'Club Brugge drukt door voor miljoenentarget'

door
'Club Brugge drukt door voor miljoenentarget'

In vergelijking met de concurrentie pakte Club Brugge voorlopig nog niet echt uit op de zomermercato, maar daar lijkt weldra verandering in te komen. Vooral op de flanken blijkt Blauw-Zwart plots immers naarstig aan de slag. Zo is het vizier onder meer op Tajon Buchanan gericht.


Donderdagavond geraakte bekend dat Club omtrent de 22-jarige Canadees een akkoord bereikte met diens huidige werkgever New England Revolution, dat volgens Amerikaanse media evenwel ook inging op een aanbod vanuit Augsburg. Club lijkt er enkel dus nog uit moet zien te komen met de speler zelf, die allicht pas in januari zou aansluiten. Rond dat andere toptarget Sebastian Villa bleef het de voorbije dagen dan weer stil, terwijl de komst van Alex Collado wellicht niet meer aan de orde is.

UPDATE 07/08
Na de domper rond Collado, lijkt Buchanan momenteel de meest concrete piste bij de landskampioen. Zijn Amerikaanse werkgever zou de Canadees echter tot na het einde van het seizoen in de MLS willen houden. Maar volgens Het Laatste Nieuws drukt Club Brugge door om hem nu al over te nemen. Lukt dat niet, is een overstap in de winterstop echter niet uitgesloten. In ieder geval zou Buchanan zo'n 5 miljoen euro moeten kosten. En zoals eerder vermeld moet er afgerekend worden met de concurrentie van onder meer Augsburg.

LEES OOK: Vanaken looft één RSCA'er: “Hij is redelijk indrukwekkend”

Club moet deze zomer nog minstens één flankaanvaller aantrekken ...

Meest recent

'Galatasaray klopt aan bij Jupiler Pro League-topclub'

De Belgische ploegen zijn vooral bezig met uitgaande transfers, wat geen verrassing is. Door de ...

16
16
‘Anderlecht in shock: ijskoude douche bij Gouden Schoen’

Niemand zag dit aankomen bij Anderlecht. Wat een bekroning moest worden, dreigt plots misschien een ...

128
128
Miljoenendeal bij Patro: "Er kwam al een bod binnen"

Bij Patro Eisden draaien ze alweer een goed seizoen. De Limburgse tweedeklasser heeft alweer een ...

55
55
'Antwerp ferm verzwakt: twee basispionnen meteen weg'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

218
218
Hasi maakt zich geen zorgen: “De club weet dit héél goed”

RSC Anderlecht moet aan de bak. Er staan zeer veel pittige duels op het programma de komende weken. ...

85
85
Gouden Schoen davert: onverwachte twist rond winnaar

De favoriet ligt voor de hand, maar de discussie is nog niet voorbij. Analisten, spelers en ...

208
208
Vanaken looft één RSCA'er: “Hij is redelijk indrukwekkend”

Hans Vanaken is al tien jaar aan het schitteren in België. De middenvelder van Club Brugge zag ...

320
320
Bliksemtransfer Leon Bailey naar de Jupiler Pro League?

Leon Bailey stond bij KRC Genk al snel te boek als een absoluut toptalent. De winger ging nadien ...

130
130
Megasolden bij Club, RSCA en Genk: wie hapt snel?

Bij Club NXT, RSCA Futures en Jong Genk spelen heel veel jonge talenten. Voor andere Belgische ...

115
115
Gouden Schoen: zijn dit de zes winnaars?

Vanavond kennen we de winnaar van de Gouden Schoen bij de dames en heren. Daarnaast zullen ook de ...

205
205
Belgisch talent debuteert bij PSV en mag hopen op meer kansen

PSV heeft zijn koppositie in de Eredivisie zaterdagavond nog wat verstevigd. Het boekte een ruime ...

46
46
Hasi baalt: "Daar veel interessante spelers voor Anderlecht"

Anderlecht hoopt klaar te zijn voor de tweede helft van het seizoen na een weekje onder de Spaanse ...

328
328
'Mokerslag Antwerp: volgende sterkhouder vertrekt'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

312
312
De Ketelaere kroont zich tot matchwinnaar bij Atalanta

Charles De Ketelaere is uitstekend begonnen aan 2026. De Rode Duivel was eerder deze week al ...

61
61
'Verrassende transferwending rond Joel Ordoñez'

Club Brugge staat nog voor een drukke wintermercato. Niet alleen zoekt het zelf naar versterking ...

336
336
Egypte maakt indruk en kegelt titelhouder uit Africa Cup

De Rode Duivels zouden volgende zomer weleens hun handen vol kunnen hebben met Egypte op het WK. De ...

166
166
'Standard met handen in haar: bizarre transfer verklaard'

Standard hoopt na de winterstop zijn zesde plaats vast te kunnen houden, maar evident zal dat niet ...

162
162
Goots vreest ramp voor Antwerp: "Als zij opnieuw uitvallen..."

Volgend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. In de laatste tien speeldagen van ...

94
94
Waanzinnige beelden: massale knokpartij na Algerije-Nigeria

Zaterdag worden op de Africa Cup de laatste twee kwartfinales afgewerkt. In de eerste van die ...

243
243
'Dwomoh grijpt naast verhoopte transfer'

Enkele jaren geleden stond Pierre Dwomoh nog te boek als één van de grootste talenten ...

102
102
'Standard haakt af voor sensatie op Belgische velden'

De wintermercato begint in ons land alsmaar meer op gang te komen. Daarbij lijken verschillende ...

189
189
Club Brugge bedrogen: Furo-deal blijkt zware misrekening

Het voelde als slim verkopen, maar dat knaagt nu al. Club Brugge laat Kaye Furo vertrekken en dacht ...

1452
1452
'Zirkzee baalt en ziet mooie transfer definitief afketsen'

Joshua Zirkzee wist zich nog niet door te zetten bij Manchester United. De Nederlandse aanvaller ...

73
73
Westerlo aan zet: derde sterkhouder weg?

Bij KVC Westerlo moeten ze deze mercato verkopen. De Kemphanen hebben alle seizoenen rode cijfers en ...

97
97
'AA Gent ruikt volgende jackpot na vertrek Gandelman'

AA Gent heeft al wat spelers van de hand kunnen doen. De kans is bestaande dat de Buffalo's nog een ...

649
649

Meer sportnieuws