'Cercle Brugge houdt vertrek assistent tegen'

door
'Cercle Brugge houdt vertrek assistent tegen'

Cercle Brugge heeft zijn start dit seizoen niet gemist, want het ging in zijn openingsmatch op zaterdag/dinsdag met 0-1 winnen op Beerschot, na een wedstrijd die door een felle regenbui in twee keer afgewerkt moest worden. Yves Vanderhaeghe kon dus tevreden zijn, maar enkele dagen na de wedstrijd krijgt hij wel slecht nieuws.

Vanderhaeghe lijkt immers één van zijn assistenten te gaan verliezen. Volgens Tunesische media gaat Radhi Jaidi na amper vijf maanden Cercle al verlaten. Hij zou terugkeren naar zijn thuisland om hoofdtrainer te worden van topclub Espérance de Tunis, dat onlangs met Mouine Chaabani zijn trainer ontslagen heeft.

Jaidi was pas in februari neergestreken bij Cercle om samen met Thomas Buffel Vanderhaeghe bij te staan. De 45-jarige was daarvoor in Engeland werkzaam geweest als beloftencoach bij Southampton en in de Verenigde Staten als hoofdtrainer bij Hartford Athletic.

UPDATE 03/08
Jaidi is voorlopig nog niet weg bij Cercle. Mosaique FM weet dat hij dinsdag in Tunesië verwacht werd om zijn aanstelling bij Espérance de Tunis af te ronden, maar dat hij zijn afreis heeft moeten uitstellen. Eerst moet Jaidi immers zijn contract bij Cercle nog laten ontbinden en de Bruggelingen zouden voorlopig nog dwarsliggen. Ze zouden immers eisen dat Jaidi de contractueel vastgelegde opstapvergoeding betaalt, wat Jaidi weigert. Het is daardoor nog wachten op een oplossing.

LEES OOK: Gouden Croc: MIDMID maakt 8 kanshebbers bekend

Zal Cercle hem alsnog verliezen?

Meest recent

'Nico Williams maakt eindelijk toptransfer'

Sinds hij op het EK in 2024 schitterde met Spanje en de Europese titel veroverde, werd Nico ...

1
1
Louwagie onthult bijzonder transferplan AA Gent

AA Gent ontdekte vorig weekend een nieuwe parel. Tegen KV Mechelen maakte de 18-jarige Ibrahima ...

11
11
Hayen spreekt El Ouahdi tegen: "Hij wist het wél"

KRC Genk heeft donderdag een goede uitgangspositie veroverd in de achtste finales van de Europa ...

22
22
Enorme boost Genk: Heymans benoemt twee opstekers

Enkele dagen na de pijnlijke nederlaag op Union SG, heeft KRC Genk de rug kunnen rechten. In de ...

66
66
Eén valse noot voor Genk: El Ouahdi geeft opvallende reactie

Zakaria El Ouahdi toonde zich donderdagavond nog eens van goudwaarde namens KRC Genk. Met een puik ...

67
67
UEL/UECL: grote stunt in Europa League, Palace speelt met vuur

In de Conference en Europa League werden donderdagavond de heenwedstrijden van de 1/8ste finales ...

67
67
Genk ruikt kwartfinale: El Ouahdi matchwinner met pareltje

KRC Genk heeft donderdagavond zijn hand uitgestoken naar een plek in de kwartfinales van de Europa ...

69
69
'Manchester City grijpt fors in met twéé topaanwinsten'

Manchester City slikte woensdagavond een mokerslag van formaat en verloor in de Champions League met ...

72
72
De Cat mee naar WK? Voetbalfans geven duidelijke mening

Nathan De Cat maakt dit seizoen ondanks zijn prille leeftijd serieus indruk bij RSC Anderlecht. De ...

285
285
Code oranje bij Duivels: steunpilaar wordt zorgenkind

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage in de Verenigde ...

67
67
'Druk op Gheysens stijgt: groot slachtoffer bij verkoop Antwerp'

Antwerp FC heeft enkele gouden jaren beleefd onder voorzitter Paul Gheysens. Maar door ...

274
274
Kopzorgen bij AA Gent: De Mil geeft blessure-update

AA Gent kon zich afgelopen weekend weer in de top zes knokken. Het wordt nu echter zaak om het ...

110
110
UEL/UECL: Onana doet ex-club pijn, AZ geeft Nederland hoop

In de Europa en Conference League werden donderdagavond de heenmatchen van de 1/8ste finales ...

45
45
Hayen verrast bij Genk: vijf wissels in Europese basiself

KRC Genk zal de Belgische eer moeten hoog houden in de rest van het Europese seizoen. De Limburgers ...

65
65
‘Leko onder vuur bij Club Brugge: onrust groeit’

Ivan Leko voelt de druk toenemen bij Club Brugge. Na het gelijkspel tegen Anderlecht groeit de ...

367
367
Tresoldi, Heymans of Thorgan: 'Speler vd Maand' bekend

De maand februari leverde in de Jupiler Pro League verschillende mooie wedstrijden op. En ook aan ...

143
143
'Eerste zomertransfer Club Brugge bepaald: contract tot 2031'

Club Brugge wil zich in de komende weken en maanden verzekeren van de twintigste landstitel uit zijn ...

418
418
Genk oogst lof in Duitsland: TD geeft fraai compliment

Donderdagavond komt de enige overgebleven Belgische club op het Europese toneel in actie. In de ...

488
488
'Club, Anderlecht, Union, ...: reuzenstrijd om CPL-uitblinker'

De ontknoping van de Jupiler Pro League nadert met rasse schreden, vlak na de komende ...

329
329
Kompany-ball verovert Europa: Del Piero kan ogen niet geloven

Verschillende kandidaten voor de eindzege maakten deze week indruk in de 1/8ste finales van de ...

130
130
Hoofdrol Peeters: spectaculaire beelden op Bevers titelfeest

Het ticket voor de Jupiler Pro League was al een tijdje binnen, woensdagavond legde SK Beveren ook ...

136
136
Hayen houdt adem in: Europees rampscenario voor Genk

Of ze het nog tot de top zes zullen schoppen valt voorlopig af te wachten, maar in de achtste finale ...

202
202
'Overmars stelt veto: Antwerp legt miljoenen klaar'

Ongeacht het verdere verloop van het seizoen gaat Antwerp een zomer vol vraagtekens tegemoet. ...

359
359
'Garcia ontdekt RSCA: trio in preselectie Rode Duivels'

Met dank aan (interim)coach Jérémy Taravel is er van een crisis plots geen sprake meer ...

329
329
'Essevee kan cashen: smaakmaker naar JPL-topclub?'

De nederlaag tegen Standard betekende de zwanenzang voor Sven Vandenbroeck als trainer van Zulte ...

298
298

Meer sportnieuws