'Club Brugge wil snel antwoord na aanzienlijk beter bod'

door
'Club Brugge wil snel antwoord na aanzienlijk beter bod'

Net als vorige seizoen begon Club Brugge haar jacht op een volgende titel met een uitschuiver. Zonder nieuwkomers sleepte de landskampioen pas op de valreep een gelijkspel tegen Eupen uit de brand. Intussen wordt er in Westkapelle wel alsmaar meer werk gemaakt van versterking.


Club wordt al een tijdje in verband gebracht met diverse wingers, waarbij vooral de naam van Sebastian Villa de ronde doet. Naar verluidt bracht Vincent Mannaert zelfs al een bod uit van ongeveer zeven miljoen op de 25-jarige Colombiaan, dat door diens werkgever Boca Juniors echter werd afgewezen. Vanuit de entourage van Villa klonk het echter dat Club snel een nieuwe poging zou wagen, iets wat nu door Le Soir wordt bevestigd.

Ook het Argentijnse medium TNT Sports bevestigt nu dat de landskampioen zijn bod op de aanvaller verhoogd heeft en dat Boca Juniors de aanbieding maandag al binnengekregen heeft. Het is wachten op een antwoord van de Argentijnse topclub, maar Villa zou zelf alvast willen vertrekken. Een struikelblok is wel dat Boca 30 procent van de transfersom zal moeten afstaan aan Tolima, zijn vorige club.

UPDATE 28/07
Intussen bevestigt ook de Argentijnse journalist Luis Fregossi, doorgaans goed geïnformeerd over Boca Juniors, dat Club een verbeterde aanbieding heeft neergelegd. En het zou gaan om een aanzienlijk beter bod dan de eerste keer. Blauw-Zwart zou overigens zijn volledige transferrechten willen overnemen, geen percentage op de doorverkoopsom dus. Volgens Fegrossi hoopt de landskampioen in de komende uren al op een antwoord van de Argentijnse topclub.

LEES OOK: 'Club vindt vervanger voor Ordoñez in Ligue 1'

Club gaat beter voor een flankaanvaller die het Europese voetbal al kent ...

Meest recent

'Club vindt vervanger voor Ordoñez in Ligue 1'

Club Brugge hoopt om Joel Ordoñez nog minstens tot het einde van het seizoen te kunnen ...

3
3
'Club Brugge twijfelt: risico of buitenkans?'

Zes miljoen. Dat bedrag doet iets met een club, met supporters, met verwachtingen. Club Brugge staat ...

81
81
'Standard heeft beet en troeft Westerlo af'

Standard begint aan 2026 als de toch wel verrassende nummer zes in de Jupiler Pro League. Om op het ...

29
29
Eddy Snelders opnieuw voor rechter: confrontatie dreigt

Morgen staat Eddy Snelders opnieuw in het middelpunt van de belangstelling, dit keer voor het ...

14
14
Antwerp heeft miljoenentransfer helemaal beet

Antwerp heeft zich dinsdag al geplaatst voor de halve finale van de beker en wil straks ook nog de ...

97
97
'Leegloop op Lisp? 3 Lierse goudhaantjes gegeerd'

Lierse schreef de voorbije jaren een mooi verhaal. Het groeide uit tot een stabiele club in 1B die ...

45
45
'Verbannen' Rode Duivel wil Garcia keuzestress bezorgen

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat zal ongetwijfeld ook zijn weerslag hebben op ...

47
47
Lieveling terug in Gent, Cercle casht stevig

We zijn intussen toch al bijna halfweg de wintermercato. Er worden dan ook alsmaar meer deals ...

73
73
Westerlo rondt transferdeal met Rangers helemaal af

Bij Westerlo hebben ze in de voorbije mercato's de kassa al stevig zien rinkelen. Vorige zomer ...

33
33
'KV Mechelen wijst miljoenenbod naar prullenmand'

KV Mechelen prijkt nog steeds op een zeer knappe vijfde plaats in de Jupiler Pro League en mag dus ...

187
187
Hasi komt met zéér duidelijke boodschap voor RSCA-bestuur

Besnik Hasi sprak op winterstage met DAZN. Peter Morren was de interviewer van dienst en legde hem ...

223
223
De Mil heeft transferboodschap voor ongeruste AA Gent-fans

Bij AA Gent moeten ze donderdag aan de bak in het Lotto Park. De start onder Rik De Mil was ...

215
215
'Messi krijgt voorstel van 1,4 miljard euro'

In het voetbal gaat véél te veel geld om. Dat bleek nog maar eens. Gelukkig is er ...

175
175
Hasi heeft goed én slecht nieuws voor bekertreffen

RSC Anderlecht staat voor een heel belangrijk duel. Tegen AA Gent moet Paars-Wit zich plaatsen voor ...

287
287
Karl Vannieuwkerke verliest geduld rond Gouden Schoen

Karl Vannieuwkerke neemt doorgaans geen blad voor de mond. De VRT-man keek met stijgende verbazing ...

297
297
'Kassa, kassa voor Zulte Waregem: strijd barst los'

Zulte Waregem gaat wellicht nog een uitgaande miljoenentransfer afronden. De interesse in een van de ...

388
388
'Anderlecht ruikt toptransfer: miljoenendeal onderweg'

RSC Anderlecht hoopt deze mercato toch een speler voor een aantal miljoenen euro’s te ...

687
687
'Anderlecht krijgt concurrentie: Club en Inter melden zich'

Anderlecht heeft nog heel veel werk om zich te versterken deze winter te versterken. Er liggen nog ...

486
486
'Transferdompers voor Club én Cercle Brugge'

De wintermercato is intussen al bijna halfweg, maar het is nog wachten op het échte vuurwerk ...

118
118
Japans talent voor Gent, Standard haalt jeugdproduct terug

Het echte transfergeweld moet nog losbarsten in de Jupiler Pro League, maar dat betekent niet dat de ...

70
70
'Overmars richt zijn pijlen op Chelsea-flop'

Antwerp plaatste zich dinsdagavond voor de halve finale van de Croky Cup na een thriller tegen La ...

193
193
'Club Brugge heeft nieuwe Stankovic al in vizier'

Bij Club Brugge zal de transfermolen de komende maanden ongetwijfeld weer volop draaien. Met Kaye ...

368
368
'STVV slaat fraaie transferslag bij Beerschot'

Halfweg het seizoen blijkt STVV dé revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries prijken ...

304
304
'Soap escaleert: Nainggolan en Lokeren op ramkoers'

Er zal deze maand in de Challenger Pro League ongetwijfeld heel wat bewegen. Het meest besproken ...

315
315
Hasi spreekt klare taal over contractsaga Coosemans

Anderlecht viel vorig weekend ook in de prijzen op het Gala van de Gouden Schoen. Nathan De Cat werd ...

191
191

Meer sportnieuws