'Club Brugge wil snel antwoord na aanzienlijk beter bod'

835 stemmen
'Club Brugge wil snel antwoord na aanzienlijk beter bod'

Net als vorige seizoen begon Club Brugge haar jacht op een volgende titel met een uitschuiver. Zonder nieuwkomers sleepte de landskampioen pas op de valreep een gelijkspel tegen Eupen uit de brand. Intussen wordt er in Westkapelle wel alsmaar meer werk gemaakt van versterking.


Club wordt al een tijdje in verband gebracht met diverse wingers, waarbij vooral de naam van Sebastian Villa de ronde doet. Naar verluidt bracht Vincent Mannaert zelfs al een bod uit van ongeveer zeven miljoen op de 25-jarige Colombiaan, dat door diens werkgever Boca Juniors echter werd afgewezen. Vanuit de entourage van Villa klonk het echter dat Club snel een nieuwe poging zou wagen, iets wat nu door Le Soir wordt bevestigd.

Ook het Argentijnse medium TNT Sports bevestigt nu dat de landskampioen zijn bod op de aanvaller verhoogd heeft en dat Boca Juniors de aanbieding maandag al binnengekregen heeft. Het is wachten op een antwoord van de Argentijnse topclub, maar Villa zou zelf alvast willen vertrekken. Een struikelblok is wel dat Boca 30 procent van de transfersom zal moeten afstaan aan Tolima, zijn vorige club.

UPDATE 28/07
Intussen bevestigt ook de Argentijnse journalist Luis Fregossi, doorgaans goed geïnformeerd over Boca Juniors, dat Club een verbeterde aanbieding heeft neergelegd. En het zou gaan om een aanzienlijk beter bod dan de eerste keer. Blauw-Zwart zou overigens zijn volledige transferrechten willen overnemen, geen percentage op de doorverkoopsom dus. Volgens Fegrossi hoopt de landskampioen in de komende uren al op een antwoord van de Argentijnse topclub.

LEES OOK: 'Stevige hint over toekomst Benitez bij Antwerp'

Club gaat beter voor een flankaanvaller die het Europese voetbal al kent ...

Meest recent

Ecuador schiet wakker: Angulo en Rodriguez doen Duitsers das om

Op het WK 2026 heeft 'dark horse' Ecuador in de laatste groepsmatch dan toch zijn eerste zege ...

34
34
Vervanger Ngoy gezocht: twee concrete namen op tafel

De Rode Duivels moeten tijdens hun laatste groepsmatch op het WK overtuigend zien te winnen van ...

29
29
Vanaken-lobby escaleert: "De schreeuw om hem is overdreven"

Het begint er meer en meer op te lijken dat Hans Vanaken tegen Nieuw-Zeeland in de basis zal starten ...

163
163
Rode Duivels op TV: aftrapuur en commentator bekend

De Rode Duivels willen zich zaterdagochtend verzekeren van een plek in de volgende ronde van het WK. ...

126
126
'Kompany heeft prijs: Bayern dokt zwaar voor Duitse WK-ganger'

Vincent Kompany wil komend seizoen met Bayern München een gooi doen naar de Champions ...

37
37
'Alonso stelt transfereis: Club Brugge zet zich schrap'

Xabi Alonso is de nieuwe hoofdcoach van Chelsea FC. De Spanjaard zou achter de schermen inmiddels ...

338
338
KVM haalt oude bekende, Westerlo passeert wéér langs kassa

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League ...

139
139
Basiself Duivels: 'víér cruciale wissels tegen Nieuw-Zeeland'

Het aftellen is begonnen voor de Rode Duivels. Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd, staan ze voor ...

436
436
Waanzinnige beelden: Oranje-legioen palmt Kansas City in

Donderdagnacht valt op het wereldkampioenschap het doek over Groep F. Nederland hoopt zich dan tegen ...

54
54
Vanaken bejubelt Duivel: "Met ons voetbalverstand ..."

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

108
108
Ruben Van Gucht maakt schokkende transfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft het medialandschap beroeren. Waar hij opduikt, volgen de reacties vanzelf. Nu ...

43
43
'Revelatie zorgt voor transferwending bij Antwerp'

Aanstaande maandag beginnen ook bij Antwerp FC de trainingen voor het komende seizoen. Maar bij de ...

323
323
‘Club Brugge flikt het alweer: zomerknaller aan stuntprijs’

Club Brugge lijkt meteen raak te schieten op de mercato. Blauw-zwart staat dicht bij de eerste ...

679
679
'Anderlecht houdt been stijf: miljoenensom gevraagd'

Bij RSC Anderlecht draaien de trainingen inmiddels weer op volle toeren. Logisch ook: binnen een ...

507
507
'Europa houdt adem in: Enrique ramt op monstertransfer PSG'

Paris Saint-Germain won in de voorbije twee seizoenen de Champions League. En de Franse kampioen ...

148
148
'Vanaken krijgt basisplaats: groot slachtoffer bij Duivels'

De Rode Duivels reizen donderdag af naar Vancouver, waar het zaterdagochtend het beslissende duel ...

1095
1095
Doku meteen aan aftrap? Garcia krijgt cruciaal nieuws

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

176
176
Van Stayen naar Champions League: Vrancken heeft nieuwe club

Wouter Vrancken heeft zijn eerste grote buitenlandse uitdaging als hoofdtrainer beet. Donderdag werd ...

77
77
'Vuurwerk bij Club Brugge: drie aanwinsten onderweg'

De vertrekkers vallen straks wellicht niet op één hand te tellen bij Club Brugge, dat ...

660
660
'Mokerslag voor Genk: duo goudhaantjes richting exit'

Om beter te doen dan vorig seizoen lijkt KRC Genk van plan om deels de kaart van de jeugd te ...

247
247
Verschueren spreekt klare taal: Coucke buiten bij RSCA?

RSC Anderlecht begint nog maar eens aan een nieuw hoofdstuk. Na de vele wissels in de bestuurskamer ...

510
510
Garcia met rug tegen de muur: vervanger Ngoy bekend

Zaterdag wordt het alles of niks voor de Rode Duivels, en dus lijken er zich toch een aantal ...

251
251
Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

278
278
'Club Brugge op zucht van stunt: topkeeper geeft jawoord'

De zoektocht naar een opvolger voor Simon Mignolet lijkt stilaan in een stroomversnelling te ...

1261
1261
Anderlecht rolt spierballen: "Titel binnen 2 jaar"

Terwijl alle ogen op de verrichtingen van de Rode Duivels op het WK gericht zijn, eist nu ook RSC ...

639
639

Meer sportnieuws