TRANSFERUURTJE: 'Club wil oogsten, bizarre bestemming Alderweireld'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club wil oogsten, bizarre bestemming Alderweireld'

De start van de competities in binnen- en buitenland komt steeds dichterbij, maar heel wat clubs zijn nog lang niet klaar met hun huiswerk op de transfermarkt. Het regent dan ook nieuwtjes en pittige geruchten. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge is klaar om te oogsten op de mercato. Franse bronnen meldden vrijdag al dat verdediger Stanley Nsoki, die zowel centraal als op de linksbackpositie uit de voeten kan, zijn medische proeven heeft afgelegd. Hij zou voor zo'n 6.5 miljoen euro van OGC Nice overkomen. Daarnaast geraakte bekend dat jeugdproduct Tibo Persyn terugkeert. Volgens Het Laatste Nieuws wordt hij gehuurd (met aankoopoptie) van zijn moederclub Internazionale. Ook een tweede flankaanvaller zou nog volgen, terwijl verdediger Bright Arrey-Mbi (Bayern München) eveneens in beeld zou zijn. Michael Krmencik werd dan weer verhuurd aan Slavia Praag.

Voor een aantal spelers zoekt Antwerp FC nog een uitweg en voor Guy Mbenza lijkt die alvast gevonden te zijn. Volgens La Dernière Heure zou de uitleenbeurt van de Congolese spits aan Seraing volgende week afgerond moeten worden. Dylan Batubinsika trekt dan weer naar het Portugese Famaliçao, dat bevestigde de Great Old vrijdag ook zelf.

Fiorentina blijft maar aandringen voor Daniel Muñoz. La Nazione meldt dat de Italianen navraag gedaan hebben bij KRC Genk en daar te horen kregen dat de vraagprijs voor de rechtsachter 10 miljoen euro bedraagt. Die som vinden ze bij Fiorentina voorlopig nog te hoog, maar het zou toch nog kunnen dat ze de transfergesprekken binnen enkele dagen weer opstarten.

Marian Shved is komend seizoen dan toch weer op de Belgische velden te bewonderen. KV Mechelen meldt op zijn website dat het de Oekraïner definitief overneemt van de Schotse topclub Celtic Glasgow. De 24-jarige aanvaller zette zijn krabbel onder een contract voor drie seizoenen, met optie op een bijkomend jaar.

Promovendus Union SG heeft opnieuw een speler laten gaan. De club laat weten dat ze ook afscheid neemt van Nik Lorbek. De 25-jarige Sloveen keert terug naar zijn thuisland, waar hij bij zijn oude club NS Mura aan de slag gaat. Union had de middenvelder in de zomer van 2019 weggehaald bij Mura, maar hij kon zich nooit doorzetten.

BUITENLAND
Toby Alderweireld wordt al een tijdje gelinkt aan een vertrek bij Tottenham Hotspur. Volgens Het Laatste Nieuws en The Telegraph zou zijn nieuwe bestemming weleens Al Duhail kunnen zijn. De kranten weten namelijk dat Tottenham een bod van 13 miljoen pond aanvaard heeft voor hun 32-jarige centrale verdediger. Volgens het bericht moet Alderweireld wel zelf nog een akkoord zien te vinden met de club uit Qatar.

Volgens La Repubblica heeft Liverpool FC al een poging ondernomen om Federico Chiesa weg te halen bij Juventus. De Italiaanse krant schrijft dat The Reds zelfs een bod hebben uitgebracht van honderd miljoen euro. Maar de nieuwe trainer Massimiliano Allegri vindt echter dat Chiesa onverkoopbaar is.

Jadon Sancho heeft zijn knaltranfer helemaal beet. Manchester United kondigde vrijdagmiddag aan dat de 21-jarige zijn kribbel heeft gezet onder een contract tot medio 2026. Er is ook een optie om die overeenkomst met nog een seizoen te verlengen. Sancho komt over van Borussia Dortmund, de transfersom zou kunnen oplopen tot liefst 95 miljoen euro

LEES OOK: Kompany zwaar bestolen? Antwoord klaar en duidelijk

Alderweireld kan zeker nog twee seizoenen op het Europese topniveau aan ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

80
80
'Onverwachte miljoenentransfer voor AA Gent'

AA Gent beleefde met een drie op achttien nog niet al te veel plezier aan de play-offs. Zondag moet ...

9
9
'Feyenoord ontploft: Rigaux wordt enorme transferbom'

Feyenoord is verkocht. De club zoekt een nieuwe sportieve baas en Dévy Rigaux wordt gezien ...

