Ook Brys hard voor arbitrage: "Waar is die tijd gebleven?"

193 stemmen
Ook Brys hard voor arbitrage:

OH Leuven is nog lang niet klaar met zijn werk op de transfermarkt, toch gingen de Vlaams-Brabanders op de openingsspeeldag bijna met de volle buit aan de haal. Maar in de thuismatch tegen Zulte Waregem moesten ze uiteindelijk vrede nemen met een 1-1-gelijkspel. Nochtans had OHL een tijdje in het numerieke overwicht.


De Leuvenaars konden echter onvoldoende profiteren van de rode kaart bij Joost van Aken. Al vond coach Marc Brys wel dat de wedstrijdleiding daar voor iets tussen zat. "Het spel van de West-Vlamingen bestond vooral uit het afbreken van onze aanvallen via fouten. In zowat elk duel dat Henry zaterdag aanging, incasseerde hij een schop. Waar is de tijd dat de scheidsrechter de aanvallers beschermde?", klonk het op de Leuvense webstek.

In ieder geval werd andermaal duidelijk dat OHL nog wat versterking kan gebruiken. En daar windt Brys geen doekjes om. "Zulte Waregem kende een heel goede voorbereiding en het huiswerk van Dury is ook zo goed als af. Da’s bij ons duidelijk niet het geval. Wij zoeken nog een tiental versterkingen", aldus de trainer.

LEES OOK: Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Aanvallers moeten beter beschermd worden door de arbitrage ...

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Meunier naar Premier League, Club schermt met Barça'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

94
94
Een volledige dag op het WK in Amerika? Dit is het kostenplaatje

Een wereldkampioenschap bezoeken staat voor veel voetbalfans gelijk aan een droomreis. Maar die ...

28
28
Kane breekt record bij Engeland: “Beste aller tijden”

Engeland heeft met 2-0 van Panama gewonnen en gaat als groepswinnaar naar de volgende ronde. Harry ...

15
15
Ronaldo weer afgemaakt: “Haal hem er toch af!”

Portugal speelde gelijk tegen Colombia en zag zo het Zuid-Amerikaanse land de groepswinst pakken. ...

58
58
Club Brugge ziet toptalent pardoes vertrekken

De afgelopen seizoenen focuste Club Brugge zich op de eigen jeugd. Verschillende spelers braken dan ...

219
219
Rode Duivels krijgen opvallende waarschuwing voor Senegal

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finales van het WK op tegen Senegal. België werd alsnog ...

207
207
KAA Gent maakt plots terugkeer van pion bekend

KAA Gent is druk bezig om de selectie op orde te krijgen voor volgend seizoen. Rik De Mil is ook ...

64
64
'Totale chaos bij Antwerp: duidelijkheid wél op komst'

Royal Antwerp FC heeft momenteel een kern die niet waardig is voor de Jupiler Pro League. Dat is een ...

419
419
De Ketelaere ziet vriendin zwaar uitpakken: fans smelten weg

Charles De Ketelaere kende tot nu toe een wisselvallig WK, al zijn het uiteraard grote schoenen om ...

210
210
STVV geeft stevige transferplannen prijs

STVV stelde vandaag Frederic De Meyer voor als de nieuwe coach. Hij krijgt de enorm zware taak om ...

101
101
Anderlecht in zee met Qatar? Verschueren héél duidelijk

RSC Anderlecht is een héél interessante club voor investeerders. De afgelopen jaren ...

491
491
Lukaku zet puntjes op de i met één zinderend bericht

Er werd getwijfeld aan zijn vorm, aan zijn fitheid en zelfs aan zijn rol binnen deze generatie Rode ...

204
204
Niet alleen Trossard: ook andere Duivel plots onmisbaar

De Rode Duivels pakten een 5 op 9 en zijn zo zeker van groepswinst en de volgende ronde. Bij de ...

182
182
Broos de Belgische Advocaat? Plotse twist is mogelijk

Hugo Broos wist met Zuid-Afrika zich te plaatsen voor de volgende ronde. Daarin treffen ze vanavond ...

63
63
Eerste barst bij Rode Duivels: ploegmaats pikken dit niet

De Rode Duivels hebben hun WK weer nieuw leven ingeblazen, maar de rust is nog niet helemaal terug. ...

823
823
Bruno ziet deze rol voor Bertaccini én looft 'nieuwe' spits

Vitor Bruno sprak voor het eerst de pers toe. De Portugese trainer zei daarbij twee opvallende ...

515
515
België treft Senegal: volgende tegenstanders ook bekend

België mag bewijzen dat het tegen Nieuw-Zeeland zijn WK écht is gestart. In de zestiende ...

231
231
Zware loting Rode Duivels, Messi slaat wéér toe

De groepsfase van het WK ligt achter de rug. De laatste matchen werden afgelopen nacht afgewerkt. ...

279
279
Drukte bij La Louvière: 3 nieuwkomers, sterkhouder vertrekt

La Louvière wist afgelopen seizoen als promovendus het behoud te verzekeren, maar bevestigen ...

54
54
Bekritiseerde Duivel haalt gram: "Zijn beste match ooit"

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend komaf gemaakt met alle twijfels. Ze boekten in hun laatste ...

87
87
Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

34
34
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

95
95
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

140
140
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

529
529
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

160
160

Meer sportnieuws