'Club Brugge-target zet zinnen op Jan Breydel'

door
'Club Brugge-target zet zinnen op Jan Breydel'

In de laatste rechte lijn richting de competitiestart gaat de bal op de transfermarkt eindelijk aan het rollen bij Club Brugge. De landskampioen ving zopas de jackpot voor Odilon Kossounou en lijkt van plan om die centen snel weer te investeren. Een van de vele namen die de ronde doet, is die van Sebastian Villa.


Volgens de Argentijnse pers bracht Blauw-Zwart eerder al een bod uit van vijf miljoen op de 25-jarige winger van Boca Juniors, een bedrag dat via bonussen nog kon oplopen tot zeven miljoen. Onvoldoende, zo vond de Zuid-Amerikaanse topclub. Nadien klonk het al snel dat Club met een verbeterd bod op de proppen zou komen. Nu wordt er ook druk gezet vanuit de entourage van de speler zelf, waar men goede hoop koestert dat de interesse vanuit Jan Breydel zelfs na Villa zijn recente fratsen niet bekoeld is. Dat weet TyC Sports te melden.

Volgens het Argentijnse medium diende Villa zelfs reeds eigenhandig een verzoek in bij Boca Juniors om mee te werken aan zijn transfer richting België. De viervoudig Colombiaans international, wiens marktwaarde op 7,5 miljoen wordt geschat, acht het zelf namelijk het ideale moment om de sprong te wagen. Van andere geïnteresseerde clubs wordt in het artikel nergens gewag gemaakt. Het ziet er dan ook naar uit dat Villa zijn zinnen op een overstap naar Brugge heeft gezet. Afwachten echter of de transfer ook effectief rond geraakt.

LEES OOK: Trainer vh Jaar: opzienbarende opvolger voor Hayen?

Denkt u dat Club erin zal slagen om Villa binnen te halen?

Meest recent

JPL blijft cashen: 6 potentiële miljoenentransfers voor 2026

De Jupiler Pro League heeft te kampen met behoorlijk wat problemen, maar blijft desondanks een erg ...

245
245
WK-jaar barst los! Drie Duivels bij 100 grootste blikvangers

Het kalenderjaar 2026 gaat van start en daarin staat weer een historische voetbalafspraak op de ...

79
79
Trainer vh Jaar: opzienbarende opvolger voor Hayen?

Vlak voor de tweede seizoenshelft van start gaat wordt traditiegetrouw de Gouden Schoen uitgereikt. ...

197
197
Vanhaezebrouck steekt lofzang af over unieke wereldtopper

Na een rijkgevulde trainerscarrière heeft Hein Vanhaezebrouck zijn plek gevonden aan de ...

79
79
Strijd om Gouden Bal: nu al absolute topfavoriet voor 2026

Ousmane Dembélé wist een historisch goed 2025 bij Paris Saint-Germain te bekronen met ...

632
632
EINDEJAARSPOLL: wie verdient de Gouden Schoen 2025?

Het kalenderjaar zit er weer op en traditiegetrouw komt de uitreiking van de Gouden Schoen er dus ...

838
838
'Nederland wrijft ogen uit: Anderlecht dropt winterknaller'

In Eindhoven willen ze één ding: hun goudhaantje houden. Alleen duikt Anderlecht nu op ...

312
312
'Historisch slechte cijfers voor Anderlecht'

Bij Anderlecht bleven ze nog voor het nieuwjaarsfeest al achter met een kater. In hun laatste ...

187
187
'Chelsea schokt na onwaarschijnlijk zwakke reeks'

Zowat halfweg het seizoen lijkt het er in de Premier League op dat de titelstrijd een duel zal ...

66
66
Overname Anderlecht: Verschueren spreekt klare taal

Voor Anderlecht is 2025 alweer een woelig jaar geweest. Dat ging nog maar eens gepaard met de nodige ...

217
217
Union verrast iedereen met beslissing tijdens winterstop

Vorig weekend werd er nog gevoetbald in de Jupiler Pro League, maar nu genieten de eersteklassers ...

141
141
'Knaltransfer Ordoñez nadert: grootmacht legt contact'

Bij Club Brugge hebben ze in december hard ingegrepen met het ontslag van Nicky Hayen. Blauw-Zwart ...

417
417
Westerlo is aanvaller nu ook helemaal kwijt

Officieel gaat de transfermarkt pas op donderdag weer open, maar achter de schermen worden de eerste ...

31
31
'Westerlo wacht af: ondanks gerucht nog geen concreet bod'

De geruchtenmolen draait momenteel op volle toeren. Onder meer de naam van Griffin Yow doet de ronde ...

191
191
Turkse en Amerikaanse figuren polsen bij Sporting Hasselt

Sporting Hasselt was enkele jaren geleden een club in verval. Een verouderd stadion, weinig volk... ...

218
218
'Westerlo wil stunten met ingaande miljoenentransfer'

KVC Westerlo zal in 2026 spelers moeten verkopen om de rekeningen te laten kloppen. De Turkse ...

78
78
Baouf (ex-Anderlecht) beslist over absolute toptransfer

RSC Anderlecht liet afgelopen zomer heel wat volk vertrekken. Daar zat onder meer Ismaël Baouf ...

123
123
Bayern-ster Davies lovend over RSCA-speler: "Maakt indruk"

De zomermercato van RSC Anderlecht was geen succes. Dat zien we aan de matige resultaten van dit ...

307
307
Dit zijn de 10 meeste waardevolle Belgen van 2025

Het jaar 2025 ligt zo goed als achter de rug. Het was het jaar waar Rudi Garcia de Rode Duivels weer ...

212
212
Guardiola komt met uitstekend nieuws over Doku

Manchester City is bezig aan een uitstekende reeks en heeft zijn laatste acht officiële ...

26
26
Kindermans gooit meteen transferplannen La Louvière op tafel

La Louvière is dit seizoen een zeer verrassende nieuwkomer in de Jupiler Pro League. Daardoor ...

72
72
'Knaltransfer Mandela Keita naar Engelse grootmacht'

Bij de Rode Duivels is de weelde op het middenveld enorm. De Bruyne, Tielemans, Onana, Vanaken en ...

138
138
Nieuw plan met Keisuke Goto bij Anderlecht?

De pijnlijke thuisnederlaag tegen Charleroi maakte vlak voor het ingaan van de winterstop nog maar ...

536
536
'Barça maakt zich op voor transferbom van 100 miljoen'

Bij FC Barcelona beloven de komende mercato's weer spannend te worden. Het blijft voor de Catalanen ...

128
128
DAZN bijt in het zand, maar stuurt stevige waarschuwing

De voorbije weken was het bang afwachten voor de Belgische profclubs, nadat DAZN plots eenzijdig het ...

770
770

Meer sportnieuws