Virton vindt nieuwe spits bij Sion en strikt ex-speler van Lierse

62 stemmen
Virton vindt nieuwe spits bij Sion en strikt ex-speler van Lierse

Binnen twee weken begint het seizoen in 1B, maar bij Virton moeten ze nog een volledige ploeg bouwen. De Luxemburgers stelden enkele dagen geleden met Tom Van den Abbeele en Christophe Grégoire een nieuwe algemeen directeur en een nieuwe trainer aan, maar die laatste had amper twee spelers ter beschikking. Er moet dus een volledig nieuwe kern samengesteld worden en de eerste twee aanwinsten zijn alvast binnen.


Het gaat bovendien om twee Belgen, want Virton maakt bekend dat het Din Sula en Keres Masangu gestrikt heeft. Die eerste is een 23-jarige spits die einde contract was bij Waasland-Beveren. Daar kwam hij in drie jaar 26 keer in actie, goed voor drie doelpunten. Masangu is dan weer een 21-jarige middenvelder die op overschot was bij Beerschot. De Ratten hadden de gewezen jeugdspeler van AS Roma vorig seizoen al uitgeleend aan het Kroatische HNK Sibenik.

Er is nog heel wat vers bloed op komst, want La Dernière Heure weet dat dezer dagen een twintigtal spelers op proef zijn bij Virton. Daarnaast zal de club ook nog een aantal huurlingen halen uit Italië, want er zouden spelers van Juventus, AC Milan en Genoa op komst zijn. Met wat meeval zal Gregoire dus over een volwaardig elftal kunnen beschikken voor zijn eerste match tegen Westerlo.

UPDATE 02/08

Virton werkt aan sneltempo om de nodige spelers aan te trekken. De club uit Eerste Klasse B heeft met Aimery Pinga een nieuwe spits aangetrokken. De 23-jarige Zwitser speelde in het verleden voor Young Boys Bern, FC Sion, Grasshoppers en FC Andorra. Hij was gratis nadat zijn contract bij Sion was afgelopen. Daarnaast maakte de club ook de komst van Jonas Vinck (ex-Lierse) bekend.

Goede transfer voor Virton?

Meest recent

Zoals tegen Kroatië: masterplan van Garcia onthuld?

Win or go home. Dat is het devies voor de Rode Duivels in hun laatste poulematch tegen ...

41
41
Standard komt met transfernieuws op de proppen

Standard Luik is bezig om de selectie voor volgend seizoen te vormen. Marc Wilmots is de ...

36
36
‘Leegloop Westerlo: wéér toptransfer op het Kuipje'

Westerlo staat voor een drukke transferzomer. Arthur Piedfort en Nacho Ferri staan op een zucht van ...

35
35
Vandenbempt vreest enorm rampscenario Rode Duivels

De Rode Duivels staan voor een belangrijk moment op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada, ...

97
97
Duivels Vanaken-plan compleet afgeschoten “Heel jammer…”

De Belgische supporters willen graag Hans Vanaken in de basis zien verschijnen tegen Nieuw-Zeeland, ...

208
208
‘Garcia hakt knoop door: zeer verrassende vervanger Doku’

Jérémy Doku is terug bij de groep na de geboorte van zijn zoontje en ook de ...

506
506
‘Belgisch toptalent op een zucht van zomerse knaltransfer’

De zomermercato is aan het losbarsten en ook de minder bekende spelers staan voor een hete zomer. ...

120
120
'Zeer fraaie club dient zich aan voor Raskin'

Het lijkt er niet op dat Nicolas Raskin tegen Nieuw-Zeeland opnieuw een basisplaats zal krijgen, ...

71
71
'Waanzinnige schorsing van 11 matchen voor Dwomoh'

Enkele jaren geleden werd Pierre Dwomoh nog gezien als één van de grootste talenten ...

91
91
Anderlecht moet meteen tweede blessuredomper slikken

Anderlecht begon zich deze week klaar te stomen voor het nieuwe seizoen en dat gebeurt sinds ...

242
242
Anderlecht bezorgt Sporting Hasselt stevige mokerslag

Bij Anderlecht zijn ze nu helemaal begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De eerste ...

368
368
Genk pakt uit: Hayen krijgt héél wat versterking

Bij KRC Genk willen ze na een tegenvallend seizoen absoluut beter gaan doen. De Limburgers waren ...

198
198
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

222
222
TRANSFERUURTJE: 'Vrancken vindt club, Club krijgt ja van topper'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

282
282
Beste WK-Duivel? Mechele reageert erg verrassend

Wie had ooit gedacht dat Brandon Mechele een basispion op het WK zou zijn voor de Rode Duivels? De ...

111
111
Nieuw-Zeeland roept ferme waarschuwing naar België

Zaterdagochtend staan België en Nieuw-Zeeland tegenover elkaar namens de laatste groepsmatch ...

211
211
Vandenbempt verwoest één Duivel: “Niet meer verdedigbaar”

De Rode Duivels bekampen Nieuw-Zeeland in de laatste groepsmatch van het WK. België moet winnen ...

359
359
Duivels extra onder druk voor Nieuw-Zeeland: “Hallucinant”

De Rode Duivels nemen het zaterdagochtend op tegen Nieuw-Zeeland. Met twee punten uit twee ...

78
78
‘Knopen doorgehakt: pakt Club Brugge uit met Sels?’

Club Brugge is naarstig op zoek naar een nieuwe doelman. Simon Mignolet stopt en Dani van den Heuvel ...

613
613
Beveren jubelt: sterspeler blijft alsnog aan boord

SK Beveren veroverde vorig seizoen tot ieders verbazing met grote overmacht de titel in 1B en mag ...

80
80
Vandenbempt waarschuwt Garcia: "Zou enorme fout zijn"

De Rode Duivels staan voor hun match van de waarheid. Tegen Nieuw-Zeeland moeten ze nog alle zeilen ...

234
234
Sporting Hasselt slaat zeer fraaie Belgische dubbelslag

Het wordt komend seizoen in de Challenger Pro League uitkijken naar welke meerwaarde Sporting ...

109
109
Kiki Vanrafelghem doet fans smullen met bloedheet spektakel

Hij werkte intussen zijn eerste volledige seizoen af bij KV Mechelen en liet meermaals zien waarom ...

127
127
'Man City haalt keihard uit met deal van 135 miljoen'

Bij Manchester City beginnen ze deze zomer aan een nieuw tijdperk na het vertrek van Pep Guardiola. ...

57
57
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

48
48

Meer sportnieuws