Nederlanders fileren Anderlecht: "Club Brugge is mijlenver verwijderd"

door
Nederlanders fileren Anderlecht:

RSC Anderlecht vertoeft momenteel op Albanese bodem, waar donderdagavond de Europese campagne van start gaat. In de voorrondes van de Conference League vormt KF Laçi op papier een meer dan haalbare kaart. Maar om de groepsfase te behalen, zal nog een iets moeilijkere horde genomen moeten worden.


Zo is de kans groot dat RSCA tegen het Nederlandse Vitesse, dat zelf moet zien af te rekenen met het Ierse Dundalk, uitkomt in de laatste voorronde. Naar aanleiding van die potentiële affiche werd Paars-Wit al een keertje gefileerd door de Nederlandse analist Suleyman Öztürk in een videogesprek van Voetbal International. "Bij Anderlecht is al een tijdje een project gaande: het project Vincent Kompany. Dat is een toptrainer in wording en hij wil zoals het City van Guardiola voetballen. Maar ze zijn opnieuw geen kampioen geworden en er is één club die qua niveau mijlenver verwijderd is geraakt: Club Brugge. Ze doen het wel met heel veel jonge jongens. En nu moet Joshua Zirkzee de nieuwe spits worden nadat ze met Lukas Nmecha hun beste speler kwijtraakten", aldus Öztürk.

Naast Nmecha vertrok ook Albert Sambi Lokonga richting Arsenal. Een zoveelste jeugdproduct dat voor een pak miljoenen naar het buitenland vertrekt. "Het is echt een talentenpool. Ze zijn ook continu bezig met leren en beter worden. Daar gaat het ook elke week over. Maar echt een elftal dat klaar is om indruk te maken, dat heeft Anderlecht niet. Toch denk ik dat het voor Vitesse een lastige tegenstander is", besluit Öztürk.

LEES OOK: Kompany maakt Bayern wild: zwaargewicht houdt zich niet in

Is Anderlecht dit seizoen een titelkandidaat volgens u?

Meest recent

‘Anderlecht beeft: in handen van Europese supermacht?’

Dat debat sleept al langer aan bij Anderlecht, maar het raakt net aan de kern van de ambitie. Want ...

154
154
Charai maakt brandhout van zijn team: "Echt slecht"

KVC Westerlo was geen partij voor een oppermachtig STVV. Het werd 0-4 in de Kempen. Uiteraard waren ...

8
8
'Renard weg? Nieuwe wending bij Anderlecht'

De kans lijkt met de dag kleiner te worden dat Olivier Renard nog lang de sportieve baas zal blijven ...

118
118
Akin verrast: "Hij wilde niet meer spelen voor Beerschot"

Beerschot lijkt niet meteen versterkt uit de mercato te zijn gekomen. Althans, niet op de korte ...

54
54
Vrancken vol lof: "De beste in de Jupiler Pro League"

STVV maakt een zeer stevig statement en won met 0-4 op het veld van KVC Westerlo. Een zeer knappe ...

44
44
Boskamp geeft RSCA gouden tip in trainerszoektocht

RSC Anderlecht zoekt een nieuwe trainer, maar die zoektocht verloopt moeilijk. Mark van Bommel en ...

101
101
Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Royal Antwerp FC heeft nog heel weinig financiële middelen en de eigen jeugd is belangrijker ...

65
65
De Mil ziet valkuil voor AA Gent: "Ik ben benieuwd"

AA Gent kende even een heropleving, maar tegen La Louvière speelden ze na een matige ...

44
44
Saliba verrast: "Heel goede aanwinst voor Anderlecht"

RSC Anderlecht zit zwaar in de problemen. Ze kunnen amper nog winnen en de crisis wordt met de match ...

199
199
Beresterk STVV maakt statement op veld van Westerlo

In de Jupiler Pro League stond er met Westerlo-STVV een zeer leuk duel op het programma. Twee ...

115
115
Biglia weg bij Anderlecht: dit is dé reden voor zijn vertrek

Lucas Biglia verliet vandaag tot ieders verrassing RSC Anderlecht. De Argentijn was sinds begin dit ...

166
166
“Beste van België” – Euvrard onthult plan tegen Club Brugge

Standard Luik won vorige speeldag de rivalenstrijd van RSC Anderlecht, maar er wacht weer een topper ...

215
215
Hauspie over Vandenhaute: "Had geen vat op hem bij RSCA"

RSC Anderlecht is weer bij af. Het seizoen lijkt nu al slechter te worden dan vorig jaar. Olivier ...

288
288
Major League Soccer heeft er een wereldster bij

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

16
16
Riemer geeft dé oorzaak voor zoveelste RSCA-crisis

RSC Anderlecht is al jaren op de dool. De laatste keer dat het goed ging was een drietal jaar ...

404
404
Murillo (ex-Anderlecht) versiert miljoenentransfer

Amir Murillo heeft Olympique Marseille verlaten. De rechtsachter heeft een transfer beet. De Fransen ...

56
56
Verliest Club Brugge talent? “Spannende maanden”

Club Brugge heeft met Club NXT een succesvolle talentenfabriek dat elk seizoen spelers aflevert aan ...

192
192
Vermeeren aan de schandpaal: totale oorlog in Marseille

Van publiekslieveling naar bankzitter in een paar weken: Arthur Vermeeren is in Marseille plots ...

298
298
Vrancken verrast bij STVV: "Mooi en heel dankbaar"

STVV neemt het vanavond op tegen KVC Westerlo. De Truienaars willen met een zege Club Brugge en ...

67
67
Antwerp komt met héél verrassend nieuws voor de fans

Royal Antwerp FC scoorde het voorbij jaar weinig punten bij de eigen aanhang. Zij vonden de ...

205
205
Leverde Renard méér op dan Fredberg? Dit zijn de cijfers

Olivier Renard krijgt de volle laag. Niet onlogisch als we Anderlecht zien sukkelen. Peter ...

264
264
De Mil maakt winterbalans op: nog één eis voor KAA Gent

De wintermercato zit erop. De Belgische clubs kunnen geen spelers meer binnenhalen, maar dat geldt ...

138
138
Leko op zijn hoede voor Standard: “In topmatch telt dat niet”

Club Brugge bekampt in de Jupiler Pro League Standard Luik. Blauw-Zwart wist in de Champions League ...

165
165
Eden Hazard duwt topcoach naar Chelsea: "Mijn droom"

Eden Hazard kende een illustere carrière, maar blessureleed zorgde voor een vervroegd ...

78
78
Bom in Anderlecht: clubicoon verlaat het Lotto Park

Het blijft rommelen bij RSC Anderlecht. De club ontsloeg Besnik Hasi en Paars-Wit maakte zopas ...

542
542

Meer sportnieuws