TRANSFERUURTJE: 'Monsterbod op Lukaku, Anderlecht slaat toe'

840
TRANSFERUURTJE: 'Monsterbod op Lukaku, Anderlecht slaat toe'

De start van de competities in binnen- en buitenland komt steeds dichterbij, maar heel wat clubs zijn nog lang niet klaar met hun huiswerk op de transfermarkt. Het regent dan ook nieuwtjes en pittige geruchten. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge lijkt toch rekening te moeten houden met een vertrek van Noa Lang. Zo staat de Nederlandse smaakmaker nu ook op de verlanglijst van Sevilla FC. Een bedrag van 20 à 25 miljoen euro lijkt wel het minimum voor Club. Volgens Estadio Deportivo is dat momenteel nog te veel voor de Andalusiërs, maar dan kan snel verandering in komen als de verwachte transfer van Jules Koundé naar Chelsea FC wordt afgerond. Ondertussen zag Blauw-Zwart Maxim De Cuyper vertrekken. Hij wordt een jaartje verhuurd aan Westerlo.

Volgens diverse bronnen heeft Anderlecht de komst van Joshua Zirkzee nagenoeg beet. De laatste details zouden wel nog uitgeklaard moeten worden en de jonge Nederlander moet nog zijn medische en fysieke proeven afronden. Maar zonder last-minute wendingen wordt de deal met Bayern München snel beklonken. Volgens La Dernière Heure zou de aanvaller in het beste geval dinsdag nog worden gepresenteerd. De Waalse krant weet verder dat het gaat om een huurbeurt zonder aankoopoptie.

Antwerp FC is nog niet klaar op de transfermarkt. Volgens Het Laatste Nieuws wordt er momenteel hard gewerkt aan de komst van twee verse aanwinsten. Zoals eerder gemeld wordt Sam Vines de nieuwe linksback op de Bosuil. Met zijn club Colorado Rapids heeft RAFC al een tijdje een akkoord, momenteel wordt de laatste hand gelegd aan de onderhandelingen met de speler zelf. Daarnaast blijft Antwerp ook aandringen voor Johannes Eggestein. De aanvaller zou moeten overkomen van het Duitse Werder Bremen.

Volgens Zweedse bronnen staat Victor Wernersson op het punt om KV Mechelen tijdelijk te verlaten. De Zweedse linksachter staat op het punt om uitgeleend te worden aan het Noorse Stabaek. Het is niet duidelijk of die uitleenbeurt ook gepaard gaat met een aankoopoptie. Malinwa nam Wernersson een jaar geleden over van IFK Göteborg.

STVV heeft opnieuw kunnen toeslaan op de mercato. Zo komt middenvelder Rocco Reitz op huurbasis over van de Duitse subtopper Borussia Mönchengladbach. De 19-jarige Duitser is een jeugdproduct van Gladbach en speelde nooit eerder voor een andere club. Hij heeft er twee wedstrijden op de teller staan voor de eerste ploeg.

KV Kortrijk wil zijn selectie ondanks de goede start verder versterken. Volgens de krant Het Laatste Nieuws staat KVK namelijk dicht bij de komst van Abdelkahar Kadri. Deze 21-jarige Algerijn moet voor meer concurrentie gaan zorgen op het middenveld. Hij zou overkomen van Paradou AC. Daarnaast zal ook Dylan Mbayo weldra zijn kribbel zetten in het Guldensporenstadion.

BUITENLAND
Het is Chelsea menens in zijn poging om Romelu Lukaku terug te halen. Volgens de doorgaans goed geïnformeerde Fabrizio Romano namen beide clubs inmiddels plaats aan de onderhandelingstafel. Internazionale zou daarbij een nieuw bod hebben ontvangen: zo'n 100 miljoen euro plus de diensten van Marcos Alonso. De Spaanse vleugelback staat al een tijdje op de verlanglijst van de Italiaanse kampioen. Voorlopig zou Inter de boot wel nog afhouden omdat de club Lukaku absoluut wil behouden.

