'Domper Club Brugge: komst Collado plots ver weg'

door
'Domper Club Brugge: komst Collado plots ver weg'

Bij Club Brugge is de transferperiode eindelijk op gang gekomen aan inkomende zijde. De landskampioen versterkte zich in de afgelopen dagen alvast met verdediger Stanley Nsoki en flankspeler Tibo Persyn. En ook de volgende aanwinsten lijken alweer op komst in Westkapelle, waar Philippe Clement eindelijk zijn beloofde winger(s) mag verwelkomen. Zo drukt Blauw-Zwart niet alleen door voor Sebastian Villa, maar zou het volgens diverse bronnen tevens dicht bij de komst van Alex Collado staan.


De 22-jarige Spanjaard genoot zijn opleiding bij FC Barcelona, waar hij nog tot medio 2023 vastligt. Collado, die ook centraal uit de voeten kan, wil echter meer minuten maken. Daarom zou hij gevraagd hebben om een uitleenbeurt, een wens die de Spaanse grootmacht nu inwilligt. Volgens de bekende transferspecialist Fabrizio Romano, die doorgaans over goede bronnen beschikt, staat de flankaanvaller immers op punt om op huurbasis bij Club Brugge aan de slag te gaan. Zonder optie weliswaar, want de bedoeling is dat hij komend seizoen terugkeert naar Camp Nou. Collado heeft het trainingskamp alvast verlaten.

Zijn komst zit dus in de pijplijn bij Club Brugge, maar de deal is nog niet volledig beklonken . Hoewel de speler zelf zijn zinnen alvast gezet op een verhuis naar Jan Breydel, zouden de onderhandelingen op clubniveau volgens Mundo Deportivo nog wat stokken. Collado verdient namelijk een pittig salaris in Catalonië. Vermits er geen sprake is van een aankoopoptie, zou Club verlangen dat Barça een deel van zijn loon blijft door betalen. Maar dat voorstel wordt voorlopig geweigerd door de Spaanse grootmacht. Beide clubs zullen dus tot een vergelijk moeten komen, ondertussen wordt ook Fiorentina genoemd.

UPDATE 04/08
In tegenstelling tot wat bepaalde bronnen eerder meldden, is de deal rond Collado nog niet beklonken. Volgens Het Laatste Nieuws is een akkoord met Barcelona momenteel zelfs behoorlijk veraf. Zijn salaris zou niet zozeer een struikelblok zijn. De discussies zouden vooral gaan over een aankoopoptie. Blauw-Zwart zou de speler enkel willen huren als het perspectief heeft op een definitieve transfer, maar de Catalanen mikken op een huurbeurt zonder optie. Het water tussen beide partijen is voorlopig dus nog redelijk diep. Met de speler zelf zou de landskampioen wel quasi rond zijn.

LEES OOK: Vlotte zeges Liverpool en Barça, ademruimte voor Pocognoli

Club moet zich neerleggen bij een huurbeurt zonder optie ...

Meest recent

‘Arne Engels maakt last-minute knaltransfer’

Arne Engels maakt een straffe opmars mee. De middenvelder koos in 2023 om Club NXT achter zich te ...

7
7
Code rood: ontploffingsgevaar voor Standard-Anderlecht

De klassieker tussen Standard Luik en RSC Anderlecht staat op het programma. De rivalenstrijd heeft ...

36
36
Verschueren laat Anderlecht daveren met duidelijk signaal

Enkele weken geleden werd Michael Verschueren officieel aangesteld als nieuwe voorzitter van RSC ...

131
131
'Transferbommetje Trésor en Stassin: verrassende deals'

Het wordt nog héél druk op deze wintermercato. Zo kunnen er een aantal Belgen nog van ...

33
33
Anderlecht met grote vraag: smaakmaker op de bank?

Nathan De Cat is dit seizoen onmisbaar bij RSC Anderlecht. De jongeling is zeker een groot talent, ...

135
135
Brusselmans fileert TV-show: “De Lamzak!”

Herman Brusselmans slaagde er opnieuw in om iedereen even te laten slikken. De schrijver/columnist ...

56
56
Blunders van Wilmots? "Te weinig voor Jupiler Pro League"

Standard kent alweer een zeer moeilijk seizoen. Ze moeten winnen van RSC Anderlecht om mee te ...

69
69
‘Club Brugge ontploft: Tzolis weg voor hallucinant bedrag’

Club Brugge voelt het bewegen rond Christos Tzolis: plots gaat het niet meer over óf hij ...

858
858
Vossen is het kotsbeu: "Is al maanden zo!"

Zulte Waregem verloor met 0-1 van KVC Westerlo. Jelle Vossen mocht nog eens invallen, maar kon het ...

234
234
'Club Brugge beeft: eerste miljoenenbod is binnen'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

294
294
Dé waanzinnige top vijf van RC Genk: “Absolute wereldklasse”

KRC Genk heeft een voortreffelijke jeugdopleiding. De Limburgers lieten al héél wat ...

127
127
Icoon scherp voor Standard en RSCA: "Dan blijf je beter thuis"

Om 13u30 nemen Standard en RSC Anderlecht het in een kolkend Sclessin op tegen elkaar. Een duel vol ...

101
101
Grote gelijk van Club Brugge: ‘gemiste’ transfer beste zet

Club Brugge zit weer op een wolk na de demonstratie tegen Marseille. Die had de club nodig, want het ...

417
417
Steun voor Hasi: hoe Anderlecht héél geduldig is

Bij RSC Anderlecht besloten ze om verder te gaan met Besnik Hasi. Hij moet echter winnen van ...

148
148
Vrancken is scherp na vreemde rode kaart voor STVV

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen, maar werd zaterdagavond weer een beetje met de voetjes ...

191
191
'Club Brugge legt prijskaartje Onyedika vast'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

551
551
Vlotte zeges Liverpool en Barça, ademruimte voor Pocognoli

Er kwamen zaterdagavond nog enkele Europese grootmachten in actie. Liverpool en FC Barcelona hebben ...

33
33
Charleroi zet straffe reeks voort en stuit opmars STVV

Charleroi blijft zijn straffe reeks van de laatste weken verderzetten. Ze pakken nu ook de scalp van ...

61
61
'Genk laat toptalent vertrekken: oorzaak bekend'

KRC Genk beleeft een zeer opmerkelijke mercato. Het versterkt zich voorlopig niet, maar laat wel ...

247
247
Woeste Kompany haalt uit naar refs na nieuw puntenverlies

Maandenlang was Bayern München onaantastbaar in de Bundesliga, maar plots lijkt het team van ...

194
194
Nainggolan weer beslissend, RWDM wint opnieuw

In de slotwedstrijden van zaterdagavond in de Challenger Pro League heeft Radja Nainggolan zich ...

100
100
PSG stuurt speler naar België, verrassende transfer Yaremchuk

De wintermercato is in zijn laatste dagen aanbeland. Ongetwijfeld zullen we daarin nog enkele ...

210
210
'Club Brugge in shock: alsnog vertrek Onyedika?'

Voor Club Brugge belooft het slot van de wintermercato nog zeer druk te worden. Niet alleen hopen ze ...

441
441
Chelsea wint op de valreep, Bayern verliest weer punten

Bayern München en Vincent Kompany lijken plots in een dipje te zitten. Ze blijven achter met ...

23
23
Slotoffensief komt te laat: Essevee onderuit tegen Westerlo

Zulte Waregem heeft zaterdag een zeer slechte zaak gedaan. Het moet weer bang achterom kijken nadat ...

34
34

Meer sportnieuws