'Genk weigert bod van ruim 20 miljoen'

864 stemmen
'Genk weigert bod van ruim 20 miljoen'

Vrijdag tegen KV Oostende ontbrak hij nog met transferitis, dinsdag tegen Shaktar Donetsk rekent Genk weer op Paul Onuachu om de poorten richting de Champions League open te beuken. Of de 27-jarige Nigeriaan zelfs bij een goede afloop nog lang te bewonderen zal zijn in de Luminus Arena, valt echter te betwijfelen. Het is tenslotte geen geheim dat de regerend Gouden Stier en Profvoetballer van het Jaar zijn beresterk seizoen, met maar liefst 35 goals in 41 optredens voor de Limburgers, hoopt te verzilveren met een knaltransfer.


Vooral de Premier League lijkt daarbij de ideale bestemming, al ziet het ernaar uit dat Onuachu die droom toch nog even mag opbergen. Hoewel er eerder gewag gemaakt van interesse van West Ham en Arsenal, weet Het Laatste Nieuws immers dat er tot op heden nog geen enkele club van over Het Kanaal concreet kwam aankloppen bij Genk. De vicekampioen en bekerwinnaar wil dan ook niet zomaar meewerken aan een verhuis van haar topschutter, die nog tot medio 2024 onder contract ligt. Vanuit die comfortabele onderhandelingspositie rekent Genk op de absolute jackpot, waarbij een clubrecord van 30 miljoen de ronde doet als prijskaartje. Alleen dan wil het zich volgens HLN welwillend opstellen, maar voorlopig schrikt die hoge som blijkbaar toch af.

UPDATE 17u45
Anders dan HLN meent OwnGoalNigeria dat de belangstelling van West Ham in Onuachu wel degelijk concreet was. Volgens het medium haakten de Hammers echter af op de hoge vraagprijs van Genk, dat de lat op minstens 26 miljoen zou hebben gelegd. Vier miljoen minder dan wat in de Belgische pers wordt aangenomen, maar nog steeds een forse som. In de jacht op een transfer zou zijn zaakwaarnemer nog volgens OGN geïnteresseerde clubs daarom de garantie hebben geboden dat Genk bij een bod van ruim 20 miljoen reeds zou meewerken, waarbij het verschil dan kon worden goedgemaakt met bonussen.

West Ham opende daarop een tweetal weken geleden de onderhandelingen, maar ondervond al snel dat Dimitri de Condé en co niet op de hoogte waren van die wilde plannen. Genk zou namelijk toch gewoon hebben vastgehouden aan het beoogde bedrag dat van tevoren werd vooropgesteld. Uit onvrede met de hele situatie besloot de Engelse subtopper naar verluidt nu om Onuachu, die op basis van deze berichten toch alsmaar meer lijkt aan te sturen op een transfer, dan maar definitief van haar verlanglijstje te schrappen. Afwachten of er elders dus een beter akkoord voor de Limburgers uit de bus valt.

LEES OOK: Recordtransfer nabij: Genk dropt emotionele Karetsas-video

Hoeveel is Onuachu volgens u waard?

Meest recent

Geen Club Brugge, wel andere ex-club voor Ryan

Mathew Ryan was actief op het WK, al was hij daar invaller bij Australië. De ervaren doelman ...

23
23
Mechele geeft hét grote verschil met Union SG aan

Union SG heeft na strafschoppen de supercup gewonnen van Club Brugge. Een volgende (kleine) prijs ...

152
152
Standard heeft weer beet met volgende transfer

Standard heeft vanavond nog een aanwinst meegedeeld. De Luikenaars hebben zopas aangekondigd dat de ...

51
51
'Hasi slaat toe en shopt bij KRC Genk'

Besnik Hasi vond deze zomer een opmerkelijke nieuwe uitdaging, vier maanden na zijn ontslag bij ...

214
214
Union SG wint na strafschoppen en heeft eerste prijs beet

Club Brugge en Union SG openden vanavond het Belgische voetbalseizoen met de supercup. De ...

