'Genk stevent af op pijnlijke breuk'

door
'Genk stevent af op pijnlijke breuk'

KRC Genk geldt al jaren een absolute talentenfabriek. In hun recente geschiedenis lanceerden de Limburgers dan ook tal van spelers die vervolgens furore maakten op het allerhoogste niveau. Nadat de machine even stokte, lopen er momenteel opnieuw een paar potentiële goudhaantjes rond in de Luminus Arena.


Zo liet Luca Oyen vorig seizoen al mooie dingen zien, de verwachting is dat de flankaanvaller geleidelijk aan zal doorgroeien tot een vaste basisspeler. Maar ook van Pierre Dwomoh werd heel wat verwacht. Op 16-jarige leeftijd maakte de middenvelder zelfs al zijn officiële debuut bij de eerste ploeg, en zette hij ondanks interesse van onder meer Juventus zijn kribbel onder een contract tot medio 2024. Sindsdien liep het echter fout, en na een dispuut werd Dwomoh eind februari zelfs naar de B-kern gestuurd. Desalniettemin blijft Genk geloven in zijn potentieel. Volgens Sport/Voetbalmagazine wordt weldra dan ook beraad over deze vervelende situatie.

UPDATE 26/07
Genk dreigt af te stevenen op een breuk met Dwomoh. Het Belang van Limburg weet immers dat het toptalent tegenwoordig niet meer opdaagt bij de B-kern. Naar verluidt tracht de jeugdinternational, die recent nog in verband werd gebracht met AC Milan, op die manier zijn weg naar de exit te forceren. Nog volgens de krant zou zelfs de beruchte Wet van '78 al gevallen zijn, al wordt dat vanuit de entourage van de speler dan weer ontkend. Genk staat alleszins niet te springen om Dwomoh zomaar te verliezen. Wordt ongetwijfeld nog vervolgd.

LEES OOK: 'El Ouahdi weg bij Genk: landskampioen op vinkentouw'

Denkt u dat Dwomoh nog zal spelen voor Genk?

Meest recent

Infantino brengt belangrijk nieuws voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn in maart helemaal begonnen aan hun voorbereiding op het WK, dat binnen zowat ...

18
18
Rode kaart zindert na: Real woest, Kompany reageert gevat

De terugmatch tussen Bayern München en Real Madrid is woensdagavond een zinderend kijkstuk ...

84
84
Kompany schrijft alwéér Belgische geschiedenis

Bayern München won met 4-3 van Real Madrid en is zo door naar de volgende ronde. Een zeer ...

53
53
Van wereldkampioen tot WK-drama: Genk-fan Brecel stort in

Het kan verkeren in de topsportwereld, vraag dat maar aan Luca Brecel. In 2023 werd onze landgenoot ...

33
33
'Belgische clubs lonken naar nieuwe parel'

De Belgische clubs speuren heel de wereld rond naar versterking. Onze redactie weet dat ze steeds ...

42
42
'KV Mechelen hakt knoop door: ervaren pion moet weg'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en plaatste zich voor het eerst ooit voor de Champions' ...

59
59
'Janssen schokt iedereen met toekomstkeuze'

Royal Antwerp FC kent een rotseizoen en het is duidelijk dat er héél veel gaat ...

270
270
'Kompany verrast Bayern met straffe De Cat‑wending'

Nathan De Cat zit in een dossier dat almaar groter wordt. Bayern München duikt op, Vincent ...

189
189
Europa gaat compleet los op ‘tovenaar’ Kompany

Bayern München won met 4-3 van Real Madrid en daardoor spelen ze de halve finales van de ...

185
185
'Anderlecht zet zinnen op nieuwe centrumspits'

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar een nieuwe spits. We haalden eerder al aan dat ...

120
120
Bormans doet boekje open over 'band' met Bayat

Er doken al een aantal geruchten op dat Mogi Bayat inzake uitgaande transfers vaak zaken mag doen ...

33
33
Pakt Club Brugge uit met verrassende doelman?

Club Brugge gaat op zoek naar een nieuwe doelman. Blauw-Zwart werd al met een aantal keepers in ...

250
250
'Anderlecht dreigt transfertarget mis te lopen'

RSC Anderlecht heeft komende zomer nood aan defensieve versterking. Er moet kracht én ...

91
91
Poppen aan het dansen: Real kookt over na UCL-uitschakeling

Het is Real Madrid dan toch niet gelukt om zich te plaatsen voor de halve finales van de Champions ...

389
389
POLL: wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud, de kwartfinales zijn gespeeld. Twee heerlijke ...

304
304
Roer compleet om bij Antwerp? "Moment is aangebroken"

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

296
296
UCL: Bayern nekt Real na ZINDERENDE clash, ook Arsenal door

Bayern München heeft zich geplaatst voor de halve finales van de Champions League na een ...

116
116
Vanaken onomwonden: "Wat Union meer heeft dan Club?"

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

345
345
Degradatie-climax: beslissing Play-Downs op speeldag 3?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

274
274
Radja begrijpt niets van Anderlecht: "Alsof ze kampioen zijn"

RSC Anderlecht speelde afgelopen zondag wederom geen goede wedstrijd, maar boekte uiteindelijk wel ...

224
224
'Gevolgen na UCL-kater: toptransfer Barça in stroomversnelling'

FC Barcelona is er dan toch niet in geslaagd om een nieuwe remontada te bewerkstelligen en sneuvelde ...

90
90
Sensatie in München: Neuer gruwelijk in de fout, Bayern reageert meteen

Woensdagavond worden in de Champions League de laatste tickets voor de halve finales uitgedeeld. ...

60
60
"Zeer raar" - uitspraak Hayen roept vragen op bij Genk

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

529
529
Eerste clash Union-Club Brugge: titelfavoriet aangeduid

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

387
387
Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

688
688

Meer sportnieuws