'Club Brugge wil vlotscorende international, Gent ligt op de loer'

675 stemmen
'Club Brugge wil vlotscorende international, Gent ligt op de loer'

Club Brugge haalde met Tibo Persyn en Stanley Nsoki al twee nieuwkomers in huis, maar de landskampioen is nog niet klaar met het aantrekken van versterking. Bovenaan de verlanglijst staat alvast een extra (flank)aanvaller. De dossiers van Sebastian Villa en Alex Collado vorderen echter niet zoals gewenst.


En dus volgen de Bruggelingen ook andere pistes. Zo meldt journalist Sacha Tavolieri dat Blauw-Zwart concrete belangstelling heeft in Aaron Boupendza. Deze 24-jarige international van Gabon, die zowel centraal als op de flank uit de voeten kan, speelt sinds vorig jaar bij het Turkse Hatayspor. Daar ontplofte hij afgelopen seizoen helemaal met onder meer 22 doelpunten in 36 competitieduels. Uitstekende statistieken dus en daarom zal Club een aardig bedrag moeten neerleggen indien het de flankaanvaller willen binnen hengelen. Zijn marktwaarde wordt door het gespecialiseerde Transfermarkt alvast op 8.5 miljoen euro geschat.

Bovendien zijn de goede prestaties van Boupendza ook bij andere ploegen niet onopgemerkt gebleven. Vanuit eigen land zou Club Brugge onder meer de concurrentie krijgen van AA Gent. De Buffalo's willen eveneens een extra aanvaller aantrekken na het vertrek van Roman Yaremchuk en beschikken ook over de nodige middelen dankzij de transfer van de Oekraïner. Al worden in de Ghelamco Arena nog andere pistes gevolgd. Zo laat Tavolieri ook de naam van Thomas Henry (OHL) vallen als mogelijk Gent-target.

LEES OOK: Nieuwe club voor Renard; AA Gent kondigt vertrek aan

Denkt u dat Gent dit seizoen een titeluitdager van Club wordt?

Meest recent

'Charleroi staat op het punt knaltransfer af te ronden'

Sporting Charleroi wist vorig seizoen Europees voetbal over de streep te trekken, maar dat was dit ...

8
8
Ruben Van Gucht stapt in project dat niemand zag aankomen

Ruben Van Gucht heeft zijn volgers op sociale media compleet verrast met een aankondiging die ...

14
14
Tielemans slaat hard terug op WK-kritiek Rode Duivels

De Rode Duivels krijgen de wind van voren na Egypte en Iran. Met een twee op zes zoekt België ...

96
96
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt dubbel uit, Club schrikt’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

371
371
Garcia afgemaakt: twee alarmerende WK-vaststellingen

De Rode Duivels staan op een derde plek in de groepsfase na een 1-1 tegen Egypte en een 0-0 tegen ...

139
139
Cercle Brugge is genadeloos: speler definitief weg

Cercle Brugge is volop bezig met de kern samen te stellen voor volgend seizoen. Groen-Zwart zoekt ...

58
58
Antwerp haalt toptalent eindelijk binnen

Royal Antwerp FC begint zich te roeren op de zomermercato. The Great Old zal ook volgend seizoen ...

114
114
Heerlijk! Noren nemen WK over met schitterende viering

Noorwegen werd vooraf getipt als outsider op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada en ...

35
35
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

662
662
Tielemans spreekt duidelijke taal over sfeer Rode Duivels

De Rode Duivels speelden twee keer gelijk op het WK en moeten nu uithalen tegen Nieuw-Zeeland. De ...

116
116
Ngoy reageert aangeslagen na rode kaart tegen Iran

De Rode Duivels moeten nog vol aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. Na het gelijkspel tegen Egypte en ...

125
125
Julian Alvarez laat WK daveren met heuse transferbom

Titelverdediger Argentinië heeft zich maandag geplaatst voor de volgende ronde van het WK na ...

92
92
Radja breekt lans voor Duivel: "Hij speelt wél voor zijn plek"

Ook in de tweede wedstrijd op het WK 2026 bleven de Rode Duivels onder de verwachtingen. Na een al ...

450
450
Pijnlijke onthulling assistent Garcia: Vanden Borre fulmineert

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

389
389
'Club in lastig transferparket: United komt aankloppen'

Dat Club Brugge deze transferzomer enkele sterkhouders zal verliezen lijkt onvermijdelijk, maar men ...

415
415
Rudi Garcia op weg naar ondergang? "Ik vrees ervoor"

De Rode Duivels zijn tegenvallend aan het WK 2026 en dus wordt met een kritische blik naar de ...

257
257
"Als België serieus genomen wil worden ..." - topanalist messcherp

De Rode Duivels hebben voorlopig geen zieltjes gewonnen op het wereldkampioenschap. Na het ...

371
371
'Garcia grijpt drastisch in: totale WK-wending Vanaken'

De Rode Duivels staan zaterdagochtend onder aanzienlijke druk voor hun laatste WK-groepsmatch tegen ...

709
709
WK-bom ontploft al voor slotmatch: zware gevolgen Garcia

Het WK is nog maar net bezig, maar Rudi Garcia zit al volop in een storm. De rust rond de Rode ...

527
527
Jordanië in rouw: comeback Algerije verbrodt grote WK-stunt

Jordanië is er dinsdagochtend niet in geslaagd zijn eerste punten ooit op het WK te pakken. ...

45
45
'Kompany in zijn nopjes: Bayern legt monstercontract klaar'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

279
279
'Anderlecht op zucht van trainer: onverwachte naam op komst'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

824
824
Topspitsen aan kanon: Mbappé en Haaland heersen in Groep I

Groep I van het wereldkampioenschap wordt momenteel gedomineerd door twee absolute topspitsen. Zowel ...

73
73
Garcia houdt adem in na nieuwe update omtrent Doku

Als een donderslag bij heldere hemel gaf Jérémy Doku zondag verstek tegen Iran. ...

378
378
Vanhaezebrouck velt verdict over basisplaats Vanaken

Na het gelijkspel tegen Egypte geraakten de Rode Duivels nu ook niet voorbij Iran, en dus staan Rudi ...

482
482

Meer sportnieuws