TRANSFERUURTJE: 'Club wil oogsten, bizarre bestemming Alderweireld'

471 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Club wil oogsten, bizarre bestemming Alderweireld'

De start van de competities in binnen- en buitenland komt steeds dichterbij, maar heel wat clubs zijn nog lang niet klaar met hun huiswerk op de transfermarkt. Het regent dan ook nieuwtjes en pittige geruchten. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge is klaar om te oogsten op de mercato. Franse bronnen meldden vrijdag al dat verdediger Stanley Nsoki, die zowel centraal als op de linksbackpositie uit de voeten kan, zijn medische proeven heeft afgelegd. Hij zou voor zo'n 6.5 miljoen euro van OGC Nice overkomen. Daarnaast geraakte bekend dat jeugdproduct Tibo Persyn terugkeert. Volgens Het Laatste Nieuws wordt hij gehuurd (met aankoopoptie) van zijn moederclub Internazionale. Ook een tweede flankaanvaller zou nog volgen, terwijl verdediger Bright Arrey-Mbi (Bayern München) eveneens in beeld zou zijn. Michael Krmencik werd dan weer verhuurd aan Slavia Praag.

Voor een aantal spelers zoekt Antwerp FC nog een uitweg en voor Guy Mbenza lijkt die alvast gevonden te zijn. Volgens La Dernière Heure zou de uitleenbeurt van de Congolese spits aan Seraing volgende week afgerond moeten worden. Dylan Batubinsika trekt dan weer naar het Portugese Famaliçao, dat bevestigde de Great Old vrijdag ook zelf.

Fiorentina blijft maar aandringen voor Daniel Muñoz. La Nazione meldt dat de Italianen navraag gedaan hebben bij KRC Genk en daar te horen kregen dat de vraagprijs voor de rechtsachter 10 miljoen euro bedraagt. Die som vinden ze bij Fiorentina voorlopig nog te hoog, maar het zou toch nog kunnen dat ze de transfergesprekken binnen enkele dagen weer opstarten.

Marian Shved is komend seizoen dan toch weer op de Belgische velden te bewonderen. KV Mechelen meldt op zijn website dat het de Oekraïner definitief overneemt van de Schotse topclub Celtic Glasgow. De 24-jarige aanvaller zette zijn krabbel onder een contract voor drie seizoenen, met optie op een bijkomend jaar.

Promovendus Union SG heeft opnieuw een speler laten gaan. De club laat weten dat ze ook afscheid neemt van Nik Lorbek. De 25-jarige Sloveen keert terug naar zijn thuisland, waar hij bij zijn oude club NS Mura aan de slag gaat. Union had de middenvelder in de zomer van 2019 weggehaald bij Mura, maar hij kon zich nooit doorzetten.

BUITENLAND
Toby Alderweireld wordt al een tijdje gelinkt aan een vertrek bij Tottenham Hotspur. Volgens Het Laatste Nieuws en The Telegraph zou zijn nieuwe bestemming weleens Al Duhail kunnen zijn. De kranten weten namelijk dat Tottenham een bod van 13 miljoen pond aanvaard heeft voor hun 32-jarige centrale verdediger. Volgens het bericht moet Alderweireld wel zelf nog een akkoord zien te vinden met de club uit Qatar.

Volgens La Repubblica heeft Liverpool FC al een poging ondernomen om Federico Chiesa weg te halen bij Juventus. De Italiaanse krant schrijft dat The Reds zelfs een bod hebben uitgebracht van honderd miljoen euro. Maar de nieuwe trainer Massimiliano Allegri vindt echter dat Chiesa onverkoopbaar is.

Jadon Sancho heeft zijn knaltranfer helemaal beet. Manchester United kondigde vrijdagmiddag aan dat de 21-jarige zijn kribbel heeft gezet onder een contract tot medio 2026. Er is ook een optie om die overeenkomst met nog een seizoen te verlengen. Sancho komt over van Borussia Dortmund, de transfersom zou kunnen oplopen tot liefst 95 miljoen euro

LEES OOK: Alderweireld ziet énorm probleem: "Al 3 à 4 toernooien"

Alderweireld kan zeker nog twee seizoenen op het Europese topniveau aan ...

Meest recent

Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

20
20
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

427
427
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

26
26
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

26
26
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

45
45
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

39
39
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

111
111
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

189
189
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

202
202
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

364
364
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

838
838
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

130
130
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

729
729
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

198
198
Vanaken deelt pakkend statement voor cruciaal WK-duel

De sfeer rond de Rode Duivels is de voorbije dagen stevig omgeslagen. Waar België met hoge ...

586
586
Aanvoerder Tielemans in vraag gesteld: “Beter hij captain"

Bondscoach Rudi Garcia stelde Youri Tielemans een tijdje geleden aan als de vaste aanvoerder van de ...

196
196
“Rudi Garcia manipuleert posivitisme bij Rode Duivels”

De Rode Duivels zijn op zoek naar een houvast op het WK. Een sterke prestatie om zich aan op te ...

61
61
'Standard pakt uit met opvallende pion: ex-Anderlecht'

Standard Luik wil zo snel mogelijk weer bij de Belgische top horen. De Rouches hebben het volste ...

181
181
Club kijkt jaloers toe: waanzinnig nieuw stadion Man Utd

Club Brugge probeert al jarenlang een nieuw stadion op poten te zetten, maar dat dossier sleept nog ...

158
158
Tielemans doet boekje open over Garcia én Vanaken

Net zoals het WK 2022 in Qatar loopt het niet van een leien dakje in de Verenigde Staten, Mexico en ...

882
882
‘Club slaat toe: Leko heeft gewenste aanwinst beet’

Club Brugge is de transfermarkt aan het afspeuren op zoek naar gerichte versterkingen, zeker met het ...

587
587
Rudi Garcia met rug tegen de muur: “Lachertje van WK”

Het is van moeten voor de Rode Duivels. Wat een gemakkelijke groep werd verwacht, draait voorlopig ...

210
210
‘Zomerse toptransfer lonkt plots voor Wout Faes’

Wout Faes werd niet geselecteerd voor het WK 2026 en lijkt in de bovenste schuif te liggen bij ...

72
72
'Charleroi staat op het punt knaltransfer af te ronden'

Sporting Charleroi wist vorig seizoen Europees voetbal over de streep te trekken, maar dat was dit ...

40
40
Ruben Van Gucht stapt in project dat niemand zag aankomen

Ruben Van Gucht heeft zijn volgers op sociale media compleet verrast met een aankondiging die ...

51
51

Meer sportnieuws