'Genk stevent af op pijnlijke breuk'

door
'Genk stevent af op pijnlijke breuk'

KRC Genk geldt al jaren een absolute talentenfabriek. In hun recente geschiedenis lanceerden de Limburgers dan ook tal van spelers die vervolgens furore maakten op het allerhoogste niveau. Nadat de machine even stokte, lopen er momenteel opnieuw een paar potentiële goudhaantjes rond in de Luminus Arena.


Zo liet Luca Oyen vorig seizoen al mooie dingen zien, de verwachting is dat de flankaanvaller geleidelijk aan zal doorgroeien tot een vaste basisspeler. Maar ook van Pierre Dwomoh werd heel wat verwacht. Op 16-jarige leeftijd maakte de middenvelder zelfs al zijn officiële debuut bij de eerste ploeg, en zette hij ondanks interesse van onder meer Juventus zijn kribbel onder een contract tot medio 2024. Sindsdien liep het echter fout, en na een dispuut werd Dwomoh eind februari zelfs naar de B-kern gestuurd. Desalniettemin blijft Genk geloven in zijn potentieel. Volgens Sport/Voetbalmagazine wordt weldra dan ook beraad over deze vervelende situatie.

UPDATE 26/07
Genk dreigt af te stevenen op een breuk met Dwomoh. Het Belang van Limburg weet immers dat het toptalent tegenwoordig niet meer opdaagt bij de B-kern. Naar verluidt tracht de jeugdinternational, die recent nog in verband werd gebracht met AC Milan, op die manier zijn weg naar de exit te forceren. Nog volgens de krant zou zelfs de beruchte Wet van '78 al gevallen zijn, al wordt dat vanuit de entourage van de speler dan weer ontkend. Genk staat alleszins niet te springen om Dwomoh zomaar te verliezen. Wordt ongetwijfeld nog vervolgd.

LEES OOK: 'Genk zet zich schrap: absolute recordtransfer Karetsas'

Denkt u dat Dwomoh nog zal spelen voor Genk?

Meest recent

‘Stem Guardiola zindert: Anderlecht-samenwerking lonkt’

Pep Guardiola is nu al een legende bij Manchester City. De Spaanse oefenmeester zette de club ...

20
20
‘Update monsterdeal Ordonez: Club kruist vingers’

Joel Ordonez stond afgelopen zomer al dicht bij een knaltransfer naar Olympique Marseille, maar ...

138
138
Trossard kijkt recht in ogen van bizarre Arsenal-vloek

Arsenal hoopt eindelijk op de titel in de Premier League en de club van Leandro Trossard staat er ...

20
20
‘Transfer Stroeykens: Anderlecht legt eisen op tafel’

Mario Stroeykens werd gezien als een groot talent bij RSC Anderlecht, maar onder Besnik Hasi speelt ...

193
193
AC Milan pakt uit: Saelemaekers krijgt straffe partner

AC Milan is, net zoals alle Europese grootmachten, de wintermercato aan het afspeuren voor ...

18
18
‘Oyen definitief weg: Genk sluit verrassende deal'

Luca Oyen leek een mooie toekomst tegemoet te gaan bij KRC Genk, maar blessureleed gooide roet in ...

234
234
PSV trekt voluit kaart van Belgisch trio

Nu de feestdagen achter de rug zijn, beginnen de meeste clubs aan hun voorbereiding op de tweede ...

29
29
Radiostilte bij Club: talent al afgeschreven?

Voor de spelers van Club Brugge zit de wintervakantie er alweer bijna op. Zaterdag moeten ze zich ...

257
257
'Neerpede in overdrive: Anderlecht stoomt 7 talenten klaar'

Anderlecht kon de voorbije maanden zijn hart ophalen aan de grote doorbraak van Nathan De Cat, ...

265
265
'OH Leuven haalt nieuw toptalent binnen'

OH Leuven zal zich deze winter ongetwijfeld willen versterken, want er wacht hen de komende maanden ...

91
91
Kompany glundert en pikt pion weg bij Guardiola

Vincent Kompany kan terugblikken op een uitstekende eerste seizoenshelft met Bayern München. In ...

153
153
'Club Brugge vindt noodoplossing bij Atletico Madrid'

Bij Club Brugge mogen we in de komende weken sowieso de nodige transferactiviteit verwachten. Er ...

562
562
TRANSFERUURTJE: 'Benteke heeft nieuwe club, knaltransfer Club'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

321
321
Guardiola vloekt op Doku: City in zak en as na zeperd

Manchester City is het nieuwe jaar niet goed begonnen. The Cityzens speelden 0-0 gelijk op het veld ...

121
121
Club Brugge verrast en zet vol in op supertalent (16)

Club Brugge trekt, net zoals bijna alle andere Belgische eersteklassers, op winterstage naar de zon. ...

415
415
Penders wrijft zich in de handen: snel knaltransfer?

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend. Chelsea legde een bom geld op tafel voor de jonge ...

102
102
Advocaat verbaast na stunt met keuze: "Schrijf maar op"

Dick Advocaat was ooit persona non grata in België na zijn vroegtijdige exit bij de Rode ...

33
33
Winterse toptransfer: ‘Cercle vreest exit smaakmaker’

Cercle Brugge zit dit seizoen weer in de hoek waar de klappen vallen. Groen-Zwart staat op een ...

136
136
‘Club Brugge-target genadeloos weggepest: FIFA grijpt in’

De wintermercato staat op het punt te ontploffen en de Belgische clubs doen gretig mee met de ...

596
596
'Rentree De Bruyne: datum voor terugkeer in Napels geprikt'

Bij Napoli gaan ze tijdens de wintermercato op zoek naar offensieve versterking en dat heeft in ...

91
91
'Karetsas greep in de zomer naast knaltransfer'

KRC Genk beleeft niet zijn beste seizoen en dat leidde enkele weken geleden nog tot het ontslag van ...

236
236
’Bliksemvertrek Noa Lang bij Napoli’

Noa Lang versierde vorige zomer een zeer fraaie transfer. Na twee seizoenen bij PSV zette de ...

226
226
Stevige sneer naar Brys: "Wie krijgt nu ruzie met Eto'o?"

Marc Brys volgt de Africa Cup vanuit zijn zetel, want na een onwaarschijnlijke soap trok Kameroen ...

129
129
'Anderlecht in transferstrijd met Barça en Liverpool'

Het belooft alweer een drukke mercato te worden voor Anderlecht. Sportief directeur Olivier Renard ...

340
340
Bornauw maakt plots grote indruk: "Ik ben niet verrast"

De Premier League heeft op Nieuwjaarsdag een nieuwe Belg ontdekt. Leeds United ging knap een punt ...

127
127

Meer sportnieuws