'Club Brugge moet transferrecord verpulveren voor aanvaller'

door
'Club Brugge moet transferrecord verpulveren voor aanvaller'

Philippe Clement stoomt zijn manschappen bij Club Brugge momenteel klaar voor de stadsderby van volgende vrijdag tegen Cercle Brugge. Ondertussen is het bestuur van de landskampioen nog druk in de weer op de transfermarkt. Al willen bepaalde dossiers niet bepaald vlotten.


Blauw-Zwart wil onder meer nog een extra flankaanvaller aantrekken. Daarvoor worden de West-Vlamingen al een tijdje aan Sebastian Villa gelinkt. De Colombiaan wil naar verluidt zelf graag komen, maar zijn club Boca Juniors ligt dwars. De bekende journalist César Luis Merlo kwam dinsdagnacht alvast met een update van het dossier. Volgens hem zal Club zijn eigen transferrecord moeten breken wil het Villa binnen halen. Zo zou Boca mikken op een transfersom van liefst 12 miljoen euro. De Argentijnen moeten namelijk 30% van het bedrag afstaan aan Villa's ex-club.

De kans dat Blauw-Zwart met zo'n som over de brug zal komen is echter klein. Tot dusver boden de Bruggelingen naar verluidt 6.5 miljoen euro, aangevuld met 2 miljoen euro aan bonussen. En het lijkt er niet op dat de landskampioen van plan is om dat bod nog verder te verhogen. Ondertussen blijft Villa wel druk zetten op Boca Juniors om de aanbieding alsnog te aanvaarden. Hij traint al enkele dagen niet meer mee en zou zelfs overwegen om terug te keren naar Colombia. Bovendien schuwt hij de straffe uitspraken niet. "Ik ga nog liever met een Uber-taxi rijden, dan ooit nog voor Boca te spelen", klonk het bij TNT.

LEES OOK: Coucke verrast opnieuw: mysterieuze video zet fans op scherp

Club kan zich beter focussen op andere alternatieven ...

Meest recent

Leko verrast bij AA Gent: "Het was al even geleden"

AA Gent belandde de laatste weken in een sukkelstraatje in de competitie, maar het liet woensdag ...

2
2
Kompany verbaast met tirade: "Alsof ik nog verdediger was"

Vincent Kompany blijft uitstekend op dreef met Bayern München dit seizoen. Woensdagavond werd ...

14
14
Genk-talent slaat terug: "Dat is helemaal niet zo"

Genk beleefde tot dusver een wisselvallig seizoen, maar met zeges tegen Basel en OHL lijken ze ...

29
29
Pro League vs DAZN: nieuwe sleuteldatum bekend

Het bekervoetbal is deze week gewoon nog te volgen bij DAZN, ondanks de heisa van de afgelopen ...

178
178
'Genk ongerust: verrassende club jaagt op Karetsas'

Genk hoopt donderdag verder te kunnen gaan op zijn elan van de laatste weken door Anderlecht uit de ...

146
146
Coucke verrast opnieuw: mysterieuze video zet fans op scherp

RSC Anderlecht beleeft eindelijk opnieuw mooie dagen. Na opeenvolgende zeges tegen aartsrivalen Club ...

103
103
Doku kan topmaand bekronen met unicum sinds 2018

Jérémy Doku lijkt dit seizoen een nieuwe stap in zijn ontwikkeling gezet te hebben, ...

44
44
TRANSFERUURTJE: 'Straf gerucht Benteke, smaakmaker KVM gegeerd'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

220
220
Oosting-effect: Kerk velt oordeel nieuwe Antwerp-coach

Royal Antwerp FC staat dit seizoen in de gevarenzone en Stef Wils werd na de nederlaag tegen rode ...

237
237
Engeland in de ban van Onana: nieuw Duivels wapen

Aston Villa duwde het Brighton van Maxim De Cuyper woensdagavond in de put. The Villains ...

64
64
Anthuenis sneert: “Wat heeft díé al bewezen bij Anderlecht?”

RSC Anderlecht draait dit seizoen mee bovenin het klassement. Donderdagavond staat de topper in de ...

358
358
Hubert strooit met lof: "Hij is zo belangrijk voor ons"

De topclubs lieten woensdagavond geen steken vallen in de Croky Cup. Ook landskampioen Union bekert ...

37
37
'Knaltransfer Igor Thiago: 3 clubs plannen winters bod'

Bij Club Brugge mogen ze zich tijdens de komende mercato's in de handen wrijven, want er lijken ...

171
171
Tzolis doet boekje open over 'crisis' bij Club Brugge

Club Brugge trok woensdagavond met de nodige druk naar Den Dreef. Sowieso is de beker een toernooi ...

276
276
Courtois verbaast Spaanse pers alweer en wacht beloning

Real Madrid heeft zich woensdagavond herpakt in LaLiga. Na een magere reeks van drie opeenvolgende ...

105
105
Alwéér frustratie bij Cinel: "Deze keer niet de ref..."

Cercle Brugge gaat alweer door een moeilijke periode en is in de competitie weggezakt naar de ...

102
102
WK-koorts stijgt: FIFA kondigt unieke samenwerking aan

Het WK 2026 komt steeds dichterbij. Vrijdag vindt de WK-loting plaats. Het is nu al uitkijken naar ...

17
17
'Puzzelwerken Hayen: termijn afwezigheid Vermant bekend'

Club Brugge wist woensdagavond een verlengstuk te breien aan zijn avontuur in de Croky Cup met een ...

517
517
Anthuenis voorspelt nu al volgende topspeler bij Anderlecht

RSC Anderlecht droomt weer stiekem van een prijs. Ze staan derde in de competitie met vijf punten ...

530
530
'Europese subtop zet zinnen op smaakmaker KV Mechelen'

KV Mechelen is bezig aan een goed seizoen. De Maneblussers hopen vandaag Sporting Charleroi uit te ...

282
282
Bizarre goalgetter staat op bij AA Gent: "Dit is heel fijn"

AA Gent speelt tot op heden een zeer wisselvallig seizoen in de Jupiler Pro League, waar ze amper ...

121
121
Anderlecht zoekt: Hasi heeft één grote transferwens

RSC Anderlecht staat op een derde plaats in de Jupiler Pro League. Ze wonnen van Club Brugge en ...

317
317
Overmars schokt Anderlecht met 'schaamteloze' zet

In Neerpede wordt er gevloekt. Anderlecht legde meer dan twee miljoen op tafel voor een Nederlandse ...

622
622
Club Brugge te zwaar aangepakt? Hayen velt zijn oordeel

Club Brugge plaatste zich voor de volgende ronde van de Beker van België. Het won met 1-2 van ...

192
192
Jackpot voor Anderlecht en KRC Genk: '60 miljoen op komst'

KRC Genk en RSC Anderlecht nemen het vanavond in de Beker van België tegen elkaar op. De twee ...

538
538

Meer sportnieuws