'Domper Club Brugge: komst Collado plots ver weg'

784
'Domper Club Brugge: komst Collado plots ver weg'

Bij Club Brugge is de transferperiode eindelijk op gang gekomen aan inkomende zijde. De landskampioen versterkte zich in de afgelopen dagen alvast met verdediger Stanley Nsoki en flankspeler Tibo Persyn. En ook de volgende aanwinsten lijken alweer op komst in Westkapelle, waar Philippe Clement eindelijk zijn beloofde winger(s) mag verwelkomen. Zo drukt Blauw-Zwart niet alleen door voor Sebastian Villa, maar zou het volgens diverse bronnen tevens dicht bij de komst van Alex Collado staan.


De 22-jarige Spanjaard genoot zijn opleiding bij FC Barcelona, waar hij nog tot medio 2023 vastligt. Collado, die ook centraal uit de voeten kan, wil echter meer minuten maken. Daarom zou hij gevraagd hebben om een uitleenbeurt, een wens die de Spaanse grootmacht nu inwilligt. Volgens de bekende transferspecialist Fabrizio Romano, die doorgaans over goede bronnen beschikt, staat de flankaanvaller immers op punt om op huurbasis bij Club Brugge aan de slag te gaan. Zonder optie weliswaar, want de bedoeling is dat hij komend seizoen terugkeert naar Camp Nou. Collado heeft het trainingskamp alvast verlaten.

Zijn komst zit dus in de pijplijn bij Club Brugge, maar de deal is nog niet volledig beklonken . Hoewel de speler zelf zijn zinnen alvast gezet op een verhuis naar Jan Breydel, zouden de onderhandelingen op clubniveau volgens Mundo Deportivo nog wat stokken. Collado verdient namelijk een pittig salaris in Catalonië. Vermits er geen sprake is van een aankoopoptie, zou Club verlangen dat Barça een deel van zijn loon blijft door betalen. Maar dat voorstel wordt voorlopig geweigerd door de Spaanse grootmacht. Beide clubs zullen dus tot een vergelijk moeten komen, ondertussen wordt ook Fiorentina genoemd.

UPDATE 04/08
In tegenstelling tot wat bepaalde bronnen eerder meldden, is de deal rond Collado nog niet beklonken. Volgens Het Laatste Nieuws is een akkoord met Barcelona momenteel zelfs behoorlijk veraf. Zijn salaris zou niet zozeer een struikelblok zijn. De discussies zouden vooral gaan over een aankoopoptie. Blauw-Zwart zou de speler enkel willen huren als het perspectief heeft op een definitieve transfer, maar de Catalanen mikken op een huurbeurt zonder optie. Het water tussen beide partijen is voorlopig dus nog redelijk diep. Met de speler zelf zou de landskampioen wel quasi rond zijn.

LEES OOK: Club wrijft zich in de handen: “Naar absolute top”

Club moet zich neerleggen bij een huurbeurt zonder optie ...

Meest recent

Lokonga viert, Deman en Werder met dolle slotfase

In de Bundesliga won Bayern München vrijdagavond met 7-0 van Union Berlin. Om 15u30 vatten er ...

5
5
Zes nieuwkomers bij Anderlecht: tijd voor volgende stap

Bij RSC Anderlecht kenden ze een zeer drukke zomer. Er zijn heel wat spelers die zich al positief ...

97
97
KRC Genk sloeg toe: "River Plate was zeer concreet"

KRC Genk investeerde enorm veel geld in nieuwe spelers. Ze betaalden net geen 33 miljoen euro in ...

68
68
Druk neemt toe bij Cercle Brugge: Friis benoemt pijnpunten

Cercle Brugge is met een drie op achttien zwak begonnen aan het nieuwe seizoen. Ze wonnen nog geen ...

44
44
Nieuwe wending in verhaal omtrent Stroeykens?

Mario Stroeykens zal nog tot januari moeten wachten om een nieuwe club te vinden. Hij is momenteel ...

