'Inter krijgt bod van 130 (!) miljoen op Lukaku'

door
'Inter krijgt bod van 130 (!) miljoen op Lukaku'

Ook voor de meeste Rode Duivels gaat de voorbereiding op het komende seizoen weldra van start. Romelu Lukaku bijvoorbeeld, heeft inmiddels zelfs alweer aangesloten bij de selectie van Internazionale Milano. Ondertussen blijft de topspits wel gelinkt worden aan een vertrek bij de Italiaanse kampioen.


Vlak voor de start van het EK gaf Lukaku nochtans zelf aan dat hij gewoon bij Inter wil blijven. Maar ex-club Chelsea FC zou de aanvaller nog niet hebben opgegeven. De Champions League-houder wil deze zomer absoluut een nieuwe topspits aantrekken. Erling Braut Haaland was het topdoelwit, maar Borussia Dortmund is niet bereid om mee te werken aan een vertrek van de Noor. Volgens het doorgaans betrouwbare The Athletic blijft Lukaku één van de belangrijkste alternatieven. Toch is de kans op een terugkeer naar Stamford Bridge deze zomer klein.

UPDATE 28/07
De interesse van de Blues blijkt wel heel concreet, tenminste als we de Italiaanse transferspecialist Alfredo Pedulla mogen geloven. Zo zou Chelsea via een tussenpersoon een bod van liefst 130 miljoen euro hebben neergelegd bij Internazionale. De Londenaren stelden ook een alternatieve constructie voor waarbij ze minder betaalden, maar Timo Werner de omgekeerde beweging lieten maken. De Italiaanse kampioen zou beide voorstellen echter hebben geweigerd. Opvallend gezien de financiële situatie van de club. De informatie moet dan ook met een korrel zout genomen worden. Al zou een comeback op Stamford Bridge nu wel van de baan zijn.

LEES OOK: 'Club Brugge mag kruis maken over peperduur target'

Lukaku hoort momenteel bij de vijf beste spitsen ter wereld ...

Meest recent

WK-barrages: Italië en Denemarken op koers, Polen ontsnapt

Donderdagavond werd de eerste ronde van de Europese WK-barrages afgewerkt. Daarbij kon Italië ...

16
16
'Topkandidaat bij City: Kompany beslist over Bayern-vertrek'

Vincent Kompany levert momenteel uitstekend werk af als hoofdtrainer van Bayern München. Toch ...

53
53
Tresoldi verklapt opvallend detail over Club-transfer

Club Brugge wil in de komende weken absoluut de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. ...

131
131
Garcia lacht tanden bloot na eerste groepstraining in VS

De Rode Duivels vertoeven momenteel op Amerikaanse bodem voor een stage. Aanstaande zaterdag werken ...

62
62
Titelfavorieten afgewogen: "Het momentum ligt bij hun"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

94
94
De Cat naar Bayern München? 'Sleutelrol Kompany onthuld'

In de komende dagen hoopt hij zijn grote debuut als Rode Duivel te maken, ondertussen wordt ook al ...

220
220
Interlands: Turkije op zucht van WK, noodscenario Standard

Donderdag staan verschillende WK-barragewedstrijden op het programma. Daarnaast wordt er ook in de ...

58
58
‘Club Brugge blaast mercato op: 9M voor eerste zomerknaller’

Club Brugge wil deze zomer vroeg en hard toeslaan op de transfermarkt. Blauw-Zwart volgt een jonge ...

358
358
'Garcia keihard: deze spelers mogen WK op buik schrijven'

De Rode Duivels zijn geland op Amerikaanse bodem waar ze de komende dagen een stage en twee ...

224
224
Oosting jubelt: Antwerp krijgt er belangrijk wapen bij

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

379
379
'Opvolger Courtois: nieuwe nummer één Duivels staat vast'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

430
430
Transfervoorwaarden bekend: huurling terug naar Anderlecht?

RSC Anderlecht blijft op zoek naar een nieuwe sportief directeur. De Brusselaars willen dan ook een ...

334
334
'Erfgenaam Salah: imposante verlanglijst Liverpool gelekt'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

106
106
Titeldruk neem toe: "Schande als zij geen kampioen worden"

Na de huidige interland-periode gaat de titelstrijd in de Champions' Play-Offs van start. De meeste ...

511
511
'Wit konijn Garcia: verrassende vervanger Lukaku?'

Nadat eerder al Thibaut Courtois moest afhaken, gaf nu ook Romelu Lukaku verstek bij de Rode ...

227
227
Leven na Gheysens: toekomst Antwerp oogt rooskleurig

De voorbije maanden is er veel inkt gevloeid over Antwerp. Niet alleen omwille van de ondermaatse ...

671
671
Baro betaalt zware prijs: AA Gent haakt af bij top vier

AA Gent verzekerde zich nipt van een plaats in de Champions' Play-Offs, die het toch maar mooi als ...

400
400
Witte rook bij Essevee: opvolger Vandenbroeck bekend

Door de late zege van OH Leuven werd Zulte Waregem op de valreep alsnog veroordeeld tot de ...

147
147
'Inter plukt Club Brugge kaal: bod van 50 miljoen?'

Met ruim 83 miljoen aan inkomsten rinkelde de kassa vorige zomer als nooit tevoren bij Club Brugge. ...

627
627
Familiedrama bij de Beckhams ontspoort helemaal

De spanningen binnen de familie van David Beckham en Victoria Beckham slepen al een hele tijd aan, ...

65
65
Bornauw zaait mist over toekomst Taravel in Anderlecht

RSC Anderlecht laat zich niet onder druk zetten in de zoektocht naar een technisch directeur, zo ...

169
169
'Gouden tip De Condé: Mignolet van Club naar Genk?'

Tenzij hij in de play-offs alsnog een nieuw contract afdwingt, oogt de toekomst van Simon Mignolet ...

835
835
Korte boodschap van Noa Lang zorgt voor grote onrust

Noa Lang lijkt opnieuw klaar om naast het veld van zich te laten horen. De aanvaller, die momenteel ...

53
53
Felle uithaal naar Leko: “Ik was teleurgesteld in hem”

In december keerde Ivan Leko terug bij Club Brugge, met als voornaamste opdracht om weer vuur in het ...

132
132
'Lukaku-borm barst: Napoli grijpt keihard in'

Romelu Lukaku lijkt zich deze interlandperiode in nesten gewerkt te hebben. De topschutter aller ...

188
188

Meer sportnieuws