Club dicht bij aanvaller: Barça bevestigt nakende transfer

door
Club dicht bij aanvaller: Barça bevestigt nakende transfer

Bij Club Brugge is de transferperiode eindelijk op gang gekomen aan inkomende zijde. De landskampioen versterkte zich in de afgelopen dagen alvast met verdediger Stanley Nsoki en flankspeler Tibo Persyn. En ook de volgende aanwinst lijkt alweer op komst bij de Bruggelingen.


Zo zou Club dicht bij de komst van Alex Collado staan, dat wordt bevestigd door verschillende bronnen. De 22-jarige Spanjaard werkte een groot deel van zijn opleiding af bij de Spaanse grootmacht FC Barcelona, waar hij nog tot medio 2023 onder contract staat. De flankaanvaller, die eventueel ook op een meer centrale positie uit de voeten kan, wil met oog op zijn verdere carrière echter meer speelminuten maken. Daarom zou hij gevraagd hebben om een huurbeurt.

En Barcelona lijkt nu in te gaan op zijn verzoek. Volgens de bekende transferspecialist Fabrizio Romano, die doorgaans over goede bronnen beschikt, staat Collado op punt om op huurbasis bij Club Brugge aan de slag te gaan. Het zou wel gaan om een uitleenbeurt zonder optie, de bedoeling is dat de Spanjaard komend seizoen terugkeert naar Camp Nou. Ook Spaanse journalisten als Gerardo Romero en Fernando Pollo melden dat Collado op weg is naar Jan Breydel.

UPDATE 18u38
Het begint er meer en meer op te lijken dat Collado dit seizoen in het shirt van Club Brugge te bewonderen zal zijn. De overeenkomst met Blauw-Zwart is nog niet helemaal. Vanuit Spanje weerklinkt echter dat de onderhandelingen de goede richting op gaan. Barcelona bevestigde inmiddels ook dat de aanvaller vertrokken is op de zomerstage om onderhandelingen te voeren over een transfer. "Collado verlaat het trainingskamp, met toestemming van de club, met oog op een oplossing voor zijn toekomst", klinkt het.

LEES OOK: Club houdt hart vast: veelbesproken ref voor Marseille

Club heeft te lang afgewacht op de transfermarkt ...

Meest recent

'Westerlo haalt weer Turk, Kortrijk grijpt naast oude bekende'

Volgende week sluit de wintermercato alweer zijn deuren en dus zijn vele clubs nog snel op zoek naar ...

1
1
'Witte rook bij KVM: Lauberbach out, vervanger bekend'

KV Mechelen kreeg vorig weekend een tik in de strijd om de Champions' Play-Off, want het moest tegen ...

47
47
'Anderlecht-speler gespot op luchthaven: transfer nabij'

Anderlecht stelde dinsdag zijn derde aanwinst van deze winter voor. Na Justin Heekeren en Danylo ...

114
114
Patro sluit aan bij top, enorme stunt Club NXT

Er staat deze week een midweekspeeldag op het programma in de Challenger Pro League. Dinsdagavond ...

118
118
Atalanta-coach: "Dat mist De Ketelaere nog"

Voor Union wordt kwalificatie voor de play-offs van de Champions League schier onmogelijk. De ...

41
41
De Zerbi geeft glasheldere reden voor passeren Vermeeren

Woensdagavond staat de slotspeeldag van de league phase van de Champions League op het programma. ...

108
108
Hubert ziet enorm nadeel voor Union in Champions League

Union SG speelt morgenavond in de Champions League in Brussel tegen Atalanta. Een match die ze ...

50
50
Lierse SK strikt ex-speler Anderlecht en Antwerp

Lierse SK is een club die vooral op de Belgische markt kijkt voor versterking. Ze hebben vandaag een ...

42
42
'Standard drukt door voor aanwinst nummer vier'

Standard gaat mogelijk nog versterking halen de komende dagen. Volgens buitenlandse bronnen hebben ...

88
88
‘Bayern ontploft: Kompany dropt krankzinnige transferbom’

Bayern zet de transfermarkt in brand. Kompany wil tot €100 miljoen gooien op een ster die ...

268
268
Romano: "Club Brugge doet bod op hem"

Club Brugge is heel erg bezig om zich nog te versterken. Ook voor Club NXT. De Bruggelingen hebben ...

239
239
Cercle Brugge pakt uit met miljoenentransfer

Cercle Brugge heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Bruggelingen hebben een verdediger ...

33
33
Verhuurde JPL-spelers: lachende gezichten bij RSCA en Gent

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

135
135
'Done deal: AA Gent zet grootverdiener bij grof huisvuil'

Na een fraaie zes op zes tegen Anderlecht en Standard staat AA Gent opnieuw in de top zes. Om die ...

450
450
Smaakmaker spreekt klare taal over exit bij Club Brugge

Om een plekje te bemachtigen in de knock-outfase van de Champions League rekent Club Brugge woensdag ...

346
346
Bom barst op de Bosuil: 'Gheysens plukt Antwerp kaal'

Voor nieuwjaar leek de lucht op te klaren bij Antwerp, maar intussen gaan alle alarmbellen weer af ...

1183
1183
Hasi maakt gehakt van Anderlecht-flop: "Een kutspeler"

Nu het inkomend huiswerk afgerond lijkt ligt de focus bij RSC Anderlecht in de rest van de ...

665
665
Leko op hete kolen: CL-selectie Club Brugge bekend

Hoogspanning in Jan Breydel, waar Club Brugge woensdag tegen Olympique Marseille een ticket voor de ...

244
244
Brusselmans breekt na zitting: "Het moet stoppen!"

Voor Herman Brusselmans zijn het al moeilijke tijden geweest. De schrijver/columnist stond plots in ...

176
176
'Anderlecht vindt akkoord: Renard rondt huiswerk af'

Plots gaat het snel bij RSC Anderlecht, dat met Moussa Diarra zopas al een derde winteraanwinst ...

379
379
D-Day in Brugge: Leko zaait mist over Tzolis en Mignolet

Woensdag is het money time voor Club Brugge, dat in eigen huis wellicht nood heeft aan zege tegen ...

173
173
Achter gesloten deuren: Marc Coucke emotioneel geraakt

Bij RSC Anderlecht stond de sfeer de voorbije dagen onder hoogspanning. Het puntenverlies tegen ...

338
338
The Last Dance: Nainggolan naar Jupiler Pro League?

Radja Nainggolan blijft vriend en vijand verbazen. De middenvelder maakte de overstap van Lokeren ...

276
276
‘Cercle Brugge pakt plots uit met miljoenentransfer’

Cercle Brugge is van plan om ferm uit te pakken op de wintermercato. Groen-Zwart vecht ook dit ...

232
232
Karetsas krijgt volle laag: KRC Genk de grote schuldige?

KRC Genk krijgt de trein ook onder Nicky Hayen niet op stoom. Toptalent Konstantinos Karetsas (18) ...

451
451

Meer sportnieuws