'Club Brugge wil vlotscorende international, Gent ligt op de loer'

door
'Club Brugge wil vlotscorende international, Gent ligt op de loer'

Club Brugge haalde met Tibo Persyn en Stanley Nsoki al twee nieuwkomers in huis, maar de landskampioen is nog niet klaar met het aantrekken van versterking. Bovenaan de verlanglijst staat alvast een extra (flank)aanvaller. De dossiers van Sebastian Villa en Alex Collado vorderen echter niet zoals gewenst.


En dus volgen de Bruggelingen ook andere pistes. Zo meldt journalist Sacha Tavolieri dat Blauw-Zwart concrete belangstelling heeft in Aaron Boupendza. Deze 24-jarige international van Gabon, die zowel centraal als op de flank uit de voeten kan, speelt sinds vorig jaar bij het Turkse Hatayspor. Daar ontplofte hij afgelopen seizoen helemaal met onder meer 22 doelpunten in 36 competitieduels. Uitstekende statistieken dus en daarom zal Club een aardig bedrag moeten neerleggen indien het de flankaanvaller willen binnen hengelen. Zijn marktwaarde wordt door het gespecialiseerde Transfermarkt alvast op 8.5 miljoen euro geschat.

Bovendien zijn de goede prestaties van Boupendza ook bij andere ploegen niet onopgemerkt gebleven. Vanuit eigen land zou Club Brugge onder meer de concurrentie krijgen van AA Gent. De Buffalo's willen eveneens een extra aanvaller aantrekken na het vertrek van Roman Yaremchuk en beschikken ook over de nodige middelen dankzij de transfer van de Oekraïner. Al worden in de Ghelamco Arena nog andere pistes gevolgd. Zo laat Tavolieri ook de naam van Thomas Henry (OHL) vallen als mogelijk Gent-target.

LEES OOK: Anderlecht beste van de klas, AA Gent de slechtste

Denkt u dat Gent dit seizoen een titeluitdager van Club wordt?

Meest recent

De Mil moet puzzelen: blessuregolf teistert AA Gent

Na de collectieve offday tegen Cercle Brugge rekent Rik De Mil op een reactie van zijn troepen. Dat ...

0
0
'Miljoenen uit Manchester: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Atlético Madrid bleek een maatje te groot, maar Club Brugge mag toch terugblikken op een ...

123
123
Rampscenario Taravel: twee wissels bij Anderlecht?

RSC Anderlecht gaat zaterdag tegen OHL eindelijk nog eens op zoek naar een overwinning in eigen ...

156
156
Bob Peeters krijgt warm eerbetoon na promotie

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

220
220
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent en grijpt drastisch in

KAA Gent kreeg vorige speeldag een mokerslag van jewelste in de strijd om een plek in de top 6. In ...

192
192
Lammens ‘hot’ bij United, maar merkt keerzijde

Senne Lammens is een fenomeen aan het worden in de Premier League. De transfer van Royal Antwerp FC ...

100
100
Onthulling over frustratie bij Standard: “Niemand wist dat”

Standard Luik doet dit seizoen nog volop mee voor een plek in de top 6. De Rouches wonnen vorige ...

63
63
Fans in extase: groot nieuws over Romeo Lavia

Romeo Lavia wordt gezien als één van de grootste Belgische talenten van het moment. ...

65
65
Nu al WK-drama: oorlog en 500 lijkzakken nabij stadion

Het WK 2026 komt dichterbij. De Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn de gastheer van dienst. In ...

83
83
Kompany gooit extra olie op het vuur voor Duitse topper

Vincent Kompany is dit seizoen sterk bezig met Bayern München. De Belgische oefenmeester staat ...

52
52
Guardiola komt met hoopgevend nieuws over Doku

De voorbije weken belandden heel wat Rode Duivels in de lappenmand. Eén van hen was ...

31
31
Alderweireld onthult: plan omgegooid voor Antwerp

Vorige zomer zette Toby Alderweireld een punt achter zijn profcarrière. De 36-jarige vond het ...

229
229
Dit is het verdere parcours van Genk in de Europa League

Om 13u werd na de Champions League in het hoofdkwartier van de UEFA in Nyon ook geloot voor de ...

253
253
Sebaoui onthult zéér straffe ambitie STVV

STVV blijft maar verbazen in de Jupiler Pro League. Van zijn laatste veertien competitiewedstrijden ...

80
80
TD Essevee duidelijk over mogelijk ontslag Vandenbroeck

Voor Zulte Waregem worden het nog spannende weken. De promovendus moet nog alles uit de kast halen ...

355
355
Loting CL: Real-City en PSG-Chelsea als grootste affiches

Vrijdagmiddag om 12u werd in het hoofdkwartier van de UEFA geloot voor de eindfase van de Champions ...

156
156
TRANSFERUURTJE: 'Club volgt oude bekende, toekomst Courtois bekend'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

193
193
De Condé scherp voor KRC Genk: “Dat moet er uit!”

KRC Genk heeft zich geplaatst voor de volgende rode van de Europa League. Na een thriller tegen ...

260
260
Van Gucht vs Olga Leyers: vonken vliegen in het rond

Dat Ruben Van Gucht niet vies is van wat vrouwelijk schoon, dat weten we ondertussen wel. De ...

166
166
Euvrard zet Standard weer met voetjes op de grond

Standard Luik verraste vorige speeldag door met 0-3 te winnen van KRC Genk. De Rouches doen nog ...

79
79
Neymar-circus: wereldgoals, vechtpartij en steun voor Vini

Neymar wil nog naar het WK 2026 en bij het Braziliaanse Santos hoopt de buitenspeler zich in de ...

47
47
KRC Genk roept straffe ambities na Dinamo Zagreb

KRC Genk won na verlengingen van Dinamo Zagreb. In de heenwedstrijd leek het tweeluik al gespeeld ...

181
181
Fan valt Messi aan: Argentijn neergemaaid op veld

Lionel Messi is één van de grootste supersterren op aarde. Inter Miami profiteert dan ...

85
85
Genkse kassa rinkelt: dit bedrag leverde Europa League al op

KRC Genk heeft donderdagavond een lastige avond beleefd tegen Dinamo Zagreb, maar heeft wel mentale ...

258
258
Club Brugge was bijna wéér trainerstalent kwijt

Club Brugge ontpopte zich de voorbije jaren tot een heuse opleidingsclub. Niet alleen vinden hun ...

216
216

Meer sportnieuws