TRANSFERUURTJE: 'Club wil oogsten, bizarre bestemming Alderweireld'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club wil oogsten, bizarre bestemming Alderweireld'

De start van de competities in binnen- en buitenland komt steeds dichterbij, maar heel wat clubs zijn nog lang niet klaar met hun huiswerk op de transfermarkt. Het regent dan ook nieuwtjes en pittige geruchten. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge is klaar om te oogsten op de mercato. Franse bronnen meldden vrijdag al dat verdediger Stanley Nsoki, die zowel centraal als op de linksbackpositie uit de voeten kan, zijn medische proeven heeft afgelegd. Hij zou voor zo'n 6.5 miljoen euro van OGC Nice overkomen. Daarnaast geraakte bekend dat jeugdproduct Tibo Persyn terugkeert. Volgens Het Laatste Nieuws wordt hij gehuurd (met aankoopoptie) van zijn moederclub Internazionale. Ook een tweede flankaanvaller zou nog volgen, terwijl verdediger Bright Arrey-Mbi (Bayern München) eveneens in beeld zou zijn. Michael Krmencik werd dan weer verhuurd aan Slavia Praag.

Voor een aantal spelers zoekt Antwerp FC nog een uitweg en voor Guy Mbenza lijkt die alvast gevonden te zijn. Volgens La Dernière Heure zou de uitleenbeurt van de Congolese spits aan Seraing volgende week afgerond moeten worden. Dylan Batubinsika trekt dan weer naar het Portugese Famaliçao, dat bevestigde de Great Old vrijdag ook zelf.

Fiorentina blijft maar aandringen voor Daniel Muñoz. La Nazione meldt dat de Italianen navraag gedaan hebben bij KRC Genk en daar te horen kregen dat de vraagprijs voor de rechtsachter 10 miljoen euro bedraagt. Die som vinden ze bij Fiorentina voorlopig nog te hoog, maar het zou toch nog kunnen dat ze de transfergesprekken binnen enkele dagen weer opstarten.

Marian Shved is komend seizoen dan toch weer op de Belgische velden te bewonderen. KV Mechelen meldt op zijn website dat het de Oekraïner definitief overneemt van de Schotse topclub Celtic Glasgow. De 24-jarige aanvaller zette zijn krabbel onder een contract voor drie seizoenen, met optie op een bijkomend jaar.

Promovendus Union SG heeft opnieuw een speler laten gaan. De club laat weten dat ze ook afscheid neemt van Nik Lorbek. De 25-jarige Sloveen keert terug naar zijn thuisland, waar hij bij zijn oude club NS Mura aan de slag gaat. Union had de middenvelder in de zomer van 2019 weggehaald bij Mura, maar hij kon zich nooit doorzetten.

BUITENLAND
Toby Alderweireld wordt al een tijdje gelinkt aan een vertrek bij Tottenham Hotspur. Volgens Het Laatste Nieuws en The Telegraph zou zijn nieuwe bestemming weleens Al Duhail kunnen zijn. De kranten weten namelijk dat Tottenham een bod van 13 miljoen pond aanvaard heeft voor hun 32-jarige centrale verdediger. Volgens het bericht moet Alderweireld wel zelf nog een akkoord zien te vinden met de club uit Qatar.

Volgens La Repubblica heeft Liverpool FC al een poging ondernomen om Federico Chiesa weg te halen bij Juventus. De Italiaanse krant schrijft dat The Reds zelfs een bod hebben uitgebracht van honderd miljoen euro. Maar de nieuwe trainer Massimiliano Allegri vindt echter dat Chiesa onverkoopbaar is.

Jadon Sancho heeft zijn knaltranfer helemaal beet. Manchester United kondigde vrijdagmiddag aan dat de 21-jarige zijn kribbel heeft gezet onder een contract tot medio 2026. Er is ook een optie om die overeenkomst met nog een seizoen te verlengen. Sancho komt over van Borussia Dortmund, de transfersom zou kunnen oplopen tot liefst 95 miljoen euro

LEES OOK: Arsenal spreekt schande: "Maar als je de beelden bekijkt ..."

Alderweireld kan zeker nog twee seizoenen op het Europese topniveau aan ...

Meest recent

'Club zet zich schrap: Dortmund lonkt naar miljoenendeal'

Club Brugge zal tijdens de komende mercato verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Daarbij ook ...

