'Dossier-Lukaku on hold na koude oorlog in Milaan'

door
'Dossier-Lukaku on hold na koude oorlog in Milaan'

Hoewel hij in juni nog verklaarde dat hij deze zomer Internazionale niet zou verlaten, lijkt het er nu alsmaar meer op dat Romelu Lukaku deze zomer toch naar Chelsea zal trekken. Zowel de Rode Duivel als Inter lijken stilaan te zwichten voor de charmes én de miljoenen van de Champions League-winnaar. Dat maakt in Milaan heel wat los.


Niet alleen protesteerden de fans van Inter al tegen het vertrek van Lukaku, ook binnen de club zou de nakende transfer al voor heibel zorgen. Volgens La Gazzetta dello Sport zijn immers zowel trainer Simone Inzaghi als sportieve verantwoordelijken Beppe Marotta en Piero Ausilio woedend dat de club zal instemmen met een transfer, omdat ze beseffen hoe zwaar het verlies van Lukaku zou doorwegen op de sportieve ambities. Het zijn echter de eigenaars - het Chinese Suning en investeringsfonds Oaktree - die aandringen op de verkoop van Lukaku.

UPDATE 05/08
Het transferdossier zou dus voor een soort van koude oorlog bij Inter zorgen. Volgens GdS zou voorzitter Steven Zhang de transfer momenteel dan ook geparkeerd hebben. Hij wil eerst alle voordelen ten opzichte van de nadelen afwegen alvorens de gesprekken worden verder gezet of gestopt worden. De zakenman zal vooral een afweging moeten maken tussen het financiële en sportieve aspect. De kans is reëel dat hij uiteindelijk toch de instructies van de eigenaars zal opvolgen, al laat het interne protest hem dus niet onberoerd.

LEES OOK: 'Bellingham maakt monstertransfer van 150 miljoen'

Denkt u dat Lukaku in september nog voor Inter speelt?

Meest recent

‘Club Brugge heeft toptalent beet: transferplan onthuld’

Club Brugge is nog niet klaar op de wintermercato. Blauw-Zwart wil nog flink uitpakken en wordt met ...

4
4
Union haalt vierde aanwinst, sterkhouder naar Engeland?

Het gaat Union dit seizoen weer voor de wind, want de landskampioen prijkt aan de leiding in de ...

21
21
'Club wil verbazen: knaltransfer alsnog weer op tafel'

Club Brugge blijft verbazen op het Europese toneel. Met een klinkende zege tegen Marseille haalde ...

182
182
Zo ziet het verdere parcours van Genk in de EL eruit

Om 13u vond in het hoofdkwartier van de UEFA ook de loting plaats voor de knock-outfase van de ...

165
165
'Straf transfergerucht over verguisde Vermeeren'

Olympique Marseille keerde met een forse kater terug uit Brugge, nadat het woensdag een 3-0 om de ...

47
47
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

35
35
'Genk plooit niet: miljoenenbod van tafel geveegd'

KRC Genk boekte donderdag opnieuw een knappe zege in de Europa League en tankte daarmee ook ...

116
116
Club Brugge kent zijn verder parcours in Champions League

Club Brugge zette woensdag een zeer straffe prestatie neer. Het klopte Olympique Marseille met 3-0 ...

454
454
TRANSFERUURTJE: 'Plotse wending bij Club, Antwerp wil JPL-sensatie'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

239
239
Onana spreekt over WK-favorieten én Trump-boycot

De opmars van Amadou Onana is indrukwekkend. Van nobele onbekende evolueerde hij naar sterkhouder in ...

51
51
KAA Gent hakt koop door en neemt afscheid

KAA Gent heeft transferknopen doorgehakt. Meubelstuk Stefan Mitrovic zal de club verlaten, dat ...

80
80
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

53
53
KV Mechelen verbaast met komst nieuwe pion

KV Mechelen heeft op de officiële kanalen uitgepakt met de komst van een nieuwe pion. Malinwa ...

30
30
‘Transferplan Stankovic: Club-smaakmaker imponeert’

Club Brugge heeft zich weer weten te verzekeren voor een plekje in de tussenronde van de Champions ...

388
388
Streep door WK De Bruyne? “Ik twijfel of we hem terugzien”

Kevin De Bruyne kampt met een vervelende hamstringblessure en de middenvelder is hard aan zijn ...

313
313
Mbappé haalt snoeihard uit naar Real-ploegmakkers

Het rommelt ferm bij Real Madrid. Xabi Alonso werd ontslagen en in de Champions League ging de ...

121
121
'Espanyol sluit straffe deal voor Rode Duivel'

Na 21 speeldagen zijn het in LaLiga met FC Barcelona, Real Madrid, Atletico Madrid en Villarreal de ...

30
30
'Lammens zorgt voor transferwending bij Man Utd'

Voor Senne Lammens werd 2025 een droomjaar. Hij debuteerde in november als Rode Duivel, nadat hij in ...

197
197
Standard greep naast Rode Duivel

Bij Standard proberen ze de oude gloriedagen te doen herleven, maar dat proces loopt voorlopig ...

127
127
Amadou Onana doet pikante transfervoorspelling

Op het middenveld beschikken de Rode Duivels over heel wat weelde, al lijkt de driehoek in principe ...

77
77
'Juventus hakt transferknoop over Openda door'

Eind augustus leek Loïs Openda nog een absolute droomtransfer te versieren toen hij RB Leipzig ...

108
108
'KV Mechelen verrast met Belgische coach'

KV Mechelen is bezig aan een uitstekend seizoen en is op acht speeldagen van het einde van de ...

203
203
'Waanzinnige transferzomer Club: meer dan 100 miljoen'

Club Brugge plaatste zich voor het tweede seizoen op rij voor de play-offs van de Champions League ...

450
450
'Union brengt exit bij Genk in stroomversnelling'

De wintermercato gaat zijn laatste weekend in en dus mogen er nog pittige discussies verwacht worden ...

446
446
‘Comebackbom bij Club Brugge? Fans slikken dit niet’

Plots duikt er naam op die voor verbazing en frustratie zorgt bij Club Brugge. Eén vraag ...

788
788

Meer sportnieuws