'Domper Club Brugge: komst Collado plots ver weg'

door
'Domper Club Brugge: komst Collado plots ver weg'

Bij Club Brugge is de transferperiode eindelijk op gang gekomen aan inkomende zijde. De landskampioen versterkte zich in de afgelopen dagen alvast met verdediger Stanley Nsoki en flankspeler Tibo Persyn. En ook de volgende aanwinsten lijken alweer op komst in Westkapelle, waar Philippe Clement eindelijk zijn beloofde winger(s) mag verwelkomen. Zo drukt Blauw-Zwart niet alleen door voor Sebastian Villa, maar zou het volgens diverse bronnen tevens dicht bij de komst van Alex Collado staan.


De 22-jarige Spanjaard genoot zijn opleiding bij FC Barcelona, waar hij nog tot medio 2023 vastligt. Collado, die ook centraal uit de voeten kan, wil echter meer minuten maken. Daarom zou hij gevraagd hebben om een uitleenbeurt, een wens die de Spaanse grootmacht nu inwilligt. Volgens de bekende transferspecialist Fabrizio Romano, die doorgaans over goede bronnen beschikt, staat de flankaanvaller immers op punt om op huurbasis bij Club Brugge aan de slag te gaan. Zonder optie weliswaar, want de bedoeling is dat hij komend seizoen terugkeert naar Camp Nou. Collado heeft het trainingskamp alvast verlaten.

Zijn komst zit dus in de pijplijn bij Club Brugge, maar de deal is nog niet volledig beklonken . Hoewel de speler zelf zijn zinnen alvast gezet op een verhuis naar Jan Breydel, zouden de onderhandelingen op clubniveau volgens Mundo Deportivo nog wat stokken. Collado verdient namelijk een pittig salaris in Catalonië. Vermits er geen sprake is van een aankoopoptie, zou Club verlangen dat Barça een deel van zijn loon blijft door betalen. Maar dat voorstel wordt voorlopig geweigerd door de Spaanse grootmacht. Beide clubs zullen dus tot een vergelijk moeten komen, ondertussen wordt ook Fiorentina genoemd.

UPDATE 04/08
In tegenstelling tot wat bepaalde bronnen eerder meldden, is de deal rond Collado nog niet beklonken. Volgens Het Laatste Nieuws is een akkoord met Barcelona momenteel zelfs behoorlijk veraf. Zijn salaris zou niet zozeer een struikelblok zijn. De discussies zouden vooral gaan over een aankoopoptie. Blauw-Zwart zou de speler enkel willen huren als het perspectief heeft op een definitieve transfer, maar de Catalanen mikken op een huurbeurt zonder optie. Het water tussen beide partijen is voorlopig dus nog redelijk diep. Met de speler zelf zou de landskampioen wel quasi rond zijn.

LEES OOK: Barça trekt kraker naar zich toe, pech voor Openda

Club moet zich neerleggen bij een huurbeurt zonder optie ...

Meest recent

Grote frustratie bij Standard: Euvrard en Ayensa halen uit

Standard zal iets van zijn seizoen moeten maken in de competitie, want hun avontuur in het ...

54
54
Barça trekt kraker naar zich toe, pech voor Openda

In LaLiga stond er dinsdagavond een absolute kraker op het programma tussen FC Barcelona en Atletico ...

20
20
Doku helpt City aan zege na knotsgekke partij met 9 goals

Manchester City heeft dinsdag de fans verwend. Het zette zich wat steviger op de tweede plaats in de ...

46
46
Pijnlijke bekerexit Standard, geen nieuwe stunt Beerschot

De eerste wedstrijden in de achtste finales van de Croky Cup hebben dinsdagavond één ...

155
155
Nu ook officieel: Duivels maken WK-voorbereiding bekend

De Rode Duivels wisten in november hun ticket voor het WK definitief over de streep te trekken. ...

53
53
Vertonghen verbaast met terugkeer in de voetbalwereld

Vorige lente zette Jan Vertonghen een punt achter zijn indrukwekkende spelerscarrière. ...

59
59
'Transferduel der titanen voor Fofana barst los'

Dezer dagen zien we Malick Fofana niet flitsen, want de jonge Rode Duivel ligt sinds eind oktober in ...

54
54
Janssen sneller terug dan verwacht? Oosting spreekt

Woensdag zit Joseph Oosting een eerste keer op de bank als hoofdtrainer van Antwerp, want de ...

90
90
Verhuurde JPL-spelers: AA Gent maakt zich stilaan zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

119
119
Hubert deelt tik(je) uit na nederlaag tegen Anderlecht

Union SG verloor afgelopen weekend met 1-0 van RSC Anderlecht. Het was een bijzonder matige pot ...

144
144
'Transferbom bij Antwerp: Great Old wil bij RSCA shoppen'

Binnen een maand opent de transfermarkt opnieuw zijn deuren. Bij RSC Anderlecht gaan ze door een ...

322
322
‘Anderlecht gaat los: Italiaanse goalgetter met stip op 1’

Een 18-jarige topschutter uit de Primavera van Genoa staat plots bovenaan de verlanglijst van ...

204
204
JPL-ontslag in de maak? "Ik voel nog veel steun"

Voor Cercle Brugge is het een zeer belangrijke week. De Bruggelingen doen het al vele weken niet ...

103
103
Anderlecht maakt cijfers bekend: voor tweede jaar op rij winst

RSC Anderlecht heeft vandaag de cijfers van zijn jaarrekening meegedeeld. De Brusselaars maakten ...

255
255
STVV geeft drie grote doelstellingen voor komende jaren prijs

STVV maakte bekend dat Nico Eraerts gedelegeerd bestuurder wordt bij de club. David Meekers werkt ...

90
90
'AA Gent & STVV jagen op revelatie Challenger Pro League'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug staat STVV nog steeds stevig in de ...

92
92
Club onthult bekerselectie: goed & slecht nieuws voor Hayen

Na drie nederlagen in vier matchen kan Club Brugge zich in de achtste finale van de Croky Cup geen ...

350
350
Aanduidingen refs Croky Cup & speeldag 17 bekend

De komende dagen staat achtereenvolgens de achtste finale van de Croky Cup en speeldag 17 in de ...

168
168
Frisse wind bij Antwerp: Oosting warmt Bosuil al op

Antwerp boekte afgelopen zondag een deugddoende 0-1 zege op het veld van Club Brugge. Onder het ...

278
278
'Club Brugge lanceert winteroffensief: toptarget bekend'

Na de 0-1 nederlaag tegen Antwerp luidt de algemene consensus dat Club Brugge voorin nood heeft aan ...

675
675
Jan Boskamp trekt hard besluit: "Zo lang het nog duurt"

Ex-voetballer, trainer en topanalist Jan Boskamp heeft een bijzonder zware periode achter de rug. De ...

117
117
‘Transferstrijd De Cat barst los: monstersom Anderlecht’

Nathan De Cat is dit seizoen volledig doorgebroken bij RSC Anderlecht. Op 17-jarige leeftijd is de ...

538
538
Beerschot brult straffe ambities: “Dat is het hoofddoel”

Beerschot degradeerde afgelopen seizoen van de Jupiler Pro League naar de Challenger Pro League. De ...

151
151
Deschacht snapt niets van Anderlecht: “Zo moe van"

RSC Anderlecht was de grote winnaar van de afgelopen speeldag. Paars-Wit won met het kleinste ...

217
217
Anderlecht boven: Kompany en De Cat maken kans op prijs

De genomineerden voor het sportgala op zondag 14 januari in Schelle zijn bekendgemaakt door Gazet ...

165
165

Meer sportnieuws