'Club Brugge moet transferrecord verpulveren voor aanvaller'

door
'Club Brugge moet transferrecord verpulveren voor aanvaller'

Philippe Clement stoomt zijn manschappen bij Club Brugge momenteel klaar voor de stadsderby van volgende vrijdag tegen Cercle Brugge. Ondertussen is het bestuur van de landskampioen nog druk in de weer op de transfermarkt. Al willen bepaalde dossiers niet bepaald vlotten.


Blauw-Zwart wil onder meer nog een extra flankaanvaller aantrekken. Daarvoor worden de West-Vlamingen al een tijdje aan Sebastian Villa gelinkt. De Colombiaan wil naar verluidt zelf graag komen, maar zijn club Boca Juniors ligt dwars. De bekende journalist César Luis Merlo kwam dinsdagnacht alvast met een update van het dossier. Volgens hem zal Club zijn eigen transferrecord moeten breken wil het Villa binnen halen. Zo zou Boca mikken op een transfersom van liefst 12 miljoen euro. De Argentijnen moeten namelijk 30% van het bedrag afstaan aan Villa's ex-club.

De kans dat Blauw-Zwart met zo'n som over de brug zal komen is echter klein. Tot dusver boden de Bruggelingen naar verluidt 6.5 miljoen euro, aangevuld met 2 miljoen euro aan bonussen. En het lijkt er niet op dat de landskampioen van plan is om dat bod nog verder te verhogen. Ondertussen blijft Villa wel druk zetten op Boca Juniors om de aanbieding alsnog te aanvaarden. Hij traint al enkele dagen niet meer mee en zou zelfs overwegen om terug te keren naar Colombia. Bovendien schuwt hij de straffe uitspraken niet. "Ik ga nog liever met een Uber-taxi rijden, dan ooit nog voor Boca te spelen", klonk het bij TNT.

LEES OOK: Club Brugge koestert hoop: "Dan hopelijk nieuw stadion"

Club kan zich beter focussen op andere alternatieven ...

Meest recent

STVV bibbert: smaakmaker hint naar vertrek

STVV blijft het dit seizoen uitstekend doen. De Kanaries legden zondagavond ook Antwerp over de knie ...

0
0
Extra troef: aanwinst breekt eindelijk door bij Union

Union blijft in de competitie gewoon domineren. Het behield dit weekend zijn koppositie door met ...

3
3
Groot ongeloof bij Cercle: "Echt onacceptabel"

De dertiende speeldag in de Jupiler Pro League werd zondagavond afgesloten met een spektakelstuk. La ...

19
19
AC Milan zet topper naar zijn hand en houdt Serie A spannend

De titelstrijd in de Serie A lijkt dit seizoen razend spannend te gaan worden. Ook na tien ...

13
13
Antwerp-pion afgemaakt: "Doet mijn bloed koken"

Het lijkt alleen maar van kwaad naar erger te gaan bij Antwerp. De bekerzege tegen Eupen bracht in ...

89
89
Karetsas fleurt weer op en slaat terug na kritiek

Genk beleeft een wisselvallig seizoen, maar wist zondag wel nog eens de drie punten te pakken. Het ...

28
28
STVV blijft verbazen: "Proberen dit vast te houden"

We zijn intussen toch al bijna halfweg de reguliere competitie, maar er blijven bovenin het ...

38
38
Will Still is droomjob na enkele maanden alweer kwijt

De voorbije jaren maakten enkele jonge Belgische trainers stevige opgang. Eén van hen was ...

48
48
Wolven vloeren Cercle na onwaarschijnlijke rollercoaster

La Louvière blijft dit seizoen verrassen en voegde daar vanavond opnieuw een knap resultaat ...

25
25
Wils doet zeer pijnlijke vaststelling over Antwerp

Het lijkt bij Antwerp nu helemaal crisis te zijn. De Great Old is zondag weggezakt naar de ...

161
161
Samoise bikkelhard na wanprestatie van AA Gent

AA Gent krijgt de boel maar niet écht aan het draaien. Goed wordt te vaak afgewisseld met ...

144
144
FC Barcelona trekt met zege in de tas naar Brugge

FC Barcelona komt komende week naar België om er Club Brugge partij te geven. Zij hebben een ...

72
72
STVV dompelt tienkoppig Antwerp in nog diepere crisis

STVV blijft verder bouwen aan een mooi seizoen. Op Stayen ging nu ook Antwerp voor de bijl, dat ...

68
68
Defour ziet gemis bij Anderlecht: "Zo iemand hebben ze niet"

Dat de zomermercato van RSC Anderlecht geen succes was, dat is geen geheim meer. Die analyse maakte ...

145
145
Leko likt zijn wonden na zoveelste offday van AA Gent

AA Gent heeft nog maar eens een offday gekend. Het verloor kansloos met 4-0 op het veld van OH ...

184
184
Haaland alwéér de grote ster bij Manchester City

In de Premier League moest Manchester City in eigen huis winnen van Bournemouth. Arsenal staat ...

46
46
Defour looft JPL-spits: "In dat geval te goed voor hen"

In de Jupiler Pro League vertrokken met Kasper Dolberg (Ajax) en Tolu Arokodare (Wolverhampton) de ...

58
58
'Rodri weg: Man City heeft lijstje met drie opvolgers'

Manchester City is al bezig met de opvolging van Rodri. De Engelse topclub is volop de spelersmarkt ...

79
79
Club Brugge koestert hoop: "Dan hopelijk nieuw stadion"

Als het van Club Brugge afhangt, dan beginnen ze morgen al met het bouwen van het nieuwe stadion. ...

800
800
KV Kortrijk glundert in topper, RSCA Futures houden stand

KV Kortrijk heeft de topper in de Challenger Pro League tegen Beerschot naar zijn hand gezet. De ...

156
156
Van Crombrugge snoeihard na zege: "Beneden alle peil"

KRC Genk won gevleid met 0-1 op het veld van KVC Westerlo. Daan Heymans en Thorsten Fink benadrukten ...

286
286
Mazzu laat Den Dreef daveren, nachtmerrie voor Ivan Leko

Felice Mazzu had zich geen mooiere start kunnen wensen bij OH Leuven. In zijn eerste ...

82
82
Raadsel bij Anderlecht: waarom blinkt grote naam niet uit?

Bij RSC Anderlecht missen ze ervaren smaakmakers die kar trekken. De Brusselaars hopen al elf ...

262
262
Charai weet niet wat hij ziet: "Onbegrijpelijk!"

KVC Westerlo verloor met 0-1 van KRC Genk. De prestatie van de Kemphanen was zeker niet slecht. ...

70
70
Fink looft uitblinker: "Hij steekt weer in een goede vorm"

KRC Genk is weer beter bezig; Ze wisten al zeven matchen op rij niet meer te verliezen. Ze wonnen ...

265
265

Meer sportnieuws