'Collado zet transfer naar Club Brugge zelf on hold'

726 stemmen
'Collado zet transfer naar Club Brugge zelf on hold'

Club Brugge zat de voorbije week rond de onderhandelingstafel met FC Barcelona, waar het de 22-jarige winger Alex Collado trachtte te huren. De afgelopen dagen geraakte echter bekend dat Blauw-Zwart doorduwde voor een aankoopoptie op de Spanjaard, een wens waar Barcelona niet zomaar op wou ingaan.


Meer nog: volgens het Spaanse medium SPORT legden de Catalanen de gesprekken met Club zopas helemaal stil. "Alles wijst erop dat Collado dan toch niet zal worden uitgeleend aan de Bruggelingen", klinkt het. Maar vanuit eigen land weerklinken andere geluiden. Zo meldt Het Laatste Nieuws nu dat beide ploegen net een nieuwe stap richting een akkoord hebben gezet. Volgens de krant kreeg Blauw-Zwart immers groen licht van de Catalanen om Collado dan toch te huren mét een aankoopoptie, zoals bekend een cruciale voorwaarde voor de landskampioen. Het laatste woord ligt nu bij de speler zelf, die eerstdaags de knoop zou doorhakken.

UPDATE 06/08
Inmiddels kwam ook het Catalaanse Mundo Deportivo, doorgaans goed ingevoerd over het reilen en zeilen bij FC Barcelona, met een update over het dossier. Het medium stelt dat de transfer momenteel 'on hold' is gezet door het kamp van Collado. De speler wil na het seizoen immers absoluut terugkeren naar Camp Nou en staat daarom weigerachtig tegenover het opnemen van een aankoopoptie. Hij zou dan ook even bedenktijd gevraagd hebben om zijn opties af te wegen. Overigens verwijst MD ook naar de vermeende interesse van Anderlecht. Maar omdat Paars-Wit (nog) niet zeker is van de Europese groepsfase, laat staan de Champions League, lijkt een overgang naar het Lotto Park geen optie.

LEES OOK: Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Club moet hem gewoon nemen zonder aankoopoptie ...

Meest recent

Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

11
11
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

104
104
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

21
21
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

17
17
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

40
40
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

76
76
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

167
167
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

645
645
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

113
113
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

206
206
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

161
161
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

145
145
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

260
260
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

40
40
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

44
44
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

169
169
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

508
508
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

248
248
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

232
232
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

140
140
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

90
90
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

469
469
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

343
343
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

149
149
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

143
143

Meer sportnieuws