'Club Brugge wil snel antwoord na aanzienlijk beter bod'

door
'Club Brugge wil snel antwoord na aanzienlijk beter bod'

Net als vorige seizoen begon Club Brugge haar jacht op een volgende titel met een uitschuiver. Zonder nieuwkomers sleepte de landskampioen pas op de valreep een gelijkspel tegen Eupen uit de brand. Intussen wordt er in Westkapelle wel alsmaar meer werk gemaakt van versterking.


Club wordt al een tijdje in verband gebracht met diverse wingers, waarbij vooral de naam van Sebastian Villa de ronde doet. Naar verluidt bracht Vincent Mannaert zelfs al een bod uit van ongeveer zeven miljoen op de 25-jarige Colombiaan, dat door diens werkgever Boca Juniors echter werd afgewezen. Vanuit de entourage van Villa klonk het echter dat Club snel een nieuwe poging zou wagen, iets wat nu door Le Soir wordt bevestigd.

Ook het Argentijnse medium TNT Sports bevestigt nu dat de landskampioen zijn bod op de aanvaller verhoogd heeft en dat Boca Juniors de aanbieding maandag al binnengekregen heeft. Het is wachten op een antwoord van de Argentijnse topclub, maar Villa zou zelf alvast willen vertrekken. Een struikelblok is wel dat Boca 30 procent van de transfersom zal moeten afstaan aan Tolima, zijn vorige club.

UPDATE 28/07
Intussen bevestigt ook de Argentijnse journalist Luis Fregossi, doorgaans goed geïnformeerd over Boca Juniors, dat Club een verbeterde aanbieding heeft neergelegd. En het zou gaan om een aanzienlijk beter bod dan de eerste keer. Blauw-Zwart zou overigens zijn volledige transferrechten willen overnemen, geen percentage op de doorverkoopsom dus. Volgens Fegrossi hoopt de landskampioen in de komende uren al op een antwoord van de Argentijnse topclub.

LEES OOK: Titelvoorspelling uit Brugge: "Zij zijn geen echte kandidaat"

Club gaat beter voor een flankaanvaller die het Europese voetbal al kent ...

Meest recent

Titelvoorspelling uit Brugge: "Zij zijn geen echte kandidaat"

Het wachten is voorbij: de titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend in alle ...

32
32
'City spitst de oren: nieuwe toekomstwending Guardiola'

Pep Guardiola kon vlak voor de interland-break een League Cup toevoegen aan zijn indrukwekkende ...

41
41
JPL op keerpunt: Play-Offs snel terug in nieuw kleedje?

Vrijdagavond gaan de Play-Offs in de Jupiler Pro League weer van start. Door de grote ...

114
114
Romano dropt cruciaal transfernieuws Club Brugge

In navolging van Simon Mignolet, die donderdag zijn nakend pensioen aankondigde, dreigt Club Brugge ...

221
221
WK 2026: Nieuwe topkandidaat bovenaan favorietenlijstjes

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, binnen exact 70 dagen wordt de openingswedstrijd ...

99
99
Soap rond Hazard: Taravel heeft boodschap voor bestuur

Thorgan Hazard is dit seizoen opnieuw van groot belang bij RSC Anderlecht. Desondanks is het ...

149
149
Open mond bij Bayern-sterren: Kompany steelt de show

Vincent Kompany levert uitstekend werk als hoofdcoach bij Bayern München. Maar de voormalige ...

197
197
Frappant! 'Deze club profiteerde meest van Play-Off-systeem'

De jaarlijkse hoogmis van het Belgische voetbal staat voor de deur: komend weekend barsten de ...

392
392
'Real Madrid pakt zwaar uit: drie kleppers op lijstje'

Real Madrid hoopt na de interland-break alsnog beslag te kunnen leggen op de Spaanse titel en wil ...

254
254
'De Zerbi drukt stempel: eerste Spurs-transfer bepaald'

Tottenham Hotspur heeft een nieuwe hoofdcoach. Roberto De Zerbi tekende een meerjarig contract bij ...

79
79
Garcia dumpt 241 caps: vijftal ziet WK-droom verdampen

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, bondscoach Rudi Garcia kan de laatste hand gaan ...

674
674
De Cat doet kassa rinkelen: 30 miljoen is nog maar het begin

Nathan De Cat heeft in Amerika niet alleen zijn debuut bij de Rode Duivels gemaakt. Bij Anderlecht ...

220
220
Mignolet als voorbode: halve basisploeg richting exit bij Club

Simon Mignolet heeft zijn afscheid bij Club Brugge aangekondigd. De doelman maakte donderdag bekend ...

248
248
Duivel imponeert: afwezige op stage moet vrezen voor plek

De oefenwedstrijd tegen Mexico (1-1) was niet bepaald hoogstaand, de eerste helft was zelfs van een ...

227
227
Italiaanse bom barst: eerste koppen rollen na WK-blamage

Italië zal voor de derde keer op rij niet deelnemen aan de eindronde van het WK. Die zware ...

105
105
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona hervat komend weekend de Spaanse titelstrijd met een topper tegen Atlético ...

64
64
Play-Offs van start: dé topaffiches van speeldag één

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

177
177
'Club Brugge ongenadig: hard verdict voor Jackers'

Aan alle mooie liedjes komt een eind. Zo ook aan dat van Simon Mignolet en Club Brugge, dat komende ...

544
544
Hayen moet puzzelen: tweede titularis haakt af bij Genk

De interlandbreak kwam niet ongelegen voor KRC Genk, dat zo tijd krijg om de kater na het mislopen ...

232
232
Brugse terreuravond: schokkende waarheid komt boven

Opmerkelijk nieuws vanuit Brugge. Daar stond immers een man terecht vanwege brandstichting op een ...

104
104
'Anderlecht dumpt dertigers: kwartet richting exit'

Zoals wel meer topclubs heeft RSC Anderlecht een jonge kleedkamer, met meer tieners en prillle ...

449
449
'Verhaeghe vangt bot: Rode Duivel wijst Club Brugge af'

De play-offs worden straks de afscheidstournee van Simon Mignolet. Een donderslag bij heldere hemel ...

579
579
Thibaut Courtois kiest voor spectaculair nieuw team

Sommige stappen zie je aankomen, andere totaal niet. Thibaut Courtois lijkt de laatste tijd vooral ...

67
67
Keeperskwestie in Genk: Hayen kiest nieuwe nummer één

Op het veld van Antwerp krijgt KRC Genk vrijdag de eer om de play-offs af te trappen. Niet de ...

223
223
'Club Brugge hakt knoop door: ideale opvolger Mignolet'

Wat al langer in de lucht hing, is nu ook officieel: Simon Mignolet houdt het na dit seizoen voor ...

761
761

Meer sportnieuws