'Club Brugge wil snel drie grote aanwinsten voorstellen'

door
'Club Brugge wil snel drie grote aanwinsten voorstellen'

Club Brugge nam de voorbije weken een erg afwachtende houding aan op de mercato, maar de transfercarrousel lijkt eindelijk van start te zijn gegaan op Jan Breydel. Zo werd in de voorbije dagen afscheid genomen van Odilon Kossounou (Bayer Leverkusen) en Michael Krmencik (Slavia Praag). En ook aan inkomende zijde begint één en ander te bewegen.


Zo zouden de Bruggelingen op punt staan om hun eerste directe aanwinsten van de zomer vast te leggen. Franse bronnen meldden vrijdag al dat verdediger Stanley Nsoki, die zowel centraal als op de linksbackpositie uit de voeten kan, zijn medische proeven heeft afgelegd. Hij zou voor zo'n 6.5 miljoen euro van OGC Nice overkomen. Daarnaast geraakte bekend dat jeugdproduct Tibo Persyn terugkeert. Volgens Het Laatste Nieuws wordt hij gehuurd (met aankoopoptie) van zijn moederclub Internazionale.

Daarnaast wijst de krant erop dat ook de derde zomeraanwinst snel kan volgen. Zo is de verwachting dat de Bruggelingen naast Persyn nog een extra flankaanvaller zullen aantrekken, eentje die vooral vanaf de linkerkant uit de voeten kan. Concrete namen voor die positie worden niet genoemd, maar Vincent Mannaert en co zijn duidelijk in actie geschoten.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: Club versus Barça, 'njet' van Kompany

Club moet ook op het middenveld extra concurrentie halen ...

Meest recent

Anderlecht ziet af in Genk: "Wie haalt zo'n speler?"

Om 13u30 stond in de Cegeka Arena met KRC Genk - RSC Anderlecht een topduel op het programma. Een ...

87
87
Zorgen om Romelu Lukaku? Antonio Conte geeft update

Napoli won gisterenavond met 2-3 op het veld van Genoa. Een belangrijke zege voor de Napolitanen. ...

18
18
AA Gent en OHL geven update na zeer zware botsing

AA Gent verloor gisterenavond verrassend met 1-3 in eigen huis van OH Leuven. Tijdens de match ...

26
26
Tah doet stevig boekje open over Kompany

Jonathan Tah werkt sinds 2025 samen met Vincent Kompany. De centrale verdediger sprak bij ESPN over ...

29
29
"Anderlecht vertelde mij dat ik de club diende te verlaten"

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van een aantal overbodige spelers én ze verkochten ...

125
125
Still gooit ploeg compleet door elkaar bij Anderlecht

RSC Anderlecht en KRC Genk spelen om 13u30 tegen elkaar in de Cegeka Arena. Beide ploegen kunnen een ...

215
215
'Antwerp hakt knoop door over toekomst Praet'

Dennis Praet kwam anderhalf jaar geleden met grote verwachtingen naar Royal Antwerp FC. Tot op heden ...

314
314
TRANSFERUURTJE: Club versus Barça, 'njet' van Kompany

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

76
76
Hoe Anderlecht de verkeerde les leerde van Union SG

RSC Anderlecht zal komende zomer de fouten van de afgelopen transferperiodes moeten aanpakken. Union ...

149
149
Genk én Anderlecht onder zware druk: Boeckx voorspelt

KRC Genk en RSC Anderlecht nemen het om 13u30 op tegen elkaar. In de Cegeka Arena is het voor beide ...

268
268
Rangers lyrisch over Belg, Celtic zet landgenoot op zijspoor

Rangers FC en Celtic Glasgow zijn de twee grote clubs in Schotland. Al is het dit seizoen Hearts dat ...

148
148
Westerlo doet boekje open over interesse Club en Anderlecht

KVC Westerlo verkocht afgelopen wintermercato voor ruim 5 miljoen euro aan spelers. De Kemphanen ...

64
64
Straffe JPL-club net achter Club: miljoenenbedrag als statement

Cercle Brugge pakte stevig uit op de wintermercato. De Bruggelingen willen de komende weken verder ...

145
145
Anderlecht hakt twee transferknopen door: club geeft uitleg

Bij RSC Anderlecht lieten ze vooral spelers vertrekken in januari. Ook bij RSCA Futures vertrokken ...

151
151
Brandon Mechele deelt nieuws dat Club-fans diep raakt

Brandon Mechele straalt de laatste weken meer dan ooit. Op en naast het veld lijkt alles samen te ...

312
312
Zulte Waregem compleet verrast met gouden transfer

Zulte Waregem kende een pittige transfermercato. Ze trokken een blik buitenlanders open. Daarnaast ...

153
153
‘Transferbom naast het veld: Mannaert naar Anderlecht?’

Bij Anderlecht is de storm niet gaan liggen na het ontslag van Besnik Hasi: nu staat vooral Olivier ...

1110
1110
Zware klap bij AA Gent: “Dit komt hard aan”

Rik De Mil krijgt AA Gent maar niet echt constant op de rails. Tegen OH Leuven werd met 1-3 verloren ...

159
159
Still rekent op debutant om KRC Genk te verslaan

RSC Anderlecht moet om 13u30 aan de bak tegen KRC Genk. Een partij die ze daar maar beter kunnen ...

182
182
Rode loper ontploft: Aster en Lize delen groot geheim

Soms zegt één beeld meer dan duizend woorden. Op de rode loper in Oostende was het ...

19
19
‘Alarm bij Club Brugge: meteen drama rond Lemaréchal’

Club Brugge heeft Felix Lemaréchal aangetrokken, maar de omstandigheden maken hem meteen een ...

747
747
Van bankzitter naar sleutelspeler: Genk ziet nieuwe leider

Bij KRC Genk weten ze wat ze moeten doen tegen RSC Anderlecht: winnen. Ze hebben zo goed als geen ...

351
351
Anderlecht in nood: twee spelers moeten alles redden

Bij RSC Anderlecht blijven ze maar verliezen. Het is Crisis met grote C. Paars-Wit moet ...

252
252
Stijnen verrast opnieuw: Belgische top, opgelet

Stijn Stijnen komt vaak in het nieuws omwille van zijn straffen, maar de man ziét voetbal. ...

189
189
Bayern laat geen twijfel: ex-JPL-sensatie komt niét

Bayern München kijkt naar de zomermercato. De Duitse club wordt steeds meer in verband gebracht ...

45
45

Meer sportnieuws