'Club Brugge bereidt nieuw miljoenenbod voor'

door
'Club Brugge bereidt nieuw miljoenenbod voor'

lub Brugge versterkte zich tot dusver met Stanley Nsoki en Tibo Persyn, maar vooral een extra flankaanvaller lijkt nog zeer welkom te zijn in het Jan Breydelstadion. Blauw-Zwart leek die te gaan vinden in de persoon van Alex Collado, maar de Spanjaard sloeg naar verluidt zelf een transfer naar Club af. Daardoor komt Tajon Buchanan in beeld, maar Club kan ook weer aan Sebastian Villa gaan denken.


De Colombiaanse winger werd enkele weken geleden nadrukkelijk aan Club gelinkt, maar dat vond uiteindelijk geen akkoord met zijn ploeg Boca Juniors. Dat viel niet in goede aarde bij Villa, die absoluut naar Brugge wou verkassen. En dat lijkt hij nog steeds te willen, want volgens TyC Sports zet Villa nu een nieuwe stap om een transfer te forceren. Villa kwam al meer dan een week niet meer opdagen op training, maar nu zou hij ook teruggekeerd zijn naar zijn thuisland. Daar zou hij wachten tot Boca eindelijk bereid blijkt om mee te werken aan een transfer.

UPDATE 09/08
De soap rond Villa blijft dus maar duren en blijkbaar wil Club Brugge zijn komst nog niet opgeven. Tenminste toch als we El Crack Deportivo mogen geloven. Het Argentijnse voetbalmedium beweert dat Blauw-Zwart snel een nieuw bod zal neerleggen. Het zou gaan om een iets betere aanbieding dan de vorige keer, al komt het niet in de buurt van de 12 miljoen euro die Boca Juniors hoopt te vangen. ESPN-journalist Augusto Cesar beweert dan weer dat het voorlopig stil bleef uit Brugge nadat het vorige bod geweigerd werd. Het blijft voorlopig dus koffiedik kijken hoe het dossier evolueert.

LEES OOK: 'Plannetje Club gelekt: grote pineut na dubbeltransfer'

Club kan zich beter focussen op andere alternatieven ...

Meest recent

Beveren draaft door: parel Brüls brengt titel stap dichter

Het promotieticket mag dan al binnen zijn, de honger bij SK Beveren is nog lang niet gestild. De ...

13
13
Titelstatement Barça na hattrick Yamal, Liverpool haalt uit

In de Spaanse titelstrijd heeft FC Barcelona zaterdag een statement gemaakt. De La Liga-koploper won ...

21
21
Euvrard eerlijk: Standard uitgeteld voor Play-Off I?

De 27ste speeldag van de reguliere competitie is op gang getrapt, de strijd om de drie laatste ...

89
89
Achter de Kazerne ontploft! Raman grote held in 95ste minuut

In de strijd om de tickets voor de Champions' Play-Offs heeft KV Mechelen zaterdagnamiddag een ...

97
97
Schorsingen in JPL: wie staat er allemaal op scherp?

Met nog maar vier speeldagen te gaan is de laatste rechte lijn richting de play-offs ingezet. Nu het ...

71
71
Antwerp-STVV: Oosting en Vrancken hakken knopen door

Antwerp krijgt straks STVV over de vloer op de Bosuil. Het stamnummer één heeft ...

58
58
Mysterie rond Coucke groeit na opvallend moment in Monaco

Marc Coucke doorstond de laatste weken een nieuwe Paars-Witte storm in het Lotto Park. De ...

226
226
Toptransfer bij Union SG en weldra Rode Duivel?

Bij Union SG hebben ze een aantal spelers in de rangen die op termijn een stap hogerop gaan zetten. ...

54
54
Vanderbiest doet stevige 'transferoproep' aan eigen bestuur

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en mag nog steeds heel hard dromen van een plaats in Play-Off ...

74
74
'Anderlecht dacht aan héél pikante transfer bij Union'

RSC Anderlecht koos afgelopen zomer vooral voor kwantiteit in plaats van kwaliteit. De Brusselaars ...

124
124
Euvrard trekt pijnlijke conclusie na nieuwe tegenslag

Bij Standard blijft het stroef draaien. De Luikenaars hebben te weinig kwaliteit om het spel zelf te ...

53
53
Eden Hazard verrast met Jupiler Pro League-bekentenis

Eden Hazard kende een prachtige carrière bij Lille OSC, Chelsea en de Rode Duivels. Het ...

209
209
Plots weelde bij Anderlecht, maar is dat wel écht zo?

RSC Anderlecht neemt het vanavond op tegen OH Leuven. De Brusselaars willen die match winnen, ...

226
226
Van FC Barcelona naar winkelbediende: "Veel problemen"

Een tijd geleden kwamen er foto's naar buiten van Jérémy Mathieu die in een ...

49
49
Taravel scoort punten: dit is hét verschil met Hasi

RSC Anderlecht ontsloeg weken geleden Besnik Hasi. Jérémy Taravel is momenteel nog ...

143
143
Martinez geeft dé reden voor oproepen van Ronaldo

Roberto Martinez bezorgde België zijn beste positie ooit op een WK en won met Portugal de ...

59
59
'Groot vraagteken bij Anderlecht: nieuwe naam in elftal Taravel'

Na de deugddoende overwinning van vorig weekend op Zulte Waregem, wil RSC Anderlecht zaterdag op ...

211
211
Lammens schokt United-kleedkamer: ploegmakker gaat los

Na zijn sterke prestatie van afgelopen maandag tegen Everton FC, werd Senne Lammens langs alle ...

340
340
'Recordtransfer Genk: AC Milan klopt aan in Cegeka Arena'

KRC Genk wist de voorbije jaren een pak miljoenen te verdienen aan de verkoop van zijn smaakmakers. ...

346
346
Boskamp krabbelt langzaam recht: van zorgen naar hoop

Jan Boskamp heeft de voorbije maanden een bijzonder zware periode doorgemaakt. De Nederlander kampte ...

20
20
'Plannetje Club gelekt: grote pineut na dubbeltransfer'

Nu de Champions League-campagne erop zit, wordt het programma van Club Brugge een pak minder zwaar. ...

523
523
TRANSFERUURTJE: 'Leegloop Club en Genk, nieuwe aanvaller RSCA'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

268
268
"Heel moeilijk om slikken"-VRT dumpt Van Gucht voor WK

Ruben Van Gucht is al jaren het vertrouwde gezicht van de sportredactie wanneer het over de Rode ...

149
149
Snoeihard oordeel bij KRC Genk: “Mag niet meer spelen”

KRC Genk won met 1-3 op het veld van Dinamo Zagreb, maar in de terugwedstrijd van de Europa League ...

551
551
Muja onthult succesformule STVV: ambitie is duidelijk

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

48
48

Meer sportnieuws