Club Brugge heeft eerste zomeraanwinst eindelijk beet

door
Club Brugge heeft eerste zomeraanwinst eindelijk beet

Club Brugge leverde deze week uitstekend werk met de uitgaande transfer van Odilon Kossounou. De Ivoriaanse verdediger werd voor de hoofdprijs, een bedrag dat via bonussen kan oplopen tot 30 miljoen euro, verkocht aan Bayer Leverkusen. Een deel van die opbrengsten zullen gebruikt worden om versterking aan te trekken.

Momenteel heeft Club Brugge zeker geen brede kern, tijdens de voorbereiding moest coach Philippe Clement bijvoorbeeld beroep doen op opvallend veel spelers uit de beloften-selectie. Als het in België en Europa lang wil meestrijden moet er nog vers bloed bij. En dat lijkt ook op komst. Stanley Nsoki van OGC Nice zou wel eens de eerstvolgende aanwinst kunnen zijn. Hij is de linksvoetige verdediger die Club al even zoekt. De 22-jarige Fransman moet de vervanger van Stefano Denswil worden, die niet overtuigde tijdens zijn uitleenbeurt.

UPDATE 23/07

Club Brugge zou ondertussen ook dicht bij de komst staan van de jonge flankaanvaller Tibo Persyn, die normaal gezien gehuurd wordt van Internazionale. En daarnaast zou ook de komst van Nsoki wel eens snel afgerond kunnen worden. Volgens het Franse Foot Mercato vertoeft de verdediger inmiddels al op Belgische bodem om zijn medische en fysieke proeven af te leggen. Indien die succesvol zijn, zou Nsoki een contract van vier seizoenen tekenen op Jan Breydel. Volgens eerdere berichten zouden de Bruggelingen zo'n 6.5 miljoen euro neertellen om hem over te nemen van Nice.

UPDATE 24/07
De medische testen hebben geen problemen meer opgeleverd, want Club Brugge heeft zonet de komst van Stanley Nsoki officieel bevestigd. De 22-jarige verdediger tekende zoals verwacht een contract voor vier seizoenen.

LEES OOK: Wie is Nsoki, de eerste zomeraanwinst van Club Brugge?


LEES OOK: 'Ajax-nachtmerrie: Club Brugge-deal hakt er zwaar in'

Goede transfer van Club?

Meest recent

STVV geeft transferplan prijs: "Dat is de bedoeling"

Bij STVV zijn ze een voorbeeldclub inzake het financiële compartiment, dat maakten we al eerder ...

9
9
Wesley Sonck compleet voor schut gezet: "Wat is dit?"

Wesley Sonck heeft in zijn voetbalcarrière al heel wat meegemaakt. De ex-spits kreeg ...

9
9
Albert ziet Anderlecht fout maken: "Zijn vertrek is slecht nieuws"

RSC Anderlecht gaat nog zware weken tegemoet. De Brusselaars moeten alles op alles zetten voor een ...

49
49
'Ajax-nachtmerrie: Club Brugge-deal hakt er zwaar in'

Ajax zit met een probleem, want Club Brugge duwt stevig door voor een van de revelaties van de ...

148
148
'Alvarez verlaat Atlético: drie clubs en enorme monstersom'

Bij Atlético Madrid hebben ze met Julian Alvarez een topspits in de rangen. De kans is echter ...

32
32
Vanden Borre doet boekje open over RSCA-terugkeer Lukaku

Bij RSC Anderlecht hebben ze nood aan ervaring. Dé grote droomtransfer van de fans is Romelu ...

112
112
Taravel vindt oplossing: verrassende zet bij Anderlecht

RSC Anderlecht speelde een sterk eerste helft tegen Union SG en stond onverdiend achter bij de rust. ...

122
122
Club Brugge in dubio: twee spelers op zijspoor onder Leko

Bij Club Brugge willen ze nog meer de kaart van de jeugd trekken, maar na het vertrek van Kaye Furo ...

172
172
'War on talent bij Club Brugge: ook KRC Genk getroffen'

De transferperiode opent pas binnen enkele weken officieel zijn deuren, maar achter de schermen ...

198
198
VAR-discussie in Madrid: Alderweireld en De Boer duidelijk

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

37
37
Gedurfde voorspelling: "Zíj́ gaan Club kampioen maken"

Money time is nu echt wel aangebroken in de titelstrijd van de Jupiler Pro League. Vanaf komend ...

283
283
Twee penalty's en VAR-ingreep: geen winnaar in Atlético-Arsenal

Ook de tweede halve finale van de Champions League kan na één wedstrijd nog alle ...

23
23
Gent ruikt extra miljoenen: vijf huurdossiers onder de loep

AA Gent strijdt momenteel nog volop voor een Europees ticket. Dat behalen zou de club alvast een ...

159
159
Penaltyfestijn in Atlético-Arsenal: analisten vellen verdict

In de Champions League stond woensdag de tweede heenmatch van de halve finales op het programma. ...

24
24
'Club Brugge trekt bleek weg: transferbom van 35 miljoen'

Club Brugge lijkt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Zo lijkt ook Aleksandar ...

500
500
Zorgen voor Garcia: grote verandering in WK-basiself?

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

224
224
Deschacht maakt lijstje op: 'Deze spelers moet Anderlecht houden'

RSC Anderlecht wil zijn twee komende duels in de Champions' Play-Offs gebruiken om straks zo in ...

380
380
Kompany grijnst: PSG incasseert mokerslag voor return

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben de voetbalwereld dinsdagavond geplezierd met een ...

307
307
'Hete zomer in Genk: gigantische transfertaak wacht'

KRC Genk blijft ook in de Europe Play-Offs uiterst wisselvallig voor de dag komen. Racing behaalde ...

652
652
Club verbijsterd: Ordonez zorgt voor onbegrijpelijke wending

Joel Ordóñez toonde zich dit seizoen in de Champions League, maar kende daar net als ...

648
648
'Exit Parys bij de Pro League in de maak?'

Het zijn woelige tijden bij de Pro League. Er woeden dezer dagen immers meerdere stormen binnen het ...

90
90
Antwerp legt toptalent op 15de verjaardag meteen vast

Bij Antwerp is de jeugd belangrijker dan ooit geworden sinds Paul Gheysens stopte met miljoenen in ...

109
109
'Alles op De Cat: Anderlecht heeft plannetje klaar'

Bij Anderlecht lijken ze een kruis te mogen maken over de derde plaats na de nederlagen tegen STVV ...

246
246
'STVV wrijft zich in handen na transferupdate'

STVV lijkt na een knappe zes op zes tegen Anderlecht en KV Mechelen vrijwel zeker van de derde ...

100
100
'Anderlecht slaat toe en strikt Japans jeugdinternational'

Bij Anderlecht zijn er nog heel wat vraagtekens voor volgend seizoen, maar de jacht op talent voor ...

179
179

Meer sportnieuws