'Cercle Brugge houdt vertrek assistent tegen'

door
'Cercle Brugge houdt vertrek assistent tegen'

Cercle Brugge heeft zijn start dit seizoen niet gemist, want het ging in zijn openingsmatch op zaterdag/dinsdag met 0-1 winnen op Beerschot, na een wedstrijd die door een felle regenbui in twee keer afgewerkt moest worden. Yves Vanderhaeghe kon dus tevreden zijn, maar enkele dagen na de wedstrijd krijgt hij wel slecht nieuws.

Vanderhaeghe lijkt immers één van zijn assistenten te gaan verliezen. Volgens Tunesische media gaat Radhi Jaidi na amper vijf maanden Cercle al verlaten. Hij zou terugkeren naar zijn thuisland om hoofdtrainer te worden van topclub Espérance de Tunis, dat onlangs met Mouine Chaabani zijn trainer ontslagen heeft.

Jaidi was pas in februari neergestreken bij Cercle om samen met Thomas Buffel Vanderhaeghe bij te staan. De 45-jarige was daarvoor in Engeland werkzaam geweest als beloftencoach bij Southampton en in de Verenigde Staten als hoofdtrainer bij Hartford Athletic.

UPDATE 03/08
Jaidi is voorlopig nog niet weg bij Cercle. Mosaique FM weet dat hij dinsdag in Tunesië verwacht werd om zijn aanstelling bij Espérance de Tunis af te ronden, maar dat hij zijn afreis heeft moeten uitstellen. Eerst moet Jaidi immers zijn contract bij Cercle nog laten ontbinden en de Bruggelingen zouden voorlopig nog dwarsliggen. Ze zouden immers eisen dat Jaidi de contractueel vastgelegde opstapvergoeding betaalt, wat Jaidi weigert. Het is daardoor nog wachten op een oplossing.

LEES OOK: Alles of niets: scharniermoment in stadiondossier Club

Zal Cercle hem alsnog verliezen?

Meest recent

'Club Brugge op vinkenslag: koopje bij KV Mechelen?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin alweer tal van goudhaantjes de ...

6
6
'Klok tikt in Anderlecht: gesprekken De Cat on hold'

De zoektocht naar een nieuwe technisch directeur sleept aan, en dus dreigen ook een paar prangende ...

51
51
Kompany in de wolken: enorme boost voor Real-clash

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

29
29
Transfervrij vertrek Hazard? 'Anderlecht onderneemt actie'

RSC Anderlecht is bijna twee maanden na het vertrek van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een ...

162
162
Garcia helemaal overtuigd: Duivel dwingt WK-basisplaats af

De Rode Duivels vertoefden tijdens de huidige interland-break op Amerikaanse bodem voor een stage en ...

272
272
Geen perfecte week Belgische beloften: Jong Oranje wint nipt

De nationale beloften hebben hun interland-break niet bepaald met een goed gevoel kunnen afsluiten. ...

67
67
'Club Brugge perplex: Tresoldi legt transferwens neer'

Nicolo Tresoldi is de voorbije weken helemaal ontploft bij Club Brugge. Maar die goede prestaties ...

440
440
"Missen als kiespijn" - Tielemans krijgt tik om de oren

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

256
256
De Ketelaere onder vuur: Garcia’s geduld staat op springen

Charles De Ketelaere wil diepe spits zijn bij de Rode Duivels. Rudi Garcia blijft hem ook in die rol ...

91
91
Couckes misslag: golf van verontwaardiging na sluiting

Voor Marc Coucke blijft het moeilijk om de negatieve stroom te keren. De ondernemer, die ook ...

61
61
Lukaku maakt brokken: nieuwe plottwist in Napoli-soap

Ook zonder Romelu Lukaku troffen de Rode Duivels vijf keer raak tegen de VS. Terwijl het af te ...

105
105
Club Brugge versus AA Gent: bom ontploft in Pro League

Aan de vooravond van de Algemene Vergadering staan de zenuwen weer straksgespannen in de Pro League. ...

339
339
AA Gent licht optie: revelatie nóg langer op post?

Dankzij een knappe eindspurt neemt AA Gent straks deel aan de Champions' Play-Offs. Een van de ...

88
88
'De Cat grof wild: Bayern opent bod, kapers op de kust'

Nathan De Cat vierde zaterdag op amper 17-jarige leeftijd al zijn debuut bij de Rode Duivels. De ...

315
315
KRC Genk betaalt dure flops cash: De Condé onder vuur

KRC Genk greep naast de top zes en mag, ondanks de geslaagde campagne in Europa, dus gerust spreken ...

795
795
'Kompany transfermarkt op: routinier verlaat Bayern'

Vincent Kompany smeedde het voorbije anderhalf jaar bij Bayern München een ijzersterk elftal, ...

43
43
'Club Brugge casht weer: strijd om Seys is helemaal los'

Club Brugge kreeg vorige zomer al te maken met een leegloop en dat zal na dit seizoen wellicht ...

289
289
Ancelotti bevestigt zeer opvallende naam in WK-kern Brazilië

Het wordt uitkijken wie komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico de wereldtitel zal ...

57
57
'Genk hakt knoop door over nieuwe CEO'

Bij KRC Genk viel er maandag verrassend nieuws te rapen. De club kondigde aan dat de samenwerking ...

285
285
'Nieuwe domper voor Malick Fofana'

Voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten moest Rudi Garcia stevig puzzelen. Hij zag ...

84
84
Bounida beroert: Nederlanders hard voor Duivels én Marokko

De Rode Duivels zien weer een groot talent wegvallen voor de toekomst. Nadat hij eerder dit seizoen ...

268
268
Nainggolan pakt uit met opvallend nieuw project

Sinds januari maakt Radja Nainggolan het mooie weer bij Patro Eisden, dat hem kon weglokken bij ...

41
41
'Onthuld: om deze reden speelt De Bruyne niet naast Messi'

Kevin De Bruyne vertoeft momenteel met de Rode Duivels op stage in de Verenigde Staten. Daarmee ...

93
93
'Tottenham verbaast: topcoach stapt meteen in'

Tottenham beleeft een rampzalig seizoen, dat alleen maar van kwaad naar erger lijkt te gaan. Het ...

157
157
'Tedesco wil nu ook Genk beroven'

Nadat hij opzijgeschoven werd als bondscoach van de Rode Duivels, ging Domenico Tedesco dit seizoen ...

421
421

Meer sportnieuws