Club Brugge heeft eerste zomeraanwinst eindelijk beet

452 stemmen
Club Brugge heeft eerste zomeraanwinst eindelijk beet

Club Brugge leverde deze week uitstekend werk met de uitgaande transfer van Odilon Kossounou. De Ivoriaanse verdediger werd voor de hoofdprijs, een bedrag dat via bonussen kan oplopen tot 30 miljoen euro, verkocht aan Bayer Leverkusen. Een deel van die opbrengsten zullen gebruikt worden om versterking aan te trekken.

Momenteel heeft Club Brugge zeker geen brede kern, tijdens de voorbereiding moest coach Philippe Clement bijvoorbeeld beroep doen op opvallend veel spelers uit de beloften-selectie. Als het in België en Europa lang wil meestrijden moet er nog vers bloed bij. En dat lijkt ook op komst. Stanley Nsoki van OGC Nice zou wel eens de eerstvolgende aanwinst kunnen zijn. Hij is de linksvoetige verdediger die Club al even zoekt. De 22-jarige Fransman moet de vervanger van Stefano Denswil worden, die niet overtuigde tijdens zijn uitleenbeurt.

UPDATE 23/07

Club Brugge zou ondertussen ook dicht bij de komst staan van de jonge flankaanvaller Tibo Persyn, die normaal gezien gehuurd wordt van Internazionale. En daarnaast zou ook de komst van Nsoki wel eens snel afgerond kunnen worden. Volgens het Franse Foot Mercato vertoeft de verdediger inmiddels al op Belgische bodem om zijn medische en fysieke proeven af te leggen. Indien die succesvol zijn, zou Nsoki een contract van vier seizoenen tekenen op Jan Breydel. Volgens eerdere berichten zouden de Bruggelingen zo'n 6.5 miljoen euro neertellen om hem over te nemen van Nice.

UPDATE 24/07
De medische testen hebben geen problemen meer opgeleverd, want Club Brugge heeft zonet de komst van Stanley Nsoki officieel bevestigd. De 22-jarige verdediger tekende zoals verwacht een contract voor vier seizoenen.

LEES OOK: Wie is Nsoki, de eerste zomeraanwinst van Club Brugge?


LEES OOK: 'Niet enkel Sels en Sommer: Club denkt aan straffe rentree'

Goede transfer van Club?

Meest recent

Sibierski wuift kritiekpunt op Vitor Bruno weg

Anderlecht heeft veel geduld moeten oefenen, maar deze week heeft het eindelijk zijn nieuwe trainer ...

0
0
Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

35
35
'Niet enkel Sels en Sommer: Club denkt aan straffe rentree'

Wie wordt volgend seizoen de eerste doelman van Club Brugge? Dat is de grote vraag na het pensioen ...

192
192
'Anderlecht stelt belangrijke voorwaarde voor transfer'

Bij Anderlecht lijken de postjes voor volgend seizoen stilaan ingevuld te worden. Met Vitor Bruno ...

96
96
'Transfers Raskin en Lukebakio komen op gang'

Ze zullen op dit moment natuurlijk vooral bezig zijn met de levensbelangrijke slotwedstrijd tegen ...

43
43
Genk baalt: groot talent vertrekt naar Spanje

KRC Genk eindigde het seizoen op de valreep zonder Europees ticket, nadat het in de barrages na ...

110
110
Antwerp stelt nieuwe uitshirt voor met verrassende gast

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen een tegenvaller, want ze kampeerden lange tijd onderin het ...

72
72
Verrassende Belg versiert transfer naar Hajduk Split

Af en toe passeren er zeer verrassende transfers de revue. Zo strijkt er bijvoorbeeld nu plots een ...

26
26
TRANSFERUURTJE: 'Club nadert topdoelman, blijft De Cat toch?'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

319
319
Charlie Hebdo zet WK op stelten met cartoon Deschamps

De Franse nationale ploeg zal de laatste groepsmatch tegen Noorwegen afwerken zonder bondscoach ...

67
67
Amadou Onana gaat op WK vol voor opvallende nieuwe carrière

Amadou Onana is een veelbesproken figuur zowel op als naast het veld. De middenvelder houdt zich ...

34
34
‘Vitor Bruno toont meteen harde hand bij Anderlecht’

RSC Anderlecht heeft met Vitor Bruno een nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De Portugees is de ...

528
528
'Club helemaal overtuigd en all-in voor knaltransfer'

Club Brugge wacht voorlopig nog altijd op zijn eerste zomeraanwinst, want door het WK lijkt hun ...

575
575
AA Gent jubelt: toptalent zet handtekening

AA Gent is woensdag ook begonnen aan zijn voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Buffalo's hebben ...

96
96
Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Na de eerste WK-wedstrijd kreeg hij de wind van voren. Op sociale media werd zijn aanpak afgekraakt ...

184
184
Charleroi haalt derde zomeraanwinst binnen

De zomermercato komt voor alsmaar meer Belgische clubs helemaal op gang. Nu de voorbereiding bij de ...

18
18
Verschueren doet boekje open over trainerskeuze Anderlecht

Anderlecht stelde deze week eindelijk zijn nieuwe trainer voor. De keuze viel daarbij op een zeer ...

281
281
Ex-trainer rekent af met Courtois en beoordeelt Penders

Op zijn 34ste is Thibaut Courtois mogelijk bezig aan zijn laatste weken als Rode Duivel, want de ...

182
182
FIFA legt zware schorsing op na horrortackle die been brak

Het WK kende tot dusver al de nodige hoogtepunten, maar ook enkele dieptepunten. Soms vielen die ook ...

104
104
'Feyenoord shopt in Jupiler Pro League: mondeling akkoord'

KVC Westerlo gaat de nodige sterkhouders verkopen deze mercato, maar er zal ook nog kwaliteit ...

170
170
Kompany gecharmeerd: "Bayern haalt hem nu niet weg bij RSCA"

Bayern München gaat weldra Ismail Saibari voorstellen als nieuwe speler. Hij is niet de enige ...

333
333
Albert scherp voor twee Duivels: "Zijn over hun top"

België moet flink aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. De volgende ronde moét gehaald worden, ...

307
307
Broos schrijft geschiedenis: "Een van mooiste momenten ooit"

Hugo Broos is voor eeuwig en altijd een held in Zuid-Afrika. Hij loodste hen naar de volgende ronde ...

118
118
Rel rond De Bruyne loert alweer om de hoek bij Rode Duivels

Kevin De Bruyne leek bij de Rode Duivels weer plezier gevonden te hebben. Maar na twee WK-matchen ...

495
495
Verschueren met straffe update over De Cat én transfers

Michael Verschueren, voorzitter van RSC Anderlecht, vertoeft momenteel op het WK. Hij zat daar samen ...

767
767

Meer sportnieuws