'Genk weigert bod van ruim 20 miljoen'

door
'Genk weigert bod van ruim 20 miljoen'

Vrijdag tegen KV Oostende ontbrak hij nog met transferitis, dinsdag tegen Shaktar Donetsk rekent Genk weer op Paul Onuachu om de poorten richting de Champions League open te beuken. Of de 27-jarige Nigeriaan zelfs bij een goede afloop nog lang te bewonderen zal zijn in de Luminus Arena, valt echter te betwijfelen. Het is tenslotte geen geheim dat de regerend Gouden Stier en Profvoetballer van het Jaar zijn beresterk seizoen, met maar liefst 35 goals in 41 optredens voor de Limburgers, hoopt te verzilveren met een knaltransfer.


Vooral de Premier League lijkt daarbij de ideale bestemming, al ziet het ernaar uit dat Onuachu die droom toch nog even mag opbergen. Hoewel er eerder gewag gemaakt van interesse van West Ham en Arsenal, weet Het Laatste Nieuws immers dat er tot op heden nog geen enkele club van over Het Kanaal concreet kwam aankloppen bij Genk. De vicekampioen en bekerwinnaar wil dan ook niet zomaar meewerken aan een verhuis van haar topschutter, die nog tot medio 2024 onder contract ligt. Vanuit die comfortabele onderhandelingspositie rekent Genk op de absolute jackpot, waarbij een clubrecord van 30 miljoen de ronde doet als prijskaartje. Alleen dan wil het zich volgens HLN welwillend opstellen, maar voorlopig schrikt die hoge som blijkbaar toch af.

UPDATE 17u45
Anders dan HLN meent OwnGoalNigeria dat de belangstelling van West Ham in Onuachu wel degelijk concreet was. Volgens het medium haakten de Hammers echter af op de hoge vraagprijs van Genk, dat de lat op minstens 26 miljoen zou hebben gelegd. Vier miljoen minder dan wat in de Belgische pers wordt aangenomen, maar nog steeds een forse som. In de jacht op een transfer zou zijn zaakwaarnemer nog volgens OGN geïnteresseerde clubs daarom de garantie hebben geboden dat Genk bij een bod van ruim 20 miljoen reeds zou meewerken, waarbij het verschil dan kon worden goedgemaakt met bonussen.

West Ham opende daarop een tweetal weken geleden de onderhandelingen, maar ondervond al snel dat Dimitri de Condé en co niet op de hoogte waren van die wilde plannen. Genk zou namelijk toch gewoon hebben vastgehouden aan het beoogde bedrag dat van tevoren werd vooropgesteld. Uit onvrede met de hele situatie besloot de Engelse subtopper naar verluidt nu om Onuachu, die op basis van deze berichten toch alsmaar meer lijkt aan te sturen op een transfer, dan maar definitief van haar verlanglijstje te schrappen. Afwachten of er elders dus een beter akkoord voor de Limburgers uit de bus valt.

LEES OOK: 'Recordtransfer Genk: AC Milan klopt aan in Cegeka Arena'

Hoeveel is Onuachu volgens u waard?

Meest recent

Krop in keel: Lukaku breekt voor camera's, Italiaanse pers vol lof

Romelu Lukaku heeft zich zaterdagavond tot de grote held gekroond bij SSC Napoli. Met een doelpunt ...

13
13
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer Karetsas, wending Penders'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

141
141
Tessa Wullaert trekt aan alarmbel: "Mijn hart doet soms pijn”

Tessa Wullaert wordt gezien als één van de beste Belgische speelsters ooit, al dan ...

30
30
Van Gucht zwaar onder vuur: "Ik kon hem wel wurgen"

Ruben Van Gucht blijft begeesteren, maar vooral ook beroeren. De blonde sportjournalist kwam de ...

37
37
Ajax-icoon ontfermt zich over Mika Godts: “Een mentor”

Mika Godts is dit seizoen volledig ontploft bij Ajax. De buitenspeler kan straffe statistieken ...

