'Club Brugge bereidt nieuw miljoenenbod voor'

725 stemmen
'Club Brugge bereidt nieuw miljoenenbod voor'

lub Brugge versterkte zich tot dusver met Stanley Nsoki en Tibo Persyn, maar vooral een extra flankaanvaller lijkt nog zeer welkom te zijn in het Jan Breydelstadion. Blauw-Zwart leek die te gaan vinden in de persoon van Alex Collado, maar de Spanjaard sloeg naar verluidt zelf een transfer naar Club af. Daardoor komt Tajon Buchanan in beeld, maar Club kan ook weer aan Sebastian Villa gaan denken.


De Colombiaanse winger werd enkele weken geleden nadrukkelijk aan Club gelinkt, maar dat vond uiteindelijk geen akkoord met zijn ploeg Boca Juniors. Dat viel niet in goede aarde bij Villa, die absoluut naar Brugge wou verkassen. En dat lijkt hij nog steeds te willen, want volgens TyC Sports zet Villa nu een nieuwe stap om een transfer te forceren. Villa kwam al meer dan een week niet meer opdagen op training, maar nu zou hij ook teruggekeerd zijn naar zijn thuisland. Daar zou hij wachten tot Boca eindelijk bereid blijkt om mee te werken aan een transfer.

UPDATE 09/08
De soap rond Villa blijft dus maar duren en blijkbaar wil Club Brugge zijn komst nog niet opgeven. Tenminste toch als we El Crack Deportivo mogen geloven. Het Argentijnse voetbalmedium beweert dat Blauw-Zwart snel een nieuw bod zal neerleggen. Het zou gaan om een iets betere aanbieding dan de vorige keer, al komt het niet in de buurt van de 12 miljoen euro die Boca Juniors hoopt te vangen. ESPN-journalist Augusto Cesar beweert dan weer dat het voorlopig stil bleef uit Brugge nadat het vorige bod geweigerd werd. Het blijft voorlopig dus koffiedik kijken hoe het dossier evolueert.

LEES OOK: Fabrizio Romano meldt stevige transferdomper voor Club

Club kan zich beter focussen op andere alternatieven ...

Meest recent

Fabrizio Romano meldt stevige transferdomper voor Club

Bij Club Brugge is het nog wachten op de eerste zomeraanwinst. De voorbije weken werden nochtans al ...

11
11
Zulte Waregem houdt icoon voor dertiende seizoen aan boord

Zulte Waregem maakt zich op voor zijn tweede seizoen terug in de Jupiler Pro League, nadat ze ...

12
12
'Dubbelslag Anderlecht: Sibierski slaat schaamteloos toe'

Anderlecht ruikt een buitenkans in Frankrijk. Antoine Sibierski heeft niet één, maar ...

541
541
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

76
76
'Bom op WK: Ivoriaanse speler opgepakt voor matchfixing'

Het WK is ondertussen enkele dagen ver en nu al krijgen we te kampen met de nodige controverses. Een ...

39
39
Rigaux heeft beet: icoon keert terug bij Feyenoord

Dévy Rigaux drukt meteen zijn stempel bij Feyenoord, enkele weken nadat de Belgische sportief ...

40
40
Bromance Ronaldo-Martinez: cijfers spreken boekdelen

Cristiano Ronaldo begint aan zijn zesde en laatste WK. CR7 is op zijn 41ste nog steeds een ...

21
21
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

KV Kortrijk begon als eerste met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Kerels gaan de komende ...

179
179
Congo wil stunten met speler met schimmig Anderlecht-verhaal

Congo trekt met heel wat ex-spelers uit de Jupiler Pro League naar het WK. Van Chancel Mbemba tot ...

80
80
'Derde club meldt zich, Westerlo ruikt jackpot'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

52
52
'Antwerp gaat voor topdeal in de Serie A'

Royal Antwerp FC heeft nood aan heel wat versterking, want de ploeg is momenteel niet Jupiler Pro ...

174
174
'KRC Genk mikt hoog: pittige vraagprijs voor toptalent'

Bij KRC Genk hebben ze heel wat talent in de ploeg. De Limburgers krijgen dan ook veel telefoontjes ...

275
275
Sporting Hasselt pakt stevig uit met ervaren Belg

Het wordt uitkijken naar het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League, waar met Sporting Hasselt ...

83
83
AA Gent weet waar het aan toe is in Conference League

AA Gent wist afgelopen seizoen op de valreep een Europees ticket te pakken. In de barrages tegen KRC ...

157
157
'Strijd om Engels is los: twee clubs duwen door'

Heel wat Belgen lijken deze zomer voor een toptransfer te staan. Dat geldt bijvoorbeeld ook voor ...

38
38
'Kort maar krachtig: voorbereidingsprogramma Club bekend'

Het WK is nog volop aan de gang, maar voor de meeste Belgische clubs is het stilaan tijd om de ...

250
250
'Doku hakt knoop over toekomst definitief door'

Van Jérémy Doku wordt er op dit WK veel verwacht. De flankaanvaller moet dé ...

73
73
Jutta Leerdam in shock: WK-doelman zorgt voor explosie

Niemand had hem op de radar. Terwijl miljoenen voetbalfans hun ogen richtten op de sterren van ...

39
39
Anderlecht kent tegenstanders in voorbereiding én Europa

Voor Anderlecht wordt het een zeer belangrijke zomer. Niet alleen moet sportief directeur Antoine ...

599
599
Club Brugge davert na transferuitspraak Tresoldi

Club Brugge gaat een zeer bewogen transferzomer tegemoet. Het zag Aleksandar Stankovic al terugkeren ...

596
596
'De Busser heeft droomtransfer beet'

In eigen land kon hij zich nooit helemaal doorzetten, maar in Nederland is de carrière van ...

71
71
Real Madrid blijft gaan en legt volgende ster vast

Real Madrid lijkt na een tegenvallend seizoen van plan om er deze zomer een spetterende mercato van ...

135
135
TRANSFERUURTJE: 'Sensationele transfers van 3 Rode Duivels'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

284
284
‘Club grijpt mis: Belgische optie bereikt akkoord’

Club Brugge is naarstig op zoek naar een nieuwe doelman na het pensioen van Simon Mignolet en het ...

157
157
Vanaken basis op WK? Garcia kiest voor ‘ontdekking’

De Rode Duivels konden vooralsnog niet overtuigen op het WK. In de openingsmatch tegen Egypte werd ...

309
309

Meer sportnieuws