'Vanderhaeghe moet alsnog op zoek naar nieuwe rechterhand'

door
'Vanderhaeghe moet alsnog op zoek naar nieuwe rechterhand'

Cercle Brugge heeft zijn start dit seizoen niet gemist, want het ging in zijn openingsmatch op zaterdag/dinsdag met 0-1 winnen op Beerschot, na een wedstrijd die door een felle regenbui in twee keer afgewerkt moest worden. Yves Vanderhaeghe kon dus tevreden zijn, maar enkele dagen na de wedstrijd krijgt hij wel slecht nieuws.

Vanderhaeghe lijkt immers één van zijn assistenten te gaan verliezen. Volgens Tunesische media gaat Radhi Jaidi na amper vijf maanden Cercle al verlaten. Hij zou terugkeren naar zijn thuisland om hoofdtrainer te worden van topclub Espérance de Tunis, dat onlangs met Mouine Chaabani zijn trainer ontslagen heeft.

Jaidi was pas in februari neergestreken bij Cercle om samen met Thomas Buffel Vanderhaeghe bij te staan. De 45-jarige was daarvoor in Engeland werkzaam geweest als beloftencoach bij Southampton en in de Verenigde Staten als hoofdtrainer bij Hartford Athletic.

UPDATE 03/08

Jaidi is voorlopig nog niet weg bij Cercle. Mosaique FM weet dat hij dinsdag in Tunesië verwacht werd om zijn aanstelling bij Espérance de Tunis af te ronden, maar dat hij zijn afreis heeft moeten uitstellen. Eerst moet Jaidi immers zijn contract bij Cercle nog laten ontbinden en de Bruggelingen zouden voorlopig nog dwarsliggen. Ze zouden immers eisen dat Jaidi de contractueel vastgelegde opstapvergoeding betaalt, wat Jaidi weigert. Het is daardoor nog wachten op een oplossing.

UPDATE 04/08
Yves Vanderhaeghe zal alsnog op zoek moeten naar een nieuwe rechterhand, want Het Nieuwsblad weet dat de overgang van Radhi Jaidi naar Espérance de Tunis dan toch rond geraakt is. De afkoopsom in het contract van de Tunesiër zou alsnog betaald zijn. Jaidi gaf zelf op Twitter alvast aan af te zullen reizen, Cercle moet dus op zoek naar een assistent.


LEES OOK: 'Cercle Brugge mag zich aan miljoenenbod verwacht'

Trending:

'Bittere pil voor Club Brugge: solden op sleutelfiguur'
'Bittere pil voor Club Brugge: solden op sleutelfiguur'

Een verlies voor Cercle?

Meest recent

'Witte rook in zicht: Club Brugge bereikt transferakkoord'

Komend weekend reist Club Brugge naar Groot-Britannië af voor een oefenwedstrijd en ...

18
18
Union blijft verkopen: JPL-transfer in kannen en kruiken

Binnen minder dan drie weken begint Union SG aan zijn seizoen in de Supercup tegen Club Brugge KV. ...

46
46
Nieuw element maakt ongeval Jota nog triester, schokgolf op WK

De voetbalwereld heeft donderdag een enorme klap te verwerken gekregen. Liverpool-aanvaller Diogo ...

72
72
'Bayern ruikt bloed: salaris van 12 miljoen geboden'

FC Barcelona wil zijn goede prestaties van de voorbije jaargang bevestigen in het komende seizoen en ...

152
152
'Anderlecht & Club Brugge mogen transfertargets schrappen'

Dat het zowel bij RSC Anderlecht als Club Brugge een drukke zomer zou worden viel vooraf te ...

149
149
'Standard blijft gaan: zomeraanwinst nummer 9 & 10 op til'

Marc Wilmots laat er geen gras over groeien bij Standard, waar de teller op inkomend gebied intussen ...

204
204
'KRC Genk loopt blauwtje bij beoogde opvolger Tolu'

Voorlopig kan Thorsten Fink nog rekenen op Tolu Arokodare, maar of dat binnen drie weken nog het ...

198
198
Gert Verheyen doet harten breken met emotionele post

Voor Gert Verheyen is een hele wereld opengegaan nadat hij stopte met voetballen. De voormalige ...

61
61
Anderlecht verschaft cruciale update: kater voor Hasi?

Olivier Renard laat een frisse wind blazen bij RSC Anderlecht, waar al de ene na de andere ...

190
190
'Woede-uitbarsting krijgt staartje: Stijnen moet op cursus'

Belgische trainers zijn bezig aan een opmars in ons land. Niet alleen op het hoogste niveau, maar ...

56
56
'Bittere pil voor Club Brugge: solden op sleutelfiguur'

Van zodra Ardon Jashari, Maxim De Cuyper, Raphael Onyedika en/of Joel Ordonez andere oorden opzoeken ...

824
824
Wake-up call voor Wils: Antwerp alweer met billen bloot

Nadat het twee jaar op rij naast een Europees ticket greep wil Antwerp de lat volgend seizoen ...

354
354
Van PSV-parel tot rechtbank: Ihattaren's nieuwste drama

Mohamed Ihatarren stond jarenlang geboekstaafd als één van de meest talentvolle ...

48
48
'Renard heeft beet: Anderlecht strikt zesde zomeraanwinst'

Op inkomend vlak staat de teller bij Standard met Casper Nielsen en Thomas Henry al op acht ...

802
802
'Doorbraak bij Club Brugge: Jashari out, Stankovic in?'

De soap rond Ardon Jashari stevent af op zijn ontknoping. De vraag lijkt niet langer of, maar wel ...

762
762
Hoste en Coucke: De bromance die niemand zag aankomen

Marc Coucke en Geert Hoste hebben elk, op hun domein, al heel wat strepen verdiend. De eigenaar van ...

76
76
'Overmars verbaast met nieuwe flankaanvaller Antwerp'

Antwerp FC is met een slipper aan zijn oefencampagne begonnen en verloor afgelopen weekend van ...

770
770
'Entourage Jashari heeft cruciaal nieuws voor Club Brugge'

De transfersoap rond Ardon Jashari blijft de gemoederen bedaren. De middenvelder wil dolgraag naar ...

1258
1258
Aanwinst nummer 8: Standard haalt goaltjesdief terug naar JPL

Standard toont zich deze mercato één van de meest kooplustige ploegen uit de Jupiler ...

244
244
Schokkende beelden: Guardia Civil geeft details ongeval Jota

De voetbalwereld is donderdagochtend opgeschrikt door dieptriest nieuws. Liverpool-aanvaller Diogo ...

641
641
'Anderlecht kruist degens met Antwerp voor 7de aanwinst'

RSC Anderlecht haalde inmiddels al een vijftal aanwinsten voor volgend seizoen in huis, maar is nog ...

691
691
TRANSFERUURTJE: 'Exodus bij Club, Anderlecht dropt transferbom'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

289
289
Verrassende Belgische terugkeer Zakaria Bakkali?

Zakaria Bakkali brak op jonge leeftijd door bij PSV en werd meteen gebombardeerd tot de ...

585
585
Van kampioen tot tragedie: Kompany en Ronaldo in shock

De voetbalwereld verkeert momenteel in grote shock. Liverpool-aanvaller Diogo José Teixeira ...

134
134
Nieuwe liefde voor Genk-fan Vanwezemael? Publiek huivert

De bekendste seksuologe van ons land? Dat is ongetwijfeld Lotte Vanwezemael. De Limburgse verschijnt ...

263
263

Meer sportnieuws