69
69
"Nooit meegemaakt" - Mourinho verbaast met favoriet ex-club

Of hij straks terugkeert naar Real Madrid, zal in de komende weken moeten blijken. Maar José ...

43
43
UEL/UECL: Belgen balen, extra kopzorgen voor Garcia

Donderdag werden de heenmatchen in de halve finales van de Europa en Conference League afgewerkt. ...

25
25
Exit Vincent Jannsen? 'Overmars neemt standpunt in'

Vincent Janssen was vorig weekend nog de grote uitblinker bij Antwerp FC. Desondanks oogt zijn ...

69
69
Lijdensweg eindelijk voorbij: grote terugkeer bij Anderlecht

De derde plaats lijkt inmiddels gaan vliegen, maar RSC Anderlecht wil de Champions' Play-Offs ...

188
188
'Kompany schikt op: Neuer beslist over Bayern-toekomst'

Vincent Kompany is momenteel druk in de weer met de voorbereidingen op de terugwedstrijd tegen Paris ...

44
44
Vanaken verlengt bij Club: mythisch record en 4de Gouden Schoen?

Club Brugge maakte donderdag bekend dat Hans Vanaken zijn contract heeft verlengd tot medio 2028. De ...

123
123
Pochettino onthult: de 'slechte gewoonte' van Harry Kane

Harry Kane geldt al enkele jaren als één van de beste spitsen in het mondiale voetbal. ...

65
65
'Club vloekt: Anderlecht gaat met aanvaller aan de haal'

Hoewel de ontknoping van het seizoen op volle toeren draait, zijn de clubs achter de schermen al ...

453
453
'Exodus op Bosuil: 14 vertrekkers staan klaar bij Antwerp'

Na de recente 9 op 9 mag Antwerp FC stiekem toch weer dromen van een Europees ticket. Het wordt dus ...

282
282
'Mechele vreest: collega Duivel brengt WK-droom in gevaar'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel volop bezig met het vormen van zijn selectie voor het WK. Het ...

260
260
'Kompany slaat toe: transferstunt zet Duitsland op zijn kop'

Vincent Kompany zet een krachtig transfersignaal neer. Zijn nieuwste wens op de mercato zorgt voor ...

255
255
'Laatste Anderlecht-duels: Verschaeren richting verrassende club'

Behoudens een ultieme wending, is Yari Verschaeren bezig aan zijn laatste wedstrijden bij RSC ...

491
491
'Garcia dubt: noodgedwongen wissel in basiself Duivels'

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

268
268
"No excuses" - Genk krijgt uitstekend nieuws uit ziekenboeg

In de Europe Play-Offs staat leider KRC Genk aanstaande zaterdag voor een verraderlijke verplaatsing ...

52
52
Overzicht Europa: deze (top)clubs staan op degraderen

Het seizoen in het clubvoetbal nadert zijn ontknoping met rasse schreden. Bijgevolg worden niet ...

171
171
Arsenal spreekt schande: "Maar als je de beelden bekijkt ..."

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

90
90
'Sibierski casht op steunpilaar: grote kuis bij RSCA'

RSC Anderlecht moet straks andermaal vanaf nul beginnen. Komende zomer staat er namelijk een heuse ...

568
568
Van der Elst overvallen: onverwacht moment in studio

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

170
170
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Het spektakel van de Champions League maakt straks opnieuw plaats voor onze vaderlandse competitie. ...

104
104
Club Brugge pakt uit: duo sterkhouders tekent bij

Club Brugge gaat een drukke zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers allicht andere oorden zullen ...

176
176
Coucke apetrots op uniek project: geheimen onthuld

Terwijl Anderlecht sportief moeilijke weken beleeft in de Champions’ Play-Offs, laat eigenaar ...

60
60
'Club Brugge al op zucht van eerste zomeraanwinst'

Terwijl de troepen van Ivan Leko zich focussen op de titelrace, denkt het bestuur van Club Brugge al ...

435
435
‘Anderlecht verrast met harde ingreep: ‘Hij moet weg‘’

RSC Anderlecht maakt zich op voor een zoveelste paleisrevolutie. De intrede van een nieuwe sportieve ...

523
523
Taravel komt met groot nieuws over De Cat

Anderlecht heeft vorige week een zeer slechte zaak gedaan in de strijd om de derde plaats met ...

151
151

Meer sportnieuws