'Genk weigert bod van ruim 20 miljoen'

door
'Genk weigert bod van ruim 20 miljoen'

Vrijdag tegen KV Oostende ontbrak hij nog met transferitis, dinsdag tegen Shaktar Donetsk rekent Genk weer op Paul Onuachu om de poorten richting de Champions League open te beuken. Of de 27-jarige Nigeriaan zelfs bij een goede afloop nog lang te bewonderen zal zijn in de Luminus Arena, valt echter te betwijfelen. Het is tenslotte geen geheim dat de regerend Gouden Stier en Profvoetballer van het Jaar zijn beresterk seizoen, met maar liefst 35 goals in 41 optredens voor de Limburgers, hoopt te verzilveren met een knaltransfer.


Vooral de Premier League lijkt daarbij de ideale bestemming, al ziet het ernaar uit dat Onuachu die droom toch nog even mag opbergen. Hoewel er eerder gewag gemaakt van interesse van West Ham en Arsenal, weet Het Laatste Nieuws immers dat er tot op heden nog geen enkele club van over Het Kanaal concreet kwam aankloppen bij Genk. De vicekampioen en bekerwinnaar wil dan ook niet zomaar meewerken aan een verhuis van haar topschutter, die nog tot medio 2024 onder contract ligt. Vanuit die comfortabele onderhandelingspositie rekent Genk op de absolute jackpot, waarbij een clubrecord van 30 miljoen de ronde doet als prijskaartje. Alleen dan wil het zich volgens HLN welwillend opstellen, maar voorlopig schrikt die hoge som blijkbaar toch af.

UPDATE 17u45
Anders dan HLN meent OwnGoalNigeria dat de belangstelling van West Ham in Onuachu wel degelijk concreet was. Volgens het medium haakten de Hammers echter af op de hoge vraagprijs van Genk, dat de lat op minstens 26 miljoen zou hebben gelegd. Vier miljoen minder dan wat in de Belgische pers wordt aangenomen, maar nog steeds een forse som. In de jacht op een transfer zou zijn zaakwaarnemer nog volgens OGN geïnteresseerde clubs daarom de garantie hebben geboden dat Genk bij een bod van ruim 20 miljoen reeds zou meewerken, waarbij het verschil dan kon worden goedgemaakt met bonussen.

West Ham opende daarop een tweetal weken geleden de onderhandelingen, maar ondervond al snel dat Dimitri de Condé en co niet op de hoogte waren van die wilde plannen. Genk zou namelijk toch gewoon hebben vastgehouden aan het beoogde bedrag dat van tevoren werd vooropgesteld. Uit onvrede met de hele situatie besloot de Engelse subtopper naar verluidt nu om Onuachu, die op basis van deze berichten toch alsmaar meer lijkt aan te sturen op een transfer, dan maar definitief van haar verlanglijstje te schrappen. Afwachten of er elders dus een beter akkoord voor de Limburgers uit de bus valt.

LEES OOK: Belgische top loert: JPL-revelatie plots gratis optie

Hoeveel is Onuachu volgens u waard?

Meest recent

'Leko geeft fiat: Club Brugge flirt met oude bekende'

Het avontuur in de Champions League zit erop voor Club Brugge, waar de focus nu vol op de landstitel ...

26
26
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

150
150
Eén pijnpunt in CL-campagne Club: "Anders beter dan vorig jaar"

Club Brugge zal zich de komende weken weer moeten focussen op de competitie, want het avontuur in de ...

61
61
'Schoktransfer Penders naar Premier League'

Wanneer de Rode Duivels in maart op stage trekken naar de Verenigde Staten, lijkt de kans groot dat ...

55
55
Union bevestigt mokerslag: David maandenlang out

Union heeft nog altijd uitzicht op een fantastisch seizoenseinde, want het speelt de bekerfinale ...

60
60
Dender heeft nieuwe trainer helemaal beet

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie is het bij heel wat clubs nog alle ...

46
46
Rangers smult van nieuwe Belg: "Had het niet verwacht"

Schotland verlekkert zich op de komende weken, want daarin staat maar liefst twee keer de Old Firm ...

40
40
'Klopp onder vuur: ontslag nu alweer in de maak'

Het is intussen anderhalf jaar geleden dat Jürgen Klopp na maar liefst negen jaar afzwaaide als ...

52
52
'Anderlecht laat oog vallen op Zweeds toptalent'

Anderlecht staat momenteel op een kruispunt, want het zoekt zowel een nieuwe trainer als een nieuwe ...

164
164
KV Kortrijk steigert en eist forfaitzege

Afgelopen weekend verzekerde SK Beveren zich al van promotie naar de Jupiler Pro League. Voor het ...

172
172
Maakt Anderlecht met nieuwe TD wéér zelfde fout?

Aanvankelijk leek Anderlecht de prioriteit te geven aan de komst van een nieuwe trainer. Nadat het ...

309
309
TRANSFERUURTJE: 'Grote verrassing Lukaku, Atletico wil ster van Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

224
224
Held Courtois zet Real-ploegmakkers op scherp

Real Madrid heeft de volgende ronde van de Champions League bereikt. Tegen Benfica was het niet ...

39
39
Opvolger Smets? ‘KRC Genk verrast met 29-jarige verdediger'

KRC Genk is al volop bezig met volgend seizoen. Dit seizoen zit de Limburgse club in het ...

187
187
Ronaldo volgt Courtois en Mbappé met opmerkelijk nieuws

Op zijn 41ste blijft Cristiano Ronaldo lustig scoren, met dit seizoen tot dusver al 21 goals in 21 ...

46
46
Net geen stunt voor Monaco: Pocognoli haalt keihard uit

Titelhouder PSG is woensdagavond in de Champions League met de schrik vrijgekomen. Het moest tegen ...

59
59
“Ik haat het als de beste”: DIW haalt alles uit de kast

Real Madrid plaatste zich gisteren voor de volgende ronde van de Champions League en dat had het ...

42
42
'Groot Vertonghen-gerucht doet ronde'

Bij de voetbalbond loopt er dezer dagen een opvallend figuur rond. Jan Vertonghen is er immers sinds ...

165
165
Vanhaezebrouck oordeelt verrassend over Club-schlemiel

Voor Club Brugge werd de tussenronde het eindstation in de Champions League. Het slaagde er niet in ...

278
278
'Marokko trekt met halve Belg als bondscoach naar WK'

Het wordt komende zomer uitkijken naar de prestaties van Marokko op het WK. Nadat ze in de vorige ...

49
49
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

85
85
'Gigantische opsteker: De Bruyne sneller terug dan verwacht'

Napoli moest de Champions League deze week vanuit de zetel volgen, want de Italiaanse kampioen werd ...

50
50
Albert en Jbari over JPL-ster: "Moét mee naar het WK"

Rudi Garcia trekt met de Rode Duivels volgende maand naar de Verenigde Staten om er matchen af te ...

181
181
'PSV & co lonken naar sterkhouder KRC Genk'

KRC Genk zal komende zomer wellicht weer een aantal sterkhouders gaan verliezen. De jackpot lonkt. ...

270
270
Vertonghen gaat los over Rode Duivel: "Hij is de beste ooit!"

Jan Vertonghen kende een prachtige carrière bij ploegen als Ajax, Tottenham, Benfica en RSC ...

209
209

Meer sportnieuws