'Collado zet transfer naar Club Brugge zelf on hold'

726 stemmen
'Collado zet transfer naar Club Brugge zelf on hold'

Club Brugge zat de voorbije week rond de onderhandelingstafel met FC Barcelona, waar het de 22-jarige winger Alex Collado trachtte te huren. De afgelopen dagen geraakte echter bekend dat Blauw-Zwart doorduwde voor een aankoopoptie op de Spanjaard, een wens waar Barcelona niet zomaar op wou ingaan.


Meer nog: volgens het Spaanse medium SPORT legden de Catalanen de gesprekken met Club zopas helemaal stil. "Alles wijst erop dat Collado dan toch niet zal worden uitgeleend aan de Bruggelingen", klinkt het. Maar vanuit eigen land weerklinken andere geluiden. Zo meldt Het Laatste Nieuws nu dat beide ploegen net een nieuwe stap richting een akkoord hebben gezet. Volgens de krant kreeg Blauw-Zwart immers groen licht van de Catalanen om Collado dan toch te huren mét een aankoopoptie, zoals bekend een cruciale voorwaarde voor de landskampioen. Het laatste woord ligt nu bij de speler zelf, die eerstdaags de knoop zou doorhakken.

UPDATE 06/08
Inmiddels kwam ook het Catalaanse Mundo Deportivo, doorgaans goed ingevoerd over het reilen en zeilen bij FC Barcelona, met een update over het dossier. Het medium stelt dat de transfer momenteel 'on hold' is gezet door het kamp van Collado. De speler wil na het seizoen immers absoluut terugkeren naar Camp Nou en staat daarom weigerachtig tegenover het opnemen van een aankoopoptie. Hij zou dan ook even bedenktijd gevraagd hebben om zijn opties af te wegen. Overigens verwijst MD ook naar de vermeende interesse van Anderlecht. Maar omdat Paars-Wit (nog) niet zeker is van de Europese groepsfase, laat staan de Champions League, lijkt een overgang naar het Lotto Park geen optie.

LEES OOK: 'Mourinho-effect: Real plukt topspeler weg onder neus Barça'

Club moet hem gewoon nemen zonder aankoopoptie ...

Meest recent

'Mercato Club Brugge ontploft: deal van 45 miljoen euro'

Zowat alle kenners en waarnemers zijn het er erover eens dat de zomermercato dit seizoen pas echt op ...

4
4
TRANSFERUURTJE: 'Spektakel Club Brugge, transferbom Burgess'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

174
174
FIFA slaat keihard terug na WK-commotie lege zitjes

Het WK is nog maar net begonnen of de eerste controverse is al ontploft. Voor de start van het ...

47
47
Witsel doet boekje open over Anderlecht-terugkeer Lukaku

Romelu Lukaku wordt al een tijdje in verband gebracht met een terugkeer naar RSC Anderlecht. De ...

170
170
‘Transferstrijd Tzolis en Godts: Arsenal hakt knopen door’

De zomermercato komt eraan en de Europese topclubs zijn de transfermarkt volop aan het afschuimen. ...

98
98
‘Braziliaanse Amuzu-rel: Anderlecht dient klacht in’

Francis Amuzu maakte de overstap van RSC Anderlecht naar Gremio. De buitenspeler vond het ...

187
187
Antwerp-fans gaan stapje verder: Bosuil weer slachtoffer

Royal Antwerp FC kende een teleurstellend seizoen en zit weer zonder Europees voetbal. Een groot ...

150
150
'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

Arthur Vermeeren heeft dringend nood aan speelgelegenheid en vertrouwen, en daarom valt plots de ...

926
926
Van Paris Hilton tot Donald Trump: VS plots 'wereldkampioen'

Canada wist zijn eerste match van het WK niet te winnen, Mexico wel. Derde gastland de Verenigde ...

68
68
'Club Brugge verrast met keuzes over Forbs en Tresoldi'

Club Brugge gaat heel wat spelers verliezen. Het Laatste Nieuws spreekt niet van een leegloop, maar ...

383
383
KV Kortrijk wil uitpakken: Jonckheere kondigt transfers aan

Het WK is begonnen, maar ondertussen zijn ze ook in de Jupiler Pro League weer van start gegaan. KV ...

203
203
Transfervuurwerk! 'Club pusht voor 13-voudige Rode Duivel'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende belangrijke krachten zal verliezen, is ...

597
597
'Burgess naar AA Gent: details schoktransfer onthuld'

Terwijl het WK in Amerika is losgebarsten, begint in eigen land de transfercarousel op toerental te ...

681
681
Nachtmerrie Tuchel: Engeland beleeft kleine ramp vlak voor WK-start

Het wereldkampioenschap in Mexico, Canada en de VS is officieel op gang getrapt. Ook de grote ...

80
80
Garcia kan De Ketelaere helemaal laten crashen op het WK

Charles De Ketelaere leek klaar voor zijn grote kans bij de Rode Duivels. Door de twijfels rond ...

150
150
'Ongeziene jackpot Club: Tzolis krijgt absolute droomtransfer'

Met Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en Dani van den Heuvel zag Club Brugge inmiddels al drie ...

772
772
American dreamstart! VS halen fors uit in WK-opener

Voor de Verenigde Staten kon het wereldkampioenschap in eigen land niet beter beginnen. In hun ...

94
94
Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

70
70
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

65
65
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

42
42
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

168
168
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

124
124
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

116
116
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

99
99
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

148
148

Meer sportnieuws