'Tottenham verkoopt Kane enorme transferdreun'

door
'Tottenham verkoopt Kane enorme transferdreun'

Manchester City moest vorig seizoen in de finale van de Champions League zijn meerdere erkennen in Chelsea en greep zo weer naast de beker met de grote oren. In zijn jacht op de trofee gaat al de hele zomer het gerucht dat Pep Guardiola er deze zomer twee grote aanwinsten bij zou willen: Jack Grealish en Harry Kane. En die laatste zou City nu beet hebben.


Dat is althans het geval als we The Sun mogen geloven. De Engelse tabloid stelt dat Tottenham-voorzitter Daniel Levy, die eerder niet wou weten van een transfer, nu alsnog zijn fiat gegeven heeft voor de overgang. Kane zou deze week het nieuws te horen gekregen hebben. Man City moet wel met een enorme transfersom van ongeveer 190 miljoen euro over de brug komen.

Voor Kane zou in het Etihad een contract voor vier of vijf jaar klaarliggen. Dat kan hem wekelijks maar liefst 467.000 euro per week gaan opleveren, waarmee de spits de best betaalde speler van de Premier League zou worden. Kane gaf enkele maanden geleden in interviews al aan dat hij voor de prijzen wil spelen en dat een transfer niet uitgesloten was als dat bij Tottenham niet zou lukken.

UPDATE 24/07
Kane heeft zijn zinnen dus gezet op een toptransfer naar het Etihad Stadium en City blijkt bereid om fors te investeren in zijn komst. Maar volgens The Athletic is de kans klein dat het tot een transfer komt. Zo zou het bestuur aan de speler hebben laten weten dat ze hem deze zomer absoluut willen houden en dus niet bereid zijn om mee te werken aan een vertrek. Een zware klap voor Kane. Het wordt dan ook afwachten of hij de situatie op de spits zal drijven zodra zijn vakantieperiode afgelopen is.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Miljoenenregen bij Club, transferbom Carrasco'

Tottenham moet Kane zijn transfer gunnen ...

Meest recent

Opvallend duo: Bakayoko en Klopp verbroederen plots

Johan Bakayoko hoopt zich snel weer in de kijker te spelen bij de Rode Duivels. De aanvaller maakte ...

9
9
Skov Olsen heeft na jaar weer toptransfer beet

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

39
39
Vanaken na blamage: "Of we niet gemotiveerd waren?"

Club Brugge is zeer zwak aan het nieuwe jaar begonnen. Ze werden door Sporting Charleroi ...

349
349
VAR, rode kaart en instorting: Club Brugge kent horroravond

Wat een statement moest worden, werd een donkerrrood alarmsignaal. Club Brugge leek lange tijd op ...

303
303
'Noa Lang bezorgt Club Brugge stevige transferkater'

Noa Lang kent een zeer moeilijk seizoen bij Napoli. Er zijn al heel wat geruchten over een snel ...

180
180
'Vrees bij KRC Genk: sterkhouder op weg naar uitgang'

KRC Genk gaat deze mercato mogelijk nog een sterkhouder verliezen. Zakaria El Ouahdi wordt vaak ...

234
234
Lommel droomt dankzij gouden transfer, RWDM met grote zorgen

De Challenger Pro League hernam vanavond na een deugddoende winterbreak. In Limburg werd de derby ...

67
67
Woede bij fans Club Brugge: "Omgekocht!"

Club Brugge is bezig aan zijn match tegen La Louvière. Blauw-Zwart staat bij de rust 2-0 ...

579
579
Van den Bosch uit de ploeg? Oosting velt oordeel

Wat gaat er gebeuren met Zeno Van den Bosch? De centrale verdediger zal weldra zijn transfer naar de ...

212
212
Kleedkamer KAA Gent velt oordeel over De Mil na beker-exit

KAA Gent ligt uit de Croky Cup en dat is een teleurstelling van jewelste. De nederlaag tegen RSC ...

399
399
'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

615
615
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

210
210
‘Anderlecht grijpt in: 7 toptargets voor nieuwe nummer 1’

Bij RSC Anderlecht draait het al weken rond doelmannen. Wie de geruchten volgt, ziet namen blijven ...

393
393
Club Brugge moét reageren: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na de wanprestatie in de Beker van Belgie tegen Sporting Charleroi in de ...

181
181
'Duranville verrast compleet: nieuwe club bekend'

Julien Duranville gaat Borussia Dortmund deze maand verlaten. Het zal een droge uitleenbeurt zijn, ...

167
167
Patro droomt van meer: 'tweede Nainggolan-stunt'

Patro Eisden heeft uitgepakt met een zeer grote transfer. Ze stelden vandaag Radja Nainggolan voor ...

164
164
AA Gent raast door: derde vertrekker is een feit

Bij AA Gent zijn ze bezig aan een zeer intensieve wintermercato. De Buffalo's hebben al een derde ...

76
76
Standard maakt stunttransfer wereldkundig

Marc Wilmots is voorstander van een gezocht evenwicht in een spelerskern. Jonge doorverkoopbare ...

258
258
Kompany jubelt: extra sterspeler bij Bayern op komst

Vincent Kompany is op weg naar succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester kende de ...

79
79
Hayen drukt stempel: wissel(s) van de wacht in Genk

Nicky Hayen moet KRC Genk straks nog naar de top zes zien te loodsen, een missie die zaterdag start ...

335
335
'Renard draait overuren: transfervuurwerk in Anderlecht'

Tot dusver viel er vrij weinig te beleven bij RSC Anderlecht, maar dat lijkt slechts stilte voor de ...

228
228
De Mos fileert Belgische jaren en doet straffe onthulling

Aad De Mos heeft in België een spoor nagelaten dat tegelijk glorieus en controversieel is. Voor ...

237
237
Groen licht: Club Brugge krijgt update in stadiondossier

Club Brugge hoopt de uitschakeling in de beker vrijdag door te spelen tegen La Louvière. Op ...

448
448
Lardot velt verdict: rode kaart voor Kana & Tzolis?

De afgelopen dagen werden de kwartfinales van de Croky Cup afgewerkt. Hier en daar ontstond er ...

530
530
Ophef rond Ruben Van Gucht na opvallende boodschap

Ruben Van Gucht heeft de voorbije jaren zelden de luwte opgezocht. De VRT journalist en presentator ...

82
82

Meer sportnieuws