'Genk weigert bod van ruim 20 miljoen'

door
'Genk weigert bod van ruim 20 miljoen'

Vrijdag tegen KV Oostende ontbrak hij nog met transferitis, dinsdag tegen Shaktar Donetsk rekent Genk weer op Paul Onuachu om de poorten richting de Champions League open te beuken. Of de 27-jarige Nigeriaan zelfs bij een goede afloop nog lang te bewonderen zal zijn in de Luminus Arena, valt echter te betwijfelen. Het is tenslotte geen geheim dat de regerend Gouden Stier en Profvoetballer van het Jaar zijn beresterk seizoen, met maar liefst 35 goals in 41 optredens voor de Limburgers, hoopt te verzilveren met een knaltransfer.


Vooral de Premier League lijkt daarbij de ideale bestemming, al ziet het ernaar uit dat Onuachu die droom toch nog even mag opbergen. Hoewel er eerder gewag gemaakt van interesse van West Ham en Arsenal, weet Het Laatste Nieuws immers dat er tot op heden nog geen enkele club van over Het Kanaal concreet kwam aankloppen bij Genk. De vicekampioen en bekerwinnaar wil dan ook niet zomaar meewerken aan een verhuis van haar topschutter, die nog tot medio 2024 onder contract ligt. Vanuit die comfortabele onderhandelingspositie rekent Genk op de absolute jackpot, waarbij een clubrecord van 30 miljoen de ronde doet als prijskaartje. Alleen dan wil het zich volgens HLN welwillend opstellen, maar voorlopig schrikt die hoge som blijkbaar toch af.

UPDATE 17u45
Anders dan HLN meent OwnGoalNigeria dat de belangstelling van West Ham in Onuachu wel degelijk concreet was. Volgens het medium haakten de Hammers echter af op de hoge vraagprijs van Genk, dat de lat op minstens 26 miljoen zou hebben gelegd. Vier miljoen minder dan wat in de Belgische pers wordt aangenomen, maar nog steeds een forse som. In de jacht op een transfer zou zijn zaakwaarnemer nog volgens OGN geïnteresseerde clubs daarom de garantie hebben geboden dat Genk bij een bod van ruim 20 miljoen reeds zou meewerken, waarbij het verschil dan kon worden goedgemaakt met bonussen.

West Ham opende daarop een tweetal weken geleden de onderhandelingen, maar ondervond al snel dat Dimitri de Condé en co niet op de hoogte waren van die wilde plannen. Genk zou namelijk toch gewoon hebben vastgehouden aan het beoogde bedrag dat van tevoren werd vooropgesteld. Uit onvrede met de hele situatie besloot de Engelse subtopper naar verluidt nu om Onuachu, die op basis van deze berichten toch alsmaar meer lijkt aan te sturen op een transfer, dan maar definitief van haar verlanglijstje te schrappen. Afwachten of er elders dus een beter akkoord voor de Limburgers uit de bus valt.

LEES OOK: "Rot op!" - Genk-sterkhouder valt keihard door de mand

Hoeveel is Onuachu volgens u waard?

Meest recent

Koude douche Lukaku en co, Liverpool ontsnapt in 97ste minuut

In de Italiaanse Serie A heeft SSC Napoli opnieuw duur puntenverlies geleden. Ondanks een late ...

25
25
Eén buis bij geroteerd Club: "Zat er paar keer naast"

Club Brugge heeft tussen zijn duels tegen Atlético Madrid door, geen steken laten vallen in ...

126
126
"Rot op!" - Genk-sterkhouder valt keihard door de mand

KRC Genk heeft zijn sterke reeks van de laatste weken zondagmiddag op abrupte wijze tot een einde ...

176
176
'Kompany in zijn nopjes: herkansing Bayern voor toptransfer'

Bayern München speelde zaterdag tegen Eintracht Frankfurt met vuur, maar wist uiteindelijk toch ...

