'Club Brugge bereidt nieuw miljoenenbod voor'

door
'Club Brugge bereidt nieuw miljoenenbod voor'

lub Brugge versterkte zich tot dusver met Stanley Nsoki en Tibo Persyn, maar vooral een extra flankaanvaller lijkt nog zeer welkom te zijn in het Jan Breydelstadion. Blauw-Zwart leek die te gaan vinden in de persoon van Alex Collado, maar de Spanjaard sloeg naar verluidt zelf een transfer naar Club af. Daardoor komt Tajon Buchanan in beeld, maar Club kan ook weer aan Sebastian Villa gaan denken.


De Colombiaanse winger werd enkele weken geleden nadrukkelijk aan Club gelinkt, maar dat vond uiteindelijk geen akkoord met zijn ploeg Boca Juniors. Dat viel niet in goede aarde bij Villa, die absoluut naar Brugge wou verkassen. En dat lijkt hij nog steeds te willen, want volgens TyC Sports zet Villa nu een nieuwe stap om een transfer te forceren. Villa kwam al meer dan een week niet meer opdagen op training, maar nu zou hij ook teruggekeerd zijn naar zijn thuisland. Daar zou hij wachten tot Boca eindelijk bereid blijkt om mee te werken aan een transfer.

UPDATE 09/08
De soap rond Villa blijft dus maar duren en blijkbaar wil Club Brugge zijn komst nog niet opgeven. Tenminste toch als we El Crack Deportivo mogen geloven. Het Argentijnse voetbalmedium beweert dat Blauw-Zwart snel een nieuw bod zal neerleggen. Het zou gaan om een iets betere aanbieding dan de vorige keer, al komt het niet in de buurt van de 12 miljoen euro die Boca Juniors hoopt te vangen. ESPN-journalist Augusto Cesar beweert dan weer dat het voorlopig stil bleef uit Brugge nadat het vorige bod geweigerd werd. Het blijft voorlopig dus koffiedik kijken hoe het dossier evolueert.

LEES OOK: 'Club moet plooien: bod van meer dan 30 miljoen'

Club kan zich beter focussen op andere alternatieven ...

Meest recent

Geen euforie bij Duivels: "Rustig en bescheiden blijven"

De Rode Duivels hebben zaterdagavond een knappe zege geboekt. De Verenigde Staten kregen een 2-5 om ...

35
35
Garcia reageert op minpunt: "Ik maak me geen zorgen"

De aanloop van de Rode Duivels naar het WK is begonnen met een klinkende zege, want na een ...

37
37
Kranten unaniem: 2 Rode Duivels blinken uit

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun eerste oefenwedstrijd op weg naar het WK. De ...

151
151
EK U19: Jonge Duivels tonen karakter en redden punt

Er kwamen zaterdag heel wat Belgische elftallen in actie. De meeste ogen waren uiteraard gericht op ...

42
42
Rode Duivels komen na rust onder stoom en vernederen VS

De voorbereiding van de Rode Duivels op het WK is uitstekend begonnen. In de Verenigde Staten hadden ...

85
85
RWDM wacht bang af: eigenaar failliet verklaard

Gaat er dit seizoen weer een tweedeklasser kopje onder? Het lijkt niet helemaal uitgesloten dat na ...

98
98
Onana deelt straffe anekdote over eerste training bij Duivels

De Rode Duivels ondergingen de voorbije jaren een stevige verjongingskuur, want vrijwel de volledige ...

35
35
Degryse en Alderweireld vrezen rampscenario voor Duivels

De Rode Duivels hopen in de Verenigde Staten al wat vertrouwen te tanken met het oog op het WK. De ...

113
113
Fans ergeren zich dood aan één zaak tijdens USA-België

De Rode Duivels hebben zaterdagavond hun WK-voorbereiding helemaal op gang getrapt. In de eerste ...

181
181
'Club moet plooien: bod van meer dan 30 miljoen'

Club Brugge heeft de komende maanden maar één doel: de landstitel veroveren. Op die ...

281
281
Alderweireld tipt Garcia: "Dat moet defensie op WK zijn"

De Rode Duivels beginnen zaterdagavond helemaal aan hun voorbereiding op het WK. De eerste ...

148
148
Ito bezorgt Japan knappe zege, Canada wendt domper af

De Rode Duivels komen om 20u30 pas in actie, maar eerder op de avond kwamen ook enkele andere ...

29
29
'Monsterbod geweigerd: Club Brugge verrast'

Club Brugge weigerde in de winter een monsterbod en koos toen voor sportieve rust midden in de ...

397
397
'Klopp reikt Liverpool opvolger Salah op schoteltje aan'

Liverpool FC kondigde deze week aan dat Mohamed Salah na het seizoen vertrekt op Anfield. De Engelse ...

75
75
Basiself Duivels bekend: Garcia voorziet één grote verrassing

De Rode Duivels werken zaterdagavond in het Mercedes Benz-stadium te Atlanta een oefenwedstrijd af ...

189
189
Jonge Duivels U17 mogen na spektakelstuk naar WK én EK

Voor de Rode Duivels staat er in de komende dagen weinig op het spel, want zij spelen slechts twee ...

133
133
Club vs Union: Joos ziet belangrijk voordeel in titelstrijd

Na de interlandbreak is het tijd voor de laatste editie van de play-offs in de Jupiler Pro League. ...

84
84
'Kompany wil Man City enorme transferhak zetten'

De voorbije weken laaiden de geruchten weer op over een mogelijk vertrek van Vincent Kompany naar ...

77
77
Garcia kondigt opmerkelijk experiment aan bij Duivels

De Rode Duivels staan om 20u30 tegenover de Verenigde Staten. Het is de eerste oefenpartij die ze ...

103
103
U19: Tien Jonge Duivels doen geweldige zaak voor EK

Heel wat Belgische jeugdteams proberen in de komende dagen om een EK-ticket af te dwingen. De U19 ...

96
96
'Club eraan voor de moeite: transferplan Stankovic bekend'

Club Brugge staat voor alweer een zeer bewogen transferzomer. Net als een jaar geleden zal het weer ...

173
173
'PSV ziet kersverse Jonge Duivel naar België trekken'

Bij PSV lijken er weer enkele Belgen aan het doorbreken te zijn. Er wordt veel verwacht van de ...

187
187
'Geen Duivels, wel knaltransfer voor Mandela Keita'

De Rode Duivels nemen het om 20u30 op tegen de Verenigde Staten. Dat zal met enkele nieuwe namen in ...

102
102
'Club Brugge beeft: eerste topploeg in actie voor Tresoldi'

Club Brugge dreigt zijn speerpunt Nicolo Tresoldi al na amper één seizoen kwijt te ...

271
271
Extra boost Cercle: publiekslieveling blijft aan boord

Cercle Brugge wil zich in de Relegation Play-Offs zo snel mogelijk verzekeren van het behoud. Na de ...

76
76

Meer sportnieuws