Virton vindt nieuwe spits bij Sion en strikt ex-speler van Lierse

62 stemmen
Virton vindt nieuwe spits bij Sion en strikt ex-speler van Lierse

Binnen twee weken begint het seizoen in 1B, maar bij Virton moeten ze nog een volledige ploeg bouwen. De Luxemburgers stelden enkele dagen geleden met Tom Van den Abbeele en Christophe Grégoire een nieuwe algemeen directeur en een nieuwe trainer aan, maar die laatste had amper twee spelers ter beschikking. Er moet dus een volledig nieuwe kern samengesteld worden en de eerste twee aanwinsten zijn alvast binnen.


Het gaat bovendien om twee Belgen, want Virton maakt bekend dat het Din Sula en Keres Masangu gestrikt heeft. Die eerste is een 23-jarige spits die einde contract was bij Waasland-Beveren. Daar kwam hij in drie jaar 26 keer in actie, goed voor drie doelpunten. Masangu is dan weer een 21-jarige middenvelder die op overschot was bij Beerschot. De Ratten hadden de gewezen jeugdspeler van AS Roma vorig seizoen al uitgeleend aan het Kroatische HNK Sibenik.

Er is nog heel wat vers bloed op komst, want La Dernière Heure weet dat dezer dagen een twintigtal spelers op proef zijn bij Virton. Daarnaast zal de club ook nog een aantal huurlingen halen uit Italië, want er zouden spelers van Juventus, AC Milan en Genoa op komst zijn. Met wat meeval zal Gregoire dus over een volwaardig elftal kunnen beschikken voor zijn eerste match tegen Westerlo.

UPDATE 02/08

Virton werkt aan sneltempo om de nodige spelers aan te trekken. De club uit Eerste Klasse B heeft met Aimery Pinga een nieuwe spits aangetrokken. De 23-jarige Zwitser speelde in het verleden voor Young Boys Bern, FC Sion, Grasshoppers en FC Andorra. Hij was gratis nadat zijn contract bij Sion was afgelopen. Daarnaast maakte de club ook de komst van Jonas Vinck (ex-Lierse) bekend.

Goede transfer voor Virton?

Meest recent

Verhuurde JPL-spelers: einde seizoen met teleurstellingen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

0
0
STVV komt met fantastisch nieuws voor de fans

STVV eindigt sowieso derde in de Jupiler Pro League. Het is het tweede beste seizoen ooit uit de ...

10
10
'Club speelt met vuur: komst Beuker is regelrechte ramp'

Club Brugge dreigt op het slechtst mogelijke moment zijn sportieve architact kwijt te spelen. ...

149
149
Anderlecht zit op goudmijn: het ‘grote gelijk’ van Borguet

De toekomst van de Rode Duivels oogt zeer mooi. De Belgische clubs leveren al jaren goed werk inzake ...

127
127
Florentino Perez dropt bommetje bij Real Madrid

Het rommelt langs alle kanten bij Real Madrid. De Koninklijke gaf vandaag een verrassende ...

51
51
Deschacht en Gillet fileren Anderlecht: "Eerlijk gezegd..."

RSC Anderlecht en de bekerfinale, het is geen goed huwelijk. Paars-Wit won er de afgelopen 30 jaar ...

97
97
Voetbalbond maakt refs speeldag 8 en 9 wereldkundig

Met het einde van de play-offs in zicht wordt er nog snel een eindspurt ingezet, want volgende week ...

62
62
Opvallend: miscast Club Brugge heeft WK-ticket beet

Club Brugge vergaarde de afgelopen jaren een uitstekende reputatie op het internationale toneel. In ...

98
98
Cvetkovic verneemt verdict: Anderlecht in beroep

Donderdag is het moment van de waarheid aangebroken voor RSC Anderlecht, dat het in de bekerfinale ...

220
220
Stoelendans binnen Pro League: zitje voor Bouchez?

Tijdens de debatten omtrent het competitieformat wierp George-Louis Bouchez zich op als een van de ...

216
216
Coorevits verrast met uitspraak over periode na Deschacht

Annelien Coorevits blikt openhartig terug op haar periode bij ‘Temptation Island’ en de ...

140
140
Anderlecht speelt met vuur: pleidooi Cvetkovic onthuld

Jérémy Taravel deed afgelopen weekend zijn stinkende best om het te ontkennen, maar ...

320
320
'Leegloop bij Club NXT: vijf toptalenten richting exit'

Als een donderslag bij heldere hemel vernam Club Brugge dat Club NXT alsnog degradeert uit de ...

490
490
Groot nieuws rond Sporting Hasselt: "Kleine jongens..."

Sporting Hasselt staat voor de belangrijkste weken uit zijn recente geschiedenis. De Limburgse club ...

320
320
Na Geraerts nog een Belgische coach op de wip?

Voor Karel Geraerts gaat het niet echt goed na zijn vertrek bij Union SG. Schalke 04 werd een flop ...

148
148
Union SG baalt: smaakmaker na één jaar wellicht weg

Bij Union SG zullen ze ook komende zomer tal van spelers de club verlaten. Eén van de ...

81
81
Garcia kraait victorie: Fernandez-Pardo kiest voor België

Vincent Mannaert heeft na enkele dossiers waarin hij het onderspit moest delven eindelijk nog eens ...

352
352
Van Himst sprak met Sibierski: transferplannen op tafel

Paul Van Himst is een ware clublegende van RSC Anderlecht. De voormalige topspeler sprak deze week ...

419
419
Antwerp komt met bijzonder goed nieuws

Bij Royal Antwerp FC hopen ze nog altijd nieuwe investeerders te vinden om zo in de zomer toch meer ...

302
302
'Matthäus verklapt wie Kompany écht wil halen'

Vincent Kompany kan mits een zege in de bekerfinale de Duitse treble winnen. Voeg daarbij de halve ...

226
226
Joos schrikt van Club Brugge: “Ook tegen Union verrassing?"

Club Brugge won afgelopen speeldag overtuigend van Sint-Truiden VV, maar Filip Joos vond de tactiek ...

409
409
KAA Gent komt met verschroeiend statement na Anderlecht

De clash tussen KAA Gent en RSC Anderlecht blijft nog nazinderen. Er waren heel wat opstootjes, een ...

369
369
‘Amuzu incasseert mokerslag: WK-drama door Gremio’

Francis Amuzu speelde in het verleden bij RSC Anderlecht, maar hij maakt nu het mooie weer bij het ...

96
96
Plottwist bij Club Brugge: flop duikt op bij WK-favoriet

De voorbije mercato's waren overwegend een succes bij Club Brugge, maar af en toe slaat men ook in ...

330
330
Taravel keert kar: sterkhouder Anderlecht buitenspel

Op de manier waarop valt wel het een en ander aan te merken, maar RSC Anderlecht trok tegen AA Gent ...

346
346

Meer sportnieuws