'Club Brugge wil snel antwoord na aanzienlijk beter bod'

door
'Club Brugge wil snel antwoord na aanzienlijk beter bod'

Net als vorige seizoen begon Club Brugge haar jacht op een volgende titel met een uitschuiver. Zonder nieuwkomers sleepte de landskampioen pas op de valreep een gelijkspel tegen Eupen uit de brand. Intussen wordt er in Westkapelle wel alsmaar meer werk gemaakt van versterking.


Club wordt al een tijdje in verband gebracht met diverse wingers, waarbij vooral de naam van Sebastian Villa de ronde doet. Naar verluidt bracht Vincent Mannaert zelfs al een bod uit van ongeveer zeven miljoen op de 25-jarige Colombiaan, dat door diens werkgever Boca Juniors echter werd afgewezen. Vanuit de entourage van Villa klonk het echter dat Club snel een nieuwe poging zou wagen, iets wat nu door Le Soir wordt bevestigd.

Ook het Argentijnse medium TNT Sports bevestigt nu dat de landskampioen zijn bod op de aanvaller verhoogd heeft en dat Boca Juniors de aanbieding maandag al binnengekregen heeft. Het is wachten op een antwoord van de Argentijnse topclub, maar Villa zou zelf alvast willen vertrekken. Een struikelblok is wel dat Boca 30 procent van de transfersom zal moeten afstaan aan Tolima, zijn vorige club.

UPDATE 28/07
Intussen bevestigt ook de Argentijnse journalist Luis Fregossi, doorgaans goed geïnformeerd over Boca Juniors, dat Club een verbeterde aanbieding heeft neergelegd. En het zou gaan om een aanzienlijk beter bod dan de eerste keer. Blauw-Zwart zou overigens zijn volledige transferrechten willen overnemen, geen percentage op de doorverkoopsom dus. Volgens Fegrossi hoopt de landskampioen in de komende uren al op een antwoord van de Argentijnse topclub.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Club vindt nieuwe Ordoñez, De Bruyne beslist'

Club gaat beter voor een flankaanvaller die het Europese voetbal al kent ...

Meest recent

"Ik was beschaamd" - Hazard met de grond gelijk gemaakt

Anderlecht werd zondag nog maar eens pijnlijk met de neus op de feiten gedrukt door Club Brugge. Dat ...

23
23
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

7
7
Godts ondanks heldenrol aangepakt: "No f*cking way"

Ajax sprokkelde afgelopen weekend op de valreep nog een punt tegen PSV en daarvoor mocht het nog ...

17
17
Geen medelijden met Union: "Als je met vuur speelt..."

Het is een bewogen weekend geweest in de Champions' Play-Off. Daarin werd Club Brugge de nieuwe ...

87
87
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt nieuwe Ordoñez, De Bruyne beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

149
149
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

29
29
Vandenbempt: "Historische pandoering voor Anderlecht"

RSC Anderlecht verloor net als tegen Union SG met 1-3 van Club Brugge. Maar deze partij verliep ...

170
170
Coosemans en Kana voeren druk op: Anderlecht bibbert

RSC Anderlecht werd overklast door een veel sterker Club Brugge. De Brusselaars staan nog altijd ...

181
181
Standard leeft weer op: Euvrard vol lof

Standard droomt plots weer van een Europees ticket. De Rouches wonnen zeer knap met 0-5 van een ...

75
75
Vandenbempt maakt Burgess compleet met de grond gelijk

Union SG heeft al heel veel lof gekregen de afgelopen jaren, maar nu staan ze in het oog van de ...

405
405
Na vernedering Antwerp: Oosting komt met vreemde reactie

Royal Antwerp FC is afgezakt tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Pijnlijk. Tegen ...

242
242
Hugo Vetlesen onder de indruk: “Hij stuurt ons”

Hugo Vetlesen is weer een vaste waarde bij Club Brugge. De Noor was met Club oppermachtig in het ...

339
339
'Anderlecht incasseert nieuwe klap: sterkhouder valt weg'

Bij RSC Anderlecht blijven ze ook dit jaar toch te veel blessures hebben. En dat in een seizoen ...

259
259
Bekerfinale Anderlecht - Union SG dan toch op televisie

RSC Anderlecht en Union SG spelen volgende week donderdag de bekerfinale. De Brusselse finale leek ...

144
144
Leko verrast: “Na ons de beste van België”

Club Brugge is bezig aan ijzersterke Play-Offs. Blauw-Zwart won bijzonder makkelijk met 1-3 van een ...

283
283
Keepersellende bij Club: onheilspellende update Leko

De keeperspositie bij Club Brugge lijkt dit seizoen wel vervloekt. Zondag viel Nordin Jackers ...

228
228
Union bestolen? Oud-refs unaniem na rode kaart Mac Allister

Union SG heeft een behoorlijk dramatisch weekend achter de rug. De titelverdediger verspeelde ...

1090
1090
Eerste United-blunder Lammens: opvallende reactie Roy Keane

Manchester United boekte zondagavond een prestigezege tegen rivaal Liverpool FC: 3-2. Daarbij mocht ...

251
251
Nieuwe optater Gent: "Iedereen in de kleedkamer ..."

AA Gent blijft na zes speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning in de Champions' Play-Offs. De ...

187
187
'Maat is vol bij KRC Genk: misnoegd bestuur grijpt in'

In de Europe Play-Offs is KRC Genk uiterst tegenvallend aan de terugronde begonnen. De Limburgers ...

1153
1153
Spectaculaire wending: Belgisch voetbal terug op televisie!

De soap rond de beeldrechten in het Belgische voetbal is een nieuwe wending rijker. Vanaf volgend ...

464
464
'Lukaku flirt met schaamteloze transferbom'

Lukaku duikt opnieuw op in een transferdossier dat Italië doet daveren. Na een moeilijk seizoen ...

187
187
Titelstrijd in beslissende plooi? Analisten doen uitspraak

Nog vier speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs en de titelstrijd is een volledig nieuwe ...

285
285
Hoogspanning Union: oorzaak gekend voor uithaal Burgess

Christian Burgess heeft afgelopen weekend heel wat stof doen opwaaien. Na de nederlaag op STVV pakte ...

1108
1108
Club onverzadigbaar: Vanaken streng voor Tzolis

Bij Club Brugge maakten ze de voorbije maanden er geen geheim van dat de titel een absolute must is. ...

429
429

Meer sportnieuws