PSV knikkert Galatasaray kansloos uit Champions League

206 stemmen
PSV knikkert Galatasaray kansloos uit Champions League

Het Nederlandse PSV Eindhoven heeft zich woensdagavond zoals verwacht geplaatst voor de volgende voorronde van de Champions League. De kwalificatie was eigenlijk al grotendeels op zak na de 5-1-zege in de heenmatch tegen Galatasaray. En ook tijdens de return in Istanbul werd gewonnen: 1-2.


In tegenstelling tot in de heenwedstrijd, begon onze jonge landgenoot Yorbe Vertessen dit keer op de bank. Hij zag vanaf de zijlijn hoe de gegeerde Noni Madueke met een afgeweken bal voor 0-1 zorgde in het slot van de eerste helft. Na een uur spelen verdubbelde OSV de marge. Na een goede uitgespeelde aanval zette Mario Götze voor vanaf de rechterkant en kon de diepgaande Marco van Ginkel de korte hoek vinden.

Even later een smetje voor de Nederlanders. Zeer onnodig pakte Oliver Boscagli in een tijdsbestek van tien minuten twee gele kaarten, waardoor hij het veld moest verlaten. PSV zakte vervolgens wat terug en Gala probeerde nog iets te doen voor de eer. Zo waar kwam de aansluitingstreffer nog: aanvaller Mbaye Diagne (ex-Club Brugge) legde knap binnen. Maar daar bleef het ook bij. FC Midtjylland of Celtic wordt de volgende tegenstander in de route voor Champions League-kwalificatie. De Denen staan momenteel voor in de verlengingen van hun duel.

LEES OOK: 'Club strijdt met PSV om exotisch goudklompje'

PSV zou in de Jupiler Pro League dé absolute titelfavoriet zijn ...

Meest recent

Garcia slikt bittere pil: Doku out versus Nieuw-Zeeland?

Na de magere twee op zes kunnen de Rode Duivels zich geen misstap meer veroorloven. Winst tegen ...

11
11
Anderlecht kondigt Kindermans aan, Antwerp kiest opvolger

Eerder op de dag geraakte bekend dat Jean Kindermans terugkeert naar Neerpede. Lang heeft een ...

192
192
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

401
401
'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Wouter Vrancken heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De ex-trainer van STVV gaat aan de slag ...

201
201
Kerkhofs heeft groot transfernieuws bij Hasselt

Sporting Hasselt was al heel actief op de transfermarkt. De Limburgers zijn echter nog niet klaar ...

70
70
'Maartens Martens op weg naar buitenlandse stuntclub'

Maartens Martens werd enkele maanden geleden ontslagen bij AZ Alkmaar. De Belgische trainer is op ...

28
28
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

64
64
Sibierski in tijdsnood: Anderlecht moet dringend toeslaan

RSC Anderlecht startte vandaag met de veldtraining. Zonder coach. Daar komt snel verandering in. ...

333
333
Lionel Messi, de man die alle data nutteloos maakt

Het WK kan tot op heden heel erg bekoren. Goed voetbal, verrassingen van de kleintjes en de meeste ...

43
43
België barst: De Bruyne & co, geen lieve verhaaltjes meer

België bakt er voorlopig niks van dit WK. Van de ervaren kleppers is alleen Thibaut Courtois ...

410
410
'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

De kogel is door de kerk: Jean Kindermans keert terug naar RSC Anderlecht. Dat maakt Het Laatste ...

628
628
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

113
113
Nainggolan betrokken bij verkeersincident in Antwerpen

Radja Nainggolan is met Patro Eisden begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De ...

95
95
Vanaken in de basis: grote gevolgen voor de aanval

Hans Vanaken wordt in de basis geschreeuwd door bepaalde analisten. Maar Rudi Garcia gaat dan knopen ...

285
285
Chadli corrigeert Garcia: "Zij hadden sneller moeten komen"

De Rode Duivels likken hun wonden na een nieuwe ontgoochelende prestatie op het WK. Na de ...

119
119
Drukte bij Lommel: 4 vertrekkers, 3 anderen kunnen blijven

Lommel SK wist het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 te pakken. De Limburgers ...

44
44
Mazzu heeft nieuwe Belgische club beet

Felice Mazzu hopte de voorbije jaren al tussen heel wat Belgische clubs. De ervaren trainer moest ...

86
86
Transfers: aanwinsten voor Charlerloi, Beveren, La Louvière

Door het WK is het nog even wachten op echte toptransfers, maar heel wat kleinere clubs zijn wel al ...

198
198
Mokerslag Duitsland: einde WK voor sterkhouder

Drie landen zijn op dit moment al zeker van kwalificatie voor de knock-outfase van het WK. Naast ...

36
36
Vanden Borre veegt de vloer aan met Garcia

De Rode Duivels moeten door het stof nadat ook hun tweede wedstrijd op het WK een ontgoocheling ...

217
217
Exodus gaat verder: STVV kondigt volgende vertrekker aan

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, dat het uiteindelijk afsloot op de derde plaats in de ...

48
48
Alderweireld ziet énorm probleem: "Al 3 à 4 toernooien"

Voor de Rode Duivels is het WK bijzonder ontgoochelend begonnen met een schamele twee op zes tegen ...

411
411
'Monsterlijke aanbieding voor Leandro Trossard'

De Rode Duivels konden zondagavond niet winnen van Iran en bleven steken op een 0-0. Ook Leandro ...

208
208
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht haakt af, domper voor Tzolis'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

534
534
Vandenbempt verwoest Garcia: één Duivel de grote pineut

De Rode Duivels zitten in de hoek waar de klappen vallen. Na een sterke voorbereiding werd er veel ...

424
424

Meer sportnieuws