'Club Brugge moet transferrecord verpulveren voor aanvaller'

door
'Club Brugge moet transferrecord verpulveren voor aanvaller'

Philippe Clement stoomt zijn manschappen bij Club Brugge momenteel klaar voor de stadsderby van volgende vrijdag tegen Cercle Brugge. Ondertussen is het bestuur van de landskampioen nog druk in de weer op de transfermarkt. Al willen bepaalde dossiers niet bepaald vlotten.


Blauw-Zwart wil onder meer nog een extra flankaanvaller aantrekken. Daarvoor worden de West-Vlamingen al een tijdje aan Sebastian Villa gelinkt. De Colombiaan wil naar verluidt zelf graag komen, maar zijn club Boca Juniors ligt dwars. De bekende journalist César Luis Merlo kwam dinsdagnacht alvast met een update van het dossier. Volgens hem zal Club zijn eigen transferrecord moeten breken wil het Villa binnen halen. Zo zou Boca mikken op een transfersom van liefst 12 miljoen euro. De Argentijnen moeten namelijk 30% van het bedrag afstaan aan Villa's ex-club.

De kans dat Blauw-Zwart met zo'n som over de brug zal komen is echter klein. Tot dusver boden de Bruggelingen naar verluidt 6.5 miljoen euro, aangevuld met 2 miljoen euro aan bonussen. En het lijkt er niet op dat de landskampioen van plan is om dat bod nog verder te verhogen. Ondertussen blijft Villa wel druk zetten op Boca Juniors om de aanbieding alsnog te aanvaarden. Hij traint al enkele dagen niet meer mee en zou zelfs overwegen om terug te keren naar Colombia. Bovendien schuwt hij de straffe uitspraken niet. "Ik ga nog liever met een Uber-taxi rijden, dan ooit nog voor Boca te spelen", klonk het bij TNT.

LEES OOK: Titelvoorspelling uit Brugge: "Zij zijn geen echte kandidaat"

Club kan zich beter focussen op andere alternatieven ...

Meest recent

Titelvoorspelling uit Brugge: "Zij zijn geen echte kandidaat"

Het wachten is voorbij: de titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend in alle ...

51
51
'City spitst de oren: nieuwe toekomstwending Guardiola'

Pep Guardiola kon vlak voor de interland-break een League Cup toevoegen aan zijn indrukwekkende ...

53
53
JPL op keerpunt: Play-Offs snel terug in nieuw kleedje?

Vrijdagavond gaan de Play-Offs in de Jupiler Pro League weer van start. Door de grote ...

156
156
Romano dropt cruciaal transfernieuws Club Brugge

In navolging van Simon Mignolet, die donderdag zijn nakend pensioen aankondigde, dreigt Club Brugge ...

262
262
WK 2026: Nieuwe topkandidaat bovenaan favorietenlijstjes

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, binnen exact 70 dagen wordt de openingswedstrijd ...

118
118
Soap rond Hazard: Taravel heeft boodschap voor bestuur

Thorgan Hazard is dit seizoen opnieuw van groot belang bij RSC Anderlecht. Desondanks is het ...

169
169
Open mond bij Bayern-sterren: Kompany steelt de show

Vincent Kompany levert uitstekend werk als hoofdcoach bij Bayern München. Maar de voormalige ...

215
215
Frappant! 'Deze club profiteerde meest van Play-Off-systeem'

De jaarlijkse hoogmis van het Belgische voetbal staat voor de deur: komend weekend barsten de ...

408
408
'Real Madrid pakt zwaar uit: drie kleppers op lijstje'

Real Madrid hoopt na de interland-break alsnog beslag te kunnen leggen op de Spaanse titel en wil ...

260
260
'De Zerbi drukt stempel: eerste Spurs-transfer bepaald'

Tottenham Hotspur heeft een nieuwe hoofdcoach. Roberto De Zerbi tekende een meerjarig contract bij ...

80
80
Garcia dumpt 241 caps: vijftal ziet WK-droom verdampen

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, bondscoach Rudi Garcia kan de laatste hand gaan ...

715
715
De Cat doet kassa rinkelen: 30 miljoen is nog maar het begin

Nathan De Cat heeft in Amerika niet alleen zijn debuut bij de Rode Duivels gemaakt. Bij Anderlecht ...

226
226
Mignolet als voorbode: halve basisploeg richting exit bij Club

Simon Mignolet heeft zijn afscheid bij Club Brugge aangekondigd. De doelman maakte donderdag bekend ...

253
253
Duivel imponeert: afwezige op stage moet vrezen voor plek

De oefenwedstrijd tegen Mexico (1-1) was niet bepaald hoogstaand, de eerste helft was zelfs van een ...

230
230
Italiaanse bom barst: eerste koppen rollen na WK-blamage

Italië zal voor de derde keer op rij niet deelnemen aan de eindronde van het WK. Die zware ...

106
106
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona hervat komend weekend de Spaanse titelstrijd met een topper tegen Atlético ...

66
66
Play-Offs van start: dé topaffiches van speeldag één

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

177
177
'Club Brugge ongenadig: hard verdict voor Jackers'

Aan alle mooie liedjes komt een eind. Zo ook aan dat van Simon Mignolet en Club Brugge, dat komende ...

550
550
Hayen moet puzzelen: tweede titularis haakt af bij Genk

De interlandbreak kwam niet ongelegen voor KRC Genk, dat zo tijd krijg om de kater na het mislopen ...

238
238
Brugse terreuravond: schokkende waarheid komt boven

Opmerkelijk nieuws vanuit Brugge. Daar stond immers een man terecht vanwege brandstichting op een ...

104
104
'Anderlecht dumpt dertigers: kwartet richting exit'

Zoals wel meer topclubs heeft RSC Anderlecht een jonge kleedkamer, met meer tieners en prillle ...

451
451
'Verhaeghe vangt bot: Rode Duivel wijst Club Brugge af'

De play-offs worden straks de afscheidstournee van Simon Mignolet. Een donderslag bij heldere hemel ...

591
591
Thibaut Courtois kiest voor spectaculair nieuw team

Sommige stappen zie je aankomen, andere totaal niet. Thibaut Courtois lijkt de laatste tijd vooral ...

67
67
Keeperskwestie in Genk: Hayen kiest nieuwe nummer één

Op het veld van Antwerp krijgt KRC Genk vrijdag de eer om de play-offs af te trappen. Niet de ...

224
224
'Club Brugge hakt knoop door: ideale opvolger Mignolet'

Wat al langer in de lucht hing, is nu ook officieel: Simon Mignolet houdt het na dit seizoen voor ...

768
768

Meer sportnieuws