'Collado zet transfer naar Club Brugge zelf on hold'

door
'Collado zet transfer naar Club Brugge zelf on hold'

Club Brugge zat de voorbije week rond de onderhandelingstafel met FC Barcelona, waar het de 22-jarige winger Alex Collado trachtte te huren. De afgelopen dagen geraakte echter bekend dat Blauw-Zwart doorduwde voor een aankoopoptie op de Spanjaard, een wens waar Barcelona niet zomaar op wou ingaan.


Meer nog: volgens het Spaanse medium SPORT legden de Catalanen de gesprekken met Club zopas helemaal stil. "Alles wijst erop dat Collado dan toch niet zal worden uitgeleend aan de Bruggelingen", klinkt het. Maar vanuit eigen land weerklinken andere geluiden. Zo meldt Het Laatste Nieuws nu dat beide ploegen net een nieuwe stap richting een akkoord hebben gezet. Volgens de krant kreeg Blauw-Zwart immers groen licht van de Catalanen om Collado dan toch te huren mét een aankoopoptie, zoals bekend een cruciale voorwaarde voor de landskampioen. Het laatste woord ligt nu bij de speler zelf, die eerstdaags de knoop zou doorhakken.

UPDATE 06/08
Inmiddels kwam ook het Catalaanse Mundo Deportivo, doorgaans goed ingevoerd over het reilen en zeilen bij FC Barcelona, met een update over het dossier. Het medium stelt dat de transfer momenteel 'on hold' is gezet door het kamp van Collado. De speler wil na het seizoen immers absoluut terugkeren naar Camp Nou en staat daarom weigerachtig tegenover het opnemen van een aankoopoptie. Hij zou dan ook even bedenktijd gevraagd hebben om zijn opties af te wegen. Overigens verwijst MD ook naar de vermeende interesse van Anderlecht. Maar omdat Paars-Wit (nog) niet zeker is van de Europese groepsfase, laat staan de Champions League, lijkt een overgang naar het Lotto Park geen optie.

LEES OOK: 'Anderlecht in transferstrijd met Barça en Liverpool'

Club moet hem gewoon nemen zonder aankoopoptie ...

Meest recent

'Antwerp all-in: Gheysens geeft Overmars groen licht'

Antwerp vreest om Gyrano Kerk, Vincent Janssen en Zeno Van den Bosch gratis te verliezen, maar zij ...

183
183
'Kink in de kabel: recorddeal Club Brugge valt in duigen'

Afgelopen zomer rinkelde de kassa als nooit tevoren bij Club Brugge, waar een aantal goudhaantjes ...

247
247
'Antwerp verrast en houdt speler wél aan boord'

Edit article ...

114
114
'STVV haalt opgelucht adem: smaakmaker niet weg'

STVV is zonder twijfel dé sensatie van de eerste helft van het seizoen in de Jupiler Pro ...

106
106
'Anderlecht onderhandelt: transfer Fredberg vertrekt'

Bij RSC Anderlecht willen ze heel wat spelers van de hand gaan doen deze mercato. Mogelijk gaat een ...

286
286
Zulte Waregem krijgt twee enorme dompers te verwerken

Zulte Waregem kent een goed seizoen in de Jupiler Pro League. Essevee verloor zijn laatste match van ...

70
70
'Na AA Gent volgende JPL-topclub in de markt voor Yow'

Griffin Yow is bezig aan zijn laatste weken/maanden in België. De Amerikaanse aanvallende ...

145
145
Anderlecht wil twee keer toeslaan in één pittig dossier

De tijd begint stilaan te dringen bij Anderlecht. Vanaf heden kunnen een aantal spelers zoals Yari ...

494
494
Cercle Brugge baalt: dan toch geen miljoenendeal?

Cercle Brugge is een vereniging die alle jaren voor meerdere miljoenen euro’s moet verkopen. ...

154
154
‘Anderlecht ruikt stunttransfer: ex-JPL-ster met megaloon'

Alsof er één ding is waar Anderlecht géén zin in heeft, dan is het nog ...

304
304
KRC Genk verrast compleet met terugkeer oude bekende

Verrassend nieuws uit Genk. Daar gaan de Limburgers twee wissels doorvoeren bij de A-ploeg en bij ...

521
521
Transfer Benteke: deze negen opties werden niets

Christian Benteke tekende bij Al-Wahda. Daar zal hij de laatste jaren van zijn loopbaan doorbrengen ...

192
192
Romano kondigt volgende 'stunttransfer' Union SG aan

Union SG gaat eerstdaags een volgende speler voorstellen. Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano ...

106
106
Felle kritiek van Dedecker zet vrouwenvoetbal in brand

Traditiegetrouw blikt Het Nieuwsblad aan het einde van het jaar terug met een uitgebreid interview ...

176
176
'Alarmerende geluiden omtrent Victor Boniface'

Victor Boniface was een sensatie in de Jupiler Pro League. De aanvaller deed het zeer goed en ...

160
160
'AA Gent vergroot opties: verrassende aanwinst in zicht'

AA Gent is op zoek naar versterking, maar ze moeten ook spelers van de hand gaan doen. Er duikt een ...

427
427
'Westerlo schakelt door: sensatie trekt naar de Kempen'

KVC Westerlo schakelt een versnelling hoger op de transfermarkt. Ze halen weldra een speler weg bij ...

74
74
'Pech voor Anderlecht: Renard vist achter het net'

RSC Anderlecht gaat een drukke wintermercato tegemoet, zowel op uitgaand als inkomend vlak. ...

198
198
'Overmars draait overuren: Antwerp op zucht van topdeals'

Antwerp stevent af op een leegloop van jewelste, want op de Bosuil lopen volgende zomer een resem ...

777
777
'Club Brugge loopt blauwtje: knaltransfer van de baan?'

Mits een exit van Joel Ordonez lijkt vers bloed achterin evenmin een overbodige luxe voor Club ...

683
683
'Done deal: Westerlo bezorgt Anderlecht fikse kater'

Met de doorbraak van Nathan De Cat doet Neerpede zijn reputatie als kweekvijver van talent weer alle ...

372
372
'Grote kuis bij Antwerp: Overmars hakt knopen door'

Antwerp gaat tijdens de wintermercato op zoek naar vers bloed, maar Marc Overmars moet zich ook ...

621
621
Vanhaezebrouck steekt lofzang af over unieke wereldtopper

Na een rijkgevulde trainerscarrière heeft Hein Vanhaezebrouck zijn plek gevonden aan de ...

197
197
‘Stem Guardiola zindert: Anderlecht-samenwerking lonkt’

Pep Guardiola is nu al een legende bij Manchester City. De Spaanse oefenmeester zette de club ...

435
435
‘Update monsterdeal Ordonez: Club kruist vingers’

Joel Ordonez stond afgelopen zomer al dicht bij een knaltransfer naar Olympique Marseille, maar ...

658
658

Meer sportnieuws