Cristiano Ronaldo heeft zich inmiddels weer gemeld op de club, maar zijn plan is en blijft om Juventus deze zomer te verlaten, zo meldt AS. De Spaanse bron stelt dat CR7 daarvoor op zijn ex-ploeg Real Madrid rekent. Als de Koninklijke doordrukt voor Kylian Mbappé, ligt de weg voor hem open bij PSG. Zo niet wil de Portugees zelf wel terugkeren in de Spaanse hoofdstad.

PSV neemt allicht afscheid van onze landgenoot Dante Rigo. Volgens onze bronnen geniet de 22-jarige middenvelder interesse van de Nederlandse eersteklasser Cambuur, tweedeklasser Excelsior Rotterdam en ook van Lommel SK. Rigo ligt nog één jaar onder contract en de kans is dus groot dat hij er deze zomer gaat vertrekken.

Sven Botman verruilde Ajax vorig jaar in de zomer voor Lille OSC, dat Paris Saint-Germain verrassend aftroefde als nummer één van de Franse Ligue 1. Met de Nederlander in de basis noteerde de club maar liefst 21 keer de nul. L'Équipe heeft nu vernomen dat Manchester City daarom serieus naar de centrale verdediger kijkt.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

Wie maakt volgens u het meeste kans op een zomertransfer?

Meest recent

Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Eric Gerets is een icoon van PSV en woensdagavond neemt Club Brugge het op tegen de Nederlandse ...

9
9
Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

KRC Genk blijft in hetzelfde bedje ziek. Jess Thorup krijgt de ploeg maar niet volledig op de rails ...

16
16
Ex-Rode Duivel Toni Brogno op 53-jarige leeftijd overleden

Treurig nieuws: voormalige Rode Duivel Toni Brogno is op 53-jarige leeftijd overleden, dat werd ...

0
0
Bosz roept oorlogstaal voor Club: “Ook voor landsbelang”

Club Brugge moet woensdag op bezoek bij PSV namens de League Phase van de Champions League. Coach ...

80
80
‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Na de broodnodige zege tegen Sporting ...

67
67
TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

174
174
Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

In de Jupiler Pro League beginnen de clubs hard in te grijpen. Bij STVV werd Frédéric ...

169
169
Lavia naar absolute wereldtop? Opvallende uitspraak

Roméo Lavia staat er weer bij Chelsea. De Rode Duivel verdween na de interlandperiode even ...

55
55
Eric Gerets voorspelt Europese clash PSV – Club Brugge

Club Brugge neemt het woensdagavond op tegen PSV in de Champions League. Eric Gerets heeft een ...

358
358
Voetbalwereld reageert geschokt: van Courtois tot Barça

De voetbalwereld is opgeschrikt door een droevig incident. In de Spaanse tweede klasse overleed een ...

0
0
Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old haalde Arthur Vermeeren op ...

333
333
Nieuw Club Brugge-systeem op komst: nog hoger niveau

Club Brugge is aan een straffe opmars bezig. De afgelopen seizoenen maakte Blauw-Zwart veel indruk ...

167
167
Voetbalwereld in rouw: Spaanse spits overlijdt na botsing

Voetbal is de belangrijkste bijzaak, maar af en toe wordt het spelletje plots wel erg relatief. Zo ...

0
0
Asian Cup jaar uitgesteld: grote impact Belgische clubs

Dat de voetbalkalender tegenwoordig bomvol zit, hoeven we hier vast niet meer te vertellen. Een ...

124
124
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Komend weeekend wordt in de Jupiler Pro League speeldag 11 afgerond. Ondertussen maakte de ...

112
112
PSV-Club Brugge lokt topscouts: één speler in de spotlights

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

189
189
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

185
185
‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

1608
1608
Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

380
380
Sonck ziet probleem bij Club Brugge: "Niet overtuigd"

Club Brugge gaat alweer een drukke week tegemoet. Woensdag trekt de landskampioen in de Champions ...

301
301
Anderlecht begaat grove blunder: miljoenen op het spel

Wie dacht dat de rust zou weerkeren in het Lotto Park na de 4-1 zege tegen Westerlo, komt bedrogen ...

321
321
Vanaken en PSV: CL-topper zorgt voor hoog oplopende emoties

Woensdag staat Hans Vanaken met Club Brugge tegenover PSV, een tegenstander die voor hem veel meer ...

93
93
Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

228
228
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

247
247
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

106
106

Meer sportnieuws