'Collado hakt knoop door over transfer naar Club Brugge'

door
'Collado hakt knoop door over transfer naar Club Brugge'

Club Brugge is er vrijdagavond andermaal niet in geslaagd om een overtuigende prestatie neer te zetten en gaf in de stadsderby tegen Cercle Brugge in extremis twee punten uit handen. En ook op de transfermarkt kreeg de landskampioen een domper te verwerken. Zo is de kans op de komst van Alex Collado plots bijzonder klein geworden.


Vorig weekend geraakte bekend dat de Bruggelingen dicht bij de overgang van het FC Barcelona-talent stond. De 22-jarige Spanjaard zou een jaartje gehuurd worden van de Catalaanse topclub. Een deal leek in de maak, zeker toen beide clubs een akkoord vonden over een aankoopoptie. Maar dat laatste bleek dan weer een breekpunt voor Collado zelf. Die wou na het seizoen immers absoluut terugkeren naar Camp Nou. En volgens het medium Mundo Deportivo, doorgaans behoorlijk goed ingevoerd over Barcelona, heeft hij de stekker nu helemaal uit de transfer getrokken.

Onder meer dankzij het vrijgekomen plekje door het vertrek van Lionel Messi, zou Collado mogelijkheden zien bij de hoofdmacht van Barcelona. Bovendien gaf coach Ronald Koeman vorig seizoen ook al meermaals kansen aan jonge spelers, iets waar hij van wil profiteren. Inmiddels zou Collado de trainingen bij Blaugrana ook al hervat hebben. Indien tegen het einde van de mercato blijkt dat zijn speeltijd toch beperkt blijft, zou er opnieuw een opening komen voor een vertrek. Maar momenteel legt de aanvaller alle aanbiedingen langs zich neer. Een verhuis naar Brugge lijkt dan ook bijzonder onwaarschijnlijk.

LEES OOK: Barça zwoegt zich in slotfase alsnog voorbij Osasuna

Club had hem gewoon zonder aankoopoptie moeten pakken ...

Meest recent

Langer bij Antwerp? Van den Bosch geeft update

Royal Antwerp FC moet komende zomer weer spelers gaan verkopen, zoals elke Belgische club. De Great ...

3
3
Tzolis haalt opgelucht adem: "Moeilijke periode"

Bij Club Brugge speelden ze een enorm zwakke eerste helft op het veld van FCV Dender. Gelukkig voor ...

33
33
Vrancken verklaart waar het misliep tegen Anderlecht

STVV verloor zaterdagavond kansloos op het veld van RSC Anderlecht, ook al was het amper 2-1. ...

49
49
Kompany blameert zich met Bayern tegen hekkensluiter

Bayern München kon na de nederlaag van RB Leipzig alweer een geweldige zaak doen in de ...

94
94
Spelers AA Gent delen sneer uit aan Ivan Leko

Ivan Leko verliet AA Gent deze week via de achterdeur. De coach onderhandelde met Club Brugge en ...

315
315
Supersub Vermant verklapt: 'Dít zei Leko tijdens de rust'

Ivan Leko heeft zijn eerste competitiewedstrijd sinds zijn terugkeer als hoofdcoach van Club Brugge ...

363
363
Laatste kans: Fink verrast met basiself in must-win

KRC Genk staat zondagavond onder een enorme druk voor het bezoek van KVC Westerlo. Loopt het opnieuw ...

33
33
Antwerp blijft verbazen: "Dit hield niemand voor mogelijk"

Vlak na de heenronde van de reguliere competitie, was Antwerp FC nog op sterven na dood. Maar ...

170
170
Nieuwe baaldag voor De Roeck, spektakel op Daknam in CPL

Op Daknam zorgden Lokeren en Jong Genk voor spektakel in de Challenger Pro League. De Oost-Vlaamse ...

85
85
Eerste succes voor Leko: Club walst na rust over Dender

Ivan Leko heeft zijn eerste overwinning als nieuwbakken coach van Club Brugge te pakken. Blauw-Zwart ...

177
177
De Mil trekt conclusie na mislukt AA Gent-debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

120
120
Doku-loos City pakt gouden punten, Tielemans wéér belangrijk

In de Engelse Premier League hebben de achtervolgers van leider Arsenal FC geen steken laten vallen. ...

45
45
Club ziet af op Dender: 'zwakke schakel' krijgt volle laag

Na alle commotie van de voorbije dagen, wou Club Brugge zondagnamiddag absoluut een goed resultaat ...

242
242
Scorende Mokio beslist Klassieker, zure slipper Milan-Belgen

Ajax heeft na een mooie week achter de rug na een erg moeilijke periode. Na de eerste Champions ...

39
39
AA Gent-fans spuwen duo uit: "Hij is een ramp!"

Rik De Mil heeft zijn debuut als coach van AA Gent gemist. Met de nieuwe trainer aan de zijlijn ...

273
273
'Hasi geeft doodsteek: miljoenenaankoop Anderlecht moet weg'

RSC Anderlecht wil tijdens de wintermercato zijn salarismassa verder afbouwen, maar mikt zelf ook op ...

444
444
Antwerp in remonte-modus: De Mil kent horrordebuut

Wat een eerste (echte) werkdag moest worden vol nieuwe hoop, draaide uit op een koude douche voor ...

135
135
Dender-Club Brugge: Leko verrast met basisopstelling

Club Brugge gaat zondagnamiddag op bezoek bij FCV Dender, een wedstrijd waar behoorlijk wat druk op ...

389
389
Woede Anderlecht terecht? Boeckx helder over penaltyfase

RSC Anderlecht wist zich zaterdagavond op gepaste wijze te herpakken na de pandoering op Westerlo en ...

222
222
'Supertransfer Sadiki: nieuwe gegadigden onthuld'

De Jupiler Pro League zag afgelopen zomer weer verschillende smaakmakers vertrekken en een aantal ...

95
95
Ontslag Fink hangt in de lucht: Boskamp velt verdict

In de Jupiler Pro League krijgt KRC Genk zondagavond het bezoek van KVC Westerlo. Een wedstrijd waar ...

512
512
Gouden Schoen 2025: nieuwe topkandidaat staat plots op

Het einde van het kalenderjaar nadert en dus wordt weldra de tweede stemronde van de Gouden Schoen ...

664
664
Kandidatuur bij Garcia: Duivels met verrassing naar WK?

Nu de loting voor de groepsfase vastligt en de logistieke puzzel bijna gelegd is, kan bondscoach ...

122
122
'Alarm bij Club Brugge: transfer Tzolis terug op tafel'

Club Brugge maakt zich momenteel op voor een stevig einde van 2025, ondertussen is de sportieve ...

208
208
Eerste basiself De Mil bekend, Oosting houdt vertrouwen

Na alle commotie van de voorbije dagen, maakt Rik De Mil zondag zijn debuut als hoofdcoach van AA ...

43
43

Meer sportnieuws