...

37
37
Net geen stunt voor Monaco: Pocognoli haalt keihard uit

Titelhouder PSG is woensdagavond in de Champions League met de schrik vrijgekomen. Het moest tegen ...

55
55
“Ik haat het als de beste”: DIW haalt alles uit de kast

Real Madrid plaatste zich gisteren voor de volgende ronde van de Champions League en dat had het ...

36
36
'Groot Vertonghen-gerucht doet ronde'

Bij de voetbalbond loopt er dezer dagen een opvallend figuur rond. Jan Vertonghen is er immers sinds ...

141
141
Vanhaezebrouck oordeelt verrassend over Club-schlemiel

Voor Club Brugge werd de tussenronde het eindstation in de Champions League. Het slaagde er niet in ...

265
265
'Marokko trekt met halve Belg als bondscoach naar WK'

Het wordt komende zomer uitkijken naar de prestaties van Marokko op het WK. Nadat ze in de vorige ...

49
49
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

76
76
'Gigantische opsteker: De Bruyne sneller terug dan verwacht'

Napoli moest de Champions League deze week vanuit de zetel volgen, want de Italiaanse kampioen werd ...

42
42
Albert en Jbari over JPL-ster: "Moét mee naar het WK"

Rudi Garcia trekt met de Rode Duivels volgende maand naar de Verenigde Staten om er matchen af te ...

173
173
'PSV & co lonken naar sterkhouder KRC Genk'

KRC Genk zal komende zomer wellicht weer een aantal sterkhouders gaan verliezen. De jackpot lonkt. ...

249
249
Vertonghen gaat los over Rode Duivel: "Hij is de beste ooit!"

Jan Vertonghen kende een prachtige carrière bij ploegen als Ajax, Tottenham, Benfica en RSC ...

192
192
Verschaeren nadert breekpunt bij Anderlecht

Yari Verschaeren gaat RSC Anderlecht in de zomer verlaten. Hij werd in de zomer gelinkt aan Duitse ...

349
349
'Drama bij Club Brugge: Leko zet de boel op ontploffen'

Club Brugge zit met een explosief keepersdossier. Ivan Leko grijpt in: hij zet opnieuw Simon ...

598
598
Anderlecht beste van de klas, AA Gent de slechtste

We haalden al een aantal keren aan dat RSCA Futures toch wel veel buitenlanders aantrok. Daar ...

220
220

Meer sportnieuws