"Ik heb bij Standard een jaar van mijn carrière verloren"

door

Standard heeft deze zomer een aantal sterkhouders te gelde gemaakt, maar tegelijk ook afscheid genomen van een aantal overbodige spelers. Zo werd er eindelijk een oplossing gevonden voor Eddy Sylvestre, die vorig seizoen zich niet kon doorzetten. De Franse aanvaller werd voor een seizoen verhuurd aan de Franse tweedeklasser Pau.


Standard had de 21-jarige Fransman in oktober 2020 weggehaald bij OGC Nice, maar hij kwam nooit op het voorplan op Sclessin. Hij zou uiteindelijk amper één match voor de Rouches spelen en tegen januari zat hij alweer in de B-kern. Sylvestre blikt nu in een interview met Onze Mondial terug op zijn toch wel bizarre passage bij Standard.

"Ik heb een jaar van mijn carrière verloren", stelt hij vast. "Ik begrijp nog altijd niet goed waarom. Montanier legde me uit dat hij liever wilde spelen met jongens die diepgang zochten, terwijl ik meer de bal in de voet vroeg. Met Mbaye Leye heb ik één gesprek gehad. Hij zei me dat ik een goede speler ben, maar dat hij niet op me rekende en dat ik een andere club moest zoeken. Dat doet pijn om te horen, dat een trainer niet op je rekent zonder je ooit een kans gegeven te hebben."

LEES OOK: Under Review: Lardot eist sanctie, meeval voor STVV

Had hij meer kansen moeten krijgen bij Standard?

Meest recent

'Kompany helemaal verloren: monstertransfer op komst'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor een belangrijk ...

19
19
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak'

Club Brugge zet de toon voor de zomermercato: 40 miljoen bleek zelfs in januari niet genoeg om hen ...

890
890
Leko maakt statement: exit in mineur bij Club Brugge?

Club Brugge heeft op papier wellicht de breedste selectie in België. Wanneer iedereen fit is ...

109
109
'Antwerp houdt adem in: Overmars naar Anderlecht?'

RSC Anderlecht hoopt eerstdaags Alfred Schreuder voor te stellen als nieuwe T1, maar op de ...

168
168
Under Review: Lardot eist sanctie, meeval voor STVV

Speeldag 25 in de Jupiler Pro League stond in het teken van de hevige sneeuwval, maar ook de ...

160
160
'Anderlecht gaat all-in voor Schreuder: plan B bekend'

RSC Anderlecht hoopt liever vandaag dan morgen een nieuwe hoofdcoach aan te stellen. De voornaamste ...

354
354
Leko vloekt: Club Brugge vreest mokerslag uit ziekenboeg

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de derbyzege tegen Cercle Brugge, want in de ...

365
365
Ruben Van Gucht mikpunt van spot: ‘Taxi staat klaar’

Met een zorgvuldig opgebouwde reputatie als sportjournalist leek Ruben Van Gucht jarenlang ...

202
202
Alderwereld geeft raad: "Kies daarom voor België of Marokko"

Toby Alderweireld is alomtegenwoordig. Op tv, in de kranten, online en ook in de Nederlandse pers. ...

278
278
Witte rook: Frutos heeft nieuwe club helemaal beet

Er was de afgelopen dagen wat spanning rondom Nicolas Frutos. Hij leek op weg naar Sporting ...

89
89
JPL-topclub haakt af: Albert ziet top zes verdwijnen

Een aantal clubs kunnen de top zes stilaan vergeten. Eén club kende afgelopen weekend een ...

204
204
'Anderlecht met bommetje: Overmars en twee Belgen'

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard op zoek naar een nieuwe sportieve baas. Het ...

906
906
Rode Duivel bij Anderlecht: Hein vindt het geen goed idee

RSC Anderlecht speelde alweer geen goede match tegen La Louvière en bleef op 0-0 steken. De ...

209
209
Bayat baalt: "Maakte de coach daar een fout? Neen, wij!"

Sporting Charleroi kende een aantal weken een heropleving met Hans Cornelis, maar zoals wel vaker ...

52
52
Drama bij Ajax: einde seizoen voor winterse topaankoop

Ajax kent een zeer moeilijk seizoen en de club pakte in januari uit met een aantal stevige ...

45
45
Kritiek op keuze Anderlecht: "Laat hem daar!"

Bij RSC Anderlecht verloopt de zoektocht naar een opvolger voor de ontslagen Besnik Hasi bijzonder ...

334
334
'Atletico Madrid wil Club Brugge beroven van toptalent'

Atlético Madrid speelt woensdagavond op het veld van Club Brugge een belangrijk duel in de ...

299
299
Goots waarschuwt voor rampscenario bij Antwerp

Antwerp heeft zondag opnieuw een pijnlijke dag beleefd. In een ondergesneeuwde Bosuil ging het met ...

173
173
'Anderlecht zoekt TD: eerste naam doet de ronde'

RSC Anderlecht ontsloeg Olivier Renard en de Brusselaars zijn ondertussen op zoek naar een opvolger. ...

405
405
'Schreuder naar Anderlecht: nieuwe wending in dossier'

De voorbije dagen was er even euforie bij Anderlecht na de straffe kwalificatie voor de bekerfinale, ...

357
357
Probleempositie Club? "In vergelijking met die toppers..."

Club Brugge deed afgelopen weekend een uitstekende zaak in de titelstrijd. Het naderde tot op drie ...

241
241
Alarmbellen gaan af bij Union na dramatische reeks

De titelstrijd is afgelopen weekend weer wat spannender geworden. STVV en Club Brugge boekten zeges ...

71
71
Clash bij Anderlecht? "Schreuder zal er niet mee lachen"

Het blijft wachten op een nieuwe trainer bij Anderlecht. Paars-Wit richt nog altijd zijn pijlen op ...

401
401
STVV komt met opmerkelijke reactie na racisme-incident

Er viel heel wat na te kaarten over de slotwedstrijd van de 25ste speeldag in de Jupiler Pro League ...

135
135
'Deco geobsedeerd: op één jaar van JPL naar Barça'

De Jupiler Pro League bleek de voorbije jaren een uitstekende springplank voor jongere spelers om de ...

80
80

Meer sportnieuws