'Tottenham verkoopt Kane enorme transferdreun'

door
'Tottenham verkoopt Kane enorme transferdreun'

Manchester City moest vorig seizoen in de finale van de Champions League zijn meerdere erkennen in Chelsea en greep zo weer naast de beker met de grote oren. In zijn jacht op de trofee gaat al de hele zomer het gerucht dat Pep Guardiola er deze zomer twee grote aanwinsten bij zou willen: Jack Grealish en Harry Kane. En die laatste zou City nu beet hebben.


Dat is althans het geval als we The Sun mogen geloven. De Engelse tabloid stelt dat Tottenham-voorzitter Daniel Levy, die eerder niet wou weten van een transfer, nu alsnog zijn fiat gegeven heeft voor de overgang. Kane zou deze week het nieuws te horen gekregen hebben. Man City moet wel met een enorme transfersom van ongeveer 190 miljoen euro over de brug komen.

Voor Kane zou in het Etihad een contract voor vier of vijf jaar klaarliggen. Dat kan hem wekelijks maar liefst 467.000 euro per week gaan opleveren, waarmee de spits de best betaalde speler van de Premier League zou worden. Kane gaf enkele maanden geleden in interviews al aan dat hij voor de prijzen wil spelen en dat een transfer niet uitgesloten was als dat bij Tottenham niet zou lukken.

UPDATE 24/07
Kane heeft zijn zinnen dus gezet op een toptransfer naar het Etihad Stadium en City blijkt bereid om fors te investeren in zijn komst. Maar volgens The Athletic is de kans klein dat het tot een transfer komt. Zo zou het bestuur aan de speler hebben laten weten dat ze hem deze zomer absoluut willen houden en dus niet bereid zijn om mee te werken aan een vertrek. Een zware klap voor Kane. Het wordt dan ook afwachten of hij de situatie op de spits zal drijven zodra zijn vakantieperiode afgelopen is.

LEES OOK: 'City spitst de oren: nieuwe toekomstwending Guardiola'

Tottenham moet Kane zijn transfer gunnen ...

Meest recent

Euvrard laat koppen rollen: Standard dumpt kwartet

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

12
12
AA Gent slikt bittere pil: zware blessure toptalent

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

30
30
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

165
165
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

153
153
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

98
98
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

379
379
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

213
213
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

145
145
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

126
126
Mathijssen weet het zeker: “Zij winnen Europe Play-Offs”

De Play-Offs worden vanavond afgetrapt door Royal Antwerp FC en KRC Genk. Die laatstgenoemde zat ...

186
186
Rik De Mil voelt meteen zware PO-druk bij KAA Gent

KAA Gent start Play-Off 1 tegen KV Mechelen. De Buffalo’s spelen thuis en willen meteen met ...

60
60
Opvolger Mignolet: 'Club Brugge verrast met bekende naam'

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met keepen. De doelman was jarenlang een ...

602
602
'Italiaans fiasco eist nu ook de kop van Gattuso'

Vorige week werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld, waardoor alle 48 deelnemende landen nu ...

51
51
Radja voor rechtbank: Nainggolan weet waar hij aan toe is

Rond Radja Nainggolan is het maar zelden stil, ook omdat de ex-Rode Duivel zelden verlegen zit om ...

69
69
Nieuwe coach Cercle eerlijk: "Daarvoor extra tijd nodig"

De Jupiler Pro League wordt dit weekend na een korte break weer op gang getrapt en dat gebeurt ook ...

108
108
Club of Union? Vrancken duidt zijn kampioen aan

Nu het interlandvoetbal weer voorbij is, staat de start van de play-offs in de Jupiler Pro League ...

397
397
Bommetje barst bij Chelsea: sterkhouder uit selectie gezet

Ook in Engeland wordt er dit weekend weer gevoetbald nu de interlandbreak erop zit. Daar zit er bij ...

59
59
Straf: onbekende Belg legt Modric vuur aan de schenen

De Serie A krijgt in ons land doorgaans toch wat minder aandacht dan pakweg de Premier League en dat ...

31
31
TRANSFERUURTJE: 'Club grijpt naast Duivels, Barça gaat los'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

147
147
Rode Duivels wereldkampioen? OPTA is onheilspellend

Alle deelnemers van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn bekend. De Rode ...

105
105
Vermant is de pineut: Vanhaezebrouck snoeihard voor Tresoldi

Nicolo Tresoldi zit in bloedvorm. De aanvaller scoort bij Club Brugge het ene doelpunt na het ...

169
169
Nicky Hayen slaat op tafel bij KRC Genk en grijpt in

KRC Genk kende een teleurstellend seizoenseinde. De Limburgers hadden uiteindelijk alles in eigen ...

357
357
Boussoufa mengt zich in racismedebat: “Club Brugge-fans...”

Afgelopen interlandperiode was er weer een moment dat heel wat stof deed opwaaien. Tijdens Spanje ...

362
362
'Antwerp zet Gyrano Kerk buiten kern door bizarre reden'

Royal Antwerp FC neemt het vanavond op tegen KRC Genk in Play-Off 2. Joseph Oosting en The Great Old ...

270
270
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

121
121

Meer sportnieuws