'Genk stevent af op pijnlijke breuk'

door
'Genk stevent af op pijnlijke breuk'

KRC Genk geldt al jaren een absolute talentenfabriek. In hun recente geschiedenis lanceerden de Limburgers dan ook tal van spelers die vervolgens furore maakten op het allerhoogste niveau. Nadat de machine even stokte, lopen er momenteel opnieuw een paar potentiële goudhaantjes rond in de Luminus Arena.


Zo liet Luca Oyen vorig seizoen al mooie dingen zien, de verwachting is dat de flankaanvaller geleidelijk aan zal doorgroeien tot een vaste basisspeler. Maar ook van Pierre Dwomoh werd heel wat verwacht. Op 16-jarige leeftijd maakte de middenvelder zelfs al zijn officiële debuut bij de eerste ploeg, en zette hij ondanks interesse van onder meer Juventus zijn kribbel onder een contract tot medio 2024. Sindsdien liep het echter fout, en na een dispuut werd Dwomoh eind februari zelfs naar de B-kern gestuurd. Desalniettemin blijft Genk geloven in zijn potentieel. Volgens Sport/Voetbalmagazine wordt weldra dan ook beraad over deze vervelende situatie.

UPDATE 26/07
Genk dreigt af te stevenen op een breuk met Dwomoh. Het Belang van Limburg weet immers dat het toptalent tegenwoordig niet meer opdaagt bij de B-kern. Naar verluidt tracht de jeugdinternational, die recent nog in verband werd gebracht met AC Milan, op die manier zijn weg naar de exit te forceren. Nog volgens de krant zou zelfs de beruchte Wet van '78 al gevallen zijn, al wordt dat vanuit de entourage van de speler dan weer ontkend. Genk staat alleszins niet te springen om Dwomoh zomaar te verliezen. Wordt ongetwijfeld nog vervolgd.

LEES OOK: Plotse ommekeer Genk: Hayen ziet grote verandering

Denkt u dat Dwomoh nog zal spelen voor Genk?

Meest recent

"Rampzalig" - grote schlemiel afgemaakt bij pover Club

Daags voor de komst van Atlético Madrid in de Champions League, moest Club Brugge eerst nog ...

41
41
Nog groter boegbeeld: Real fêteert Courtois na straffe mijlpaal

Real Madrid heeft zaterdagavond voorlopig weer beslag gelegd op de leidersplaats in La Liga. De ...

21
21
Transferdeal Club en Barça? Makelaar doet boekje open

Club Brugge KV wist de voorbije seizoenen heel wat jonge talenten vanuit de eigen opleiding richting ...

69
69
Plotse ommekeer Genk: Hayen ziet grote verandering

Na de pijnlijke 1 op 6 tegen Zulte Waregem en Cercle Brugge, leek KRC Genk definitief uitgeteld voor ...

365
365
Anderlecht compleet verrast over Ndiaye en Vazquez

Bij RSC Anderlecht lieten ze in januari een aantal spelers gaan. Moussa Ndiaye trok naar Schalke 04, ...

380
380
Cercle-Club: Leko zet twee smaakmakers op de bank

Om 13u30 werken Cercle Brugge en Club Brugge de Brugse derby af. Cercle kan maar best winnen na de ...

139
139
'Anderlecht krijgt fikse tegenvaller in dossier Schreuder'

RSC Anderlecht krijgt af te rekenen met heel wat problemen in het dossier van de nieuwe trainer. Ook ...

512
512
TRANSFERUURTJE: Club en STVV vrezen, Fink verrast iedereen

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

145
145
Bizar: Mokio ondanks doelpunt afgemaakt bij Ajax

Ajax won overtuigend van Fortuna Sittard in de Eredivisie. De Amsterdammers mochten vooral hun ...

72
72
'Defensieproblemen Duivels: onverwachte optie Garcia'

Bondscoach Rudi Garcia zit maanden voor de start van het WK 2026 met de handen in het haar. De ene ...

13
13
Anderlecht krijgt volle laag: “Hysterisch en overdreven”

RSC Anderlecht kende enkele woelige weken met ontslagen en slechte resultaten. Besnik Hasi, Lucas ...

462
462
Hommeles bij KV Mechelen: ploegmakkers schieten elkaar af

KV Mechelen kwam twee keer op voorsprong tegen KRC Genk, maar alsnog ging Malinwa in eigen huis ...

423
423
Code rood bij Charleroi: aanvoerder slaat ferm op tafel

Sporting Charleroi zat onder coach Hans Cornelis in een positieve flow, maar de afgelopen weken ...

98
98
België vs Nederland bij Ajax: “Toch niet zo dom…”

De Belgische pionnen bij Ajax schitterden tegen Fortuna Sittard. Jorthy Mokio, Rayane Bounida en ...

57
57
Kane wil fameus record laten sneuvelen dankzij Kompany

Bayern München won dit weekend bijzonder makkelijk met 0-3 van Werder Bremen. Harry Kane was de ...

95
95
RSCA baalt enorm: "Vol verbazing dat Ajax hem er weghaalde"

Bij Ajax mogen ze hun Belgen bedanken, want Mika Godts, Jorthy Mokio en Rayane Bounida zorgden voor ...

278
278
Vannieuwkerke krijgt absolute mokerslag op Valentijn

Karl Vannieuwkerke groeide binnen de VRT uit tot een waar fenomeen. De man is uiteraard het gezicht ...

129
129
Union SG verliest punten: gigantisch probleem duikt op

Union SG speelde geen goede wedstrijd op het veld van Standard. De landskampioen verspeelde punten ...

128
128
Vanaken laat fans smelten met diep ontroerende beelden

Deze namiddag staat de Brugse derby op het programma tussen Cercle en Club Brugge. Blauw-Zwart kan ...

317
317
Standard likt zijn wonden: "Dit is heel ongelukkig"

Standard leek op weg naar een stuntzege tegen Union SG, maar Guilherme Smith maakte uiteindelijk het ...

161
161
‘Antwerp geschokt: Gheysens beslissing slaat in als een bom'

Antwerp FC staat op scherp. Paul Gheysens zet een beslissing door die intern en extern zwaar ...

613
613
CIES: KRC Genk beste van de klas, Club bijna 600 miljoen

De financiële cijfers van de Pro League bewijzen nog maar eens dat de Belgische clubs boven hun ...

627
627
Nu of nooit voor Marc Coucke: eerste RSCA-stap is gezet

De kritiek was de afgelopen maanden bij RSC Anderlecht vooral richting Wouter Vandenhaute en Olivier ...

537
537
'KRC Genk hakt knoop door over ervaren smaakmaker'

Bij KRC Genk is het bijzonder druk met de strijd voor de top zes en de matchen in de Europa League ...

279
279
Vertrek Hasi bevrijdend voor ‘vergeten’ RSCA-smaakmaker

We haalden het de afgelopen maanden zeer vaak aan toen Besnik Hasi nog coach was van RSC Anderlecht. ...

475
475

Meer sportnieuws