Beerschot maakt datum voor rest van match tegen Cercle bekend

door
Beerschot maakt datum voor rest van match tegen Cercle bekend

De eerste speeldag van de Jupiler Pro League is nog niet eens voorbij en de eerste kalenderkwestie is al een feit. De partij tussen Beerschot en Cercle Brugge kon zaterdagavond immers niet uitgespeeld worden, nadat een felle regenbui het veld zowat onder water gezet had. Na 55 minuten spelen legde scheidsrechter Boucaut de match stil, na een halfuur pauze en even proberen in de opwarming werd besloten de match definitief te staken.

"Het werd te gevaarlijk voor blessures en na een halfuur pauze was voetballen op de middenstrook misschien haalbaar, maar de zijkanten van het veld waren onbespeelbaar", verklaart de match delegate op het Kiel aan Sporza. "Het onweer was ook nog niet voorbij. We hadden misschien weer 5 minuten kunnen voetballen, met het risico dat de match daarna weer zou moeten worden gestaakt. Wanneer we hervatten? Daar beslissen de bondinstanties over."

Peter Maes verklaarde na de wedstrijd alvast aan Gazet van Antwerpen dat hij hoopt dat de resterende 35 minuten van de wedstrijd nog deze week uitgespeeld kunnen worden en hij zal wellicht ook zijn zin krijgen. Volgens Beerschot-watcher Koen Frans valt in de wandelgangen immers te horen dat de rest van de partij wellicht op dinsdag of woensdag afgewerkt zal worden.

UPDATE 22u
Lang hebben ze niet gewacht om te beslissen over het uitspelen van Beerschot-Cercle. De thuisploeg laat immers weten dat het restant van de match afgewerkt zal worden op dinsdag 27 juli om 20u. Er moeten dan nog 35 minuten gespeeld worden, op het moment dat de match stilgelegd werd, leidde Cercle met 0-1.


LEES OOK: Beerschot blijft dromen in CPL, Panda's met gehaktmolen

Goede beslissing?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Topclubs lonken naar Beveren, Hazard praat met JPL-club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

3
3
Colpaert spreekt duidelijke taal over toekomst Zulte

Het rommelt ferm bij Zulte Waregem. Sven Vandenbroeck werd ontslagen en assistent Steve Colpaert ...

18
18
Comeback onder Taravel? Flips met statement naar Anderlecht

Alexis Flips staat nog tot 2028 onder contract bij RSC Anderlecht. De Franse middenvelder werd twee ...

58
58
Wesley Sonck totaal van slag na misselijkmakend moment

Voor Wesley Sonck werd een ogenschijnlijk onschuldige uitdaging plots een kleine nachtmerrie. De ...

14
14
KAA Gent met de rug tegen de muur: De Mil waarschuwt

KAA Gent staat voorlopig op een zesde plek, maar het is ongemeen spannend. KRC Genk, Standard Luik ...

48
48
Bataille terug naar België? “Raketten in Israël”

Jelle Bataille maakte de opvallende overstap naar Maccabi Haifa na zijn periode bij Royal Antwerp ...

68
68
Focus op derby: Heymans roept oorlogstaal naar STVV

KRC Genk blijft verbazen in Europa. De Limburgers wonnen de heenwedstrijd tegen het Duitse Freiburg ...

103
103
Iran draait kar en maakt Trump met de grond gelijk

Iran leek aanvankelijk niet deel te nemen aan het Wereldkampioenschap voetbal dit jaar, maar na een ...

125
125
Onana breekt lans voor deze Rode Duivel

Het wordt uitkijken naar wie volgende week de selectie van de Rode Duivels zal halen. Bondscoach ...

43
43
Hazard eerlijk over Duivels: "Dan blijf ik liever thuis"

Krijgen we deze maand opnieuw een opmerkelijke comeback bij de Rode Duivels? Het zou kunnen, want ...

137
137
Smaakmaker STVV onthult dé sleutel voor winst tegen Genk

Komend weekend zullen in de Jupiler Pro League vrijwel alle ogen gericht zijn op de Limburgse derby. ...

110
110
'Revolutie Standard: overname én verdwijnen 2 elftallen?'

Voor Standard staan er zeer belangrijke weken voor de boeg. De Rouches hopen in de laatste twee ...

277
277
Thorgan Hazard onthult: contacten met deze JPL-club

Voor Thorgan Hazard zou maart weleens een heel mooie maand kunnen worden. De 32-jarige scoort de ...

669
669
Mbappé dropt relatiebom: actrice uit tophitserie

Kylian Mbappé zorgt normaal gesproken voor spektakel op het veld, maar dit keer lijkt hij ...

65
65
Garcia krijgt boodschap: Rode Duivel in bloedvorm

Volgende week zal Rudi Garcia zijn selectie bekend maken voor de stage van de Rode Duivels in de ...

81
81
Opluchting voor Genk: Hayen meldt dubbele opsteker

KRC Genk boekte donderdagavond een knap resultaat door Freiburg te kloppen. Daarmee heeft het niet ...

138
138
'Strasbourg haalt opvolger Penders in JPL'

Strasbourg ging donderdagavond met 1-2 winnen op het veld van Rijeka en zette zo een grote stap ...

99
99
Biglia schokt Anderlecht: ‘Blaast hij alle bruggen op?’

Lucas Biglia zet de deur naar België opnieuw open. Net dat zal in Anderlecht hard binnenkomen, ...

346
346
Van Handenhoven vreest voor rampscenario bij KV Mechelen

Komend weekend krijgen we sowieso zekerheid over een vierde deelnemer aan de Champions' Play-Off. In ...

234
234
'Nico Williams maakt eindelijk toptransfer'

Sinds hij op het EK in 2024 schitterde met Spanje en de Europese titel veroverde, werd Nico ...

116
116
Louwagie onthult bijzonder transferplan AA Gent

AA Gent ontdekte vorig weekend een nieuwe parel. Tegen KV Mechelen maakte de 18-jarige Ibrahima ...

197
197
Hayen spreekt El Ouahdi tegen: "Hij wist het wél"

KRC Genk heeft donderdag een goede uitgangspositie veroverd in de achtste finales van de Europa ...

172
172
Enorme boost Genk: Heymans benoemt twee opstekers

Enkele dagen na de pijnlijke nederlaag op Union SG, heeft KRC Genk de rug kunnen rechten. In de ...

122
122
Eén valse noot voor Genk: El Ouahdi geeft opvallende reactie

Zakaria El Ouahdi toonde zich donderdagavond nog eens van goudwaarde namens KRC Genk. Met een puik ...

94
94
UEL/UECL: grote stunt in Europa League, Palace speelt met vuur

In de Conference en Europa League werden donderdagavond de heenwedstrijden van de 1/8ste finales ...

98
98

Meer sportnieuws