127
127
Aston Villa laat Tottenham wéér balen: exit De Zerbi?

Om 13u30 gaven Tottenham en Aston Villa elkaar partij. Twee clubs die zeer pover aan het seizoen ...

49
49
Standard likt zijn wonden: "Dit is heel pijnlijk"

Standard had lange tijd uitzicht op een punt tegen AA Gent, maar ging toch onderuit. De Rouches zijn ...

43
43
Na zeperd tegen Union SG: "Veranderen onze aanpak niet"

Union SG is voorlopig te sterk voor heel wat ploegen in de Jupiler Pro League. Lommel SK kreeg er ...

14
14
Thibaut Courtois krijgt plots te maken met rake klappen

Thibaut Courtois kennen we vooral als één van de beste doelmannen van zijn generatie, ...

33
33
Verschueren geeft update over stadionplannen van Anderlecht

RSC Anderlecht speelt momenteel in een stadion van 21.000 zitplaatsen. Dat is te klein voor de ...

288
288
'AA Gent weigerde topschutter Jupiler Pro League'

Bij AA Gent kennen ze voorlopig een bijzonder goed seizoen. De Buffalo’s haalden ook een ...

214
214
Opvolger Vanaken? 'Club in transferstrijd van 20 miljoen'

Het seizoen in het clubvoetbal wordt in de komende drie weken even stilgelegd voor een ...

555
555
Vitor Bruno grijpt weer in: vijf wissels in basisploeg

RSC Anderlecht wil de extra lange interland-periode met een goed gevoel inzetten. En dus moeten de ...

274
274
'Dilemma voor Kompany: transferdeal van 40 miljoen'

Bayern München heeft de interland-break ingezet met een klinkende 7-0-overwinning tegen Union ...

55
55
Club casht zwaar in 2027: víj́f sterkhouders nu al grof wild

Net geen 100 miljoen euro. Zoveel verdiende Club Brugge afgelopen zomer met de verkoop van spelers. ...

339
339
Drama voor AA Gent: keihard verdict Ngom bekend

Met 19 op 21 kan AA Gent met een uitstekend rapport de interland-periode induiken. Maar vrijdagavond ...

236
236
TU: 'Real maakt Courtois-statement; pittige Lukaku-uitspraak'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

144
144
Marc Coucke duikt naakt op en doet zelfs Amerika ontploffen

Marc Coucke dook deze week op in een wel heel opvallende context. Tijdens Happy Hour op VTM liep de ...

52
52
Standard Luik krijgt serieuze tik: “Heel pijnlijk”

Standard Luik leek op weg naar een gelijkspel tegen leider KAA Gent, maar een kleine tien minuten ...

94
94
Lavia ontketent Chelsea-oorlog: legende reageert furieus

Romeo Lavia was goed aan het seizoen begonnen. De middenvelder is blessurevrij, begon in de basis ...

130
130
Frustratie loopt erg hoog op: Euvrard briest op ref

Standard Luik ging onderuit tegen KAA Gent na een kopbaldoelpunt van Christian Burgess. De Rouches ...

159
159
KAA Gent-goudhaantje staat op: trots op eerste selectie

KAA Gent won met 2-1 van Standard Luik. De Buffalo’s zijn uitstekend aan het seizoen begonnen ...

114
114
Club wrijft zich in de handen: “Naar absolute top”

Club Brugge kende een drukke zomermercato met heel wat inkomende en uitgaande transfers. Zo ging ...

473
473
Burgess neemt voortouw bij KAA Gent: “Over limiet pushen"

KAA Gent blijft vriend en vijand verbazen in de Jupiler Pro League. Na de zege tegen Standard Luik ...

75
75
Uitblinker bij Beerschot: "Voel me goed in mijn vel"

Bij Beerschot zijn ze goed aan het seizoen begonnen in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten ...

71
71

Meer sportnieuws