'Tottenham verkoopt Kane enorme transferdreun'

412
'Tottenham verkoopt Kane enorme transferdreun'

Manchester City moest vorig seizoen in de finale van de Champions League zijn meerdere erkennen in Chelsea en greep zo weer naast de beker met de grote oren. In zijn jacht op de trofee gaat al de hele zomer het gerucht dat Pep Guardiola er deze zomer twee grote aanwinsten bij zou willen: Jack Grealish en Harry Kane. En die laatste zou City nu beet hebben.


Dat is althans het geval als we The Sun mogen geloven. De Engelse tabloid stelt dat Tottenham-voorzitter Daniel Levy, die eerder niet wou weten van een transfer, nu alsnog zijn fiat gegeven heeft voor de overgang. Kane zou deze week het nieuws te horen gekregen hebben. Man City moet wel met een enorme transfersom van ongeveer 190 miljoen euro over de brug komen.

Voor Kane zou in het Etihad een contract voor vier of vijf jaar klaarliggen. Dat kan hem wekelijks maar liefst 467.000 euro per week gaan opleveren, waarmee de spits de best betaalde speler van de Premier League zou worden. Kane gaf enkele maanden geleden in interviews al aan dat hij voor de prijzen wil spelen en dat een transfer niet uitgesloten was als dat bij Tottenham niet zou lukken.

UPDATE 24/07
Kane heeft zijn zinnen dus gezet op een toptransfer naar het Etihad Stadium en City blijkt bereid om fors te investeren in zijn komst. Maar volgens The Athletic is de kans klein dat het tot een transfer komt. Zo zou het bestuur aan de speler hebben laten weten dat ze hem deze zomer absoluut willen houden en dus niet bereid zijn om mee te werken aan een vertrek. Een zware klap voor Kane. Het wordt dan ook afwachten of hij de situatie op de spits zal drijven zodra zijn vakantieperiode afgelopen is.

LEES OOK: Razend spannende Ballon d'Or-strijd: dit zijn de topfavorieten

Tottenham moet Kane zijn transfer gunnen ...

Meest recent

Coucke haalt snoeihard uit: "Ze leven ver boven hun stand"

Marc Coucke kreeg vrijdagavond amper zestig seconden. Toch had de Anderlecht voorzitter niet veel ...

444
444
Jean Marie Pfaff krijgt héél bijzondere rol in Mechelen

Jean Marie Pfaff blijft, jaren na zijn afscheid als topdoelman, een veelgevraagde gast. De ...

14
14
Brandon Mechele spreekt forse taal na zware Brugse uithaal

Brandon Mechele speelde in de vooravond opnieuw een prima wedstrijd bij Club Brugge. De ...

163
163
Rode Duivels aan het feest: Moreira schittert bij Milan

Enkele landgenoten hadden zondagavond alle reden om te vieren. In Italië boekte AC Milan een ...

36
36
Pakkende beelden: Koeman Jr diep geraakt bij eerbetoon

Een voetbalwedstrijd werd zondag even een bijzonder emotioneel moment voor de familie Koeman. Ronald ...

22
22
Vossen spreekt duidelijke taal na hartverscheurend nieuws

Jelle Vossen kreeg zaterdag een stevige domper te verwerken. De 37-jarige aanvaller hoopte bij ...

97
97
Fans Beerschot en KV clashen: "Zelfs doodsbedreigingen"

De rivaliteit tussen Beerschot en KV Mechelen gaat al enkele jaren terug. In het seizoen 2018-2019 ...

214
214
Dender zet opmars verder, Patro moet wonden likken na 0/15

Dender blijft op positieve wijze verbazen in de Challenger Pro League. De degradant uit de JPL kende ...

49
49
Kerels leven weer: KV Kortrijk verlost van rode lantaarn

Na zeven speeldagen weet ook KV Kortrijk weer wat winnen is in de Jupiler Pro League. De Kerels ...

46
46
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

Michiel Jonckheere heeft KV Kortrijk al verlaten. Het eerste trainersontslag in de Jupiler Pro ...

169
169
Topper baart een muis: Club haalt Genk door gehaktmolen

Club Brugge mag met een zalig gevoel richting de interlandbreak. Blauw-Zwart haalde een defensief ...

215
215
'Ito op weg naar spraakmakende terugkeer in JPL'

Ryotaro Ito wordt nog steeds gesignaleerd in Sint-Truiden. De Japanse smaakmaker wacht in Haspengouw ...

202
202
'Nieuw stadion bezorgt Club-fans stevige mokerslag'

Club Brugge droomt al jaren van een nieuw stadion, maar voor de supporters komt daar ook een minder ...

1170
1170
Compper maakt ref met de grond gelijk na nieuw verlies

Royal Antwerp FC is ronduit matig aan het seizoen begonnen. Een 7 op 21 zijn de cijfers. Trainer ...

112
112
Man Utd verliest weer punten: knullige tegengoal nekt Lammens

Manchester United is alweer slecht begonnen aan het seizoen. Ze moesten vanavond op bezoek gaan bij ...

46
46
Club Brugge op rozen tegen Genk: "Hij is te goed voor JPL"

Club Brugge begon om 18u30 aan zijn thuismatch tegen KRC Genk. De eerste 45 minuten liggen achter de ...

311
311
Lukaku slikt: concurrent scoort 4 keer in immense afstraffing

Romelu Lukaku kan met een overwinning op zak naar de nationale ploeg afzakken. Maar op individueel ...

85
85
Optater Courtois en co: rode kaart hypothekeert pittige derby

Real Madrid heeft daags voor het ingaan van de interland-periode een flinke opdoffer moeten slikken. ...

68
68
Lokeren bijt tanden stuk op stevig blok van Virton in CPL

Na de indrukwekkende 2-6 overwinning op het veld van Anderlecht wilde Lokeren ook tegen promovendus ...

33
33
Hubert krijgt extra wapen: "Wou alleen maar naar Union"

Union SG heeft zijn ijzersterke reeks van de laatste weken bevestigd. Op het veld van Antwerp FC ...

68
68
Westelse machine draait overuren: Kanaries kind van rekening

Wat een machine is Westerlo geworden de laatste weken! De Kemphanen speelden ook op Stayen een ...

48
48
Opstellingen: drie wissels bij Club, Genk met Adedeji-Sternberg

Daags voor de start van een lange interland-periode staat in de Jupiler Pro League nog een affiche ...

83
83
City leider na doelpuntenfeest; opvallende koploper Eredivisie

Manchester City mag de interland-break inzetten als enige leider in de Premier League. De ...

30
30
Drastische wissel bij Duivels: "Van Bommel start met hem"

Maandag is het zover, dan blazen de Rode Duivels een eerste keer dit seizoen verzamelen. En er wacht ...

180
180
Nieuwe lieveling bij Anderlecht: tweetal krijgt klappen

RSC Anderlecht won zaterdagavond op overtuigende wijze van Zulte Waregem: 3-0. Daarbij scoorde ...

366
366

Meer sportnieuws