TRANSFERUURTJE: 'Monsterbod op Lukaku, Anderlecht slaat toe'

door
TRANSFERUURTJE: 'Monsterbod op Lukaku, Anderlecht slaat toe'

De start van de competities in binnen- en buitenland komt steeds dichterbij, maar heel wat clubs zijn nog lang niet klaar met hun huiswerk op de transfermarkt. Het regent dan ook nieuwtjes en pittige geruchten. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge lijkt toch rekening te moeten houden met een vertrek van Noa Lang. Zo staat de Nederlandse smaakmaker nu ook op de verlanglijst van Sevilla FC. Een bedrag van 20 à 25 miljoen euro lijkt wel het minimum voor Club. Volgens Estadio Deportivo is dat momenteel nog te veel voor de Andalusiërs, maar dan kan snel verandering in komen als de verwachte transfer van Jules Koundé naar Chelsea FC wordt afgerond. Ondertussen zag Blauw-Zwart Maxim De Cuyper vertrekken. Hij wordt een jaartje verhuurd aan Westerlo.

Volgens diverse bronnen heeft Anderlecht de komst van Joshua Zirkzee nagenoeg beet. De laatste details zouden wel nog uitgeklaard moeten worden en de jonge Nederlander moet nog zijn medische en fysieke proeven afronden. Maar zonder last-minute wendingen wordt de deal met Bayern München snel beklonken. Volgens La Dernière Heure zou de aanvaller in het beste geval dinsdag nog worden gepresenteerd. De Waalse krant weet verder dat het gaat om een huurbeurt zonder aankoopoptie.

Antwerp FC is nog niet klaar op de transfermarkt. Volgens Het Laatste Nieuws wordt er momenteel hard gewerkt aan de komst van twee verse aanwinsten. Zoals eerder gemeld wordt Sam Vines de nieuwe linksback op de Bosuil. Met zijn club Colorado Rapids heeft RAFC al een tijdje een akkoord, momenteel wordt de laatste hand gelegd aan de onderhandelingen met de speler zelf. Daarnaast blijft Antwerp ook aandringen voor Johannes Eggestein. De aanvaller zou moeten overkomen van het Duitse Werder Bremen.

Volgens Zweedse bronnen staat Victor Wernersson op het punt om KV Mechelen tijdelijk te verlaten. De Zweedse linksachter staat op het punt om uitgeleend te worden aan het Noorse Stabaek. Het is niet duidelijk of die uitleenbeurt ook gepaard gaat met een aankoopoptie. Malinwa nam Wernersson een jaar geleden over van IFK Göteborg.

STVV heeft opnieuw kunnen toeslaan op de mercato. Zo komt middenvelder Rocco Reitz op huurbasis over van de Duitse subtopper Borussia Mönchengladbach. De 19-jarige Duitser is een jeugdproduct van Gladbach en speelde nooit eerder voor een andere club. Hij heeft er twee wedstrijden op de teller staan voor de eerste ploeg.

KV Kortrijk wil zijn selectie ondanks de goede start verder versterken. Volgens de krant Het Laatste Nieuws staat KVK namelijk dicht bij de komst van Abdelkahar Kadri. Deze 21-jarige Algerijn moet voor meer concurrentie gaan zorgen op het middenveld. Hij zou overkomen van Paradou AC. Daarnaast zal ook Dylan Mbayo weldra zijn kribbel zetten in het Guldensporenstadion.

BUITENLAND
Het is Chelsea menens in zijn poging om Romelu Lukaku terug te halen. Volgens de doorgaans goed geïnformeerde Fabrizio Romano namen beide clubs inmiddels plaats aan de onderhandelingstafel. Internazionale zou daarbij een nieuw bod hebben ontvangen: zo'n 100 miljoen euro plus de diensten van Marcos Alonso. De Spaanse vleugelback staat al een tijdje op de verlanglijst van de Italiaanse kampioen. Voorlopig zou Inter de boot wel nog afhouden omdat de club Lukaku absoluut wil behouden.

Cristiano Ronaldo heeft zich inmiddels weer gemeld op de club, maar zijn plan is en blijft om Juventus deze zomer te verlaten, zo meldt AS. De Spaanse bron stelt dat CR7 daarvoor op zijn ex-ploeg Real Madrid rekent. Als de Koninklijke doordrukt voor Kylian Mbappé, ligt de weg voor hem open bij PSG. Zo niet wil de Portugees zelf wel terugkeren in de Spaanse hoofdstad.

PSV neemt allicht afscheid van onze landgenoot Dante Rigo. Volgens onze bronnen geniet de 22-jarige middenvelder interesse van de Nederlandse eersteklasser Cambuur, tweedeklasser Excelsior Rotterdam en ook van Lommel SK. Rigo ligt nog één jaar onder contract en de kans is dus groot dat hij er deze zomer gaat vertrekken.

Sven Botman verruilde Ajax vorig jaar in de zomer voor Lille OSC, dat Paris Saint-Germain verrassend aftroefde als nummer één van de Franse Ligue 1. Met de Nederlander in de basis noteerde de club maar liefst 21 keer de nul. L'Équipe heeft nu vernomen dat Manchester City daarom serieus naar de centrale verdediger kijkt.

