'Genk weigert bod van ruim 20 miljoen'

door
'Genk weigert bod van ruim 20 miljoen'

Vrijdag tegen KV Oostende ontbrak hij nog met transferitis, dinsdag tegen Shaktar Donetsk rekent Genk weer op Paul Onuachu om de poorten richting de Champions League open te beuken. Of de 27-jarige Nigeriaan zelfs bij een goede afloop nog lang te bewonderen zal zijn in de Luminus Arena, valt echter te betwijfelen. Het is tenslotte geen geheim dat de regerend Gouden Stier en Profvoetballer van het Jaar zijn beresterk seizoen, met maar liefst 35 goals in 41 optredens voor de Limburgers, hoopt te verzilveren met een knaltransfer.


Vooral de Premier League lijkt daarbij de ideale bestemming, al ziet het ernaar uit dat Onuachu die droom toch nog even mag opbergen. Hoewel er eerder gewag gemaakt van interesse van West Ham en Arsenal, weet Het Laatste Nieuws immers dat er tot op heden nog geen enkele club van over Het Kanaal concreet kwam aankloppen bij Genk. De vicekampioen en bekerwinnaar wil dan ook niet zomaar meewerken aan een verhuis van haar topschutter, die nog tot medio 2024 onder contract ligt. Vanuit die comfortabele onderhandelingspositie rekent Genk op de absolute jackpot, waarbij een clubrecord van 30 miljoen de ronde doet als prijskaartje. Alleen dan wil het zich volgens HLN welwillend opstellen, maar voorlopig schrikt die hoge som blijkbaar toch af.

UPDATE 17u45
Anders dan HLN meent OwnGoalNigeria dat de belangstelling van West Ham in Onuachu wel degelijk concreet was. Volgens het medium haakten de Hammers echter af op de hoge vraagprijs van Genk, dat de lat op minstens 26 miljoen zou hebben gelegd. Vier miljoen minder dan wat in de Belgische pers wordt aangenomen, maar nog steeds een forse som. In de jacht op een transfer zou zijn zaakwaarnemer nog volgens OGN geïnteresseerde clubs daarom de garantie hebben geboden dat Genk bij een bod van ruim 20 miljoen reeds zou meewerken, waarbij het verschil dan kon worden goedgemaakt met bonussen.

West Ham opende daarop een tweetal weken geleden de onderhandelingen, maar ondervond al snel dat Dimitri de Condé en co niet op de hoogte waren van die wilde plannen. Genk zou namelijk toch gewoon hebben vastgehouden aan het beoogde bedrag dat van tevoren werd vooropgesteld. Uit onvrede met de hele situatie besloot de Engelse subtopper naar verluidt nu om Onuachu, die op basis van deze berichten toch alsmaar meer lijkt aan te sturen op een transfer, dan maar definitief van haar verlanglijstje te schrappen. Afwachten of er elders dus een beter akkoord voor de Limburgers uit de bus valt.

LEES OOK: 'Chouchou' Daan Heymans verrast met pittige onthulling

Hoeveel is Onuachu volgens u waard?

Meest recent

Maesschalck komt met cruciale update omtrent Lukaku

Romelu Lukaku kent een echt horrorseizoen. In de voorbereiding liep hij een zeer zware spierblessure ...

13
13
Club Brugge haalt slag thuis met nieuw contract

Bij Club Brugge hopen ze de komende jaren talenten van eigen bodem te laten doorstromen. Na het ...

33
33
Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht én treurt

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

36
36
Straffe voorspelling: Gouden Schoen 2026 al bekend?

De play-offs zijn nog maar net begonnen, maar hier en daar wordt er nu al een pak verder ...

88
88
'Plottwist bij Anderlecht: unieke kans Verschaeren'

De hoop op de bekerfinale is nog niet opgeborgen, maar de komende weken moet RSC Anderlecht het ...

112
112
KRC Genk waagt gokje: Hayen vist 'dure miscast' op

KRC Genk kreeg de nul niet van het bord geveegd tegen OH Leuven en is daardoor leider af in de ...

103
103
Leko likt wonden: Club Brugge vreest rampscenario

Na twee speeldagen in de Champions' Play-Offs pronken Club Brugge en Union nog met een perfect ...

269
269
Anderlecht wijzigt koers: Sibierski in, Taravel out?

RSC Anderlecht boekte zondag een deugddoende zege tegen AA Gent. Een opluchting ook voor ...

291
291
'Chouchou' Daan Heymans verrast met pittige onthulling

Daan Heymans heeft zich dit seizoen helemaal in de Genkse harten gewerkt. De middenvelder kwam over ...

88
88
'Exit Tresoldi: Club Brugge richt pijlen op spits'

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat op het veld van Union een grote stap kan zetten richting ...

245
245
'Taravel grijpt in: Coosemans out bij Anderlecht?'

Een op z'n zachtst gezegd matig RSC Anderlecht sleepte zondag een 3-1 zege tegen AA Gent uit de ...

262
262
Ruben Van Gucht zet puntjes op de i met één bericht

In elk nieuw TV-seizoen zijn er van die namen die plots overal opduiken. De voorbije weken lijkt dat ...

69
69
UEFA zet woedend Barça op hun plek: Atlético juicht

FC Barcelona zal een ferme remontada uit de mouw moeten schudden om alsnog voorbij Atlético ...

213
213
‘Strijd om Mirisola barst los: KRC Genk verlangt jackpot'

KRC Genk dreigt komende zomer enkele smaakmakers te verliezen. Naast Konstantinos Karetsas is er ook ...

252
252
Nieuwe revelatie in Jupiler Pro League: “Straffe statistiek”

De Europe Play-Offs kenden afgelopen speeldag een grote verrassing. Westerlo won op het veld van ...

73
73
Vanderbiest verbaast KV Mechelen met toekomstwens

KV Mechelen is dit seizoen één van de grote revelaties van de Jupiler Pro League. Fred ...

206
206
Alarmbellen bij Standard na zeperd: “Dat is onmogelijk”

Standard Luik hoopt snel weer de aansluiting te vinden bij de top van het Belgische voetbal, maar ...

119
119
‘Chelsea maakt opvallend transferplan Penders bekend’

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend te noemen. De doelman maakte op jonge leeftijd al de ...

110
110
‘Prijskaartje Godts: waanzinnige recordsom genoemd'

Mika Godts zit dit seizoen in bloedvorm bij Ajax. De kersverse Rode Duivel was ook afgelopen ...

92
92
Vanderbiest draait kar: T1 in vizier voor Anderlecht?

Fred Vanderbiest kent een geweldig seizoen met KV Mechelen. Malinwa plaatste zich onverhoopt voor de ...

594
594
‘Catastrofe voor WK: Napoli straft Lukaku ongezien hard'

Het gaat van kwaad naar erger voor Romelu Lukaku bij Napoli. De Rode Duivel heeft het volledig ...

495
495
Arjen Robben zorgt voor voetbaldrama: Agressie gaat viraal

Nederland is momenteel in de ban van een pittig 'schandaal'. In de hoofdrol: twee bekende ...

85
85
Anderlecht nog steeds in grote problemen: code rood

RSC Anderlecht won afgelopen speeldag van KAA Gent, maar toch is de kritiek hard. Paars-Wit lag ...

243
243
TRANSFERUURTJE: ‘Miljoenenbod Club Brugge, Anderlecht wil uitpakken’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

280
280
Vossen sneert naar Zulte Waregem-coach Colpaert

Jelle Vossen is een goaltjesdief pur sang en dat bewees hij vorig seizoen in de Challenger Pro ...

295
295

Meer sportnieuws