TRANSFERUURTJE: 'Monsterbod op Lukaku, Anderlecht slaat toe'

840 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Monsterbod op Lukaku, Anderlecht slaat toe'

De start van de competities in binnen- en buitenland komt steeds dichterbij, maar heel wat clubs zijn nog lang niet klaar met hun huiswerk op de transfermarkt. Het regent dan ook nieuwtjes en pittige geruchten. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge lijkt toch rekening te moeten houden met een vertrek van Noa Lang. Zo staat de Nederlandse smaakmaker nu ook op de verlanglijst van Sevilla FC. Een bedrag van 20 à 25 miljoen euro lijkt wel het minimum voor Club. Volgens Estadio Deportivo is dat momenteel nog te veel voor de Andalusiërs, maar dan kan snel verandering in komen als de verwachte transfer van Jules Koundé naar Chelsea FC wordt afgerond. Ondertussen zag Blauw-Zwart Maxim De Cuyper vertrekken. Hij wordt een jaartje verhuurd aan Westerlo.

Volgens diverse bronnen heeft Anderlecht de komst van Joshua Zirkzee nagenoeg beet. De laatste details zouden wel nog uitgeklaard moeten worden en de jonge Nederlander moet nog zijn medische en fysieke proeven afronden. Maar zonder last-minute wendingen wordt de deal met Bayern München snel beklonken. Volgens La Dernière Heure zou de aanvaller in het beste geval dinsdag nog worden gepresenteerd. De Waalse krant weet verder dat het gaat om een huurbeurt zonder aankoopoptie.

Antwerp FC is nog niet klaar op de transfermarkt. Volgens Het Laatste Nieuws wordt er momenteel hard gewerkt aan de komst van twee verse aanwinsten. Zoals eerder gemeld wordt Sam Vines de nieuwe linksback op de Bosuil. Met zijn club Colorado Rapids heeft RAFC al een tijdje een akkoord, momenteel wordt de laatste hand gelegd aan de onderhandelingen met de speler zelf. Daarnaast blijft Antwerp ook aandringen voor Johannes Eggestein. De aanvaller zou moeten overkomen van het Duitse Werder Bremen.

Volgens Zweedse bronnen staat Victor Wernersson op het punt om KV Mechelen tijdelijk te verlaten. De Zweedse linksachter staat op het punt om uitgeleend te worden aan het Noorse Stabaek. Het is niet duidelijk of die uitleenbeurt ook gepaard gaat met een aankoopoptie. Malinwa nam Wernersson een jaar geleden over van IFK Göteborg.

STVV heeft opnieuw kunnen toeslaan op de mercato. Zo komt middenvelder Rocco Reitz op huurbasis over van de Duitse subtopper Borussia Mönchengladbach. De 19-jarige Duitser is een jeugdproduct van Gladbach en speelde nooit eerder voor een andere club. Hij heeft er twee wedstrijden op de teller staan voor de eerste ploeg.

KV Kortrijk wil zijn selectie ondanks de goede start verder versterken. Volgens de krant Het Laatste Nieuws staat KVK namelijk dicht bij de komst van Abdelkahar Kadri. Deze 21-jarige Algerijn moet voor meer concurrentie gaan zorgen op het middenveld. Hij zou overkomen van Paradou AC. Daarnaast zal ook Dylan Mbayo weldra zijn kribbel zetten in het Guldensporenstadion.

BUITENLAND
Het is Chelsea menens in zijn poging om Romelu Lukaku terug te halen. Volgens de doorgaans goed geïnformeerde Fabrizio Romano namen beide clubs inmiddels plaats aan de onderhandelingstafel. Internazionale zou daarbij een nieuw bod hebben ontvangen: zo'n 100 miljoen euro plus de diensten van Marcos Alonso. De Spaanse vleugelback staat al een tijdje op de verlanglijst van de Italiaanse kampioen. Voorlopig zou Inter de boot wel nog afhouden omdat de club Lukaku absoluut wil behouden.

Cristiano Ronaldo heeft zich inmiddels weer gemeld op de club, maar zijn plan is en blijft om Juventus deze zomer te verlaten, zo meldt AS. De Spaanse bron stelt dat CR7 daarvoor op zijn ex-ploeg Real Madrid rekent. Als de Koninklijke doordrukt voor Kylian Mbappé, ligt de weg voor hem open bij PSG. Zo niet wil de Portugees zelf wel terugkeren in de Spaanse hoofdstad.

PSV neemt allicht afscheid van onze landgenoot Dante Rigo. Volgens onze bronnen geniet de 22-jarige middenvelder interesse van de Nederlandse eersteklasser Cambuur, tweedeklasser Excelsior Rotterdam en ook van Lommel SK. Rigo ligt nog één jaar onder contract en de kans is dus groot dat hij er deze zomer gaat vertrekken.

Sven Botman verruilde Ajax vorig jaar in de zomer voor Lille OSC, dat Paris Saint-Germain verrassend aftroefde als nummer één van de Franse Ligue 1. Met de Nederlander in de basis noteerde de club maar liefst 21 keer de nul. L'Équipe heeft nu vernomen dat Manchester City daarom serieus naar de centrale verdediger kijkt.

