EXCLUSIEF: Standard-parel kan attractie worden in België

255 stemmen
EXCLUSIEF: Standard-parel kan attractie worden in België

Bij Standard hebben ze met Aron Donnum een zeer interessante speler aangetrokken. De Noor kwam voor 1,5 miljoen euro over van Valerenga. VoetbalNieuws ging in Noorwegen polsen naar de mogelijke meerwaarde van de creatieve speler. 

Ole Martin Arst woont in Noorwegen en volgt er het voetbal op de voet. Hij speelde voor Standard en is van mening dat de Rouches een zeer goede transfer hebben afgerond. “Aron is een zeer creatieve spelen en is op technisch vlak van een zeer hoog niveau. Hij daagt de tegenstander graag uit en kan zowel binnen- als buitenom gaan. Bovendien is het iemand met een sterke persoonlijkheid en hij staat wel graag in het middelpunt van de belangstelling staat”, laat de ex-spits weten. 

De fans van Standard mogen alvast hopen op spektakel. “Als hij echt in topvorm steekt, is het iemand die serieus brokken kan maken. Als hij hetzelfde niveau uit Noorwegen in België kan halen, dan kan hij een attractie worden in de Jupiler Pro Leagu”, aldus Arst. 

Noors international 

De Noorse journalist Stian Dewahl, die voor het Noorse Nettavissen schrijft, schetst ook een beeld. “Donnum was sowieso één van de beste spelers uit de Noorse competitie. Het is een speler die goed in balans is en een goed tempo aan de dag kan leggen. Zijn rechtervoet is niet geweldig, net als zijn kopspel.” 

Er is nog meer goed nieuws voor Standard. Donnum mag zich stilaan opmaken voor het Noorse elftal, waar hij aan de zijde zal gaan spelen van toppers als Erling Haaland en Martin Ödegaard. “In juni werd hij voor het eerst opgeroepen voor het nationaal elftal van Noorwegen. Als hij zich bij Standard verder kan doorzetten, is zijn carrière bij het nationaal team echt begonnen."

Claudio Reulens

LEES OOK: 'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

🚀 Royal Standard de Liège-fans lezen nu:

'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'
192

Een toptransfer van Standard?

Meest recent

Charleroi kiest nieuwe coach, bijna witte rook in Beveren

Er stonden deze zomer heel wat trainersvacatures open bij Belgische eersteklassers. Nu de start van ...

17
17
Fabrizio Romano meldt stevige transferdomper voor Club

Bij Club Brugge is het nog wachten op de eerste zomeraanwinst. De voorbije weken werden nochtans al ...

29
29
Zulte Waregem houdt icoon voor dertiende seizoen aan boord

Zulte Waregem maakt zich op voor zijn tweede seizoen terug in de Jupiler Pro League, nadat ze ...

19
19
'Dubbelslag Anderlecht: Sibierski slaat schaamteloos toe'

Anderlecht ruikt een buitenkans in Frankrijk. Antoine Sibierski heeft niet één, maar ...

579
579
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

92
92
'Bom op WK: Ivoriaanse speler opgepakt voor matchfixing'

Het WK is ondertussen enkele dagen ver en nu al krijgen we te kampen met de nodige controverses. Een ...

56
56
Rigaux heeft beet: icoon keert terug bij Feyenoord

Dévy Rigaux drukt meteen zijn stempel bij Feyenoord, enkele weken nadat de Belgische sportief ...

41
41
Bromance Ronaldo-Martinez: cijfers spreken boekdelen

Cristiano Ronaldo begint aan zijn zesde en laatste WK. CR7 is op zijn 41ste nog steeds een ...

24
24
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

KV Kortrijk begon als eerste met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Kerels gaan de komende ...

192
192
Congo wil stunten met speler met schimmig Anderlecht-verhaal

Congo trekt met heel wat ex-spelers uit de Jupiler Pro League naar het WK. Van Chancel Mbemba tot ...

83
83
'Derde club meldt zich, Westerlo ruikt jackpot'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

54
54
'Antwerp gaat voor topdeal in de Serie A'

Royal Antwerp FC heeft nood aan heel wat versterking, want de ploeg is momenteel niet Jupiler Pro ...

179
179
'KRC Genk mikt hoog: pittige vraagprijs voor toptalent'

Bij KRC Genk hebben ze heel wat talent in de ploeg. De Limburgers krijgen dan ook veel telefoontjes ...

282
282
Sporting Hasselt pakt stevig uit met ervaren Belg

Het wordt uitkijken naar het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League, waar met Sporting Hasselt ...

85
85
AA Gent weet waar het aan toe is in Conference League

AA Gent wist afgelopen seizoen op de valreep een Europees ticket te pakken. In de barrages tegen KRC ...

161
161
'Strijd om Engels is los: twee clubs duwen door'

Heel wat Belgen lijken deze zomer voor een toptransfer te staan. Dat geldt bijvoorbeeld ook voor ...

39
39
'Kort maar krachtig: voorbereidingsprogramma Club bekend'

Het WK is nog volop aan de gang, maar voor de meeste Belgische clubs is het stilaan tijd om de ...

252
252
'Doku hakt knoop over toekomst definitief door'

Van Jérémy Doku wordt er op dit WK veel verwacht. De flankaanvaller moet dé ...

73
73
Jutta Leerdam in shock: WK-doelman zorgt voor explosie

Niemand had hem op de radar. Terwijl miljoenen voetbalfans hun ogen richtten op de sterren van ...

41
41
Anderlecht kent tegenstanders in voorbereiding én Europa

Voor Anderlecht wordt het een zeer belangrijke zomer. Niet alleen moet sportief directeur Antoine ...

601
601
Club Brugge davert na transferuitspraak Tresoldi

Club Brugge gaat een zeer bewogen transferzomer tegemoet. Het zag Aleksandar Stankovic al terugkeren ...

604
604
'De Busser heeft droomtransfer beet'

In eigen land kon hij zich nooit helemaal doorzetten, maar in Nederland is de carrière van ...

73
73
Real Madrid blijft gaan en legt volgende ster vast

Real Madrid lijkt na een tegenvallend seizoen van plan om er deze zomer een spetterende mercato van ...

139
139
TRANSFERUURTJE: 'Sensationele transfers van 3 Rode Duivels'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

285
285
‘Club grijpt mis: Belgische optie bereikt akkoord’

Club Brugge is naarstig op zoek naar een nieuwe doelman na het pensioen van Simon Mignolet en het ...

158
158

Meer sportnieuws