Virton vindt nieuwe spits bij Sion en strikt ex-speler van Lierse

62 stemmen
Virton vindt nieuwe spits bij Sion en strikt ex-speler van Lierse

Binnen twee weken begint het seizoen in 1B, maar bij Virton moeten ze nog een volledige ploeg bouwen. De Luxemburgers stelden enkele dagen geleden met Tom Van den Abbeele en Christophe Grégoire een nieuwe algemeen directeur en een nieuwe trainer aan, maar die laatste had amper twee spelers ter beschikking. Er moet dus een volledig nieuwe kern samengesteld worden en de eerste twee aanwinsten zijn alvast binnen.


Het gaat bovendien om twee Belgen, want Virton maakt bekend dat het Din Sula en Keres Masangu gestrikt heeft. Die eerste is een 23-jarige spits die einde contract was bij Waasland-Beveren. Daar kwam hij in drie jaar 26 keer in actie, goed voor drie doelpunten. Masangu is dan weer een 21-jarige middenvelder die op overschot was bij Beerschot. De Ratten hadden de gewezen jeugdspeler van AS Roma vorig seizoen al uitgeleend aan het Kroatische HNK Sibenik.

Er is nog heel wat vers bloed op komst, want La Dernière Heure weet dat dezer dagen een twintigtal spelers op proef zijn bij Virton. Daarnaast zal de club ook nog een aantal huurlingen halen uit Italië, want er zouden spelers van Juventus, AC Milan en Genoa op komst zijn. Met wat meeval zal Gregoire dus over een volwaardig elftal kunnen beschikken voor zijn eerste match tegen Westerlo.

UPDATE 02/08

Virton werkt aan sneltempo om de nodige spelers aan te trekken. De club uit Eerste Klasse B heeft met Aimery Pinga een nieuwe spits aangetrokken. De 23-jarige Zwitser speelde in het verleden voor Young Boys Bern, FC Sion, Grasshoppers en FC Andorra. Hij was gratis nadat zijn contract bij Sion was afgelopen. Daarnaast maakte de club ook de komst van Jonas Vinck (ex-Lierse) bekend.

Goede transfer voor Virton?

Meest recent

'Feyenoord shopt in Jupiler Pro League: mondeling akkoord'

KVC Westerlo gaat de nodige sterkhouders verkopen deze mercato, maar er zal ook nog kwaliteit ...

33
33
Kompany gecharmeerd: "Bayern haalt hem nu niet weg bij RSCA"

Bayern München gaat weldra Ismail Saibari voorstellen als nieuwe speler. Hij is niet de enige ...

94
94
Albert scherp voor twee Duivels: "Zijn over hun top"

België moet flink aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. De volgende ronde moét gehaald worden, ...

59
59
Broos schrijft geschiedenis: "Een van mooiste momenten ooit"

Hugo Broos is voor eeuwig en altijd een held in Zuid-Afrika. Hij loodste hen naar de volgende ronde ...

53
53
Rel rond De Bruyne loert alweer om de hoek bij Rode Duivels

Kevin De Bruyne leek bij de Rode Duivels weer plezier gevonden te hebben. Maar na twee WK-matchen ...

147
147
Verschueren met straffe update over De Cat én transfers

Michael Verschueren, voorzitter van RSC Anderlecht, vertoeft momenteel op het WK. Hij zat daar samen ...

494
494
Defour pakt uit met gewaagde Rode Duivels-voorspelling

De Rode Duivels spelen zaterdagochtend een cruciaal duel tegen Nieuw-Zeeland. Winnen en de volgende ...

77
77
Anderlecht heeft WK-revelatie: "35 miljoen euro!"

RSC Anderlecht heeft een aantal spelers rondlopen op het WK en de Brusselaars volgen uiteraard hun ...

211
211
Hugo Broos zorgt voor dé WK-stunt, Neymar in tranen

Hugo Broos heeft voor dé stunt tot dusver gezorgd op het WK. Zuid-Afrika won verrassend ...

137
137
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

73
73
Samen in ploeg met De Bruyne? Vanaken speelt open kaart

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

66
66
'City pakt uit met duurste Premier League-transfer óóit'

Manchester City zal volgend seizoen voor het eerst in 10 jaar tijd succes moeten zien te boeken ...

197
197
Sels of Sommer? 'Club Brugge nadert nieuwe topdoelman'

Club Brugge nam na het voorbije seizoen afscheid van Simon Mignolet. Om de prijzenpakker te ...

661
661
Goal Promise David te laat: Zwitserland pakt groepswinst

Op WK 2026 is de eerste poule volledig gespeeld. Zo wist Zwitserland beslag te leggen op groepswinst ...

54
54
Doku terug op training: toch vraagteken voor Nieuw-Zeeland

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

71
71
Lukaku open en eerlijk: dít denkt topspits echt over Vanaken

Van op het thuisfront wordt Hans Vanaken al een heel WK in de basiself van de Rode Duivels ...

447
447
'Real niet te houden: volgende knalaankoop Mourinho'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

459
459
Duivels bij beste derdes? Aantrekkelijk programma lonkt

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

573
573
'Club Brugge schrikt op: transfer Skov Olsen aan spotprijs'

Club Brugge lanceerde de voorbije seizoen heel wat spelers richting de Europese topcompetities, maar ...

1106
1106
'Tottenham gaat wild tekeer: transferbod van 98.5 miljoen'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

126
126
"Dit is amateurisme" - Garcia en co krijgen veeg uit de pan

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

570
570
Vanaken antwoordt op roep om basisplaats

Na de tegenvallende twee op zes tegen Egypte en Iran kwam er de voorbije dagen heel wat kritiek op ...

115
115
Duivels krijgen cruciaal nieuws uit ziekenboeg

De Rode Duivels hebben nog enkele dagen om zich klaar te stomen voor hun allesbepalende laatste ...

155
155
'Opgelet Lammens: Man Utd hakt transferknoop door'

Senne Lammens beleefde een droomseizoen bij Manchester United. Er werd hard getwijfeld aan onze ...

122
122
'Club stuit op njet: groot talent vertrekt'

Bij Club Brugge staan er deze zomer heel wat veranderingen op til. Heel wat sterkhouders dreigen te ...

172
172

Meer sportnieuws