'Vanderhaeghe moet alsnog op zoek naar nieuwe rechterhand'

115 stemmen
'Vanderhaeghe moet alsnog op zoek naar nieuwe rechterhand'

Cercle Brugge heeft zijn start dit seizoen niet gemist, want het ging in zijn openingsmatch op zaterdag/dinsdag met 0-1 winnen op Beerschot, na een wedstrijd die door een felle regenbui in twee keer afgewerkt moest worden. Yves Vanderhaeghe kon dus tevreden zijn, maar enkele dagen na de wedstrijd krijgt hij wel slecht nieuws.

Vanderhaeghe lijkt immers één van zijn assistenten te gaan verliezen. Volgens Tunesische media gaat Radhi Jaidi na amper vijf maanden Cercle al verlaten. Hij zou terugkeren naar zijn thuisland om hoofdtrainer te worden van topclub Espérance de Tunis, dat onlangs met Mouine Chaabani zijn trainer ontslagen heeft.

Jaidi was pas in februari neergestreken bij Cercle om samen met Thomas Buffel Vanderhaeghe bij te staan. De 45-jarige was daarvoor in Engeland werkzaam geweest als beloftencoach bij Southampton en in de Verenigde Staten als hoofdtrainer bij Hartford Athletic.

UPDATE 03/08

Jaidi is voorlopig nog niet weg bij Cercle. Mosaique FM weet dat hij dinsdag in Tunesië verwacht werd om zijn aanstelling bij Espérance de Tunis af te ronden, maar dat hij zijn afreis heeft moeten uitstellen. Eerst moet Jaidi immers zijn contract bij Cercle nog laten ontbinden en de Bruggelingen zouden voorlopig nog dwarsliggen. Ze zouden immers eisen dat Jaidi de contractueel vastgelegde opstapvergoeding betaalt, wat Jaidi weigert. Het is daardoor nog wachten op een oplossing.

UPDATE 04/08
Yves Vanderhaeghe zal alsnog op zoek moeten naar een nieuwe rechterhand, want Het Nieuwsblad weet dat de overgang van Radhi Jaidi naar Espérance de Tunis dan toch rond geraakt is. De afkoopsom in het contract van de Tunesiër zou alsnog betaald zijn. Jaidi gaf zelf op Twitter alvast aan af te zullen reizen, Cercle moet dus op zoek naar een assistent.


LEES OOK: Zeer opvallende uitgaande transfer bij Cercle Brugge

Een verlies voor Cercle?

Meest recent

Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Jarenlang was hij een van de bekendste gezichten van de VRT sportredactie, vandaag geniet Frank Raes ...

5
5
KRC Genk maakt zich geen zorgen: twee toppers in de maak

Bij KRC Genk staat er heel veel druk op de ketel. De Limburgers moeten een Europees ticket ...

42
42
Boskamp vreest rampscenario voor Anderlecht

RSC Anderlecht verloor alweer een finale en dat doet altijd pijn. Al zou een bekerzege niet meteen ...

78
78
Titeldrama bij Celtic-Hearts, OHL Women kampioen

In Schotland stond er een historisch titelduel op het programma tussen Celtic en Hearts. In ...

32
32
Vandenbempt ziet één megaprobleem bij Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Rudi Garcia maakte zijn 26-koppige WK-selectie ...

84
84
STVV wacht af: Vrancken maakt keuze snel bekend

STVV is zeker van de derde plaats in de Jupiler Pro League en na de bekerwinst van Union SG ook al ...

154
154
De Mil geeft toekomstplannen van AA Gent prijs

Bij AA Gent staan ze voor een belangrijke match op het veld van STVV. Daar moeten ze eigenlijk ...

88
88
OFFICIEEL: FC Barcelona kondigt vertrek Lewandowski aan

FC Barcelona heeft de titel binnen en kan rustig het seizoen afronden. De Spaanse topclub maakte ...

104
104
'Standard en Club Brugge starten transfergesprekken op'

Standard strijdt nog volop voor de eindzege in de Europe Play-Offs, maar is ondertussen ook al in de ...

266
266
Albert overschouwt WK-selectie: één grote afwezige

Sinds vrijdag is bekend welke 26 Rode Duivels komende zomer aangemoedigd zullen worden op het WK ...

174
174
Jamal Musiala openhartig: zo denkt hij écht over Kompany

De Champions League winnen bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch is Vincent Kompany bezig aan ...

146
146
Jan Boskamp haalt vernietigend uit naar Marc Coucke

Jan Boskamp kunnen we best beschrijven als een waar boegbeeld van Anderlecht. De flegmatieke ...

192
192
Coosemans-rel krijgt vervolg: bondsparket doet uitspraak

Colin Coosemans raakte de voorbije dagen in het oog van de storm met zijn bedenkelijke gedrag tegen ...

314
314
'Crisisberaad bij Antwerp: bliksemontslag Oosting op tafel'

Antwerp FC is het spoor volledig bijster in de Europe Play-Offs. Die dramatische prestaties hebben ...

224
224
Deschacht vindt opnieuw de liefde: “Klaar voor volgende stap”

Het hart van Olivier Deschacht bloedde eerder deze week nog hevig bij de verloren bekerfinale van ...

59
59
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer Tzolis, nieuwe coach Real'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

165
165
‘Bart Verhaeghe zet Club Brugge zwaar onder druk’

De titeldruk begint te stijgen. Zondag kijken Club Brugge en Union SG elkaar in de ogen in een ...

467
467
Spelersgroep Antwerp velt duidelijk oordeel over Oosting

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. In de Europe Play-Offs verloor het de afgelopen weken ...

242
242
Guardiola verbaast iedereen met toekomstplannen

Manchester City kan tegen Chelsea weer een prijs pakken. Pep Guardiola kan zijn twintigste trofee ...

99
99
Rampscenario voor Simon Mignolet bij Club Brugge?

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met profvoetbal. De doelman van Club Brugge hoopt ...

472
472
Hommeles bij Antwerp: Daam Foulon haalt hard uit

Royal Antwerp FC zit in zak en as. The Great Old verloor in de Europe Play-Offs van Oud-Heverlee ...

298
298
Godts reageert na WK-mokerslag: boodschap voor Garcia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de WK-selectie bekendgemaakt. In de 26-koppige selectie van de Rode ...

266
266
'Zulte Waregem zet zinnen op nieuwe middenvelder'

Zulte Waregem is achter de schermen voluit bezig met het samenstellen van de kern van komend ...

106
106
Pech voor Anderlecht: Brusselaars grijpen naast target

Anderlecht gaat een drukke transferzomer tegemoet. Paars-Wit moet één speler alvast ...

192
192
"Als het kot brandt bij RSCA…": Vanderbiest scherp

RSC Anderlecht en KV Mechelen spelen zondag een zeer belangrijk duel. De Maneblussers tellen twee ...

362
362

Meer sportnieuws