Virton vindt nieuwe spits bij Sion en strikt ex-speler van Lierse

62 stemmen
Virton vindt nieuwe spits bij Sion en strikt ex-speler van Lierse

Binnen twee weken begint het seizoen in 1B, maar bij Virton moeten ze nog een volledige ploeg bouwen. De Luxemburgers stelden enkele dagen geleden met Tom Van den Abbeele en Christophe Grégoire een nieuwe algemeen directeur en een nieuwe trainer aan, maar die laatste had amper twee spelers ter beschikking. Er moet dus een volledig nieuwe kern samengesteld worden en de eerste twee aanwinsten zijn alvast binnen.


Het gaat bovendien om twee Belgen, want Virton maakt bekend dat het Din Sula en Keres Masangu gestrikt heeft. Die eerste is een 23-jarige spits die einde contract was bij Waasland-Beveren. Daar kwam hij in drie jaar 26 keer in actie, goed voor drie doelpunten. Masangu is dan weer een 21-jarige middenvelder die op overschot was bij Beerschot. De Ratten hadden de gewezen jeugdspeler van AS Roma vorig seizoen al uitgeleend aan het Kroatische HNK Sibenik.

Er is nog heel wat vers bloed op komst, want La Dernière Heure weet dat dezer dagen een twintigtal spelers op proef zijn bij Virton. Daarnaast zal de club ook nog een aantal huurlingen halen uit Italië, want er zouden spelers van Juventus, AC Milan en Genoa op komst zijn. Met wat meeval zal Gregoire dus over een volwaardig elftal kunnen beschikken voor zijn eerste match tegen Westerlo.

UPDATE 02/08

Virton werkt aan sneltempo om de nodige spelers aan te trekken. De club uit Eerste Klasse B heeft met Aimery Pinga een nieuwe spits aangetrokken. De 23-jarige Zwitser speelde in het verleden voor Young Boys Bern, FC Sion, Grasshoppers en FC Andorra. Hij was gratis nadat zijn contract bij Sion was afgelopen. Daarnaast maakte de club ook de komst van Jonas Vinck (ex-Lierse) bekend.

Goede transfer voor Virton?

Meest recent

Leko ontkracht kritiek op Verhaeghe: "Klopt niet"

Club Brugge staat op het punt om Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord, met als gevolg de ...

110
110
'Code rood bij Antwerp: exit Jaecques & Haroun?'

Na een alweer teleurstellend seizoen is Antwerp aan bezinning toe. Komende zomer is er dan ook nog ...

104
104
'Witte rook bij Essevee: overeenkomst met nieuwe T1'

Ontsnappen aan de Relegation Play-Offs lukte niet, maar daarin bleek Zulte Waregem wel veruit de ...

116
116
'Kogel door de kerk: Anderlecht verkoopt De Cat'

Na de verloren bekerfinale was het andermaal een seizoen om snel te vergeten voor RSC Anderlecht. ...

631
631
Leko haalt gram: ultieme vernedering voor AA Gent?

Dankzij een spectaculaire 5-0 zege tegen Union diepte Club Brugge het gat met de eerste achtervolger ...

312
312
"Als je hem ziet spelen ..." - Vanaken vaste basisspeler op WK?

Met een vijf sterren-prestatie in de titelclash tegen Union SG, toonde Hans Vanaken zondag nog eens ...

145
145
'Bom in Manchester: Guardiola na slotspeeldag weg bij City'

De ontknoping van de Engelse titelstrijd draait op volle toeren. Maar maandagavond werd de Premier ...

141
141
'STVV op zucht van nieuwe spits, Cercle pakt miljoenen'

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Heel wat ploegen zijn dan ook al ...

77
77
Gouden Schoen: winnaar eerste stemronde nú al bekend?

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op, tijd dus om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

203
203
'Mourinho dropt enorme transferbom bij Real-comeback'

Een officiële aankondiging ontbreekt nog, maar alle signalen wijzen erop dat José ...

183
183
Coucke met grond gelijk gemaakt: "Net een oude ABBA-zanger"

Bijna negen jaar geleden verraste Marc Coucke de Belgische voetbalwereld door recordkampioen RSC ...

524
524
'Gheysens droomt van stunt met topcoach'

Antwerp zit opnieuw zonder trainer en op de Bosuil gonst het meteen van de geruchten. Paul Gheysens ...

621
621
Lardot velt verdict: Sykes ontsnapt, penalty voor RSCA?

Na de 5-0 zege van Club Brugge tegen Union lijkt de titelstrijd beslist. Op het optreden van Lothar ...

313
313
Haroun hakt knopen door: 4 slachtoffers bij Antwerp

Na nog geen halfjaar werd Joseph Oosting alweer bedankt voor bewezen diensten door Antwerp, dat de ...

580
580
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

466
466
'RSCA kan cashen: 30 miljoen voor voltreffers Renard'

De vierde plaats werd voorlopig veiliggesteld, maar tot zover het goede nieuws bij RSC Anderlecht. ...

653
653
Titelkoorts bij Club Brugge: feestplannen al onthuld

Zelf houden Ivan Leko en co hun voetjes nog op de grond, maar na de forfaitzege tegen Union lijkt ...

293
293
Van Gucht en Charlotte shockeren: “Namen beslissing samen”

Alsof alle ogen al niet genoeg op hen gericht waren, zorgen Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy ...

96
96
Vanderbiest met verrassend oordeel over punt in Anderlecht

KV Mechelen gaf in de slotfase alsnog een zege weg tegen RSC Anderlecht. Al verdienden de ...

277
277
Vandenbempt trekt héél pijnlijke conclusie over Anderlecht

RSC Anderlecht moet nog knokken om een Europees ticket te behalen. Dat is heel erg nodig voor de ...

323
323
KV Mechelen wacht af: ervaren pion mysterieus over vertrek

Bij KV Mechelen hopen ze nog een Europees ticket te behalen, wat voor de club fantastisch zou zijn. ...

179
179
Club Brugge reageert fors na nazigroet

Er was een groot feest na Club Brugge - Union SG, maar één fan zorgde ervoor dat hij ...

414
414
Club Brugge heeft beet en shopt in de Bundesliga

Club Brugge is volop bezig met het scouten van buitenlandse talenten, maar ze wisten ook al een ...

171
171
Hayen baalt: vier pionnen out voor Antwerp

KRC Genk moet aan de bak tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers beseffen dat het van moeten is, want ...

267
267
Sibierski aan zet: blijft 'miscast' dan toch bij Anderlecht?

Bij RSC Anderlecht gaat er heel wat volk de club verlaten komende zomer. Over één ...

705
705

Meer sportnieuws