LEES OOK: Sterkhouder staat op bij Antwerp: "Iedereen kent zijn kwaliteit"

Wie maakt volgens u het meeste kans op een zomertransfer?

Meest recent

Tielemans heerst in finale: Engelse pers door dolle heen

Op zijn 29ste heeft Youri Tielemans een eerste Europese trofee op zijn palmares kunnen zetten. ...

22
22
'Enorme jackpot Club: Tzolis kiest transferbestemming'

Als Club Brugge donderdagavond beslag legt op zijn 20ste landstitel, zal Christos Tzolis daar een ...

132
132
'Ten Hag op tribunes Cegeka Arena: Genkie springt in oog'

KRC Genk bleef dinsdagavond op een 0-0-gelijkspel steken tegen Antwerp FC. Voor de gelegenheid was ...

49
49
Aston Villa wint Europa League! Hoofdrol Tielemans in finale

Aston Villa heeft woensdagavond beslag gelegd op de Europa League. In de finale had de Premier ...

49
49
Straffe vuurdoop Preud'homme: dríé knalaanwinsten voor Club

Club Brugge staat op punt op 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord. ...

452
452
'Grote JPL-comeback Carl Hoefkens: gesprekken opgestart'

Terwijl de competitie op zijn laatste benen loopt, zijn heel wat eersteklassers al bezig met de ...

137
137
San Youri! Tielemans breekt finale open met heerlijke volley

Woensdagavond vormde Istanbul de gaststad van de Europa League-finale tussen SC Freiburg en Aston ...

55
55
'Alonso als wervelwind van start: transfervuurwerk Chelsea'

Slechts enkele maanden na zijn ontslag bij Real Madrid, heeft Xabi Alonso een nieuwe job gevonden. ...

93
93
Transfer onvermijdelijk: El Ouahdi doet boekje open

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

319
319
Twijfels duiken op: 'Anderlecht neemt groot risico met Sibierski'

RSC Anderlecht heeft nog twee matchen om zich te verzekeren van een Europees ticket, maar het is ook ...

492
492
Sterkhouder staat op bij Antwerp: "Iedereen kent zijn kwaliteit"

Enkele dagen na het ontslag van trainer Joseph Oosting, heeft Antwerp FC de rug ietwat kunnen ...

303
303
Geruchten nemen toe: heftige spanningen bij Club Brugge

Club Brugge kan bijna de titel vieren, maar in het Basecamp blijft het rommelen. Na het vertrek van ...

608
608
Van Bommel spreekt over mogelijke nieuwe job

Tussen 2022 en 2024 kende Mark van Bommel een zeer succesvolle passage bij Antwerp. In zijn eerste ...

221
221
AA Gent legt nog maar eens talent onder contract

Bij AA Gent hebben ze de laatste jaren een stevige inhaalbeweging qua jeugdopleiding gemaakt. Dat ...

36
36
'Club onvermurwbaar: grootmacht wandelen gestuurd'

Bij Club Brugge verliezen ze met Dévy Rigaux hun sportief directeur aan Feyenoord, maar dat ...

310
310
UEFA kondigt revolutie in EK-voorronde en Nations League aan

Voor de Rode Duivels staan er drukke tijden voor de boeg. In de komende weken bereiden ze zich voor ...

111
111
Antwerp gaat langer verder met debutant

Voor Antwerp zijn de play-offs een ontgoocheling geworden, want het kon eigenlijk nooit echt ...

80
80
'Taquin vindt straffe uitdaging na vertrek bij La Louvière'

La Louvière wist na de verrassende promotie dit seizoen ook het behoud in de Jupiler Pro ...

60
60
Verrassende rentree bij Club voor kampioensmatch

Alle ogen zullen donderdagavond op Club Brugge gericht zijn. Het kan zich immers op de voorlaatste ...

460
460
Union gooit handdoek: "We rekenen niet meer op titel"

Union likte de voorbije dagen zijn wonden na de pandoering van zondag. Het kreeg van Club Brugge een ...

231
231
'Leegloop Antwerp: na Janssen volgende sleutelfiguur weg'

Antwerp sluit zaterdag zijn seizoen af met een thuismatch tegen Westerlo. Het einde van het seizoen ...

289
289
De Mil komt met héél duidelijk statement in Kanga-saga

De fans van AA Gent zijn Wilfried Kanga beu. Zij nemen hem al heel lang op de korrel en vorige week ...

139
139
Taravel doet alsnog oproep aan het publiek

RSC Anderlecht weet wat het moet doen om een beetje rust in de keet te krijgen: winnen van STVV. ...

179
179
'Verrassende transfer Kasper Dolberg op til'

Kasper Dolberg deed het twee jaar en nog een beetje uitstekend bij RSC Anderlecht. De Deense ...

508
508
'Antwerp en toekomst Janssen: kogel is door de kerk'

Royal Antwerp FC is dit seizen een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. De club gaat ook nog ...

302
302

Meer sportnieuws