Hevig onweer op het Kiel: wedstrijd definitief gestaakt

door
Hevig onweer op het Kiel: wedstrijd definitief gestaakt

De wedstrijd op het Kiel is na dik vijftig minuten spelen en bij een 0-1 stand stilgelegd door scheidsrechter Boucaut. Boosdoener is een hevig onweer boven Antwerp dat voetballen momenteel onmogelijk maakt. Beide ploegen hadden de opwarming hervat maar Boucaut heeft de wedstrijd ondertussen definitief gestaakt.

Ook op het Kiel mocht er eindelijk terug volk op de tribunes zitten en die twaalfde man hadden de Mannekes zeker gemist. Vorig seizoen deed Beerschot het als promovendus prima maar na de winterstop zat de klad er toch wat in. Met nieuwe coach Peter Maes hoopte de fusieclub een gooi te doen naar de Play-Offs. Cercle Brugge van hun kant wou eindelijk eens een zorgeloos seizoen doormaken met coach Yves Vanderhaeghe.
Vereniging haalt op slag van rust de trekker over
Beerschot opende prima en na amper vijf minuten spelen trapte Holzhauser van dichtbij via een arm nipt voorlangs. De VAR kwam niet tussen en zo kreeg de thuisploeg geen vroege strafschop. De Mannekes bleven ook nadien de meest dreigende ploeg maar kwamen ook amper tot een voldragen kans. Aan de overzijde was de Vereniging helemaal onmondig en zo werd het een flauwe eerste helft. We leken op een 0-0 af te stevenen maar dat was buiten de bezoekers gerekend. Op vijf minuten van de pauze was er eindelijk toch een goede aanval van Cercle en Deman toonde zich centraal sterker dan de thuisverdediging en buffelde de 0-1 binnen. Even later vergat diezelfde Deman zowaar nog om er 0-2 van te maken door van dichtbij naast te schieten. Halfweg stond het team van Yves Vanderhaeghe eerder verrassend op voorsprong.

Peter Maes kent voorlopig geen droomstart met Beerschot.
De felle regen bemoeilijkte beide ploegen bij de start van de tweede helft, het werd zelfs zo erg dat Boucaut de wedstrijd moest staken na dik vijftig minuten spelen. Uiteindelijk bleek voetballen ook na een halfuur pauze onmogelijk en zo moeten beide ploegen binnenkort op herhaling.


LEES OOK: KV Kortrijk pakt winst tegen Seraing en kijkt omhoog in CPL

Terechte beslissing?

Meest recent

Barça zwoegt zich in slotfase alsnog voorbij Osasuna

FC Barcelona heeft zaterdag de druk op Real Madrid in LaLiga nog wat verder opgevoerd. De ...

0
0
Zulte Waregem deelt in klappen na dramatische slotfase

In het duel der promovendi hebben Zulte Waregem en La Louvière mekaar in evenwicht gehouden. ...

25
25
Broos reageert na racismerel: "Woorden fout geïnterpreteerd"

Vorige maand was Hugo Broos nog God in Zuid-Afrika, nadat hij het land een WK-ticket bezorgde. Nu ...

4
4
Anderlecht-STVV: Hasi verrast met spits, één wissel Vrancken

RSC Anderlecht wil zich zaterdagavond voor eigen volk herpakken na de blamage in Westerlo. Maar dat ...

32
32
Smerig spelletje Verhaeghe? "Meest gehaat in Belgisch voetbal"

De aanstelling van Ivan Leko als nieuwe hoofdcoach en vooral het ontslag van Nicky Hayen, heeft heel ...

236
236
Trainersontslag Cercle nabij: Van der Bruggen reageert

Cercle Brugge raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Vereniging verloor ...

108
108
"Leek wel dood vogeltje" - over en uit voor Thorsten Fink?

In de Jupiler Pro League krijgt KRC Genk zondagavond het bezoek van KVC Westerlo. Een wedstrijd waar ...

141
141
BV haalt Waes snoeihard onderuit: "Aanstellerij of...?"

Antwerp-fan Tom Waes en Ruben Van Gucht zijn twee bekende VRT-gezichten die het voorbije jaar ...

34
34
'Club Brugge nóg rijker: Engelse miljoenen onderweg'

Club Brugge geldt momenteel als veruit de meeste rijke club in het Belgische voetbal. Die status ...

251
251
Salah drukt rel de kop in met assist, Atlético en Chelsea leven weer

In de Engelse Premier League heeft Liverpool FC aangeknoopt met een broodnodige overwinning tegen ...

16
16
KV Kortrijk pakt winst tegen Seraing en kijkt omhoog in CPL

Na de late overwinning van concurrent Beveren tegen de RSCA Futures, gisteren, wist KV Kortrijk wat ...

72
72
Steviger in top 6: KV Mechelen geeft Cercle nieuwe uppercut

KV Mechelen blijft een serieuze kandidaat voor de Champions' Play-Off. Het nestelde zich zaterdag ...

75
75
Lokeren neemt na drie maanden al afscheid van flop

Lokeren is de laatste weken aan een opmars bezig in de Challenger Pro League. Het is intussen al ...

99
99
Leko drukt stempel: opsteker én 3 spelers vallen uit de boot

Het is bij Club Brugge een zeer woelige week geweest. Maandag maakte het bekend dat na de nederlaag ...

926
926
Selecties Africa Cup: zo worden Belgische clubs getroffen

Het zal de komende weken puzzelen worden voor een aantal Belgische clubs. Op 21 december gaat in ...

168
168
Standard haalt opgelucht adem na angstwekkend moment

Standard beleefde vrijdag een tegenvallende avond. Met een pijnlijke thuisnederlaag tegen OHL gooide ...

49
49
OHL kraait victorie: "Mazzu was deze week boos"

Oud-Heverlee Leuven won met 0-1 op het veld van Standard. Een zeer goede zege voor de troepen van ...

36
36
STVV met ongekende weelde: klasbak staat op ontploffen

Bij STVV hebben ze al jaren best een goed transferbeleid. Daarmee werd de club financieel gezond ...

92
92
‘KRC Genk neemt beslissing over komst spits’

KRC Genk gaat in de mercato geen gekke dingen doen. Financieel is dat ook niet echt mogelijk, al kan ...

421
421
Done deal: OHL legt miljoenen op tafel voor aanwinst

OH Leuven won met 0-1 van Standard, wat de club héél veel deugd deed. Die match zorgde ...

49
49
Anderlecht aan zet: 'no-brainer' bij 'onmisbare' pion

RSC Anderlecht wil dit seizoen stiekem zeker een prijs winnen. Union SG en Club Brugge lijken toch ...

223
223
Vrancken ziet STVV-topper vertrekken: "Wellicht in de zomer"

Bij STVV weten ze nu al dat er in 2026 een aantal sterkhouders de club gaan verlaten. Dat is het lot ...

78
78
Grote surprise in WK-selectie? "Of het nu realistisch is ..."

Nu de loting voor de groepsfase vastligt en de logistieke puzzel bijna gelegd is, kan bondscoach ...

74
74
'Malinovskyi plots in de running voor droomtransfer'

Verschillende oud-spelers uit de Jupiler Pro League maken momenteel het mooie weer op de ...

341
341
Ivan Leko nú al onder vuur: "Beter in Gent gebleven"

Ivan Leko maakte deze week een veelbesproken rentree als hoofdcoach van Club Brugge. Op termijn zal ...

499
499

Meer sportnieuws