TRANSFERUURTJE: 'Monsterbod op Lukaku, Anderlecht slaat toe'

door
TRANSFERUURTJE: 'Monsterbod op Lukaku, Anderlecht slaat toe'

De start van de competities in binnen- en buitenland komt steeds dichterbij, maar heel wat clubs zijn nog lang niet klaar met hun huiswerk op de transfermarkt. Het regent dan ook nieuwtjes en pittige geruchten. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge lijkt toch rekening te moeten houden met een vertrek van Noa Lang. Zo staat de Nederlandse smaakmaker nu ook op de verlanglijst van Sevilla FC. Een bedrag van 20 à 25 miljoen euro lijkt wel het minimum voor Club. Volgens Estadio Deportivo is dat momenteel nog te veel voor de Andalusiërs, maar dan kan snel verandering in komen als de verwachte transfer van Jules Koundé naar Chelsea FC wordt afgerond. Ondertussen zag Blauw-Zwart Maxim De Cuyper vertrekken. Hij wordt een jaartje verhuurd aan Westerlo.

Volgens diverse bronnen heeft Anderlecht de komst van Joshua Zirkzee nagenoeg beet. De laatste details zouden wel nog uitgeklaard moeten worden en de jonge Nederlander moet nog zijn medische en fysieke proeven afronden. Maar zonder last-minute wendingen wordt de deal met Bayern München snel beklonken. Volgens La Dernière Heure zou de aanvaller in het beste geval dinsdag nog worden gepresenteerd. De Waalse krant weet verder dat het gaat om een huurbeurt zonder aankoopoptie.

Antwerp FC is nog niet klaar op de transfermarkt. Volgens Het Laatste Nieuws wordt er momenteel hard gewerkt aan de komst van twee verse aanwinsten. Zoals eerder gemeld wordt Sam Vines de nieuwe linksback op de Bosuil. Met zijn club Colorado Rapids heeft RAFC al een tijdje een akkoord, momenteel wordt de laatste hand gelegd aan de onderhandelingen met de speler zelf. Daarnaast blijft Antwerp ook aandringen voor Johannes Eggestein. De aanvaller zou moeten overkomen van het Duitse Werder Bremen.

Volgens Zweedse bronnen staat Victor Wernersson op het punt om KV Mechelen tijdelijk te verlaten. De Zweedse linksachter staat op het punt om uitgeleend te worden aan het Noorse Stabaek. Het is niet duidelijk of die uitleenbeurt ook gepaard gaat met een aankoopoptie. Malinwa nam Wernersson een jaar geleden over van IFK Göteborg.

STVV heeft opnieuw kunnen toeslaan op de mercato. Zo komt middenvelder Rocco Reitz op huurbasis over van de Duitse subtopper Borussia Mönchengladbach. De 19-jarige Duitser is een jeugdproduct van Gladbach en speelde nooit eerder voor een andere club. Hij heeft er twee wedstrijden op de teller staan voor de eerste ploeg.

KV Kortrijk wil zijn selectie ondanks de goede start verder versterken. Volgens de krant Het Laatste Nieuws staat KVK namelijk dicht bij de komst van Abdelkahar Kadri. Deze 21-jarige Algerijn moet voor meer concurrentie gaan zorgen op het middenveld. Hij zou overkomen van Paradou AC. Daarnaast zal ook Dylan Mbayo weldra zijn kribbel zetten in het Guldensporenstadion.

BUITENLAND
Het is Chelsea menens in zijn poging om Romelu Lukaku terug te halen. Volgens de doorgaans goed geïnformeerde Fabrizio Romano namen beide clubs inmiddels plaats aan de onderhandelingstafel. Internazionale zou daarbij een nieuw bod hebben ontvangen: zo'n 100 miljoen euro plus de diensten van Marcos Alonso. De Spaanse vleugelback staat al een tijdje op de verlanglijst van de Italiaanse kampioen. Voorlopig zou Inter de boot wel nog afhouden omdat de club Lukaku absoluut wil behouden.

Cristiano Ronaldo heeft zich inmiddels weer gemeld op de club, maar zijn plan is en blijft om Juventus deze zomer te verlaten, zo meldt AS. De Spaanse bron stelt dat CR7 daarvoor op zijn ex-ploeg Real Madrid rekent. Als de Koninklijke doordrukt voor Kylian Mbappé, ligt de weg voor hem open bij PSG. Zo niet wil de Portugees zelf wel terugkeren in de Spaanse hoofdstad.

PSV neemt allicht afscheid van onze landgenoot Dante Rigo. Volgens onze bronnen geniet de 22-jarige middenvelder interesse van de Nederlandse eersteklasser Cambuur, tweedeklasser Excelsior Rotterdam en ook van Lommel SK. Rigo ligt nog één jaar onder contract en de kans is dus groot dat hij er deze zomer gaat vertrekken.