124
124
'Antwerp verrast met ex-smaakmaker van AA Gent'

Royal Antwerp FC heeft nog héél veel versterking nodig. Na Maxime Busi en Michael Frey ...

203
203
Maakt Tinder zijn intrede in de Belgische voetbalwereld?

Mogelijk bent u al vertrouwd met Tinder, alleen zal dat vermoedelijk op een heel andere manier zijn. ...

31
31
Club Brugge - Union SG: fans irriteren zich mateloos

Club Brugge en Union SG begonnen om 20u30 aan de supercup in het Jan Breydelstadion. De eerste 45 ...

185
185
'AA Gent mag miljoenenbod van Millwall verwachten'

Bij AA Gent moeten ze spelers verkopen om groene cijfers in de boekhouding te hebben. De ...

147
147
Ajax stunt opnieuw met zeer grote naam

Ajax wil dit seizoen weer meespelen voor de landstitel. Jordi Cruijff is bezig met een zeer ...

184
184
Club Brugge maakt deal met FC Barcelona wereldkundig

Club Brugge heeft zopas een opvallende transfer afgerond, al is het er eentje die er maanden zat aan ...

119
119
Club Brugge droomt groot: Spaans fenomeen met ruim 300 goals

Club Brugge kijkt naar Spanje voor versterking. Een bewezen goalmachine duikt op de radar van ...

1009
1009
Cristiano Ronaldo laat fans smullen van peperduur 'speeltje'

Cristiano Ronaldo weet als geen ander hoe hij de aandacht moet trekken. Dit keer is het niet een ...

63
63
Anderlecht ontdekt eindelijk weer een vleugje Kompany

RSC Anderlecht won met 3-1 van Hammarby. Paars-Wit wist vooral op enthousiasme en passie het ...

359
359
Club Brugge - Union SG: Leko verrast met basisploeg

Club Brugge en Union SG openen als landskampioen en bekerwinnaar het Belgische voetbalseizoen. Wie ...

148
148
Kerk, Willen én KV Kortrijk ronden transfers af

Lukas Willen en Gyrano Kerk hebben na vele weken zoeken een nieuwe club gevonden. De twee ...

98
98
Beveren onder stoom en rondt volgende transfer af

SK Beveren is ondertussen niet meer te stoppen. De Waaslanders zijn in gang geschoten op de ...

70
70
Pittige clash tussen Peter Vandenbempt en Sam Kerkhofs

Peter Vandenbempt is al jaren een vaste waarde als voetbalcommentator, maar ook naast de microfoon ...

69
69
STVV en Patro Eisden ronden opmerkelijke transfer af

STVV en Patro Eiden hebben vandaag een onderlinge transfer afgerond. Dat maakten de twee Limburgse ...

45
45
Anderlecht stelt twee verrassende nieuwe namen voor

Anderlecht heeft niet alleen nog heel wat werk op het veld, maar ook daarnaast beweegt er wat. De ...

402
402
'Club Brugge keert kar: Leko gunt flop herkansing'

Club Brugge doet nu al jarenlang gouden zaken op de transfermarkt, maar af en toe slaat ook de ...

557
557
Thorup in blijde verwachting: versterking voor KRC Genk

De voorbereiding verliep niet bepaald van een leien dakje bij KRC Genk, dat na een teleurstellend ...

534
534
'Nieuw bod Club Brugge: toptarget forceert transfer'

Club Brugge neemt het in de Supercup straks op tegen Union, maar nog voor het echte werk weer begint ...

559
559
Leko moet impoviseren: Club met onuitgegeven basiself

Bij Club Brugge zit het tussenseizoen er alweer op. Vrijdagavond trapt de landskampioen de nieuwe ...

369
369
'Arsenal doet Premier League beven: transfer van 90 miljoen'

Arsenal FC legde afgelopen seizoen voor de eerste keer sinds 2004 beslag op de Engelse landstitel. ...

141
141

Meer sportnieuws