LEES OOK: 'Lukaku neemt beslissing over terugkeer naar Napoli'

Wie maakt volgens u het meeste kans op een zomertransfer?

Meest recent

Van Bommel héél duidelijk over aanbiedingen van Anderlecht

Bij Royal Antwerp FC gaat het van kwaad naar erger. Als er komende zomer niet flink wordt ...

33
33
'Ajax beslist over transfers Godts en Dolberg'

Ajax is al jaren op de dool en moet dit seizoen nog keihard knokken voor een Europees ticket. De ...

17
17
‘Standard wacht bang af: twee sterkhouders twijfelen’

Standard hoopt volgend seizoen beter te doen dan dit jaar. De Rouches blijven moeite hebben om weer ...

38
38
Blessure De Cat zorgt voor immens probleem bij Anderlecht

Nathan De Cat is vier tot zes weken buiten strijd bij RSC Anderlecht. Daardoor mist Paars-Wit hem ...

101
101
Van der Elst maakt Leko af na Diakhon-farce

Club Brugge won afgelopen weekend op Stayen, maar dat ging niet van een leien dakje. Het kwam ...

124
124
'Lukaku neemt beslissing over terugkeer naar Napoli'

De voorbije weken zat het er bovenarms op tussen Napoli en Romelu Lukaku. De Italiaanse kampioen was ...

50
50
Liefdesbom rond Mulder slaat keihard in bij Vandaag Inside

De familie Mulder is al jarenlang een vaste waarde op de Belgische televisie. Zowel Jan als zoon ...

48
48
'Club Brugge baalt: megabod afgewezen'

Voorlopig is het op transfervlak nog stil gebleven bij Club Brugge, maar achter de schermen werkt ...

174
174
Verdict De Cat bekend: Anderlecht krijgt mokerslag

Anderlecht wipte zondagavond naar de vierde plaats in het klassement dankzij een late zege tegen AA ...

439
439
Mentaal probleem Anderlecht: Kana suggereert oplossing

Anderlecht heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. ...

119
119
Bizarre keuze Oosting: "Ik begrijp hem echt niet"

Voor Antwerp dreigen de play-offs een grote ontgoocheling te worden. De Great Old ging vrijdag ...

94
94
Union-Club: Albert doet stevige voorspelling

Ook na twee speeldagen in de Champions' Play-Off blijft het status quo in de titelstrijd behouden. ...

408
408
'Openda heeft transfer helemaal beet'

Het is intussen al meer dan een maand geleden dat Loïs Openda nog eens op het veld verschenen ...

116
116
TRANSFERUURTJE: 'Duivel voor Inter, topaankoop Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

142
142
Groot risico Leko loont: “Hij scoort punten bij spelers”

Club Brugge verwezenlijkte afgelopen speeldag een straffe comeback tegen Sint-Truiden VV. ...

153
153
Rik De Mil zet klagende KAA Gent-fans op hun plaats

KAA Gent ging tegen RSC Anderlecht pijnlijk onderuit. De Buffalo’s kwamen op voorsprong, maar ...

231
231
Onana gaat viraal: geweldige reactie op scheldende fan

Amadou Onana begint meer en meer harten te veroveren in Engeland. De middenvelder is een sterkhouder ...

71
71
Vandenbempt ziet gigantisch probleem voor Club Brugge

Club Brugge won afgelopen weekend onverdiend met 1-2 van STVV. Op verplaatsing blijft Blauw-Zwart ...

359
359
Degryse scherp voor topclub: "Ik verwacht meer"

STVV-Club Brugge was een goede partij, met vooral een sterke thuisploeg. KV Mechelen-Union SG was ...

85
85
Verschaeren niet eens met Taravel: "Mogen van geluk spreken"

Yari Verschaeren vertrek na dit seizoen bij RSC Anderlecht. De middenvelder viel alweer goed in bij ...

250
250
'Drama in voetbalwereld: speler sterft na gewapende overval'

Zopas kwam er bijzonder droevig nieuws vanuit Ghana naar buiten. Daar maken ze melding van het ...

0
0
Jubilaris bij Club Brugge: te goed voor Jupiler Pro League

Club Brugge moét kampioen worden. Blauw-Zwart kan het zich niet veroorloven om ...

317
317
Taravel leert wéér dure les na gevleide zege tegen AA Gent

RSC Anderlecht won met 3-1 van AA Gent, maar hoe ze dat gedaan hebben... Dat weten ze nog niet in ...

147
147
Anderlecht houdt hart vast: Taravel geeft eerste verdict De Cat

RSC Anderlecht speelde zondagavond geen grootse wedstrijd tegen AA Gent en kwam zelfs meermaals goed ...

339
339
Van Aert-mania: mooie boodschap Courtois, uitnodiging KVM

Hoewel de Play-Offs in de Jupiler Pro League op volle toeren draaien, is het maandagochtend ...

213
213

Meer sportnieuws