'Club Brugge nadert miljoenenaanwinst: target hamert op transfer'

741 stemmen
'Club Brugge nadert miljoenenaanwinst: target hamert op transfer'

Club Brugge presenteerde donderdag met Tibo Persyn zijn tweede aanwinst van de zomer, maar het transferwerk van Blauw-Zwart is nog niet af. Club zal zich zeker nog versterken, waarbij een flankaanvaller bovenaan het verlanglijstje staat. Het zit inmiddels al enkele weken achter Sebastian Villa, maar Boca Juniors was tot dusver niet bereid om de Colombiaan te laten vertrekken.


Deze week zag de landskampioen zelfs nog een tweede bod van 6,7 miljoen euro plus 2 miljoen bonussen en een doorverkooppercentage geweigerd worden. Het leek er stilaan niet meer op dat Club nog moest hopen op de komst van Villa, maar nu komt er toch weer een verrassende wending in het dossier. Volgens het Argentijnse Radio Mitre hebben ze bij Boca nu toch besloten om mee te werken aan een transfer na een meeting van het sportieve departement van de club. Boca wil wel de bonussen in het aanbod van Club nog aanpassen, waarschijnlijk om de kans te vergroten dat ze die ook effectief zullen innen.

UPDATE 30/07
De kansen op de komst van Villa lijken steeds meer toe te nemen voor Club Brugge. De bekende journalist César Luis Merlo meldt eveneens dat de landskampioen doordrukt voor de Colombiaan. Hij bevestigt dat een tweede bod, van zo'n 7 miljoen euro plus 2 miljoen euro aan bonussen, geweigerd werd door Boca Juniors. Maar intussen zou het sportieve departement dus bereid zijn om toch weer aan de onderhandelingstafel plaats te nemen. En dat heeft volgens Merlo met de aanvaller zelf te maken. Zo zou Villa er bij het bestuur van Boca op gehamerd hebben dat hij absoluut wil vertrekken. Die oproep lijkt zijn effect dus niet te hebben gemist.

LEES OOK: 'Club Brugge resoluut: Verhaeghe weigert miljoenentransfer'

Club moet ook zijn middenveld nog verder versterken ...

Meest recent

Mechele bejubelt 'echte leider' bij Duivels: "Op training ..."

Een grootse prestatie was het zeker niet, maar het gelijkspel tegen Egypte bezorgden de Rode Duivels ...

23
23
Grove 'Vanaken-blunder' Garcia: analisten trekken fel van leer

Een puntendeling tegen Egypte is op zich geen slecht resultaat, maar naar het vervolg van het WK ...

245
245
'Club Brugge resoluut: Verhaeghe weigert miljoenentransfer'

Club Brugge zag de voorbije weken al enkele belangrijke krachten vertrekken en zal er ongetwijfeld ...

170
170
Reden tot zorgen? Garcia geeft reden voor povere Doku

Voor aanvang van het toernooi werd Jérémy Doku bestempeld als één van de ...

81
81
Rode Duivels schrikken: schade veel groter dan gedacht

De 1-1 tegen Egypte lijkt op het eerste zicht geen ramp voor de Rode Duivels. België heeft ...

167
167
Kranten schieten met scherp: grote riseé bij Rode Duivels

De Rode Duivels zullen nog minstens tot aanstaande zondag moeten wachten op hun eerste WK-zege sinds ...

224
224
Alderweireld bewierookt onverwachte Duivel: "Als één man er stond ..."

Wat een hoopvolle start van het WK had moeten worden, is uitgedraaid op een behoorlijk tegenvallende ...

643
643
Internationale pers hard voor Belgen: één Duivel in spotlights

De Rode Duivels hebben niet de WK-start genomen waar ze op hoopten. In Seattle moesten ze maandag ...

282
282
Saudi's zorgen voor nieuwe stunt, spectaculair gelijkspel in poule België

Op het wereldkampioenschap blijven de verrassende uitslagen zich opstapelen. Zo slaagde ...

96
96
Rudi Garcia verbaast met uitspraken na België - Egypte

De Rode Duivels beginnen het WK 2026 met een 1-1 gelijkspel tegen Egypte. De eerste helft was niet ...

389
389
Punten van VN: drie buizen bij Duivels, zondebok krijgt 3 op 10

De Rode Duivels zijn vrij tegenvallend aan het WK begonnen. Tijdens hun openingsduel mochten ze ...

1176
1176
Tielemans onthult woorden tijdens de rust: sfeer bekend

De Rode Duivels hebben de eerste WK-wedstrijd in de Verenigde Staten gelijkgespeeld tegen Egypte. ...

185
185
Één Rode Duivel de redder: “Zo iemand heb je nodig!”

De Rode Duivels hebben 1-1 gespeeld tegen Egypte. De eerste helft was het zweten voor de Belgen en ...

124
124
Povere start België: invalbeurt Lukaku voorkomt WK-drama

De Rode Duivels hebben niet de beste start van hun WK genomen. Tegen een sterk en stug Egypte leek ...

87
87
Garcia laat wenkbrauwen fronsen: “Wat heeft hij misdaan?”

De Rode Duivels hebben het moeilijk tegen Egypte. Bij de rust keken de Belgen tegen een 0-1 ...

352
352
Nainggolan snoeihard voor Duivels na 'kinderlijke' helft

De Rode Duivels kijken bij de rust tegen een 0-1 achterstand aan. Een afstandsschot was buiten het ...

166
166
"Rampzalig" - Duivel afgemaakt na zorgwekkende eerste helft

De Rode Duivels hebben maandagavond hun WK 2026 op gang getrapt. Maar de eerste helft tegen Egypte ...

343
343
Commotie op WK: bondscoach vliegt buiten na één match

Het wereldkampioenschap is nog geen volledige speeldag ver, toch is het bij bepaalde landen al code ...

41
41
Aanwinst nummer vier: Union haalt revelatie uit eigen land

Union SG laat er tijdens de zomerse transferperiode geen gras over groeien. Nog voor de ...

141
141
Basiself Duivels: voetbalfans nemen één naam onder vuur

De Rode Duivels trappen om 21u hun WK-campagne op gang met een verraderlijk duel tegen Egypte. ...

103
103
'Sibierski vloekt: Anderlecht slikt koude douche op mercato'

RSC Anderlecht wil eerstdaags zijn nieuwe hoofdtrainer presenteren. In afwachting daarvan zit de ...

332
332
Dé stunt van het WK?! Kaapverdië houdt Spanje in bedwang

Op dag vijf van het wereldkampioenschap is de grootste stunt tot dusver een feit. Vooraf werd een ...

71
71
Opstelling Duivels bekend! Garcia hakt knoop in defensie door

Het wachten is voorbij: de Rode Duivels beginnen eindelijk aan hun campagne op het WK. In Seattle ...

183
183
"Hele wereld weet het" - Egyptenaren vrezen vier Duivels

De WK-stress bereikt stilaan een hoogtepunt, het aftellen is nu ook echt begonnen. Maandagavond ...

186
186
Rode Duivels verrast: 'Drastische ingreep voor WK-match'

Egypte lijkt net voor de WK-match tegen België een drastische beslissing te nemen. De speler ...

236
236

Meer sportnieuws