'Inter krijgt bod van 130 (!) miljoen op Lukaku'

door
'Inter krijgt bod van 130 (!) miljoen op Lukaku'

Ook voor de meeste Rode Duivels gaat de voorbereiding op het komende seizoen weldra van start. Romelu Lukaku bijvoorbeeld, heeft inmiddels zelfs alweer aangesloten bij de selectie van Internazionale Milano. Ondertussen blijft de topspits wel gelinkt worden aan een vertrek bij de Italiaanse kampioen.


Vlak voor de start van het EK gaf Lukaku nochtans zelf aan dat hij gewoon bij Inter wil blijven. Maar ex-club Chelsea FC zou de aanvaller nog niet hebben opgegeven. De Champions League-houder wil deze zomer absoluut een nieuwe topspits aantrekken. Erling Braut Haaland was het topdoelwit, maar Borussia Dortmund is niet bereid om mee te werken aan een vertrek van de Noor. Volgens het doorgaans betrouwbare The Athletic blijft Lukaku één van de belangrijkste alternatieven. Toch is de kans op een terugkeer naar Stamford Bridge deze zomer klein.

UPDATE 28/07
De interesse van de Blues blijkt wel heel concreet, tenminste als we de Italiaanse transferspecialist Alfredo Pedulla mogen geloven. Zo zou Chelsea via een tussenpersoon een bod van liefst 130 miljoen euro hebben neergelegd bij Internazionale. De Londenaren stelden ook een alternatieve constructie voor waarbij ze minder betaalden, maar Timo Werner de omgekeerde beweging lieten maken. De Italiaanse kampioen zou beide voorstellen echter hebben geweigerd. Opvallend gezien de financiële situatie van de club. De informatie moet dan ook met een korrel zout genomen worden. Al zou een comeback op Stamford Bridge nu wel van de baan zijn.

LEES OOK: Transfersoap bij Chelsea: sterkhouder hint naar vertrek

Lukaku hoort momenteel bij de vijf beste spitsen ter wereld ...

Meest recent

Alarm bij Anderlecht: 'nieuwe TD' meteen onder vuur

Na een lange zoektocht heeft RSC Anderlecht wellicht eindelijk een opvolger voor Olivier Renard te ...

0
0
’De Cat op radar van Spaanse gigant: RSCA in paniek’

Nathan De Cat dreigt Anderlecht stilaan door de vingers te glippen. Terwijl paars-wit nog hoopt op ...

45
45
‘Lukaku kan meteen weg: club ligt al op de loer‘

Romelu Lukaku lijkt in Napels stilaan op weg naar de uitgang. Door het oplopende conflict met Napoli ...

48
48
'Kompany wacht bang af: ex-RSCA-pion krijgt mooi aanbod'

Bayern München doet het voortreffelijk met Vincent Kompany als trainer. De voormalige coach van ...

25
25
Dolberg-fiasco: Ajax voelt zich bestolen door Anderlecht

Wat een droomtransfer moest worden, dreigt voor Ajax uit te draaien op een dure flop. Kasper Dolberg ...

237
237
‘Verscheurende keuze bij Anderlecht: exit sterkhouder’

Anderlecht staat voor een verscheurende keuze. Een speler wil graag blijven, maar voor paars-wit ...

131
131
‘Tresoldi-transfer escaleert: Club praat met twee topclubs’

Nicolò Tresoldi lijkt stilaan op weg naar een toptransfer. Rond de spits van Club Brugge ...

228
228
Penalty of niet? Zo reageren Mac Allister en STVV

Union liet zaterdagavond geen steek vallen in zijn openingswedstrijd in de Champions' Play-Off. De ...

196
196
STVV bestolen? "Onbegrijpelijk dat de VAR niet checkt"

Union is zaterdag uitstekend aan zijn play-offs begonnen met een zege in de topper tegen STVV. Veel ...

264
264
Stassin de held, Barça profiteert alsnog, blamage Arsenal

Zaterdagavond stonden er nog heel wat wedstrijden op het programma in het buitenland. In de FA Cup ...

70
70
Union begint foutloos aan POs en zet Club onder druk

Leider Union heeft geen steek laten vallen in zijn openingsmatch van de Champions' Play-Off. STVV ...

61
61
'Nieuwe wending in saga tussen Napoli en Lukaku'

De voorbije weken was er heel wat te doen over Romelu Lukaku. Hij moest afhaken voor de stage van de ...

186
186
Record voor Beveren, degradatiestrijd razend spannend

In de Challenger Pro League komt het einde van de reguliere competitie stilaan zeer dichtbij. ...

150
150
Arteta komt met hoopgevend nieuws over Trossard

Tijdens de interlandbreak ontspon zich een zeer opmerkelijk fenomeen: de ene na de andere speler van ...

15
15
Mazzu geeft aan waar OHL de match verloren heeft

OH Leuven wist zich voor de interlandbreak op de slotspeeldag van de reguliere competitie nog op het ...

45
45
Standard spreekt straffe ambitie uit na droomstart

Standard was de voorbije jaren doorgaans het kneusje in Play-Off II, maar dat lijkt dit seizoen ...

117
117
Club Brugge kondigt vertrek van meubelstuk aan

Bij Club Brugge belooft het alweer een drukke transferzomer te gaan worden. Deze week raakte al ...

223
223
Standard kan na 30 matchen eindelijk nog eens winnen in PO2

Het is eindelijk gebeurd: Standard heeft nog eens een wedstrijd in de Europe Play-Off gewonnen. ...

56
56
Verhaeghe pakt uit met megadeal bij Club Brugge

Bart Verhaeghe wil Club Brugge niet alleen kampioen maken, maar ook klaarstomen voor een nieuwe ...

514
514
Van Gucht en Charlotte zorgen voor groot liefdesmysterie

Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy verwachten binnenkort een dochter samen. Een opvallende ...

66
66
'Anderlecht laat zich gelden: recordsom De Cat gevraagd'

Nathan De Cat moet in de komende weken opnieuw een hoofdrol vertolken bij RSC Anderlecht. Maar ...

296
296
PSV mag champagne koud zetten na knotsgekke partij

Voor de interlandbreak liet PSV nog tot twee keer toe de kans liggen om de landstitel veilig te ...

54
54
Barça gniffelt: Real gaat met billen bloot in Mallorca

Voor Real Madrid lijkt de titel in LaLiga dit seizoen weer een beetje verder weg. De Koninklijke ...

51
51
Essevee en Cercle in evenwicht na onwaarschijnlijke misser

De openingswedstrijd van de Relegation Play-Off heeft geen winnaar gekregen. Zulte Waregem en Cercle ...

65
65
'Ajax neemt keiharde beslissing over Dolberg'

In augustus baalden ze bij Anderlecht nog hard van het verlies van Kasper Dolberg. Paars-Wit wou de ...

344
344

Meer sportnieuws