'Genk dreigt toptalent te verliezen'

door
'Genk dreigt toptalent te verliezen'

Nadat kleppers als Kevin De Bruyne en Thibaut Courtois de jeugdwerking van KRC Genk op de kaart zetten, braken er de voorbije jaren heel wat minder producten van eigen kweek door in de Luminus Arena. Sinds kort proberen de Limburgers daar evenwel opnieuw verandering in te brengen. Toch dreigt één toekomstige topper eieren voor zijn geld te kiezen.


Pierre Dwomoh hoopte vorig seizoen zijn grote doorbraak te vieren, maar uiteindelijk kwam de 17-jarige middenvelder niet verder dan twee invalbeurten van in totaal zeven minuutjes. Desalniettemin heerst er in Genk nog steeds een ongebreideld geloof in het aanstormend talent, die eerder al op de radar van onder meer Juventus belandde. In plaats van naar de Italiaanse topploeg te trekken, besloot Dwomoh vorige zomer nog een contract tot medio 2024 te tekenen. Nu wenkt misschien echter alsnog een overstap richting de Serie A.

Volgens transferwatcher Sacha Tavolieri toont AC Milan, dat de Belgische markt nauwlettend in de gaten houdt, namelijk vergaande interesse. Een gerucht dat Dwomoh alvast gretig deelde op sociale media. Zelf lijkt de middenvelder, die in de jeugd tevens de kleuren van KV Mechelen en Anderlecht verdedigde, dan ook best open te staan voor een nieuwe uitdaging. Nog volgens Tavolieri is Milan wel niet de enige gegadigde, en kan Genk dus proberen om het tot een opbod te laten komen. Al houdt het de tiener vast liever aan boord.

LEES OOK: Milan kan vernedering tegen laagvlieger net vermijden

Denkt u dat Dwomoh zal vertrekken?

Meest recent

Zorgen om grote naam Anderlecht: "Waar zit hij?"

Er komt bij Anderlecht maar geen regelmaat in de prestaties dit seizoen. Dat bleek nog maar eens op ...

130
130
Hasi scherp na wanprestatie: "Een catastrofe"

Anderlecht heeft vrijdag in Charleroi een zeer pijnlijke avond beleefd. Het slaagde er alweer niet ...

96
96
'Club gaat transferstrijd aan met Como en Leverkusen'

Club Brugge heeft zich in de zomer nog grondig versterkt, maar lijkt nu al bezig te zijn met het ...

62
62
Milan kan vernedering tegen laagvlieger net vermijden

In de Serie A dreigt AC Milan na amper een week zijn kopppositie alweer af te moeten staan. De ...

22
22
Anderlecht met billen bloot op Mambourg en lost rol bovenin

Anderlecht lijkt bovenaan de rol helemaal te moeten lossen. Het kan de kloof met de top twee al zien ...

150
150
Degradatie dreigt voor Red Flames na pijnlijke avond

De Red Flames hebben vrijdagavond een zeer slechte zaak gedaan. Ze beleefden een pijnlijke avond in ...

55
55
Lierse wint weer niet, Jong AA Gent kan niet bevestigen

Vrijdagavond stonden in de Challenger Pro League al de eerste twee wedstrijden van de elfde speeldag ...

16
16
Ziet Zulte Waregem uitblinker gratis vertrekken?

Zulte Waregem stuntte vorige week door AA Gent met 4-1 te verslaan. Na een lastige start is de ...

173
173
Anderlecht stelt alweer teleur: "Wordt zijn laatste match"

Anderlecht raakte vorige week niet voorbij STVV en heeft vrijdagavond dus iets recht te zetten. Het ...

419
419
'Anderlecht mengt zich in transferstrijd om sensatie'

Anderlecht gaat vrijdagavond in Charleroi op zoek naar de drie punten, want die hebben ze absoluut ...

120
120
Standard krijgt alsnog stevige domper te verwerken

Standard blikt terug op een woelige week, nadat het vorig weekend zijn wedstrijd tegen Antwerp ...

97
97
'Domper voor Duivels: sterkhouder out voor november'

De Rode Duivels moeten in november nog de laatste loodjes leggen om kwalificatie voor het WK over de ...

113
113
Charleroi-RSCA: Hasi kiest voor deze elf namen

RSC Anderlecht staat voor een cruciaal duel tegen Sporting Charleroi. Winnen is broodnodig, anders ...

79
79
Wils steeds meer onder druk: wat zegt de coach?

Royal Antwerp FC staat onder zware druk. Zondag ontvangen ze Club Brugge en dat is altijd een zeer ...

56
56
'Zirkzee verlaat Man Utd: zes clubs in de running'

Joshua Zirkzee gaat Manchester United in de wintermercato wellicht verlaten. Trainer Ruben Amorim is ...

54
54
Club Brugge op hete kolen: vertraging in stadiondossier

Club Brugge heeft weinig tijd om te bekomen van de pandoering tegen Bayern München, want binnen ...

774
774
'Overmars versus Bayat: Wils out, De Mil in bij Antwerp?'

Mehdi Bayat liet hem niet naar Union vertrekken, maar dat Rik De Mil vroeg of laat Charleroi zal ...

326
326
Napoli in shock: De Bruyne zet heel Italië plots op zijn kop

Italië kookt en Kevin De Bruyne krijgt zware kritiek, maar is dat wel terecht? De Italiaanse ...

401
401
Leko verschaft cruciale update uit ziekenboeg AA Gent

Na de blamage tegen Zulte Waregem moet AA Gent in eigen huis de rug zien te rechten tegen Standard. ...

183
183
Hasi hakt knopen door: dubbele comeback bij Anderlecht

RSC Anderlecht trapt vrijdag de twaalfde speeldag op gang op het veld van Charleroi. Na een magere ...

186
186
Wils baalt: blessuregolf Antwerp eist volgend slachtoffer

Na een schamele twee op 18 is het vijf voor 12 bij Antwerp, waar uitgerekend nu aartsrivaal Club ...

350
350
'Buitenkans voor Club Brugge: topaanwinst in januari?'

Club Brugge hoopt de zware nederlaag tegen Bayern München zondag door te spoelen met een zege ...

338
338
Radja Nainggolan op heterdaad betrapt: "Waarom niet?"

Voormalig Rode Duivel Radja Nainggolan dook deze week op in het populaire VIER-programma De Slimste ...

155
155
Anderlecht maakt 'nieuwe' directeur Neerpede bekend

Ruim een week geleden maakte RSC Anderlecht de comeback van Michael Verschueren en Kenneth ...

203
203
Westerlo in zak en as na harde boycot KRC Genk

Westerlo en KRC Genk bekampen elkaar begin volgende maand, maar er zijn maar een beperkt aantal ...

336
336

Meer sportnieuws