'Genk stevent af op pijnlijke breuk'

door
'Genk stevent af op pijnlijke breuk'

KRC Genk geldt al jaren een absolute talentenfabriek. In hun recente geschiedenis lanceerden de Limburgers dan ook tal van spelers die vervolgens furore maakten op het allerhoogste niveau. Nadat de machine even stokte, lopen er momenteel opnieuw een paar potentiële goudhaantjes rond in de Luminus Arena.


Zo liet Luca Oyen vorig seizoen al mooie dingen zien, de verwachting is dat de flankaanvaller geleidelijk aan zal doorgroeien tot een vaste basisspeler. Maar ook van Pierre Dwomoh werd heel wat verwacht. Op 16-jarige leeftijd maakte de middenvelder zelfs al zijn officiële debuut bij de eerste ploeg, en zette hij ondanks interesse van onder meer Juventus zijn kribbel onder een contract tot medio 2024. Sindsdien liep het echter fout, en na een dispuut werd Dwomoh eind februari zelfs naar de B-kern gestuurd. Desalniettemin blijft Genk geloven in zijn potentieel. Volgens Sport/Voetbalmagazine wordt weldra dan ook beraad over deze vervelende situatie.

UPDATE 26/07
Genk dreigt af te stevenen op een breuk met Dwomoh. Het Belang van Limburg weet immers dat het toptalent tegenwoordig niet meer opdaagt bij de B-kern. Naar verluidt tracht de jeugdinternational, die recent nog in verband werd gebracht met AC Milan, op die manier zijn weg naar de exit te forceren. Nog volgens de krant zou zelfs de beruchte Wet van '78 al gevallen zijn, al wordt dat vanuit de entourage van de speler dan weer ontkend. Genk staat alleszins niet te springen om Dwomoh zomaar te verliezen. Wordt ongetwijfeld nog vervolgd.

LEES OOK: Kassa Genk rinkelt: El Ouahdi gooit ambities op tafel

Denkt u dat Dwomoh nog zal spelen voor Genk?

Meest recent

Aftrap STVV-Anderlecht uitgesteld, Taravel dumpt drietal

Donderdagavond wordt de vierde speeldag van de Champions' Play-Offs afgesloten met een interessant ...

12
12
Standard haalt belangrijke slag binnen: contract tot 2029

Standard staat komend weekend voor een belangrijke wedstrijd in de Europe Play-Offs en gaat op ...

14
14
Nieuwe details DAZN-twist: VRT overweegt drastische actie

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal is een nieuw hoofdstuk rijker. Donderdag ...

149
149
'Kompany geeft persoonlijke zegen: monstertransfer Bayern'

Bayern München heeft een droomweek achter de rug. Afgelopen zondag werd de Duitse titel binnen ...

109
109
Union slikt optater in titelstrijd: sterkhouder geviseerd

Slechts enkele dagen na de zege in de titelclash tegen Club Brugge, werd Union SG weer stevig met de ...

136
136
'Engelse grootmachten kloppen aan bij Club Brugge'

Dankzij de ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen, en het puntenverlies van Union, blijft Club Brugge in ...

169
169
AA Gent slijpt messen voor pittig weerzien met Leko

AA Gent ontpopt zich stilaan tot luis in de pels van Union, want net als in de reguliere competitie ...

169
169
Julie Vanloo zet voetbalfans op scherp: "Ik gok dat..."

Julie Vanloo, al jarenlang een vaste waarde bij de Belgian Cats, blijft ook naast het veld in de ...

95
95
'Goto pakt koffers en neemt afscheid van Anderlecht'

Op papier lopen er genoeg aanvallers rond bij RSC Anderlecht, maar diep in de punt opteert ...

308
308
Leko keert kar: opvallende wissel bij Club Brugge

Club Brugge boekte woensdag een ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

314
314
Defour weer voor rechtbank: straf komt keihard binnen

Voormalig Rode Duivel Steven Defour moest zich opnieuw verantwoorden voor de rechtbank, waar zijn ...

181
181
Hubert houdt adem in: sterkhouder Union valt uit

Union liet woensdag tegen AA Gent voor het eerst punten liggen in de play-offs, waardoor de koploper ...

141
141
'Taravel grijpt in: 5 (!) wissels bij Anderlecht'

Mits een zege tegen STVV wipt RSC Anderlecht straks over de Kanaries naar de derde plaats in het ...

493
493
Bertaccini onder vuur: vrouw reageert fel

De voorbije weken waren allesbehalve eenvoudig voor Adriano Bertaccini en zijn gezin. De spits van ...

94
94
Bekerfinale-fiasco: minister haalt keihard uit naar DAZN

Op 14 mei strijden Anderlecht en Union in het Koning Boudewijnstadion voor de Croky Cup, maar er ...

160
160
Bizar interview Leko: Vandenbempt ziet verklaring

Het had woensdagavond een feestavond moeten zijn voor Club Brugge. Het hield zelf een galavertoning ...

150
150
Verdict Yamal: opluchting voor Spanje, niet voor Barça

FC Barcelona zette woensdagavond een nieuwe stap richting de Spaanse titel, maar ondanks de 1-0-zege ...

77
77
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met PSG'

De zomermercato van Anderlecht lijkt stilaan op gang te komen, ondanks het voorlopig uitblijven van ...

83
83
KV Mechelen ontdekt 'nieuwe Raman'

KV Mechelen heeft voorlopig nog maar weinig plezier beleefd aan de play-offs. Het pakte voorlopig ...

100
100
'Rode Duivels opgelet: UEFA gooit EK-kwalificatie overhoop'

De Rode Duivels zitten nu met hun volle aandacht bij het WK van komende zomer. Daarna wacht een ...

274
274
Vanhaezebrouck ziet zorgwekkende trend bij Neerpede-boys

Door de blessures van Nathan De Cat en Mario Stroeykens zal Yari Verschaeren in de komende ...

205
205
Negatieve primeur: DAZN bezorgt fans domper voor bekerfinale

Er was de voorbije maanden al heel wat ophef over de uitzendrechten van het Belgische voetbal. Dat ...

338
338
Beginnen Beveren en Kortrijk met mokerslag in 1A?

Er staat de komende weken nog heel veel op het spel in de Jupiler Pro League, maar de strijd om ...

534
534
TRANSFERUURTJE: 'Vertrekker bij Anderlecht, kleppers kloppen aan bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

221
221
Frustratie loopt op bij Union: grote paniek door Club?

Union SG deed vorige speeldag een uitstekende zaak door in eigen huis te winnen van Club Brugge. ...

418
418

Meer sportnieuws