'Tottenham verkoopt Kane enorme transferdreun'

door
'Tottenham verkoopt Kane enorme transferdreun'

Manchester City moest vorig seizoen in de finale van de Champions League zijn meerdere erkennen in Chelsea en greep zo weer naast de beker met de grote oren. In zijn jacht op de trofee gaat al de hele zomer het gerucht dat Pep Guardiola er deze zomer twee grote aanwinsten bij zou willen: Jack Grealish en Harry Kane. En die laatste zou City nu beet hebben.


Dat is althans het geval als we The Sun mogen geloven. De Engelse tabloid stelt dat Tottenham-voorzitter Daniel Levy, die eerder niet wou weten van een transfer, nu alsnog zijn fiat gegeven heeft voor de overgang. Kane zou deze week het nieuws te horen gekregen hebben. Man City moet wel met een enorme transfersom van ongeveer 190 miljoen euro over de brug komen.

Voor Kane zou in het Etihad een contract voor vier of vijf jaar klaarliggen. Dat kan hem wekelijks maar liefst 467.000 euro per week gaan opleveren, waarmee de spits de best betaalde speler van de Premier League zou worden. Kane gaf enkele maanden geleden in interviews al aan dat hij voor de prijzen wil spelen en dat een transfer niet uitgesloten was als dat bij Tottenham niet zou lukken.

UPDATE 24/07
Kane heeft zijn zinnen dus gezet op een toptransfer naar het Etihad Stadium en City blijkt bereid om fors te investeren in zijn komst. Maar volgens The Athletic is de kans klein dat het tot een transfer komt. Zo zou het bestuur aan de speler hebben laten weten dat ze hem deze zomer absoluut willen houden en dus niet bereid zijn om mee te werken aan een vertrek. Een zware klap voor Kane. Het wordt dan ook afwachten of hij de situatie op de spits zal drijven zodra zijn vakantieperiode afgelopen is.

LEES OOK: 'Transferbom in Anderlecht: Angulo grof wild in Engeland'

Tottenham moet Kane zijn transfer gunnen ...

Meest recent

Droomloting voor Broos: "Wat maak ik allemaal mee..."

Naast de delegatie van de Rode Duivels was er nog een Belg aanwezig bij de loting voor het WK op ...

0
0
Garcia spreekt na loting duidelijke WK-ambitie uit

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het komende WK. Ze openen hun toernooi op 15 juni ...

14
14
Patro ontgoochelt, Eupen dringt top zes binnen

Vrijdagavond werden de eerste wedstrijden van de zestiende speeldag in de Challenger Pro League ...

8
8
1B-sensatie reageert op interesse van STVV en Gent

Er vallen in de Challenger Pro League regelmatig interessante zaakjes te doen. Ook dit seizoen ...

40
40
Analisten unaniem over loting Duivels: "Groepswinst is must"

De Rode Duivels keken reikhalzend uit naar vrijdagavond en de ontdekking van hun tegenstanders op ...

76
76
Genk pakt uit met contract voor bekende naam

Bij KRC Genk blijft het dit seizoen met pieken en dalen gaan. Er leek de laatste weken beterschap op ...

72
72
Dit zijn de Belgische tegenstanders: 2 primeurs en zwarte beest

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn voor het WK van volgende zomer. Bij de loting kwam ons ...

157
157
Hasi met handen in haar: Anderlecht slikte nieuwe blessure

Anderlecht blijft de zeges aaneenrijgen, want donderdagavond wisten ze ook KRC Genk uit de beker te ...

113
113
'Mannaert ligt niet wakker: topclubs staan te dringen'

Vraag het aan mensen die met hem gewerkt hebben en je voelt meteen de verdeeldheid. Terwijl de ...

151
151
Loting WK: Rode Duivels krijgen zeer gunstige loting

Vrijdag werd in de Amerikaanse hoofdstad Washington DC geloot voor de groepsfase van het WK van ...

266
266
AA Gent heeft beet: jeugdinternational tekent

AA Gent heeft de voorbije jaren stevig geïnvesteerd in zijn jonge talenten en dat begint ...

34
34
'AA Gent & KRC Genk neus aan neus op wintermercato'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug bengelen AA Gent en KRC Genk aan de ...

129
129
Mannaert & Garcia doen boekje open over droomloting WK

De ogen van de voetbalwereld zijn momenteel integraal op Washington gericht, waar zo dadelijk de ...

90
90
Oosting verschaft cruciale update uit ziekenboeg Antwerp

Bekerspektakel op de Bosuil woensdag, waar Antwerp na strafschoppen aan het langste eind trok tegen ...

133
133
'Transferbom in Anderlecht: Angulo grof wild in Engeland'

Donderdag in Genk sleepte RSC Anderlecht op de valreep verlengen uit de brand, waarna Thorgan Hazard ...

532
532
Hayen kiest selectie: goed & slecht nieuws bij Club Brugge

In de achtste finale van de Croky Cup boekte Club Brugge een krappe zege tegen OH Leuven, maar ook ...

285
285
Vandenbempt kotst het uit: “Dit is toch pure terreur?!”

Peter Vandenbempt is doorgaans de rustigheid in persoon. Eén van de boegbeelden van onze ...

156
156
Blessuregolf in Genk: Fink ontwaakt met fikse kater

Het bekeravontuur zit er al op voor KRC Genk, dat in de verlengingen zijn meerdere moest erkennen in ...

319
319
Hasi moet puzzelen: Anderlecht incasseert mokerslag

De trein van RSC Anderlecht dendert onverstoord verder. Nadat ze eerder al Club Brugge en Union ...

374
374
Jan Mulder ontploft online: "Het is een oorlogszone!"

Jan Mulder werd onlangs genadeloos aan de kant geschoven bij VTM, een afscheid dat wrang en plots ...

122
122
Oosting verstuurt scherpe waarschuwing bij Antwerp

Royal Antwerp FC tankte vertrouwen in de beker en in de competitie kijkt het komende speeldag KRC ...

358
358
Rode Duivel krijgt mokerslag: definitief streep door WK?

Rudi Garcia moet stilaan beginnen nadenken over zijn selectie voor het WK 2026. Vanavond staat de ...

76
76
Euvrard explodeert: kleedkameronthulling en ferm dreigement

Standard Luik hoopt snel weer de top 6 te bereiken, maar het loopt niet van een leien dakje bij de ...

230
230
DAZN maakt Pro League en CEO Parys compleet af

De oorlog tussen DAZN en de Pro League gaat verder en houdt de gemoederen bezig. De Belgische ...

507
507
Turks gokschandaal barst los: 29 spelers gearresteerd

Er is een grootschalig gokschandaal in Turkije losgebarsten. Vorige maand kwam het nieuws al naar ...

183
183

Meer sportnieuws