'Dossier-Lukaku on hold na koude oorlog in Milaan'

door
'Dossier-Lukaku on hold na koude oorlog in Milaan'

Hoewel hij in juni nog verklaarde dat hij deze zomer Internazionale niet zou verlaten, lijkt het er nu alsmaar meer op dat Romelu Lukaku deze zomer toch naar Chelsea zal trekken. Zowel de Rode Duivel als Inter lijken stilaan te zwichten voor de charmes én de miljoenen van de Champions League-winnaar. Dat maakt in Milaan heel wat los.


Niet alleen protesteerden de fans van Inter al tegen het vertrek van Lukaku, ook binnen de club zou de nakende transfer al voor heibel zorgen. Volgens La Gazzetta dello Sport zijn immers zowel trainer Simone Inzaghi als sportieve verantwoordelijken Beppe Marotta en Piero Ausilio woedend dat de club zal instemmen met een transfer, omdat ze beseffen hoe zwaar het verlies van Lukaku zou doorwegen op de sportieve ambities. Het zijn echter de eigenaars - het Chinese Suning en investeringsfonds Oaktree - die aandringen op de verkoop van Lukaku.

UPDATE 05/08
Het transferdossier zou dus voor een soort van koude oorlog bij Inter zorgen. Volgens GdS zou voorzitter Steven Zhang de transfer momenteel dan ook geparkeerd hebben. Hij wil eerst alle voordelen ten opzichte van de nadelen afwegen alvorens de gesprekken worden verder gezet of gestopt worden. De zakenman zal vooral een afweging moeten maken tussen het financiële en sportieve aspect. De kans is reëel dat hij uiteindelijk toch de instructies van de eigenaars zal opvolgen, al laat het interne protest hem dus niet onberoerd.

LEES OOK: 'Chelsea wijzigt transferkoers met gevolg voor Penders'

Denkt u dat Lukaku in september nog voor Inter speelt?

Meest recent

Still en Oosting hakken knopen door voor Croky Cup-clash

In de halve finale van de Croky Cup krijgt RSC Anderlecht straks Antwerp over de vloer. Bij de ...

49
49
Aanwinst bezorgt Essevee meteen serieuze kater

Even mocht Zulte Waregem dromen van de Champions' Play-Off, maar nu lijkt het in de laatste weken ...

31
31
Origi terug naar België? Dit zegt zijn makelaar

De wintermercato is voor Belgische clubs weer voorbij, maar toch valt het niet uit te sluiten dat er ...

57
57
Geen transfers voor Foket en Rits: één man in de wolken

Bij Anderlecht zullen ze met gemengde gevoelens terugblikken op de wintermercato. Op het eerste ...

125
125
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern slaat slag bij PSG'

Vincent Kompany is goed op weg om Bayern München een boerenjaar te bezorgen. In de Bundesliga ...

41
41
'Fink stuurt Anderlecht wandelen: echte reden onthuld'

Bij Anderlecht wordt het maar niet rustig. Nadat er de voorbije maanden nog maar eens een ...

698
698
KV Mechelen slaat voor tweede keer in twee dagen toe

KV Mechelen is nog volop verwikkeld in de strijd om de top zes, maar desondanks maken ze Achter de ...

47
47
Lommel kondigt achtste(!) uitleenbeurt in 5,5 jaar aan

Lommel prijkt na 22 speeldagen op een knappe vierde plaats in de Challenger Pro League en mag nog ...

21
21
'Vandevoordt door concurrent bij Duivels verlost van bank'

Maarten Vandevoordt maakt intussen al iets meer dan een jaar vast deel uit van de kern van de Rode ...

74
74
'Anderlecht baalt: gedroomde coach haakt af'

Anderlecht belandde de voorbije weken nog maar eens in een crisis. Na een twee op vijftien in de ...

439
439
TRANSFERUURTJE: 'Genk casht op Oh, eerste zomertransfer Club'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

110
110
‘Halve Belg Sacha Boey maakt alsnog knaltransfer'

De Turkse wintermercato is nog even open en daar profiteren de clubs optimaal van. Fenerbahçe ...

41
41
Smets doet boekje open: Fink naar Anderlecht?

Matte Smets kon afgelopen wintermercato naar Duitsland. Wolfsburg had 19 miljoen euro over voor de ...

390
390
Rampscenario Dams in Saudi-Arabië: "Verhaal is over"

Matteo Dams kwam bij PSV snel op de voorgrond. Het jeugdproduct van Royal Antwerp FC brak volledig ...

139
139
Oosting stuurt duidelijk signaal over toekomst Janssen

Toen Joseph Oosting overnam bij Antwerp, stond de Great Old in de kelder van het klassement. ...

177
177
Harde kern Anderlecht grijpt in en haalt uit naar spelers

Anderlecht hoopt om 20u30 een eerste stap richting de bekerfinale te zetten. Daarvoor zal het wel ...

318
318
'Ajax stelt keiharde eis voor transfer Godts'

Voor Ajax lijkt de titel in Nederland nu al een utopie, want de achterstand op leider PSV bedraagt ...

95
95
'KV Mechelen beslist: eerste zomervertrekker bekend'

Bij KV Mechelen dromen ze nog steeds van de Champions' Play-Off, maar na een matige drie op vijftien ...

126
126
'Chelsea wijzigt transferkoers met gevolg voor Penders'

Anderhalf jaar geleden zorgde Mike Penders voor grote verbazing. De jonge doelman verkaste voor maar ...

171
171
Dubbel gevoel bij Charleroi: "Top zes of bekerfinale?"

De strijd om de bekerfinale ligt nog steeds helemaal open. De eerste heenwedstrijd van de halve ...

38
38
Van Damme ziet één grote transferfout bij Antwerp

Royal Antwerp FC moet RSC Anderlecht uitschakelen in de Croky Cup. De Great Old heeft immers weinig ...

206
206
Deschacht legt de vinger op open RSCA-wonde

RSC Anderlecht moet vandaag aan de bak tegen Royal Antwerp FC. Een zéér belangrijk ...

237
237
PSV zorgt voor 'paniek' in Nederland na demonstratie

In Nederland lijken ze toch wel een probleem te hebben. Daar is er één club die ver ...

88
88
‘Keiharde beslissing: Club Brugge zet speler bij huisvuil’

Wat begon als een statement-transfer, is uitgegroeid tot een dossier vol blessures en twijfel. Na ...

1248
1248
Smets wijst miljoenenbod af: “Genk primeert”

KRC Genk verkocht Hyeon-gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. De Limburgers hadden ook Matte ...

151
151

Meer sportnieuws