'Club Brugge bereidt nieuw miljoenenbod voor'

door
'Club Brugge bereidt nieuw miljoenenbod voor'

lub Brugge versterkte zich tot dusver met Stanley Nsoki en Tibo Persyn, maar vooral een extra flankaanvaller lijkt nog zeer welkom te zijn in het Jan Breydelstadion. Blauw-Zwart leek die te gaan vinden in de persoon van Alex Collado, maar de Spanjaard sloeg naar verluidt zelf een transfer naar Club af. Daardoor komt Tajon Buchanan in beeld, maar Club kan ook weer aan Sebastian Villa gaan denken.


De Colombiaanse winger werd enkele weken geleden nadrukkelijk aan Club gelinkt, maar dat vond uiteindelijk geen akkoord met zijn ploeg Boca Juniors. Dat viel niet in goede aarde bij Villa, die absoluut naar Brugge wou verkassen. En dat lijkt hij nog steeds te willen, want volgens TyC Sports zet Villa nu een nieuwe stap om een transfer te forceren. Villa kwam al meer dan een week niet meer opdagen op training, maar nu zou hij ook teruggekeerd zijn naar zijn thuisland. Daar zou hij wachten tot Boca eindelijk bereid blijkt om mee te werken aan een transfer.

UPDATE 09/08
De soap rond Villa blijft dus maar duren en blijkbaar wil Club Brugge zijn komst nog niet opgeven. Tenminste toch als we El Crack Deportivo mogen geloven. Het Argentijnse voetbalmedium beweert dat Blauw-Zwart snel een nieuw bod zal neerleggen. Het zou gaan om een iets betere aanbieding dan de vorige keer, al komt het niet in de buurt van de 12 miljoen euro die Boca Juniors hoopt te vangen. ESPN-journalist Augusto Cesar beweert dan weer dat het voorlopig stil bleef uit Brugge nadat het vorige bod geweigerd werd. Het blijft voorlopig dus koffiedik kijken hoe het dossier evolueert.

LEES OOK: ‘Jackpot rinkelt: strijd om Union-sterkhouder barst los’

Club kan zich beter focussen op andere alternatieven ...

Meest recent

Dit zijn de 10 meeste waardevolle Belgen van 2025

Het jaar 2025 ligt zo goed als achter de rug. Het was het jaar waar Rudi Garcia de Rode Duivels weer ...

21
21
Guardiola komt met uitstekend nieuws over Doku

Manchester City is bezig aan een uitstekende reeks en heeft zijn laatste acht officiële ...

3
3
Kindermans gooit meteen transferplannen La Louvière op tafel

La Louvière is dit seizoen een zeer verrassende nieuwkomer in de Jupiler Pro League. Daardoor ...

17
17
'Knaltransfer Mandela Keita naar Engelse grootmacht'

Bij de Rode Duivels is de weelde op het middenveld enorm. De Bruyne, Tielemans, Onana, Vanaken en ...

35
35
Nieuw plan met Keisuke Goto bij Anderlecht?

De pijnlijke thuisnederlaag tegen Charleroi maakte vlak voor het ingaan van de winterstop nog maar ...

205
205
'Barça maakt zich op voor transferbom van 100 miljoen'

Bij FC Barcelona beloven de komende mercato's weer spannend te worden. Het blijft voor de Catalanen ...

37
37
DAZN bijt in het zand, maar stuurt stevige waarschuwing

De voorbije weken was het bang afwachten voor de Belgische profclubs, nadat DAZN plots eenzijdig het ...

434
434
'Club Brugge keihard: bod van 20 miljoen geweigerd'

De spelers van Club Brugge kunnen nog enkele dagen genieten van een welverdiende vakantie. Op 3 ...

451
451
'Hoefkens krijgt sensationele aanwinst bij NAC'

Enkele weken geleden werd Carl Hoefkens nog nadrukkelijk gelinkt aan KRC Genk, maar de trainer ...

84
84
'Nieuwe tegenvaller Lukaku: Napoli grijpt in'

Het is bij Napoli nog niet het jaar van de Rode Duivels geweest. Kevin De Bruyne viel eind oktober ...

134
134
TRANSFERUURTJE: 'Belgische knaltransfer Kerk; Benteke naar Anderlecht?'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

373
373
Gokschandaal escaleert: storm in voetbalwereld

Het gokschandaal in Turkije houdt de gemoederen bezig. Eerder werd al bekendgemaakt dat een ...

113
113
Grootste ontdekking van Garcia: “Stabiliteit bij Duivels”

De voetbalfans kijken al reikhalzend uit naar het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. ...

137
137
Straf verhaal: Vanderhaeghe bijna bondscoach Kameroen

Yves Vanderhaeghe werd een kleine twee maanden geleden verrassend aangesteld als nieuwe T1 van ...

63
63
Verschueren kondigt volgende 'transfer' aan: "Kindermans?"

Bij RSC Anderlecht gebeurde er weer te veel in 2025. Héél veel transfers, een ...

734
734
'PSG wil voormalige Jupiler Pro League-ster vastleggen'

De Jupiler Pro League bewees de voorbije jaren voor heel wat spelers een ideale springplank naar een ...

82
82
Verschueren ziet één gigantische blunder van Vandenhaute

Vincent Kompany keerde in 2019 terug naar RSC Anderlecht. Michael Verschueren en Marc Coucke zorgden ...

458
458
Pro League haalt zeer grote slag thuis: DAZN baalt énorm

DAZN en de Pro League liggen al een tijdje overhoop met elkaar. Het Laatste Nieuws weet dat er nu ...

548
548
'Antwerp heeft masterplan met Dennis Praet'

Dennis Praet tekende in de zomer van 2024 voor Royal Antwerp FC. Ondertussen is hij er dus anderhalf ...

363
363
'Supertransfer De Cat: titanenstrijd met vier topclubs'

Zijn laatste matchen waren weliswaar iets minder, maar Nathan De Cat kan terugblikken op een sterke ...

618
618
‘Club & co ontdekken enorme vraagprijs voor JPL-smaakmaker’

De wintermercato loert om de hoek en de geruchtenmolen draait op volle toeren. Bij Sporting ...

292
292
Old Trafford houdt adem in: actie Lammens gaat Europa rond

Manchester United heeft in zijn laatste wedstrijd van 2025 opnieuw averij opgelopen in de Premier ...

404
404
'Hayen vloekt: steunpilaar naar uitgang bij Genk'

KRC Genk zal zich de komende maanden moeten herpakken na een tegenvallende eerste seizoenshelft. ...

1202
1202
'Anderlecht hakt knoop door over job Olivier Renard'

De winterse transferperiode zal bij RSC Anderlecht in goede banen geleid worden door Olivier Renard. ...

499
499
Club Brugge davert: plant Leko comebackstunt op Jan Breydel?

De naam van Ivan Leko doet opnieuw iets bewegen in Brugge. Want als hij écht meteen wil ...

535
535

Meer sportnieuws