'Club Brugge bereidt nieuw miljoenenbod voor'

door
'Club Brugge bereidt nieuw miljoenenbod voor'

lub Brugge versterkte zich tot dusver met Stanley Nsoki en Tibo Persyn, maar vooral een extra flankaanvaller lijkt nog zeer welkom te zijn in het Jan Breydelstadion. Blauw-Zwart leek die te gaan vinden in de persoon van Alex Collado, maar de Spanjaard sloeg naar verluidt zelf een transfer naar Club af. Daardoor komt Tajon Buchanan in beeld, maar Club kan ook weer aan Sebastian Villa gaan denken.


De Colombiaanse winger werd enkele weken geleden nadrukkelijk aan Club gelinkt, maar dat vond uiteindelijk geen akkoord met zijn ploeg Boca Juniors. Dat viel niet in goede aarde bij Villa, die absoluut naar Brugge wou verkassen. En dat lijkt hij nog steeds te willen, want volgens TyC Sports zet Villa nu een nieuwe stap om een transfer te forceren. Villa kwam al meer dan een week niet meer opdagen op training, maar nu zou hij ook teruggekeerd zijn naar zijn thuisland. Daar zou hij wachten tot Boca eindelijk bereid blijkt om mee te werken aan een transfer.

UPDATE 09/08
De soap rond Villa blijft dus maar duren en blijkbaar wil Club Brugge zijn komst nog niet opgeven. Tenminste toch als we El Crack Deportivo mogen geloven. Het Argentijnse voetbalmedium beweert dat Blauw-Zwart snel een nieuw bod zal neerleggen. Het zou gaan om een iets betere aanbieding dan de vorige keer, al komt het niet in de buurt van de 12 miljoen euro die Boca Juniors hoopt te vangen. ESPN-journalist Augusto Cesar beweert dan weer dat het voorlopig stil bleef uit Brugge nadat het vorige bod geweigerd werd. Het blijft voorlopig dus koffiedik kijken hoe het dossier evolueert.

LEES OOK: Bizar 'Elftal van Seizoen': zeven Club-spelers, géén Union

Club kan zich beter focussen op andere alternatieven ...

Meest recent

'Europa verliest volgende ster: verrassende club Casemiro'

Het Europees voetbal zal na het seizoen afscheid nemen van enkele grote namen. Antoine Griezmann ...

25
25
Met extra boost naar VS: Doku kondigt heuglijk nieuws aan

De Rode Duivels hebben woensdag de vlucht genomen richting Atlanta, waar ze de komende dagen een ...

19
19
Fans in de wolken: grote Play-Off-joker voor Antwerp

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

44
44
Bizar 'Elftal van Seizoen': zeven Club-spelers, géén Union

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League zit er op. Om de protagonisten van de voorbije 30 ...

135
135
'Arsenal doet Engeland beven met komst PSG-superster'

Arsenal FC lijkt goed op weg naar zijn eerste landstitel sinds 2024 en hoort bij de topfavorieten ...

59
59
"Karikatuur van zichzelf" - Anderlecht-duo doet alarm afgaan

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

185
185
'Kompany schrikt op: Bayern laat grote naam beschikken'

Ook bij Bayern München maakt men handig gebruik van de interland-break om al plannen te smeden ...

71
71
Ito of Miras: Winnaar Gouden Croc bekend gemaakt

Hoewel er na de interland-break nog heel wat moois op het programma staat, werd woensdag al een ...

138
138
Notoir klimaatactivist slaat weer toe: De Vlieger haalt fors uit

De beruchte klimaatactivist Wouter Mouton veroorzaakte eerder al de nodige ophef in de voetballerij. ...

123
123
Garcia smult van Rode Duivel: "Ongelooflijke speler"

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

218
218
Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Nathan De Cat blijft verbazen bij Anderlecht, maar intussen draait het almaar vaker om zijn ...

490
490
Rode Duivels verliezen naast Bounida nog een talent

De voorbije dagen werd duidelijk dat de Rode Duivels opnieuw een groot talent verliezen. Nadat ons ...

118
118
Anderlecht en Genk aangepakt: "Daar ligt de fout"

Door het interlandvoetbal staan er komend weekend geen wedstrijden geprogrammeerd in de Jupiler Pro ...

236
236
Lokeren strikt bekende naam als sportief directeur

De titelstrijd in de Challenger Pro League is al beslist, maar voor de andere promotietickets kan ...

56
56
'Dilemma Lukaku: keuze voor het hart of de miljoenen?'

De Rode Duivels zijn woensdag naar de Verenigde Staten vertrokken zonder Romelu Lukaku. De ...

190
190
Gezien Anderlecht? Cvetkovic pakt uit met waanzinnige goal

Anderlecht sloot de reguliere competitie af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Cercle Brugge. ...

92
92
Antwerp tankt vertrouwen: extra troef voor play-offs

Antwerp sloot de reguliere competitie maar matig af en moet daardoor vrede nemen met deelname aan de ...

142
142
'Club Brugge mag kruis maken over peperduur target'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Verschillende smaakmakers zijn grof ...

312
312
'Bayern neemt belangrijke beslissing over transfer De Cat'

De Rode Duivels zijn woensdagnamiddag vertrokken naar de Verenigde Staten, waar bondscoach Rudi ...

279
279
'Standard heeft beet: JPL-smaakmaker tekent'

Standard hoopt in de komende weken komaf te kunnen maken met de vloek die de voorbije jaren op hen ...

140
140
Bornauw speelt open kaart: leegloop in Anderlecht?

RSC Anderlecht verzekerde zich op het nippertje van een plek in de Champions' Play-Offs. Nadien gaat ...

320
320
Pro League bibbert voor boete & Bouchez: "Blufpoker"

De voorbije maanden is er al veel inkt gevloeid over de voorziene wijziging van het ...

238
238
Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

De druk rond Marc Coucke neemt de laatste weken duidelijk toe. Wat begon als sportieve frustratie ...

249
249
Club Brugge laat concurrentie beven: "Bayern van België"

Op voorzet van de pers liet Bart Verhaeghe zich ooit ontvallen dat hij van Club Brugge maar al te ...

905
905
Vandenhaute haalt gram: "Mooie erfenis bij Anderlecht"

RSC Anderlecht heeft alweer een turbulente campagne achter de rug, waarin onder andere trainer ...

283
283

Meer sportnieuws