'Vlap stap dichter bij uitgang op Anderlecht'

302
'Vlap stap dichter bij uitgang op Anderlecht'

Vincent Kompany moest vorig weekend tegen Union meteen heel wat spelers uit zijn ruime kern teleurstellen en er vielen enkele grote namen naast de kern. Zo ook Michel Vlap. De Nederlandse offensieve middenvelder krijgt dit seizoen een nieuwe kans na een halfjaartje op huurbasis bij Arminia Bielefeld, maar valt al meteen uit de boot.


De voorbije dagen werd al geopperd dat Vlap komend seizoen opnieuw verhuurd zou kunnen worden om zijn marktwaarde toch niet helemaal te zien kelderen en dat scenario lijkt nu weer een stap dichter te komen. In Nederland gaan immers geruchten dat FC Twente al contact opgenomen zou hebben met Paars-Wit om Vlap voor één seizoen te huren. Iets wat nu ook bevestigd wordt bij Het Laatste Nieuws.

Volgens Anderlecht-watcher Pieter-Jan Calcoen hebben de Tukkers geïnformeerd, maar is er van echte onderhandelingen nog geen sprake. Wel heeft Anderlecht al aangegeven dat ze bereid zijn om mee te werken aan een uitleenbeurt, waarmee de deur voor een tijdelijk vertrek van de Nederlander wagenwijd openstaat.

UPDATE 30/07
De huurtransfer van Vlap komt steeds dichter bij. Zo blijkt de interesse van Twente behoorlijk concreet. Le Soir meldt namelijk dat de ploeg uit de Eredivisie 'zeer geïnteresseerd' is en bereid is een financiële inspanning te doen om de spelmaker vast te leggen. Aan beide clubs nu om tot een overeenkomst te vinden over de huurvoorwaarden. Al worden wat dat betreft geen grote struikelblokken verwacht.

LEES OOK: Negenklapper in Eredivisie, Mangala scoort tegen Stassin

Vlap heeft nooit voldoende kansen gehad bij RSCA ...

Meest recent

Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

15
15
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

79
79
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

21
21
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

5
5
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

43
43
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

43
43
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

79
79
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

106
106
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

229
229
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

437
437
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

197
197
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

157
157
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

401
401
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

68
68
Leko met handen in het haar: Club vreest rampscenario

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de Champions League-zege tegen PSV, want zondag ...

384
384
‘Do or die’ voor Compper? Antwerp-coach slaat terug

Marvin Compper wordt al een tijdje genoemd bij een ontslag bij Royal Antwerp FC. De resultaten op de ...

47
47
Sam Kerkhofs en Stijn Stijnen lijnrecht tegenover elkaar

Komende speeldag staat een interessante affiche op het programma in de Challenger Pro League. ...

68
68
De Winter-situatie escaleert: Van Bommel verliest pedalen

De situatie van Koni De Winter bij de Rode Duivels staat plots op ontploffen. Mark van Bommel dropte ...

121
121
Van Bommel onthult: Genk en Club-talenten nét niet

Mark van Bommel heeft de selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt voor komende interlandperiode. ...

277
277
Uitblinker Koffi legt opvallende actie na Celta-Union uit

Union SG stuntte door met 1-2 te winnen op het veld van Celta de Vigo. De Brusselaars zagen op ...

29
29
Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Mark van Bommel heeft vrijdag toch voor een grote verrassing gezorgd bij het bekendmaken van zijn ...

82
82
Bondscoach Portugal spreekt na afscheid Ronaldo, Forbs juicht

Portugal verzekerde zich in oktober al van kwalificatie voor de kwartfinales van de Nations League, ...

152
152
Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

De voorbije weken moest Bayern München het zien te stellen zonder Vincent Kompany. Onze ...

22
22
Jonge Duivels met Fofana, Vermeeren verrassende afwezige

Naast de Rode Duivels komen in de nakende interlandbreak ook de Jonge Duivels in actie. Zij wisten ...

64
64
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

383
383

Meer sportnieuws