'Lang sluit transfer niet uit: Club Brugge speurt naar vervanger'

600 stemmen
'Lang sluit transfer niet uit: Club Brugge speurt naar vervanger'

Club Brugge lijkt een tandje bij te steken op de transfermarkt. Na het aantrekken van Stanley Nsoki en Tibo Persyn, zou de landskampioen nu ook dicht bij de komst van Barcelona-aanvaller Alex Collado staan. De Canadees Tajon Buchanan en de Colombiaan Sebastian Villa worden eveneens genoemd als mogelijke aanwinsten.


Daartegenover dreigen de Bruggelingen wel één van hun smaakmakers kwijt te spelen. Zo zou er één en ander bewegen rond Noa Lang. De Nederlandse winger werd eerder al aan Leeds United gelinkt, maandag raakte echter bekend dat ook Sevilla FC hem op de verlanglijst heeft gezet. Met name sportieve baas Monchi zou erg gecharmeerd zijn. En Lang lijkt zelf ook niets uit te sluiten. Volgens Het Nieuwsblad weigert hij voorlopig in te gaan op een contractverlenging omdat hij zijn opties wil openhouden.

Moest het tot een transfer komen, wil Club echter de volle buit pakken. Zo lijkt een bedrag van 20 à 25 miljoen euro het minimum. Volgens Estadio Deportivo is dat momenteel nog te veel voor de Andalusiërs, maar dan kan snel verandering in komen als de verwachte transfer van Jules Koundé naar Chelsea FC wordt afgerond. Het Spaanse medium beweert overigens dat Blauw-Zwart al bezig is met het in kaart brengen van mogelijke opvolgers indien een vertrek van Lang effectief concreet wordt.

LEES OOK: Ryan, Sels of Sommer? 'Club Brugge hakt keepersknoop door'

Bij een bod van meer dan 20 miljoen, moet Club hem laten gaan ...

Meest recent

Klasse! Bondscoach doet bijzondere Messi-onthulling

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

4
4
Nieuw-Zeelanders trekken grote ogen na 'zeldzame' actie Mechele

Brandon Mechele is bezig aan een uiterst sterk WK 2026. De verdediger was in de groepsfase zelfs ...

114
114
'Drietal niet op eerste training Genk: transfer in de maak'

Terwijl het wereldkampioenschap de knock out-fase heeft bereikt, staan de clubs uit de Jupiler Pro ...

142
142
Ryan, Sels of Sommer? 'Club Brugge hakt keepersknoop door'

Ook bij Club Brugge staat de start van de voorbereiding stilaan voor de deur. Maar de Belgische ...

329
329
België tegen VS in 1/8ste finales? Amerikanen kleineren Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het WK 2026. In de 1/16de finales wacht een lastig ...

389
389
'Transferstruikelblok voor Raskin: prijskaartje onthuld'

Nicolas Raskin is momenteel volop gefocust op het WK met de Rode Duivels. Maar de middenvelder kijkt ...

88
88
'Warboel bij Antwerp: miljoenentransfer aan zijden draadje'

Maandag gaat bij Antwerp FC de voorbereiding op het nieuwe seizoen van start. Maar door de ...

293
293
'Inter mikt op nieuwe transferdeal met Club Brugge'

Een jaartje geleden vonden Club Brugge en Internazionale een transferakkoord over Aleksandar ...

509
509
België vs. Senegal: statistieken duiden favoriet al aan

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

277
277
WK-joker Duivels: "Qua snelheid niet onderdoen voor Doku"

De groepsfase van het wereldkampioenschap zit erop, het echte werk kan nu beginnen. De Rode Duivels ...

157
157
Knock out-fase WK 26: één topfavoriet zwaar in het voordeel

De groepsfase van het WK 2026 zit erop en dus staat het volledige schema voor de rest van het ...

200
200
'De Zerbi op wenken bediend: nieuwe megatransfer Spurs'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

192
192
Invaller Duivels krijgt tik op vingers: "Pas daarmee op!"

De Rode Duivels mogen naar de volgende ronde van het WK 2026. Een klinkende 1-5-zege tegen ...

347
347
Vanaken krijgt kans: Proto en Vanden Borre gaan volledig los

Maar heel wat kenners en supporters al een poosje om vraagden, werd zaterdagochtend ook beantwoord. ...

741
741
Kevin De Bruyne blijft ook nu weer iedereen verbazen

Terwijl de Rode Duivels zich opmaken voor de knock-outfase van het WK, is er één man ...

120
120
'Club verliest steunpilaar: Engelse miljoenen vlak na WK'

Bij Club Brugge gaat de voorbereiding weldra van start. Maar door het WK zal Blauw-Zwart in de ...

474
474
'Alonso eist ophefmakende reünie: schoktransfer Chelsea'

In een zoveelste poging om voor de hoofdprijzen te gaan, heeft Chelsea FC zijn lot in handen van ...

68
68
De Bruyne als herboren: "Daarom kuste ik mijn tattoo"

Kevin De Bruyne was bezig aan een moeizaam wereldkampioenschap. Maar na een sterke prestatie tegen ...

130
130
TRANSFERUURTJE: 'Meunier naar Premier League, Club schermt met Barça'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

371
371
Een volledige dag op het WK in Amerika? Dit is het kostenplaatje

Een wereldkampioenschap bezoeken staat voor veel voetbalfans gelijk aan een droomreis. Maar die ...

109
109
Kane breekt record bij Engeland: “Beste aller tijden”

Engeland heeft met 2-0 van Panama gewonnen en gaat als groepswinnaar naar de volgende ronde. Harry ...

42
42
Ronaldo weer afgemaakt: “Haal hem er toch af!”

Portugal speelde gelijk tegen Colombia en zag zo het Zuid-Amerikaanse land de groepswinst pakken. ...

118
118
Club Brugge ziet toptalent pardoes vertrekken

De afgelopen seizoenen focuste Club Brugge zich op de eigen jeugd. Verschillende spelers braken dan ...

396
396
Rode Duivels krijgen opvallende waarschuwing voor Senegal

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finales van het WK op tegen Senegal. België werd alsnog ...

291
291
KAA Gent maakt plots terugkeer van pion bekend

KAA Gent is druk bezig om de selectie op orde te krijgen voor volgend seizoen. Rik De Mil is ook ...

121
121

Meer sportnieuws