17
17
‘WK-surprise Garcia: opvallende optie voor stage in VS’

Het WK 2026 is over een paar maanden en het is nu al reikhalzend uitkijken naar wie bondscoach Rudi ...

51
51
‘Twee Club-pionnen naar exit: drie talenten dreigen’

Club Brugge moet komende zomer rekening houden met een leegloop. Niet enkel staat verschillende ...

196
196
‘Nieuwe wet na racismerel Vini: UEFA grijpt drastisch in’

De racismerel tussen Real Madrid en Benfica blijft de gemoederen bezighouden. In de heenmatch van de ...

73
73
OHL briest na Anderlecht-pandoering: “Onterecht!”

RSC Anderlecht kwam op achterstand tegen OHL, maar in het Lotto Park zette Paars-Wit de situatie nog ...

207
207
Taravel enthousiast: "Dat belooft veel goeds"

Jérémy Taravel laat RSC Anderlecht weer voetballen. Paars-Wit probeert weer het spel ...

201
201
Kompany raast door: nieuw record weldra verbroken

Vincent Kompany kan zijn derde prijs als coach van Bayern München al ruiken. Zijn team won met ...

160
160
'Enorme spanning in Anderlecht omtrent Hazard'

RSC Anderlecht heeft onder Jérémy Taravel de smaak weer te pakken. Ze wonnen met 5-1 ...

416
416
'Sterkhouder Westerlo bekoort: toptransfer in de maak'

Bij KVC Westerlo zullen ze ook in januari de nodige uitgaande transfers willen doen om de cijfers ...

62
62
'Leko over de rooie: Club haalt speler die hij niet wil'

Club Brugge kijkt al volop naar de zomer, maar één transferdossier zorgt nu al voor ...

899
899
Hubert aan zet: Union SG plots met grote zorgen

Union SG neemt het dit weekend op tegen KVC Westerlo. Een verraderlijke verplaatsing, want de ...

73
73
Hazard doet stevige oproep aan Bornauw en Borguet

Onze redactie geeft RSC Anderlecht al maanden de tip om Thorgan Hazard zijn contract open te breken. ...

481
481
Club Brugge in dubio: ‘nieuwe Mechele’ of klaar voor exit?

Bij Club Brugge hebben ze een ruime kern nodig, want ze spelen er jaarlijks mee in drie competities. ...

312
312
AA Gent onder zware druk: is ‘nieuwe beleid’ een succes?

Bij AA Gent stuurden ze vorig jaar Wouter Vrancken de laan uit en moest ook Arnar Vidarsson zijn ...

188
188
Anderlecht leert zijn les: nieuwe aanpak dringt zich op

Bij RSC Anderlecht vertrokken de afgelopen jaren heel veel spelers. Vanuit RSCA Futures zagen ze een ...

367
367
Mazzu haalt keihard uit na afstraffing

OH Leuven had ongetwijeld gehoopt om te kunnen stunten op Anderlecht en zo op zijn minst voorlopig ...

209
209
Kranten zien nieuwe ontdekking bij Anderlecht

Anderlecht lijkt zaterdagavond zijn plaats in de top zes verzekerd te hebben. Het breidde de kloof ...

608
608
RWDM sluit nog opmerkelijke transferdeal met topclub

De wintermercato is in België intussen al bijna een maand gesloten, maar toch valt er nog ...

65
65
Oosting draagt zege op aan 2 spelers en looft matchwinnaar

Antwerp heeft na enkele moeilijke weken zaterdag nog eens de drie punten weten te pakken. Het boekte ...

211
211
Na OHL-knal slaat Anderlecht genadeloos terug in Lotto Park

Na een dreun van jewelste in de openingsfase had het er even alle schijn van dat het opnieuw een ...

160
160
Conte spreekt grote hoop uit voor Lukaku én De Bruyne

Romelu Lukaku zal hopen dat hij zaterdagavond zijn comeback eindelijk helemaal ingezet heeft. De ...

61
61

Meer sportnieuws