50
50
Sleutelmatch Anderlecht: 'Taravel grijpt in met basiself'

Na de zwakke resultaten van de voorbije weken, is de deelname van RSC Anderlecht aan de Champions' ...

441
441
PO I-koorts daalt in Genk: Standard opent gehaktmolen

De strijd om PO1 wordt week na week een rollercoaster die verschillende zijsporen heeft. Deze keer ...

119
119
Transferflop dreigt bij Club: miljoenenaankoop 'spoorloos'

Club Brugge investeerde afgelopen zomer de nodige miljoenen in het aanwerven van versterking. Het ...

430
430
AA Gent likt zijn wonden: "Enorme ontgoocheling"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

227
227
Vandenbroeck bekent kleur: de sterkste tegenstanders in JPL

Zulte Waregem wil zondagavond de drie punten thuis houden tegen RSC Anderlecht. Opnieuw een mooie ...

162
162
Club verovert Europa: "Als ze zo in competitie spelen ..."

Club Brugge maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League. Ondanks een 0-2-achterstand aan ...

607
607
Absolute rotavond Courtois: Spaanse media vellen verdict

In de Spaanse Primera Division krijgt FC Barcelona zondagnamiddag een uitgelezen kans om de ...

73
73
Union komt met nieuws na noodlottige fase David

Union SG wist zaterdagavond zijn leidersplaats met succes te verdedigen en won op eigen veld met 2-1 ...

143
143
Anderlecht met rug tegen muur: "Als ze Schreuder echt willen ..."

RSC Anderlecht dreigt zijn trainersplan alsnog te moeten omgooien. De recordkampioen had de intentie ...

387
387
Genk vs. Standard: opstellingen Hayen en Euvrard bekend

KRC Genk zit momenteel in een goede vorm en wist zijn vijf laatste matchen te winnen. Die lijn wil ...

44
44
Brusselmans breekt helemaal: "Denk na over de dood"

Herman Brusselmans maakte onlangs bekend dat hij niet meer zal opdraven in de jury van De Slimste ...

82
82
TRANSFERUURTJE: Schok rond De Bruyne, nieuwe club Mignolet?

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

405
405
De Spor herleeft: Is Erik Van Looy de geheime redder?

Sporting Hasselt werd onder leiding van Rik Verheye en Sam Kerkhofs een echte 'cultclub'. De Spor ...

184
184
‘Strijd om Moreira barst los: monstersom op tafel’

De opmars van Diego Moreira is indrukwekkend. De buitenspeler groeide bij Strasbourg uit tot een ...

52
52
Schoofs zet titelstrijd op scherp: oorlog met Club en STVV

Union SG won op de valreep van Royal Antwerp FC en blijft op titelkoers. De landskampioen staat op ...

212
212
Club-vloek van Tresoldi: onheil voor Atlético Madrid?

Club Brugge speelde in het Jan Breydelstadion 3-3 gelijk tegen Atlético Madrid in de ...

236
236
Francky Dury blikt terug op Anderlecht: "Gewoon geflikt"

In 2013 stond Zulte dicht bij een gigantische stunt. Francky Dury kon kampioen spelen met Zulte ...

346
346
Smets open over ontslag Fink: onthulling over Hayen

Matte Smets komt volledig boven water bij KRC Genk. De centrale verdediger was door de mindere ...

309
309
Messi krijgt pak slaag, Cuypers maakt direct statement

De MLS is opnieuw begonnen en in de Verenigde Staten vond er meteen een enorme verrassing plaats. ...

49
49
Van Gucht en partner verrassen iedereen met groot babynieuws

Nog maar eens onverwacht nieuw uit Ruben Van Gucht-land. Een week na de storm die over zijn huwelijk ...

120
120
'Union SG droomt van megadeal met Liverpool'

Bij Union SG zijn ze dit seizoen weer uitstekend bezig. Het voetbal is niet geweldig, de resultaten ...

134
134

Meer sportnieuws