'Club Brugge moet transferrecord verpulveren voor aanvaller'

door
'Club Brugge moet transferrecord verpulveren voor aanvaller'

Philippe Clement stoomt zijn manschappen bij Club Brugge momenteel klaar voor de stadsderby van volgende vrijdag tegen Cercle Brugge. Ondertussen is het bestuur van de landskampioen nog druk in de weer op de transfermarkt. Al willen bepaalde dossiers niet bepaald vlotten.


Blauw-Zwart wil onder meer nog een extra flankaanvaller aantrekken. Daarvoor worden de West-Vlamingen al een tijdje aan Sebastian Villa gelinkt. De Colombiaan wil naar verluidt zelf graag komen, maar zijn club Boca Juniors ligt dwars. De bekende journalist César Luis Merlo kwam dinsdagnacht alvast met een update van het dossier. Volgens hem zal Club zijn eigen transferrecord moeten breken wil het Villa binnen halen. Zo zou Boca mikken op een transfersom van liefst 12 miljoen euro. De Argentijnen moeten namelijk 30% van het bedrag afstaan aan Villa's ex-club.

De kans dat Blauw-Zwart met zo'n som over de brug zal komen is echter klein. Tot dusver boden de Bruggelingen naar verluidt 6.5 miljoen euro, aangevuld met 2 miljoen euro aan bonussen. En het lijkt er niet op dat de landskampioen van plan is om dat bod nog verder te verhogen. Ondertussen blijft Villa wel druk zetten op Boca Juniors om de aanbieding alsnog te aanvaarden. Hij traint al enkele dagen niet meer mee en zou zelfs overwegen om terug te keren naar Colombia. Bovendien schuwt hij de straffe uitspraken niet. "Ik ga nog liever met een Uber-taxi rijden, dan ooit nog voor Boca te spelen", klonk het bij TNT.

LEES OOK: Smerig spelletje Verhaeghe? "Meest gehate mens in Belgisch voetbal"

Club kan zich beter focussen op andere alternatieven ...

Meest recent

Broos reageert na racismerel: "Woorden fout geïnterpreteerd"

Vorige maand was Hugo Broos nog God in Zuid-Afrika, nadat hij het land een WK-ticket bezorgde. Nu ...

1
1
Smerig spelletje Verhaeghe? "Meest gehate mens in Belgisch voetbal"

De aanstelling van Ivan Leko als nieuwe hoofdcoach en vooral het ontslag van Nicky Hayen, heeft heel ...

92
92
Trainersontslag Cercle nabij: Van der Bruggen reageert

Cercle Brugge raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Vereniging verloor ...

63
63
"Leek wel dood vogeltje" - over en uit voor Thorsten Fink?

In de Jupiler Pro League krijgt KRC Genk zondagavond het bezoek van KVC Westerlo. Een wedstrijd waar ...

106
106
BV haalt Waes snoeihard onderuit: "Aanstellerij of...?"

Antwerp-fan Tom Waes en Ruben Van Gucht zijn twee bekende VRT-gezichten die het voorbije jaar ...

29
29
'Club Brugge nóg rijker: Engelse miljoenen onderweg'

Club Brugge geldt momenteel als veruit de meeste rijke club in het Belgische voetbal. Die status ...

197
197
Salah drukt rel de kop in met assist, Atlético en Chelsea leven weer

In de Engelse Premier League heeft Liverpool FC aangeknoopt met een broodnodige overwinning tegen ...

14
14
KV Kortrijk pakt winst tegen Seraing en kijkt omhoog in CPL

Na de late overwinning van concurrent Beveren tegen de RSCA Futures, gisteren, wist KV Kortrijk wat ...

62
62
Steviger in top 6: KV Mechelen geeft Cercle nieuwe uppercut

KV Mechelen blijft een serieuze kandidaat voor de Champions' Play-Off. Het nestelde zich zaterdag ...

65
65
Lokeren neemt na drie maanden al afscheid van flop

Lokeren is de laatste weken aan een opmars bezig in de Challenger Pro League. Het is intussen al ...

78
78
Leko drukt stempel: opsteker én 3 spelers vallen uit de boot

Het is bij Club Brugge een zeer woelige week geweest. Maandag maakte het bekend dat na de nederlaag ...

854
854
Selecties Africa Cup: zo worden Belgische clubs getroffen

Het zal de komende weken puzzelen worden voor een aantal Belgische clubs. Op 21 december gaat in ...

158
158
Standard haalt opgelucht adem na angstwekkend moment

Standard beleefde vrijdag een tegenvallende avond. Met een pijnlijke thuisnederlaag tegen OHL gooide ...

44
44
OHL kraait victorie: "Mazzu was deze week boos"

Oud-Heverlee Leuven won met 0-1 op het veld van Standard. Een zeer goede zege voor de troepen van ...

35
35
STVV met ongekende weelde: klasbak staat op ontploffen

Bij STVV hebben ze al jaren best een goed transferbeleid. Daarmee werd de club financieel gezond ...

88
88
‘KRC Genk neemt beslissing over komst spits’

KRC Genk gaat in de mercato geen gekke dingen doen. Financieel is dat ook niet echt mogelijk, al kan ...

384
384
Done deal: OHL legt miljoenen op tafel voor aanwinst

OH Leuven won met 0-1 van Standard, wat de club héél veel deugd deed. Die match zorgde ...

48
48
Anderlecht aan zet: 'no-brainer' bij 'onmisbare' pion

RSC Anderlecht wil dit seizoen stiekem zeker een prijs winnen. Union SG en Club Brugge lijken toch ...

219
219
Vrancken ziet STVV-topper vertrekken: "Wellicht in de zomer"

Bij STVV weten ze nu al dat er in 2026 een aantal sterkhouders de club gaan verlaten. Dat is het lot ...

75
75
Grote surprise in WK-selectie? "Of het nu realistisch is ..."

Nu de loting voor de groepsfase vastligt en de logistieke puzzel bijna gelegd is, kan bondscoach ...

73
73
'Malinovskyi plots in de running voor droomtransfer'

Verschillende oud-spelers uit de Jupiler Pro League maken momenteel het mooie weer op de ...

320
320
Ivan Leko nú al onder vuur: "Beter in Gent gebleven"

Ivan Leko maakte deze week een veelbesproken rentree als hoofdcoach van Club Brugge. Op termijn zal ...

488
488
Januari-transfer De Cat? CEO Anderlecht doet bekentenis

Terwijl Besnik Hasi zijn troepen klaarstoomt voor de laatste wedstrijden van 2025, is het management ...

453
453
Marc Coucke gaat volledig los: "Alle spelregels veranderen!"

Marc Coucke is voor het brede publiek vooral de eigenaar van RSC Anderlecht, maar wie hem kent, weet ...

127
127
Job aan zijden draadje: Fink spreekt open over Genk-ontslag

Het beloven spannende dagen te worden bij KRC Genk. Donderdagavond incasseerden de Limburgers op het ...

300
300

Meer sportnieuws