'Genk dreigt toptalent te verliezen'

door
'Genk dreigt toptalent te verliezen'

Nadat kleppers als Kevin De Bruyne en Thibaut Courtois de jeugdwerking van KRC Genk op de kaart zetten, braken er de voorbije jaren heel wat minder producten van eigen kweek door in de Luminus Arena. Sinds kort proberen de Limburgers daar evenwel opnieuw verandering in te brengen. Toch dreigt één toekomstige topper eieren voor zijn geld te kiezen.


Pierre Dwomoh hoopte vorig seizoen zijn grote doorbraak te vieren, maar uiteindelijk kwam de 17-jarige middenvelder niet verder dan twee invalbeurten van in totaal zeven minuutjes. Desalniettemin heerst er in Genk nog steeds een ongebreideld geloof in het aanstormend talent, die eerder al op de radar van onder meer Juventus belandde. In plaats van naar de Italiaanse topploeg te trekken, besloot Dwomoh vorige zomer nog een contract tot medio 2024 te tekenen. Nu wenkt misschien echter alsnog een overstap richting de Serie A.

Volgens transferwatcher Sacha Tavolieri toont AC Milan, dat de Belgische markt nauwlettend in de gaten houdt, namelijk vergaande interesse. Een gerucht dat Dwomoh alvast gretig deelde op sociale media. Zelf lijkt de middenvelder, die in de jeugd tevens de kleuren van KV Mechelen en Anderlecht verdedigde, dan ook best open te staan voor een nieuwe uitdaging. Nog volgens Tavolieri is Milan wel niet de enige gegadigde, en kan Genk dus proberen om het tot een opbod te laten komen. Al houdt het de tiener vast liever aan boord.

LEES OOK: Same smile, more years - Saelemaekers ziet topseizoen beloond

Denkt u dat Dwomoh zal vertrekken?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Club vrezen, Antwerp pakt uit’

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

41
41
Elf wereldgoals: Courtois speelt hoofdrol in Puskas Awards

Naar goede gewoonte staat de ‘The Best FIFA Football Awards’ op het programma. Morgen ...

7
7
Knaltransfer Huerta? De échte reden na opmerkelijk bezoek

De wintermercato komt eraan en de Belgische clubs zijn de markt al aan het afschuimen voor ...

103
103
Club Brugge komt met update over blessure Seys

De opmars van Joaquin Seys is indrukwekkend. De back heeft zich snel in de basisopstelling van Club ...

81
81
‘Anderlecht grijpt hard in: opvallende financiële revolutie’

RSC Anderlecht moet al jaren de knip op de uitgaven houden. De financiële situatie bij ...

177
177
Club Brugge pakt uit met nieuw retroshirt: ‘Absoluut pareltje’

Club Brugge is de afgelopen jaren uitgegroeid tot de één van de grootste clubs, al dan ...

105
105
De Cat onthult: intern op de vingers getikt door Anderlecht

Nathan De Cat is dit seizoen de grote sensatie bij RSC Anderlecht. De amper 17-jarige middenvelder ...

169
169
72ste Gouden Schoen: absolute topfavoriet nu al bekend

Vlak voor de tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League van start gaat, wordt bekend gemaakt wie ...

631
631
Hoofdrol Lammens in spektakelstuk: duidelijke reactie Amorim

Manchester United en AFC Bournemouth hebben maandagavond voor één van de ...

127
127
Trainerszoektocht Genk: Joos dropt spectaculaire naam

Vlak het aanbreken van het nieuwe kalenderjaar, zit het bestuur van KRC Genk opgezadeld met een ...

573
573
Verhaeghe op plek gezet: "Club moet Hayen óók dankbaar zijn"

Club Brugge-voorzitter Bart Verhaeghe heeft zich de voorbije dagen niet bepaald populair gemaakt. ...

391
391
'Anderlecht zet zich schrap: onverwachte club wil Stroeykens'

RSC Anderlecht zal de komende matchen geen beroep kunnen doen op Mario Stroeykens. Het paars-witte ...

412
412
Kermis op Old Trafford: Engelse pers fileert Senne Lammens

In de Premier League werden de toeschouwers op Old Trafford maandagavond verwend met een ...

238
238
Eerst kampioen, dan naar WK? De Cat spreekt heldere taal

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

312
312
'Storm bij Club Brugge: Leko’s razernij hakt erin'

Dender was de perfecte illustratie van Ivan Leko’s voetbal: Club mag winnen, maar nooit ...

620
620
'Nieuwe trainer Genk: één naam weerklinkt het luidst'

Het doek is dan toch gevallen over Thorsten Fink als hoofdcoach van KRC Genk. De Duitser betaalde ...

684
684
'Overmars dropt transferbom: Antwerp vol voor straffe comeback'

Na vier opeenvolgende overwinningen tegen aanzienlijke tegenstanders, heeft Antwerp FC zich op ...

522
522
'Vazquez buiten: Anderlecht zet zinnen op peperdure spits'

RSC Anderlecht wil zich tijdens de komende wintermercato versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

270
270
'Winterse toptransfer Tzolis: Club Brugge heeft beslist'

Club Brugge heeft momenteel opnieuw verschillende spelers rond lopen die op termijn in aanmerking ...

535
535
'Genk zoekt coach: De Condé mag 3 pistes al schrappen'

Na anderhalf jaar zit Thorsten Fink zijn tijd erop bij KRC Genk, dat stilaan de reputatie dreigt te ...

520
520
'Vuurwerk bij Club Brugge: dubbelslag in Duitsland'

Ivan Leko moet voor meer vuur, passie en energie zorgen, maar na de trainerswissel beloofde Club ...

452
452
'Code rood bij Antwerp: topprioriteit Overmars bekend'

Amper drie weken geleden kampeerde Antwerp nog in de degradatiezone, maar nu staat het stamnummer ...

535
535
'Anderlecht verrast vriend en vijand met wintertarget'

In de laatste rechte lijn richting de wintermercato liet Olivier Renard zopas nog eens zijn licht ...

510
510
Hans Vanaken zet WK darts op stelten met bezoek aan Gent-fan

AA Gent en Club Brugge: het was de afgelopen week water en vuur. Dat had uiteraard alles te maken ...

641
641
Nieuwe info duikt op: Nicky Hayen naar KRC Genk?

Wat al enkele weken in de lucht hing, is sinds maandag ook een feit: KRC Genk heeft afscheid genomen ...

784
784

Meer sportnieuws