42
42
Deschacht waarschuwt Taravel: "Seizoen naar de kloten"

Anderlecht beleefde enkele dramatische weken met een nul op negen tegen STVV, Union en Club Brugge. ...

27
27
'Kompany hakt knoop door over komst Rode Duivel'

Bayern München zag deze week zijn droom uiteen spatten, want het moest in de halve finale van ...

26
26
Raman spreekt over einde carrière en haalt uit

KV Mechelen beleeft een boerenjaar en mag nog altijd dromen van een Europees ticket. Voor Benito ...

80
80
'Club Brugge pakt groots uit met revolutionair plan'

Bij Club Brugge namen ze de voorbije jaren een grote voorsprong op de concurrentie in België. ...

210
210
Europese finalisten gekend: ontdek de grote favorieten

De kaarten in de drie Europese competities zijn geschud. De voorbije dagen werden de tickets ...

39
39
'Revolutie bij Anderlecht: Sibierski krijgt carte blanche'

Met Antoine Sibierski heeft RSC Anderlecht eindelijk zijn nieuwe sportief directeur beet. Tijdens ...

226
226
Nieuwe wending Real-soap: Valderde komt zelf met statement

De crisis bij Real Madrid escaleerde deze week helemaal met een heftig incident tussen Federico ...

60
60
UEL/UECL: Tielemans naar finale, Penders en co sneuvelen

Donderdagavond werden de tickets voor de finales van de Europa en Conference League afgewerkt. In ...

54
54
'Bestuur nu al op scherp: historische mercato Club Brugge'

Club Brugge wil zich in de komende weken verzekeren van zijn 20ste landstitel, maar achter de ...

391
391
Trainingsgevecht zindert na: Real onderneemt stappen

Enkele dagen voor El Clasico op het veld van FC Barcelona, staat Real Madrid in vuur en vlam. De ...

95
95
Limburgse goudmijn: Genk stoomt nieuw toptalent al klaar

KRC Genk hoopt in de komende weken alsnog een Europees ticket te veroveren, maar ondertussen is men ...

173
173
'City en United knokken om Duivel, Kompany op de loer'

Verschillende Rode Duivels komen tijdens nakende zomermercato in aanmerking voor een mooie transfer. ...

143
143
'Exodus van start: Antwerp verliest eerste steunpilaar'

Antwerp FC staat opnieuw voor een drukke zomermercato. De sportieve leiding van de Great Old zal ...

683
683
'Vertrek Tzolis krijgt vorm: eisen Club Brugge gelekt'

Club Brugge neemt komende zomer afscheid van verschillende sterkhouders. Even laaide de hoop op een ...

432
432
'Irritaties bij Genk-bestuur: spelers intern aangepakt'

KRC Genk slikte afgelopen weekend een zware opdoffer en verloor in de Europe Play-Offs op Charleroi ...

539
539
Kompany hakt knoop door: Kane legt bom onder Bayern

De toekomst van Harry Kane bepaalt meer dan alleen de aanval van Bayern. Vincent Kompany botst ...

255
255
Real op apegapen: Valverde naar hospitaal na nieuwe knokpartij

Aanstaande zondag wil Real Madrid er alles aan doen om te voorkomen dat FC Barcelona kampioen speelt ...

229
229
Union verliest aura van sympathie: analist geeft dé reden

Union SG legde de voorbije jaren een indrukwekkend parcours af en deed sinds zijn promotie op ...

246
246
Kompany zwaar bestolen? Antwoord klaar en duidelijk

In de Champions League streden Bayern München en Paris Saint-Germain woensdag om het tweede ...

238
238
KV Kortrijk haalt slag thuis: steunpilaar mee naar JPL

Na één jaartje in de Challenger Pro League maakt KV Kortrijk komend seizoen zijn ...

66
66
Vier toppers, één verrassing: ontdek de Europese topscorers

Het einde van het seizoen in het clubvoetbal nadert met rasse schreden en dus staan ook nog heel wat ...

82
82
'Pittige vuurdoop: Sibierski krijgt eerste transferopdracht'

RSC Anderlecht presenteerde woensdag zijn nieuwe sportief directeur officieel aan de pers. Nu de ...

443
443
'Club Brugge kaalgeplukt: ook Forbs richting exit?'

Of de titelrace tot een goed einde zal worden gebracht valt nog af te wachten, maar hoe dan ook mag ...

709
709

Meer sportnieuws