Pogba-transfer zorgt voor relletje: "Wij willen je hier niet"

315 stemmen
Pogba-transfer zorgt voor relletje:

Paris Saint-Germain wist zich de voorbije weken al gevoelig te versterken, maar de transferhonger in het Parc des Princes is nog niet gestild. Zo zou de club uit de Franse hoofdstad haar zinnen ook op de komst van Paul Pogba hebben gezet. Maar dat is niet naar de zin van een deel van de achterban.


Een onbekende groep supporters heeft namelijk spandoeken opgehangen bij zowel het stadion als het trainingscomplex. Op de spandoeken staat een duidelijke tekst: "Pogba, je moet naar je moeder luisteren. Ze wil je hier niet, wij ook niet." Pogba stelde drie jaar geleden bij Canal+ dat zijn ouders fan zijn van de grote rivaal Olympique Marseille. "Dus PSG past niet echt in mijn plannen", aldus de Manchester United-middenvelder destijds.

Inmiddels lijkt hij te zijn bijgedraaid, maar de PSG-aanhang wil hem daarom dus niet naar Parijs zien verhuizen. Of de middenvelder woord gaat houden is maar de vraag. De geruchten worden steeds sterker dat hij aan de slag gaat bij PSG. Het contract van Pogba bij Manchester United loopt volgend jaar in de zomer overigens af, waardoor de Engelsen genoodzaakt zijn om mee te werken aan een eventuele transfer indien ze een transfervrij vertrek willen vermijden.

LEES OOK: 'PSG wil oppermachtig worden met 'man van 100 miljoen'

Pogba hoort nog steeds bij de tien beste middenvelders van Europa ...

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

74
74
Garcia maakt Vanaken warm voor WK: basisplaats op komst?

De discussie rond Hans Vanaken bij de Rode Duivels laait weer ferm op na de oefeninterland tegen ...

7
7
Sergio is terug: hilarisch WK-lied voor Rode Duivels

Allez, allez, allez, we gaan er tegenaan! Sergio was in het verleden al goed met een iconisch lied ...

13
13
Garcia komt plots met onheilspellende boodschap Lukaku

Romelu Lukaku speelde dit seizoen amper bij Napoli en de hamvraag is dan ook of de topscorer aller ...

170
170
Toptransfer? Trossard praat vlak voor WK over toekomst

Leandro Trossard heeft er met Arsenal een geweldig seizoen opzitten. De Londenaren wonnen de Premier ...

75
75
'Gemiste kans Anderlecht: knaltransfer van 11,5 miljoen'

Er was de voorbije jaren heel wat te doen over talenten die op zeer jonge leeftijd België ...

156
156
'Drukke zomer Union: meer dan 10 vertrekkers in de maak'

Voor Union wordt het weer een drukke transferzomer. Dat bevestigde CEO Philippe Bormans al meteen na ...

74
74
Sporting Hasselt slaat weer toe, fraaie dubbelslag Lierse

In de Challenger Pro League zit het seizoen er al een tijdje op. De tweedeklassers kunnen zich dan ...

127
127
“Minder dan dit is onvoldoende”: Vandenbempt over WK Duivels

Na de knappe zege in Kroatië hopen de Rode Duivels zaterdag tegen Tunesië nog een extra ...

157
157
De Spor XL: Verheye en Kerkhofs clashen

Sam Kerkhofs en Rik Verheye bouwen nu al enkele jaren aan een prachtig sprookje bij Sporting ...

72
72
Lommel slikt nieuwe domper voor terugkeer in JPL

Na 23 jaar afwezigheid mag Lommel SK komend seizoen weer aan de slag in de Jupiler Pro League. De ...

33
33
'Belgische topclub aast op Zuid-Afrikaanse WK-ganger'

Voorlopig bleef het nog relatief stil qua inkomende transfers bij de Belgische topclubs, maar achter ...

88
88
'Klopp verrast en wil David Hubert binnenhalen'

Hij werd de voorbije maanden regelmatig gelinkt aan Real Madrid, maar voorlopig lijkt Jürgen ...

233
233
Waanzinnige leegloop dreigt bij Anderlecht: 20 exits?

Er ligt bij Anderlecht nog heel wat werk op de plank voor deze zomer. CEO Kenneth Bornauw onthulde ...

631
631
Mokerslag voor De Ketelaere: WK-droom plots aan flarden

Charles De Ketelaere leek plots dichter dan ooit bij een grote rol op het WK. Maar na de match tegen ...

164
164
'City en United jagen op goudhaantje van Gent'

AA Gent beleefde een opmerkelijk seizoen, gekleurd door onder meer een gedwongen trainerswissel na ...

207
207
'Napoli hakt knoop door over De Bruyne en Lukaku'

Voor Napoli is het een woelig seizoen geweest en de Italiaanse club lijkt van plan om volgend ...

150
150
'Perez laat transferbom ontploffen: bod van 150 miljoen'

Zondag staan bij Real Madrid de voorzittersverkiezingen op het programma en dus gaan ze bij de ...

115
115
'WK wordt goudmijn voor Club Brugge'

De voorbije jaren bouwde Club Brugge al een stevige financiële voorsprong op de concurrentie in ...

193
193
Nederlandse analisten fileren Duivels: "Hij is een beest"

De verwachtingen rond de Rode Duivels zijn voor aanvang van het WK niet al te hoog gespannen. ...

1041
1041
Superfavorieten wankelen: Frankrijk onderuit, blamage Spanje

Exact één week voor de openingsmatch, zijn twee van de grootste favorieten voor de ...

150
150
"50 Miljoen" - Tzolis maakt Europese voetbalfans horendol

Christos Tzolis lijkt zich op te maken voor een mooie transfer tijdens de zomermercato. ...

314
314
Mourinho naar Real: Benfica onthult riante afkoopsom

José Mourinho staat voor zijn grote terugkeer naar Real Madrid. SL Benfica bevestigde ...

107
107
'Grote prioriteit Anderlecht: vier topaanwinsten op komst'

RSC Anderlecht presenteerde donderdag zijn nieuwe thuisshirts met de grote terugkeer van Adidas als ...

868
868
Brugse broederstrijd: Tzolis ziet Nilsson eindelijk scoren

Binnen exact één week gaat het wereldkampioenschap van start. Momenteel wordt dan ook ...

169
169
Drukte op Bosuil: Antwerp kondigt nieuwe winger aan

Antwerp FC zal het tijdens de zomermercato opnieuw moeten doen met een erg bescheiden budget. Maar ...

187
187

Meer sportnieuws