'Duitsers willen transferplan Club Brugge verbrodden'

door
'Duitsers willen transferplan Club Brugge verbrodden'

Club Brugge wil zich deze maand nog versterken met zeker één extra flankaanvaller en de voorbije weken maakte de landskampioen daar al druk werk van. Eén van de pistes die daarbij bewandeld werd, was die van Tajon Buchanan. De 22-jarige maakte de laatste tijd indruk in de MLS bij New England Revolution en op de Gold Cup met Canada.


De makelaar van Buchanan komt nu met een belangrijke update over het transferdossier. "Er is veel interesse. We hebben al vijf clubs geschrapt. Tajon heeft het lijstje teruggebracht tot een club uit de Bundesliga en twee clubs die Champions League spelen", verklaart Mike Senkowski aan TSN. "De laatste gesprekken worden deze week gehouden. Hij zal wellicht een beslissing nemen voor de wedstrijd in Toronto dit weekend." Op sociale media vermoeden ze op basis van die verklaringen dat naast Club Brugge ook FC Augsburg en Sporting Lissabon nog in de running zijn voor Buchanan.

UPDATE 11/08
De bekende MLS-watcher Manuel Veth, actief voor onder meer Transfermarkt en Forbes, kwam inmiddels met een update over het dossier. Club Brugge zou wel degelijk in de running blijven voor de talentvolle aanvaller. Maar de concurrentie is groot. Met name dan vanuit de Bundesliga. Zo blijft Augsburg een erg concrete piste, deze gesprekken zouden zelfs vergevorderd zijn. Daarnaast zou nu ook Freiburg zijn belangstelling duidelijk hebben gemaakt. Blauw-Zwart zal dus overtuigend uit de hoek moeten komen indien het de Buchanan wil strikken.

LEES OOK: 'Club Brugge perplex: Tresoldi legt transferwens neer'

Club moet mikken op een winger met meer ervaring in Europa ...

Meest recent

Pro League spreekt klare taal over competitieformat

De kogel is (voorlopig) door de kerk: vanaf volgend jaar kunnen U23-teams weer 'gewoon' degraderen ...

60
60
Club Brugge pakt uit: Verhaeghe drukt stempel in Europa

Vorig seizoen moest het zijn meerdere erkennen in Union, dat weer nu in polepositie aan de play-offs ...

101
101
'Anderlecht houdt been stijf: Hazard richting exit'

Ook tijdens de interlandbreak wordt er niet op de lauweren gerust bij RSC Anderlecht. Terwijl coach ...

244
244
Ruben Van Gucht's pikante bekentenis: zo groot is hij écht

Ruben Van Gucht heeft opnieuw een inkijk gegeven in zijn leven, dit keer niet op televisie maar ...

32
32
AA Gent krijgt gezelschap in strijd tegen Pro League

Tenzij de amateurvleugels nog roet in het eten gooien, vond de Pro League dinsdag een oplossing voor ...

110
110
Hervorming in 1B: plots vijf voor 12 bij Club NXT?

De veelbesproken quota voor U23-ploegen in de tweede afdeling gaan op de schop, zo werd dinsdag op ...

417
417
Snelders verdwijnt uit cel: nieuwe twist duikt op

Een nieuwe dag, een nieuwe episode in de saga rond voormalig analist Eddy Snelders. De BV werd ...

169
169
Einde verhaal Lukaku? “Beter om uit elkaar te gaan”

De situatie van Romelu Lukaku in Napels begint wel erg penibel te worden. De Rode Duivel stuurde nog ...

342
342
KAA Gent reageert op formatperikelen: “Iedereen ontevreden”

Het nieuwe competitieformat van volgend seizoen ligt zwaar onder vuur. Vandaag werd een nieuwe regel ...

107
107
Gattuso en Dzeko gooien olie op het vuur voor beladen clash

Italië en Bosnië en Herzegovina staan lijnrecht tegenover elkaar voor een ticket voor het ...

37
37
Garcia mengt zich in Lukaku-rel: opvallende mening

Romelu Lukaku blijft de gemoederen bezighouden in Italië. De aanvaller werd door bondscoach ...

114
114
‘Rode Duivel verrast met transferwending: 58 miljoen euro’

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op de oefenpot tegen Mexico gonst het van de ...

207
207
Bizarre kronkel na nieuw format: amateurvoetbal op stelten

Er werd vandaag gestemd over de verankering van de U23-clubs in de Challenger Pro League nadat die ...

155
155
Lukaku stuurt zijn kat: verwoestend statement Napoli

De rel tussen Romelu Lukaku en Napoli is volledig ontploft. De Rode Duivel kwam nog met een ...

499
499
KAA Gent trekt ten oorlog: competitiehervorming weg?

De competitiehervorming blijft aanslepen. Vandaag werd er gestemd over een oplossing voor de ...

174
174
'Vier Duivels onder druk: laatste kans lonkt'

De Rode Duivels nemen het op tegen Mexico in een oefenwedstrijd in Chicago. De eerste test tegen de ...

132
132
Stemming afgelopen: drastische ingreep competitieformat

De stemming door het U23-quotom is afgelopen. De verankering van de beloftenclubs in de Challenger ...

307
307
Code rood FIFA: rampscenario in WK-groep Rode Duivels

Het WK 2026 is nog niet begonnen, maar er zijn al heel wat perikelen die de media bezighouden. Zo is ...

319
319
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht wil stunten, Club zoekt in JPL’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

458
458
Garcia met handen in het haar: “Dat is er niet meer”

De Belgische nationale ploeg neemt het woensdagnacht op tegen Mexico in Chicago. Tegen de Verenigde ...

70
70
Wéér competitiehervorming? Bouchez slaat terug op Pro League

De Pro League zit vandaag samen om de U23-regels te bespreken nadat die illegaal werden verklaard. ...

267
267
Garcia krijgt ferme waarschuwing: “Dat is pure zelfmoord”

De Rode Duivels nemen het woensdagnacht op tegen Mexico in een oefeninterland ter voorbereiding op ...

87
87
WK-spanning loopt op: groot schandaal voor Bosnië-Italië

Bosnië en Italië strijden integraal om een ticket voor het WK in de Verenigde Staten, ...

122
122
‘Belgische clubs strijden om international’

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop en de Play-Offs staan voor de deur. De ...

139
139
Raskin maakt Tedesco volledig met de grond gelijk

Nicolas Raskin maakte een straffe opmars mee. Van Standard naar Rangers en een basisplaats bij de ...

140
140

Meer sportnieuws