"Kreeg bij Club Brugge nooit de kans om mij te tonen"

723 stemmen

Club Brugge wist deze zomer al de nodige miljoenen op te strijken op de transfermarkt. Grotendeels dankzij de recordtransfer van Odilon Kossounou, maar ook Emmanuel Dennis en Siemen Voet deden hun duit in het zakje. Daarnaast kreeg Blauw-Zwart nog een aardige som uit onverwachte hoek.


Zo leverde de transfer van Luan Peres de Belgische landskampioen een extra centje op. De Braziliaanse verdediger werd vorige winter definitief aan Santos verkocht. In die gesprekken werd echter ook een bepaald percentage op de doorverkoopsom afgedwongen. En daar plukten de Bruggelingen sneller dan verwacht de vruchten van. Zo werd Peres vorige week voor de nodige miljoenen verkocht aan Olympique Marseille. Daar werd de 27-jarige verdediger maandag officieel voorgesteld.

Tijdens zijn presentatie liet Peres echter verstaan dat hij in eerste instantie niet wou terugkeren naar Europa. En dat vanwege zijn passage bij Blauw-Zwart. "In Brugge woonde ik alleen, toen kende ik mijn vrouw nog niet. Dat is nu helemaal anders. De trainer gaf me er ook nooit echt de kans om mij te tonen. Ik nam me toen voor om nooit meer naar Europa terug te keren, maar L'OM heeft me op andere gedachten gebracht", klonk het bij Maxifoot.

LEES OOK: 'Kassa kassa in Genk: na Karetsas nog 2 topdeal op komst'

Peres heeft te weinig kansen gekregen bij Club ...

Meest recent

Transferitis bij Club: tweetal ontbreekt in selectie supercup

Ook bij Club Brugge zit het tussenseizoen er alweer op. Vrijdagavond werkt de landskampioen zijn ...

73
73
Aster Nzeyimana laat alle harten smelten met één video

Aster Nzeyimana toont een kant van zichzelf die zijn volgers niet onberoerd laat. Op sociale media ...

4
4
Thorup geeft oordeel over Genk na zware nederlaag

KRC Genk kent een woelige voorbereiding. Er was het plotse vertrek van Nicky Hayen en Jess Thorup ...

165
165
Infantino krijgt volle laag: UEFA-leden boycotten het WK

FIFA-voorzitter Gianni Infantino zorgt voor een volgende mediastorm. De grote baas wil het voetbal ...

184
184
'Zorgane volgende vertrekker: topclub meldt zich'

Bij Union SG gaat er nog veel gebeuren op de transfermarkt. Er zijn heel wat spelers die de club nog ...

63
63
'KV Mechelen kan Spaanse ‘droomtransfer’ afronden'

Bij KV Mechelen gaat er nog volk vertrekken deze zomer. De Maneblussers zouden wel eens een deal ...

108
108
Bruno moet kiezen: Neerpede-boy of dure aankoop?

RSC Anderlecht neemt het in een uitverkocht Lotto Park op tegen Hammarby. Er is maar ...

361
361
Geen JPL-terugkeer: Belgische prijsschutter vindt club

Als er nog Belgische clubs waren die een Belgische aanvaller zochten met een bewezen neus voor ...

78
78
AA Gent en De Mil: stevige druk op de ketel in Europa

AA Gent moet aan de bak vanavond. Het is van te moeten tegen Cherkasy in de voorrondes van de ...

72
72
Bommetje bij Beveren: sterke man verlaat de club

Toch wel groot nieuws uit Beveren. Daar deelden ze zopas mee dat CEO Bart Foubert na zes seizoenen ...

169
169
De Mil zet AA Gent op scherp voor belangrijke partij

AA Gent heeft geen excuses. Tegen Cherkasy is het van moeten: de kwalificatie moét gehaald ...

99
99
'Union heeft doelmannenknoop doorgehakt'

Union anticipeerde deze zomer uitstekend op het mogelijke vertrek van verschillende smaakmakers en ...

102
102
Anderlecht strikt Antman: experts vellen oordeel over winger

RSC Anderlecht haalde Oliver Antman voor ongeveer 5 miljoen euro weg bij Rangers FC. Een stevige som ...

394
394
'Standard heeft beet: zevende aanwinst strijkt neer'

Standard greep vorig seizoen op de valreep naast een mogelijk Europees ticket, nadat het op de ...

129
129
Vanaken staat perplex: Verrassing treft recht in het hart

Hans Vanaken kende andermaal een prachtig seizoen. Als één van de sterkhouders van ...

1173
1173
STVV hield interesse af: "Er waren aanbiedingen"

STVV staat dit seizoen voor een zeer stevige uitdaging. Het speelt immers al minstens tot Nieuwjaar ...

75
75
'Lens wil wéér uitpakken met JPL-smaakmaker'

RC Lens beleefde een sensationeel seizoen, waarin het pas op de voorlaatste speeldag de duimen moest ...

60
60
'KV Mechelen heeft transferplannetje met Lenaerts'

Bij KV Mechelen zetten ze de laatste jaren zwaar in op jonge Belgen. Daarvoor gaan ze regelmatig ...

108
108
'Club Brugge grijpt naast Australische WK-sensatie'

Bij Club Brugge lijken ze met verdediger Han-beom Lee snel hun vierde zomeraanwinst te kunnen ...

247
247
'Standard loost eindelijk flop, lachwekkend bod geweigerd'

Bij Standard is het al een drukke zomer geweest, maar er valt nog steeds het nodige nieuws te rapen ...

178
178
'Zorgwekkende trend: Club rekent op deze talenten'

Club Brugge kreeg de voorbije jaren al heel wat lof voor zijn jeugdopleiding en zette die afgelopen ...

414
414
'Union verrast compleet met WK-ganger als nieuwe doelman'

Bij Union kregen ze deze week te maken met hetzelfde scenario als een jaar geleden, want opnieuw ...

250
250
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht gaat voot dubbelslag, vierde aanwinst Club'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

336
336
‘Anderlecht laat toptarget plots uit de vingers glippen’

RSC Anderlecht is druk in de weer om de selectie voor volgend seizoen te versterken. Paars-Wit wil ...

509
509
Code rood: Infantino compleet afgemaakt na FIFA-bom

Gianni Infantino wil aandelen van het WK voetbal te verkopen. Dat nieuws kwam als een bom binnen in ...

262
262

Meer sportnieuws