'Eén club klaar om toe te slaan bij transfervrije Messi'

door
'Eén club klaar om toe te slaan bij transfervrije Messi'

Wat jarenlang ondenkbaar leek, is nu officieel een feit: Lionel Messi vertrekt bij FC Barcelona. De Spaanse grootmacht maakte het nieuws donderdagavond officieel bekend via de clubkanalen. De superster was sinds begin vorige maand einde contract en het lukte dus niet om zijn overeenkomst te verlengen.


Op de eigen website schrijft Barcelona dat er een akkoord lag met Messi. Er was een duidelijke intentie om donderdag een nieuw contract te tekenen, maar door de regelgeving in La Liga is het onmogelijk om de deal af te ronden. "Beide partijen hadden de intentie om vandaag een nieuw contract te tekenen, maar door de financiële regels van La Liga kan dit niet gefaciliteerd worden. Door deze situatie zal Lionel Messi niet doorgaan bij FC Barcelona", klinkt het.

UPDATE 20u11
Nu Messi de poorten van Camp Nou achter zich dicht trekt, is de vraag natuurlijk waar zijn toekomst ligt. Volgens onder meer Loïc Tanzi van RMC is Paris Saint-Germain momenteel de meest realistische optie. De Parijzenaars beschikken alvast over de nodige middelen om zijn komst te bewerkstelligen. PSG-ster en goede vriend Neymar deelde onlangs nog een vakantiekiekje van zichzelf met enkele ploegmaats zoals de Argentijnen Leandro Paredes en Angel Di Maria, en ... Messi.

Een hint volgens sommige bronnen, al zouden er nog geen officiële contacten zijn. Manchester City werd eerder ook genoemd, maar staat op punt een smak geld uit te geven aan Jack Grealish en mikt verder ook nog op Harry Kane. Een andere kapitaalkrachtige club uit Europa is evenwel niet uitgesloten, net zoals een avontuur in pakweg de MLS.

LEES OOK: Messi schrijft voetbalgeschiedenis, Dreyer baalt enorm

Messi kan zeker nog drie seizoenen op topniveau aan ...

Meest recent

Bizarre goalgetter staat op bij AA Gent: "Dit is heel fijn"

AA Gent speelt tot op heden een zeer wisselvallig seizoen in de Jupiler Pro League, waar ze amper ...

0
0
Anderlecht zoekt: Hasi heeft één grote transferwens

RSC Anderlecht staat op een derde plaats in de Jupiler Pro League. Ze wonnen van Club Brugge en ...

39
39
Overmars schokt Anderlecht met 'schaamteloze' zet

In Neerpede wordt er gevloekt. Anderlecht legde meer dan twee miljoen op tafel voor een Nederlandse ...

156
156
Club Brugge te zwaar aangepakt? Hayen velt zijn oordeel

Club Brugge plaatste zich voor de volgende ronde van de Beker van België. Het won met 1-2 van ...

45
45
Jackpot voor Anderlecht en KRC Genk: '60 miljoen op komst'

KRC Genk en RSC Anderlecht nemen het vanavond in de Beker van België tegen elkaar op. De twee ...

138
138
Feest bij Antwerp: Oosting laat fans nu al dromen

Royal Antwerp FC leeft weer helemaal op. Na de stunt op het veld van Club Brugge wisten ze na een ...

92
92
Benteke-gerucht ontploft: familie reageert keihard

Er dook plots een opvallend gerucht op. Zo linkte Sasha Tavolieri Christian Benteke aan RSC ...

102
102
Mechele zeer gepikeerd: "Jullie overdrijven"

Club Brugge won met 1-2 op het veld van OH Leuven. Opdracht volbracht. Het was zeker geen geweldige ...

112
112
Akelige beelden Vermant: Club geeft update na ziekenhuisbezoek

Club Brugge heeft zich woensdagavond geplaatst voor de kwartfinales van de Croky Cup. Maar de zege ...

198
198
Croky Cup: Club, Gent én Union door, Antwerp viert na penalty's

In de 1/8ste finales van de Croky Cup werden woensdagavond vier wedstrijden afgewerkt. ...

202
202
Bizarre VAR-fase in OHL-Club: Hayen doet boekje open

Club Brugge blijft in de running om zichzelf op te volgen als bekerwinnaar. Het plaatste zich ...

235
235
Talbi verkoopt Liverpool uppercut, pijnlijke slipper Chelsea

In de Engelse Premier League heeft leider Arsenal FC woensdag weer goede zaken gedaan. De Gunners ...

97
97
Owngoals voorkomen afgang Bayern, boze Kompany pakt geel

Bayern München heeft zich woensdag geplaatst voor de volgende ronde van de DFB Pokal. Tegen ...

43
43
Sensatie: 'Anderlecht contacteert Benteke, Club op de loer'

Nadat hij de voorbij jaren heeft uitgeblonken in de MLS, gaat Christian Benteke op zijn 35ste op ...

1459
1459
Straf! Rode Duivel bij 10 grootste blikvangers op WK 2026

Aanstaande vrijdag wordt geloot voor de samenstelling van de poules op het wereldkampioenschap 2026. ...

211
211
Kijkers walgen massaal van beelden Croky Cup: "Schandalig!"

In de Croky Cup staan woensdagavond vier matchen van de 1/8ste finales op het programma. Al deze ...

265
265
Waalse analisten vellen verdict: géén titel voor Anderlecht?

Na de sterke reeks van 12 op 12, heerst opnieuw heel wat optimisme rond RSC Anderlecht. Volgens ...

312
312
Real recht rug dankzij Courtois en Mbappé, Napoli ontsnapt

Na een reeks van drie opeenvolgende draws, heeft Real Madrid weer aangeknoopt met de zege in La ...

34
34
Gezichtsverlies Standard: "Hier spelen vraagt bepaald niveau ..."

In zijn rijke geschiedenis wist Standard al acht keer de beker van België te winnen. Nummer ...

159
159
Mignolet in nauwe schoentjes: Club speelt hard spel

Alsof het dossier nog niet pijnlijk genoeg was, bleef Simon Mignolet zondag tijdens de rust tegen ...

799
799
'Schalke en co strijden volop om verrassende Belg'

Dezer dagen trekken de meeste Belgische clubs voluit de kaart van de jeugd, al blijven er nog altijd ...

42
42
Eén verrassing bij Club, Janssen start meteen bij Antwerp

Er staat woensdagavond alweer heel wat bekervoetbal op het programma. Met Club Brugge en Union komen ...

62
62
Lukaku snel terug? TD Napoli brengt update

Dit seizoen viel Romelu Lukaku nog niet te bewonderen, want de Rode Duivel liep in augustus tijdens ...

44
44
Pro League zet aanval op DAZN verder met vlammende brief

De voorbije maanden bleek het nieuwe televisiecontract een tikkende tijdbom, want een akkoord tussen ...

194
194
Vete laait weer op: Stijnen dreigt met rechtszaak tegen KBVB

Geen trainer die in ons land de voorbije jaren zo vaak in het oog van de storm stond als Stijn ...

111
111

Meer sportnieuws