TRANSFERUURTJE: 'Monsterbod op Lukaku, Anderlecht slaat toe'

door
TRANSFERUURTJE: 'Monsterbod op Lukaku, Anderlecht slaat toe'

De start van de competities in binnen- en buitenland komt steeds dichterbij, maar heel wat clubs zijn nog lang niet klaar met hun huiswerk op de transfermarkt. Het regent dan ook nieuwtjes en pittige geruchten. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge lijkt toch rekening te moeten houden met een vertrek van Noa Lang. Zo staat de Nederlandse smaakmaker nu ook op de verlanglijst van Sevilla FC. Een bedrag van 20 à 25 miljoen euro lijkt wel het minimum voor Club. Volgens Estadio Deportivo is dat momenteel nog te veel voor de Andalusiërs, maar dan kan snel verandering in komen als de verwachte transfer van Jules Koundé naar Chelsea FC wordt afgerond. Ondertussen zag Blauw-Zwart Maxim De Cuyper vertrekken. Hij wordt een jaartje verhuurd aan Westerlo.

Volgens diverse bronnen heeft Anderlecht de komst van Joshua Zirkzee nagenoeg beet. De laatste details zouden wel nog uitgeklaard moeten worden en de jonge Nederlander moet nog zijn medische en fysieke proeven afronden. Maar zonder last-minute wendingen wordt de deal met Bayern München snel beklonken. Volgens La Dernière Heure zou de aanvaller in het beste geval dinsdag nog worden gepresenteerd. De Waalse krant weet verder dat het gaat om een huurbeurt zonder aankoopoptie.

Antwerp FC is nog niet klaar op de transfermarkt. Volgens Het Laatste Nieuws wordt er momenteel hard gewerkt aan de komst van twee verse aanwinsten. Zoals eerder gemeld wordt Sam Vines de nieuwe linksback op de Bosuil. Met zijn club Colorado Rapids heeft RAFC al een tijdje een akkoord, momenteel wordt de laatste hand gelegd aan de onderhandelingen met de speler zelf. Daarnaast blijft Antwerp ook aandringen voor Johannes Eggestein. De aanvaller zou moeten overkomen van het Duitse Werder Bremen.

Volgens Zweedse bronnen staat Victor Wernersson op het punt om KV Mechelen tijdelijk te verlaten. De Zweedse linksachter staat op het punt om uitgeleend te worden aan het Noorse Stabaek. Het is niet duidelijk of die uitleenbeurt ook gepaard gaat met een aankoopoptie. Malinwa nam Wernersson een jaar geleden over van IFK Göteborg.

STVV heeft opnieuw kunnen toeslaan op de mercato. Zo komt middenvelder Rocco Reitz op huurbasis over van de Duitse subtopper Borussia Mönchengladbach. De 19-jarige Duitser is een jeugdproduct van Gladbach en speelde nooit eerder voor een andere club. Hij heeft er twee wedstrijden op de teller staan voor de eerste ploeg.

KV Kortrijk wil zijn selectie ondanks de goede start verder versterken. Volgens de krant Het Laatste Nieuws staat KVK namelijk dicht bij de komst van Abdelkahar Kadri. Deze 21-jarige Algerijn moet voor meer concurrentie gaan zorgen op het middenveld. Hij zou overkomen van Paradou AC. Daarnaast zal ook Dylan Mbayo weldra zijn kribbel zetten in het Guldensporenstadion.

BUITENLAND
Het is Chelsea menens in zijn poging om Romelu Lukaku terug te halen. Volgens de doorgaans goed geïnformeerde Fabrizio Romano namen beide clubs inmiddels plaats aan de onderhandelingstafel. Internazionale zou daarbij een nieuw bod hebben ontvangen: zo'n 100 miljoen euro plus de diensten van Marcos Alonso. De Spaanse vleugelback staat al een tijdje op de verlanglijst van de Italiaanse kampioen. Voorlopig zou Inter de boot wel nog afhouden omdat de club Lukaku absoluut wil behouden.

Cristiano Ronaldo heeft zich inmiddels weer gemeld op de club, maar zijn plan is en blijft om Juventus deze zomer te verlaten, zo meldt AS. De Spaanse bron stelt dat CR7 daarvoor op zijn ex-ploeg Real Madrid rekent. Als de Koninklijke doordrukt voor Kylian Mbappé, ligt de weg voor hem open bij PSG. Zo niet wil de Portugees zelf wel terugkeren in de Spaanse hoofdstad.

PSV neemt allicht afscheid van onze landgenoot Dante Rigo. Volgens onze bronnen geniet de 22-jarige middenvelder interesse van de Nederlandse eersteklasser Cambuur, tweedeklasser Excelsior Rotterdam en ook van Lommel SK. Rigo ligt nog één jaar onder contract en de kans is dus groot dat hij er deze zomer gaat vertrekken.

Sven Botman verruilde Ajax vorig jaar in de zomer voor Lille OSC, dat Paris Saint-Germain verrassend aftroefde als nummer één van de Franse Ligue 1. Met de Nederlander in de basis noteerde de club maar liefst 21 keer de nul. L'Équipe heeft nu vernomen dat Manchester City daarom serieus naar de centrale verdediger kijkt.

LEES OOK: 'Straffe wending: Lukaku alweer terug naar België'

Wie maakt volgens u het meeste kans op een zomertransfer?

Meest recent

Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

38
38
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

92
92
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

42
42
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

142
142
Vanhaezebrouck breekt lans: daverende verrassing in WK-selectie

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

118
118
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

724
724
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

65
65
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

90
90
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

270
270
Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

124
124
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

392
392
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

158
158
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

188
188
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

152
152
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

216
216
Zaakwaarnemer verklapt: "Sprak met Anderlecht"

RSC Anderlecht is achter de schermen al druk spelers in kaart aan het brengen voor de komende ...

255
255
Leko ziet énorm pijnpunt: "Gebeurt te makkelijk"

Club Brugge zit in de penarie. Blauw-Zwart kan voorlopig niet overtuigen in de Play-Offs en verloor ...

168
168
Zorgen voor Taravel: Anderlecht met gigantisch probleem

RSC Anderlecht pakte een 6 op 9 in de Play-Offs en doet weer volop mee voor de derde plaats. Dat is ...

191
191
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

44
44
Hoeneß looft Kompany: "Gebeurde nog nooit bij Bayern"

Vincent Kompany krijgt enorm veel lof na zijn volgende prijs bij Bayern München. Binnen Bayern ...

370
370
KRC Genk kan RWDM financiële hulplijn bieden

KRC Genk gaat in de zomer uiteraard weer de nodige spelers verkopen. Dat is het lot van elke ...

635
635
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Hij gaat het ver schoppen"

RSC Anderlecht kent een zeer moeizaam seizoen. Er was de Europese vernedering en in de competitie ...

373
373
AA Gent liet nieuw goudhaantje Club Brugge liggen

Om 18u45 zullen de ogen van vrijwel heel Europa op Club Brugge gericht zijn. Dan speelt NXT immers ...

191
191
'Voetbalbond neemt beslissing over toekomst Vertonghen'

Het leeuwendeel van de gouden generatie van de Rode Duivels is inmiddels al gestopt met voetballen, ...

72
72
'Ooit geweigerd door Club, straks aanvalsleider bij Barça'

Bij FC Barcelona belooft het alweer een bewogen transferzomer te gaan worden. Eén van de ...

175
175

Meer sportnieuws