'Eén club klaar om toe te slaan bij transfervrije Messi'

502
'Eén club klaar om toe te slaan bij transfervrije Messi'

Wat jarenlang ondenkbaar leek, is nu officieel een feit: Lionel Messi vertrekt bij FC Barcelona. De Spaanse grootmacht maakte het nieuws donderdagavond officieel bekend via de clubkanalen. De superster was sinds begin vorige maand einde contract en het lukte dus niet om zijn overeenkomst te verlengen.


Op de eigen website schrijft Barcelona dat er een akkoord lag met Messi. Er was een duidelijke intentie om donderdag een nieuw contract te tekenen, maar door de regelgeving in La Liga is het onmogelijk om de deal af te ronden. "Beide partijen hadden de intentie om vandaag een nieuw contract te tekenen, maar door de financiële regels van La Liga kan dit niet gefaciliteerd worden. Door deze situatie zal Lionel Messi niet doorgaan bij FC Barcelona", klinkt het.

UPDATE 20u11
Nu Messi de poorten van Camp Nou achter zich dicht trekt, is de vraag natuurlijk waar zijn toekomst ligt. Volgens onder meer Loïc Tanzi van RMC is Paris Saint-Germain momenteel de meest realistische optie. De Parijzenaars beschikken alvast over de nodige middelen om zijn komst te bewerkstelligen. PSG-ster en goede vriend Neymar deelde onlangs nog een vakantiekiekje van zichzelf met enkele ploegmaats zoals de Argentijnen Leandro Paredes en Angel Di Maria, en ... Messi.

Een hint volgens sommige bronnen, al zouden er nog geen officiële contacten zijn. Manchester City werd eerder ook genoemd, maar staat op punt een smak geld uit te geven aan Jack Grealish en mikt verder ook nog op Harry Kane. Een andere kapitaalkrachtige club uit Europa is evenwel niet uitgesloten, net zoals een avontuur in pakweg de MLS.

LEES OOK: Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Messi kan zeker nog drie seizoenen op topniveau aan ...

Meest recent

Ongeziene jackpot Club Brugge: drie recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

0
0
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

9
9
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

5
5
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

24
24
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

29
29
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

63
63
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

158
158
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

12
12
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

79
79
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

28
28
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

232
232
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

94
94
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

45
45
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

27
27
Zwak Tottenham weet weer wat verliezen is

Tottenham is na een dramatische start een stuk beter bezig in de Premier League. In de vroege ...

19
19
Boeckx geeft Bruno opvallende raad: zeer verrassende aanval

RSC Anderlecht speelt zondag in en tegen Club Brugge. Een zeer zware match en weinigen geven de ...

71
71
'Arsenal wil weer shoppen bij Club Brugge'

Arsenal ging afgelopen zomer shoppen bij Club Brugge, waar ze Christos Tzolis voor 40 miljoen euro ...

171
171
'Manchester United vangt bot bij absolute topcoach'

Didier Deschamps duikt steeds nadrukkelijker op in de zoektocht van Europese topclubs naar een ...

50
50
'Raskin krijgt glasheldere transferboodschap'

De Rode Duivels blazen volgende week weer verzamelen voor de laatste wedstrijden in de Nations ...

40
40
Ajax kijkt mee: spits maakt indruk in Jupiler Pro League

Lommel SK draait voorlopig een zeer goed seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgers lijken op ...

123
123
Dodelijk Club troeft zelfs Bayern af met straffe statistiek

Club Brugge blijkt ook dit seizoen weer niet af te stoppen. De landskampioen prijkt na tien ...

69
69
'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

De bekendmaking van de selectie van de Rode Duivels zorgde vrijdagmiddag toch voor de nodige ophef. ...

108
108
Vanderhaeghe gooit plots hoge ogen: "Jij bent de eerste..."

Yves Vanderhaeghe maakte een prachtige carrière als onder meer speler van Anderlecht en ...

62
62
Nieuwe Karetsas of Mokio vermijden: KVBV presenteert plan

De toekomst van de Rode Duivels ziet er rooskleurig uit, want ondanks het einde van de gouden ...

52
52
Westerlo en Charleroi komen met pakkend eerbetoon voor Brogno

De Belgische voetbalwereld moest deze week afscheid nemen van ex-Rode Duivel Toni Brogno, die op ...

19
19

Meer sportnieuws