'Barça bezorgt Club Brugge domper in dossier-Collado'

door
'Barça bezorgt Club Brugge domper in dossier-Collado'

Bij Club Brugge is de transferperiode eindelijk op gang gekomen aan inkomende zijde. De landskampioen versterkte zich in de afgelopen dagen alvast met verdediger Stanley Nsoki en flankspeler Tibo Persyn. En ook de volgende aanwinst lijkt alweer op komst bij de Bruggelingen.


Zo zou Club dicht bij de komst van Alex Collado staan, dat wordt bevestigd door verschillende bronnen. De 22-jarige Spanjaard werkte een groot deel van zijn opleiding af bij de Spaanse grootmacht FC Barcelona, waar hij nog tot medio 2023 onder contract staat. De flankaanvaller, die eventueel ook op een meer centrale positie uit de voeten kan, wil met oog op zijn verdere carrière echter meer speelminuten maken. Daarom zou hij gevraagd hebben om een huurbeurt.

En Barcelona lijkt nu in te gaan op zijn verzoek. Volgens de bekende transferspecialist Fabrizio Romano, die doorgaans over goede bronnen beschikt, staat Collado op punt om op huurbasis bij Club Brugge aan de slag te gaan. Het zou wel gaan om een uitleenbeurt zonder optie, de bedoeling is dat de Spanjaard komend seizoen terugkeert naar Camp Nou. De speler heeft het trainingskamp alvast verlaten om zijn transfer af te ronden.

UPDATE 03/07
De komst van Collado zit dus in de pijplijn bij Club Brugge, maar de deal zou nog niet volledig beklonken zijn. Volgens Mundo Deportivo heeft de speler zijn zinnen alvast gezet op een verhuis naar Jan Breydel, waar hij in de Champions League kan aantreden. Maar op clubniveau zouden de onderhandelingen wat stokken. Collado verdient immers een pittig salaris in Catalonië. Vermits er geen sprake is van een aankoopoptie, zou Club verlangen dat Barça een deel van zijn loon blijft door betalen. Maar dat voorstel wordt voorlopig geweigerd door de Spaanse grootmacht. Beide clubs zullen dus tot een vergelijk moeten komen, ondertussen zou ook Fiorentina op de loer liggen.

LEES OOK: Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Is Club momenteel versterkt ten opzichte van begin vorig seizoen ...

Meest recent

KRC Genk roept straffe ambities na Dinamo Zagreb

KRC Genk won na verlengingen van Dinamo Zagreb. In de heenwedstrijd leek het tweeluik al gespeeld ...

16
16
Fan valt Messi aan: Argentijn neergemaaid op veld

Lionel Messi is één van de grootste supersterren op aarde. Inter Miami profiteert dan ...

6
6
Genkse kassa rinkelt: dit bedrag leverde Europa League al op

KRC Genk heeft donderdagavond een lastige avond beleefd tegen Dinamo Zagreb, maar heeft wel mentale ...

68
68
Club Brugge was bijna wéér trainerstalent kwijt

Club Brugge ontpopte zich de voorbije jaren tot een heuse opleidingsclub. Niet alleen vinden hun ...

41
41
Genk bidt voor Karetsas: Hayen brengt nieuws

KRC Genk heeft zich donderdagavond geplaatst voor de achtste finale van de Europa League, al kostte ...

104
104
Garcia krijgt raad: "Spelverdeler à la Modric"

Binnen enkele weken blazen de Rode Duivels opnieuw verzamelen. Eind maart trekken ze naar de ...

91
91
Overname Standard: François brengt update

Op vier speeldagen van het einde is Standard nog steeds in de running voor de Champions' Play-Off. ...

123
123
Bob Peeters met verstomming geslagen en diep geraakt

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

91
91
Keeperskwestie bij Genk? Hayen en Smets reageren

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren. Na de pandoering tegen Standard van vorig weekend ...

281
281
Ex-Anderlecht-talent droomt van comeback

Met Nathan De Cat wist dit seizoen weer een product van Neerpede helemaal door te breken in de ...

283
283
Red Bull New York pakt uit met verrassende Belg

De laatste jaren slaagt de MLS er alsmaar vaker in om spelers uit Europa te lokken. Ook ...

21
21
‘Alarm bij Club Brugge: Mignolet-bom op springen’

Simon Mignolet ligt opnieuw zwaar onder vuur bij Club Brugge. Na zijn pijnlijke fout tegen ...

672
672
Ito slaat mea culpa: "Had niet mogen gebeuren"

KRC Genk is donderdagavond met de schrik vrijgekomen in de Europa League. Bijna vergooide het tegen ...

62
62
Taravel tot einde seizoen T1? Broer reageert duidelijk

Het is intussen bijna vier weken geleden dat Besnik Hasi ontslagen werd als trainer van Anderlecht. ...

160
160
'Union verliest Khalaili aan topclub uit Premier League'

Union pakte vorig seizoen de titel en ligt dit seizoen zelfs nog op koers voor de dubbel, want het ...

120
120
Hayen ging tekeer tegen spelers: "Het was best heftig"

KRC Genk zet zijn knappe Europese parcours verder en plaatste zich voor de achtste finales van de ...

313
313
Loting Europa League: zware dobber dreigt voor Genk

De tickets voor de 1/8ste finales van de Europese competities zijn verdeeld en er blijft nog ...

436
436
Zucht van opluchting: KRC Genk flikt het in verlengingen

KRC Genk heeft zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales van de Europa League. Donderdagavond ...

187
187
UECL/UEL: AZ redt Nederlandse eer, 9 (!) Engelse clubs door

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

125
125
'Nieuwe topjob wenkt: grootmacht zet zinnen op Martinez'

Het Portugal van Roberto Martinez zakt komende zomer als één van de schaduwfavorieten ...

178
178
Ongelooflijk! Genk plots in nesten na monumentale blunder

KRC Genk ging donderdagavond op zoek naar zijn ticket voor de 1/8ste finales van de Europa League. ...

118
118
'Alle hens aan dek bij Club Brugge: zestal nu al grof wild'

Nu de Champions League-campagne erop zit, is het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

315
315
UEL/UECL: Ngoy held bij Lille, Fiorentina voorkomt afgang

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

62
62
Belgisch goudhaantje voor PSV: contract tot 2030

Met Jorthy Mokio, Rayane Bounida en vooral Mika Godts, zijn er momenteel drie jonge Belgen die het ...

50
50
Winteraanwinst al spoorloos bij Anderlecht: oorzaak gekend

RSC Anderlecht beleefde een druk einde van de voorbije wintermercato. Zo nam men in extremis ...

850
850

Meer sportnieuws