'Maes niet overtuigd door Beerschot-target'

door
'Maes niet overtuigd door Beerschot-target'

KV Oostende heeft nog dringend nood aan offensieve versterking na het vertrek van onder meer Fashion Sakala deze zomer. Zaterdagavond werd er met Thierry Ambrose nog een nieuwe spits voorgesteld, maar het is nog de vraag of het daarbij zal blijven. Er zou alvast nog een extra aanvaller vastgelegd worden, maar Oostende zou hem niet meteen gaan gebruiken.


Volgens RMC Sports heeft KVO een akkoord bereikt met Châteauroux over de transfer van Andrew Jung. De 23-jarige spits was vorig seizoen topschutter in de Franse derde klasse en werd ook al aan Beerschot gelinkt, maar zal nu dus in Oostende tekenen. Dat zou 900.000 euro neertellen voor de Fransman, terwijl Châteauroux ook een percentage van een eventuele doorverkoop krijgt. Ondanks die stevige transfersom zal Jung toch niet meteen in Oostende neerstrijken, want de kustploeg zou hem verhuren aan zusterclub AS Nancy.

UPDATE 27/07
Jung wordt dus weldra overgenomen door KVO, dat hem meteen terug in Frankrijk zal stallen. Een transfer naar Beerschot zit er voor hem dus niet in en volgens Koen Frans, clubwatcher voor Gazet van Antwerpen, is daar een duidelijke reden voor. Zo was trainer Peter Maes immers niet overtuigd door zijn kwaliteiten. Daarom besloot Beerschot het dossier te laten varen en kreeg Oostende vrijspel. De kans is wel reëel dat de Antwerpenaren elders op zoek gaan naar een nieuwe spits.

LEES OOK: 'Eigenaars drukken stempel: tweede Japanner naar Beerschot'

Beerschot moet sowieso nog een extra spits aantrekken ...

Meest recent

Standard onder zware druk: volgt er verrassend ontslag?

Standard bakt er de laatste weken niets van. Ze verloren kansloos van Sporting Charleroi en AA Gent ...

35
35
AA Gent loopt weg met De Mil: Lopes verklapt zijn geheim

AA Gent scoorde maar liefst acht keer tegen RSC Anderlecht en Standard en boekte een zes op zes. ...

83
83
Beerschot neemt afscheid: spits verlaat het Kiel

Bij Beerschot vonden er al wat wissels plaats deze transferperiode. De Kielse Ratten hebben nog een ...

25
25
Lang krijgt klets om de oren: "Probleem ligt bij hem zelf"

Amper een half seizoen na zijn aankomst, is Noa Lang alweer vertrokken bij SSC Napoli. De ...

44
44
‘Onyedika ontploft: Club Brugge neemt brutale beslissing’

Bij Club Brugge is het plots oorlog rond Raphael Onyedika. De Nigeriaan duwt richting de uitgang, ...

468
468
'Mercato Anderlecht niet voorbij: Renard vol voor derde aanwinst'

RSC Anderlecht heeft een drukke transferweek achter de rug. Zowel aan de inkomende als de uitgaande ...

293
293
Hel breekt los op Sclessin: brute details supportersbestorming

Standard incasseerde vrijdagavond andermaal een optater en verloor met zware 0-4-cijfers van KAA ...

175
175
'Genk schiet wakker op mercato: versterking Hayen onderweg'

KRC Genk heeft donderdag eindelijk nog eens een wedstrijd kunnen winnen en plaatste zich zo ook voor ...

270
270
'Club gaat compleet los: bom geld voor dríé aanwinsten'

Nog een dikke week te gaan en de winterse transferperiode zit er alweer op. Maar nog heel wat ...

660
660
Toptransfer Antwerp: "Een interessant profiel"

Royal Antwerp FC kende tot op heden nog een rustige mercato. Nochtans kan de ploeg de nodige ...

289
289
Bom ontploft bij Standard: fans dringen kleedkamer binnen

Het is Crisis met een grote C bij Standard. Ze verloren met 0-4 van AA Gent en de top zes lijkt ...

299
299
'Pocognoli klopt aan voor toptransfer bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht willen ze dolgraag een aantal spelers van de hand doen. De loonmassa moet naar ...

356
356
Uitgerekend Kanga vernedert Standard in eigen huis

In de Jupiler Pro League stond er met Standard - AA Gent een topper voor de top zes op het ...

165
165
KRC Genk trots: beste rapport in vele jaren

Het ging na de zege bij FC Utrecht vooral over de fans van KRC Genk. Maar de Limburgers zorgden wel ...

141
141
Hubert deelt gigantische tegenvaller Union SG mee

Union SG speelde verdienstelijk tegen Bayern München, maar verloor er met 2-0. De Brusselaars ...

86
86
'Dortmund wil zomerse slag slaan bij Genk én Club'

Borussia Dortmund is een club die heel aandachtig scout in de Jupiler Pro League. De Duitsers hebben ...

269
269
Leko krijgt volle laag: "Gelukkig dat hij AA Gent verliet"

Ivan Leko vertrok als een dief in de nacht bij AA Gent om voor Club Brugge te kenen. Ondertussen ...

293
293
Patro en Lokeren ronden alweer onderlinge transfer af

Sporting Lokeren en Patro Eisden maakten vorige week de transfer van Radja Nainggolan bekend. De ...

60
60
KRC Genk riskeert zware straf: club onderneemt stappen

Racing Genk won met 0-2 van FC Utrecht, maar het ging vooral over de rellen met de fans. CEO Luc ...

452
452
Vrancken heeft zeer groot transfernieuws bij STVV

Het is toch een drukke mercato bij STVV. Wouter Vrancken zag al drie spelers naar Stayen komen en er ...

370
370
'Club Brugge ruikt bloed: toptransfer aan stuntprijs'

Club Brugge heeft een winterkans geroken en ze willen toeslaan. Ze kunnen een toptransfer aan ...

556
556
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

95
95
FCV Dender strikt smaakmaker uit Challenger Pro League

Er werden vanavond twee transfers officieel afgerond in de Jupiler Pro League. FCV Dender en La ...

52
52
'Anderlecht vindt akkoord: Stroeykens weigert voorstel'

Bij RSC Anderlecht mag er nog het een en ander verwacht worden deze transferperiode. De Brusselaars ...

484
484
OHL laat spits gaan, JPL-club hapt meteen

Oud-Heverlee Leuven heeft vandaag een speler gratis de club laten verlaten. Even later tekende die ...

65
65

Meer sportnieuws