'Anderlecht slikt tegenvaller in dossier-Zirkzee'

door
'Anderlecht slikt tegenvaller in dossier-Zirkzee'

Anderlecht haalde deze zomer al acht nieuwe spelers binnen, maar is nog niet klaar met zijn huiswerk. Met stip bovenaan het verlanglijstje van Peter Verbeke en Vincent Kompany staat een nieuwe spits, want het vertrek van Lukas Nmecha werd tot dusver nog niet gecompenseerd. De zoektocht naar een nummer negen verloopt echter moeizaam en dus worden er heel wat pistes verkend.


Ook een oud doelwit van Club Brugge wordt nu gepolst, want Voetbal International meldt dat Anderlecht één van de clubs is die in de markt zijn voor Joshua Zirkzee. De 20-jarige Nederlander is aan de voorbereiding begonnen bij Bayern München, maar mag de Duitse landskampioen op huurbasis wellicht verlaten. Club toonde in januari al interesse in hem, maar tot een transfer kwam het toen niet. Zirkzee trok uiteindelijk op huurbasis naar Parma, maar kwam door blessures amper in actie en kon degradatie naar de Serie B niet voorkomen. Desondanks zou de jeugdinternational wel nog opnieuw in Italië aan de slag kunnen, want er zou ook interesse zijn van Hellas Verona.

UPDATE 28/07
Paars-Wit zou het dossier van Zirkzee dus onderzoeken, maar volgens Het Laatste Nieuws niet al te veel hoop koesteren. Zo ving het medium in 'makelaarskringen' op dat de Nederlander wellicht onhaalbaar is voor Paars-Wit. Allicht gaat het dan om financiële redenen. Ook Feyenoord, dat eveneens geïnteresseerd is in Zirkzee, zou volgens VI over onvoldoende geld beschikken om de aanvaller aan te trekken. En dus gaat de zoektocht van Anderlecht naar een nieuwe spits dus gewoon voort.

LEES OOK: Bayern-sterren onthullen: dít zei Kompany in kleedkamer na rothelft

Is de transfermarkt voorlopig een succes voor RSCA?

Meest recent

Uitsluiting Ordoñez terecht? Analisten spreken scherpe taal

Club Brugge KV liep vrijdag een pijnlijke nederlaag op tegen promovendus La Louvière. Dat had ...

87
87
'Anderlecht en Gent gaan nek-aan-nek voor international'

De Belgische profclubs hebben het seizoen alweer op gang getrappen. Maar ondertussen zijn ze ook nog ...

98
98
'Ruzie bij Real ontploft: Courtois maakt drastische keuze'

Het Bernabéu fluit, de sfeer is giftig en achter de schermen broeit het. Courtois zou afstand ...

133
133
Club Brugge krijgt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg

Na twee nederlagen op een rij moet Club Brugge snel de knop zien om te draaien, want dinsdag nemen ...

129
129
Hein dient Coosemans van antwoord: "Vind ik verdacht"

In de kwartfinale van de beker trok RSC Anderlecht aan het langste eind, maar zondag ging Paars-Wit ...

131
131
KRC Genk-fan emotioneel gebroken na racisme-rel in CPL

De Challenger Pro League werd vrijdagavond opgeschrikt door een 'racisme-incident'. Op De Leunen, ...

153
153
'Afscheid in schoonheid: dubbele jackpot voor AA Gent'

Dankzij een spectaculaire comeback hield AA Gent de drie punten thuis tegen RSC Anderlecht. Niks dan ...

172
172
Lardot velt verdict: Anderlecht & Club Brugge bestolen?

Ook op speeldag 21 van de Jupiler Pro League deden een aantal scheidsrechterlijke beslissingen stof ...

629
629
Bloedmooi model legt alles op tafel over Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht zorgde voor een absolute primeur afgelopen weekend. De VRT-journalist speelde een ...

229
229
'Brown (ex-AA Gent) trekt naar Europese topclub'

Archie Brown speelt sinds dit seizoen bij Fenerbahçe en de kans is bestaande dat hij al een ...

175
175
'Leegloop gaat verder: Westerlo slijt spits'

Onze redactie deelde al enige tijd geleden mee dat KVC Westerlo de kosten drastisch naar beneden ...

92
92
Na De Bruyne, Courtois...: Genk plots van hemel naar de hel

KRC Genk heeft in zijn bestaan al héél veel spelers vanuit de eigen academie laten ...

169
169
Manchester City slaat toe en strikt volgende grote aanwinst

Manchester City kent weer een zeer moeizaam seizoen. De Engelse topclub heeft duidelijk beslist om ...

81
81
Club Brugge onder druk: Vermant waarschuwt nu al

Romeo Vermant kent geen onaardig seizoen met 9 goals en 2 assists in 27 matchen. De aanvaller beseft ...

282
282
Eric Abidal verrast en haalt Belg als rechterhand

Eric Abida is een grote naam in het voetbal. De voormalige international van Frankrijk en ex-speler ...

36
36
Versterking bij Club Brugge? Leko geeft update

Club Brugge weet wat het morgen moet doen in Kazachstan: winnen. Anders is het weer crisis in ...

991
991
'Transferbom: terugkeer Lukaku naar Premier League'

Romelu Lukaku maakt mogelijk deze maand nog zijn rentree bij Napoli. Er duiken echter plots ...

320
320
Albert ziet een zéér duidelijke boodschap van Renard

RSC Anderlecht speelde een degelijke eerste en bijzonder slechte tweede helft tegen AA Gent. Ze ...

342
342
La Louvière rondt deal af, Cercle gaat voor oude JPL-bekende

De mercato draait op volle toeren en bij La Louvière hebben ze een uitgaande transfer ...

96
96
'AA Gent pakt door en rondt volgende miljoenendeal af'

AA Gent nam zondag revanche voor de bekeruitschakeling tegen Anderlecht door Paars-Wit met 4-2 te ...

478
478
Wanprestatie Antwerp: Goots vreest voor nieuwe crisis

Voor de winterstop zette Antwerp een straffe reeks neer, waardoor het opklom van de voorlaatste ...

204
204
'Dender drukt door voor herhaling succestransfer'

Dender boekte zondag een knappe zege en stuitte zo de opmars van Antwerp, maar de Kadavers verkeren ...

26
26
'Bliksemvertrek Romelu Lukaku bij Napoli'

Bij Napoli konden ze dit seizoen nog niet genieten van Romelu Lukaku. De Rode Duivel liep in ...

354
354
Bevestiging: Rode Duivels treffen nog topland voor WK

De Rode Duivels hopen komende zomer hoge ogen te kunnen gooien op het WK. De groepsfase overleven ...

130
130
Charleroi herleeft: Bayat prikt naar De Mil

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend nam AA Gent de zesde ...

142
142

Meer sportnieuws