Sven Botman verruilde Ajax vorig jaar in de zomer voor Lille OSC, dat Paris Saint-Germain verrassend aftroefde als nummer één van de Franse Ligue 1. Met de Nederlander in de basis noteerde de club maar liefst 21 keer de nul. L'Équipe heeft nu vernomen dat Manchester City daarom serieus naar de centrale verdediger kijkt.

LEES OOK: 'Napoli maakt transferprijs Romelu Lukaku bekend'

Wie maakt volgens u het meeste kans op een zomertransfer?

Meest recent

'Nood aan nieuwe TD stijgt: vijf zomeraankopen Anderlecht'

RSC Anderlecht blijft voorlopig speuren naar een nieuwe sportief/technisch directeur. Die zoektocht ...

40
40
‘Kompany maakt Real Madrid gek: stunt van 11M nabij?’

Real Madrid keek in Bernabéu niet alleen met grote ogen naar Michael Olise. Achter die indruk ...

70
70
Onrustwekkend gezondheidsnieuws: Philippe Albert geeft update

Voormalig Rode Duivel Philippe Albert blijft één van de populairste analisten aan de ...

35
35
'Club flikt het weer: nationaal transferrecord aan diggelen'

Coach Ivan Leko stoomt zijn troepen bij Club Brugge momenteel klaar voor de titelclash van komend ...

169
169
Ondanks puike actie Lammens: dure averij voor Man United

In de Premier League nadert de titelstrijd een spannende ontknoping. Maar ook het gevecht om de ...

26
26
Rampscenario voor Anderlecht: einde seizoen De Cat?

Voor de tweede week op rij leek RSC Anderlecht even op weg naar de slachtbank, maar de betere ...

50
50
Leko moet puzzelen: verrassende vervanger Sabbe?

Club Brugge maakte zaterdag tegen STVV komaf met zijn uitcomplex, al waren er in Stayen wel bloed, ...

243
243
'De Cat pakt koffers: financiële kater Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt hem nog tijdig klaar te stomen voor de bekerfinale, maar of dat ook zal lukken ...

214
214
Vanhaezebrouck tikt Leko op vingers: "Niet normaal"

Club Brugge kwam zaterdag met de schrik vrij op het veld van STVV, waar een scheve situatie pas na ...

127
127
Anderlecht zonder De Cat: drie opties voor Taravel

RSC Anderlecht won zondag met 3-1 van AA Gent. Weliswaar op een diefje, al was dat na de recente nul ...

82
82
Gigantische kater Juventus: details Openda-deal bekend

Loïs Openda zit ondertussen al een poos op een zijspoor bij Juventus en komt de laatste matchen ...

93
93
Heftige beelden: Leko gaat volledig wild in kleedkamer Club

Club Brugge boekte afgelopen weekend een belangrijke overwinning op het veld van STVV. Maar in de ...

277
277
'Anderlecht onderneemt actie: finaleplan met De Cat'

RSC Anderlecht kreeg maandag slecht nieuws te verwerken. Onderzoeken hebben namelijk aangetoond dat ...

221
221
'Bayern serieus: nieuwe ster van 60 miljoen voor Kompany'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor de return in de ...

80
80
Knelpunt bij Duivels: 21-jarige verrassing in WK-selectie?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het vormen van zijn selectie voor het WK. ...

354
354
Money time in Challenger Pro League: pittig duel op slotspeeldag

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

119
119
'Anderlecht slaat toe: miljoenendeal voor nieuwe Goleador'

Anderlecht zoekt opnieuw naar een spits en is daarbij uitgekomen bij een naam die in Zuid-Amerika al ...

280
280
Terechte penalty Club Brugge? Lardot spreekt duidelijke taal

Club Brugge speelde zaterdagavond geen al te beste wedstrijd op het veld van STVV maar won ...

423
423
Hoop voor AA Gent: groot verschil met horror-Play-Offs

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

269
269
'Napoli maakt transferprijs Romelu Lukaku bekend'

Romelu Lukaku lijkt dit seizoen niet meer echt aan de bak te gaan komen bij Napoli. Hij zal deze ...

695
695
Zulte Waregem opgelucht: Colpaert kondigt wijzigingen aan

Zulte Waregem verzekerde zich van het behoud na een 1-2-zege op het veld van FCV Dender. Trainer ...

264
264
Vanhaezebrouck looft JPL-topclub: "Kan zelfs Bayern niet"

De titelstrijd gaat tussen Club Brugge en Union SG. Wie van de twee het zal halen, dat is uiteraard ...

182
182
Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Het voetbal wat we dit seizoen te krijgen in de Jupiler Pro League is niet bepaald hoogstaand. ...

126
126
Oorzaak verlies AA Gent gevonden: "Heel pijnlijk"

AA Gent is bijna vervloekt in het Lotto Park. De afgelopen jaren wisten ze er amper punten te ...

186
186
Gelijk van Kompany: ex-talent RSCA droomt plots van WK

Bij RSC Anderlecht braken de afgelopen jaren veel jonge spelers door. Maar niet elk talent kon ...

101
101

Meer sportnieuws