'Club Brugge twijfelt over miljoenentarget met losse handjes'

906 stemmen
'Club Brugge twijfelt over miljoenentarget met losse handjes'

Club Brugge zal komende zondag zijn eerste competitiewedstrijd normaal gezien afwerken zonder nieuwkomers in de selectie. Nochtans werkt de landskampioen achter de schermen wel degelijk aan versterking. Vers bloed op de flanken is dé prioriteit en daarvoor zou het vizier onder meer op Zuid-Amerika zijn gericht.


Zo geraakte vorige week bekend dat Blauw-Zwart een bod van zeven miljoen zou hebben neergelegd op Sebastian Villa. Zijn huidige club Boca Juniors legde die aanbieding vrijwel meteen naast zich neer, maar vanuit Argentinië weerklonk dat Club met een nieuw en verbeterd bod zou komen. En de kansen van de Bruggelingen kregen afgelopen nacht een flinke boost. Boca Juniors sneuvelde namelijk in de Copa Libertadores na strafschoppen tegen het Braziliaanse Atlético Mineiro, waarna het achteraf nog tot een zware schermutseling kwam. Later liet men bij ESPN F12 weten dat de 25-jarige Colombiaan zal vragen om te mogen vertrekken.

Villa zou de stap naar Europa willen zetten en lijkt best geïnteresseerd in het project van Club. Indien Vincent Mannaert en co dus een nieuwe aanbieding neerleggen, is de kans reëel dat Boca Juniors dit keer wel zal toehappen. Vanuit het kamp van de winger zou in ieder geval druk worden gezet. Indien de Argentijnen niet bereid zijn om mee te werken aan een transfer, verlangt Villa volgens Antena 2 dan weer een loonsverhoging: zo zou hij ongeveer hetzelfde willen verdienen als wat Club hem momenteel biedt. De kaarten liggen dus gunstig voor Blauw-Zwart. Afwachten of en wanneer een nieuw bod verstuurd vanuit de burelen te Westkapelle.

UPDATE 15u05
Of het tot een akkoord komt valt dus nog af te wachten, maar het ziet er dus alvast naar uit dat Club bereid is om stevig door te drukken voor Villa. Toch denkt men in Jan Breydel best nog eens twee keer na. Op videobeelden die gemaakt werden na de nederlaag in de Copa Libertadores valt namelijk te zien hoe de Colombiaan zich opwerpt tot een van de hoofdrolspelers tijdens de onregelmatigheden in de catacomben, geïnspireerd door enkele discutabele beslissingen van de scheidsrechter. Zo gooit Villa enkele zware voorwerpen door de lucht, gericht op de politie en/of spelers van Mineiro.

Samen met zijn ploegmaats mocht het Brugse target het achteraf dan ook gaan uitleggen bij de Braziliaanse autoriteiten, die met een aanklacht dreigen wegens beschadiging aan publiek bezit. Villa stapelt zo de juridische problemen op, want in Argentinië loopt momenteel reeds een proces waarin hij ervan beschuldigd wordt zijn ex-vriendin mishandeld te hebben. Meteen ook de reden waarom de viervoudig international niet langer geselecteerd wordt voor Colombia. Naar verluidt zou een deel van de Boca-fans hem door deze fratsen zelfs liever kwijt dan rijk zijn. Club is alvast gewaarschuwd.

LEES OOK: Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Zou u hierom passen voor Villa?

Meest recent

'Transfer Trossard: verbazingwekkende bestemming genoemd'

Leandro Trossard wil in de komende weken een goed WK spelen bij de Rode Duivels. Maar ook het ...

1
1
Alderweireld en Véronique De Kock zwichten voor verleiding

Wat zich recent afspeelde tussen Véronique De Kock en Toby Alderweireld had alles weg van een ...

7
7
'Nieuwe transferwending Tzolis: minimumprijs onthuld'

Na zijn trip met de Griekse nationale ploeg, geniet Christos Tzolis momenteel van een welverdiende ...

101
101
Toekomst Garcia in dubio: nieuwe bondscoach na WK?

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

67
67
WK-alarm rond De Bruyne: dit wil niemand horen

Kevin De Bruyne wil nog één keer schitteren op een WK, maar er hangt een vraagteken ...

136
136
'Club trekt grote ogen: transferschok Ardon Jashari'

Een jaartje geleden vertrok Ardon Jashari van Club Brugge naar AC Milan voor een flink aantal ...

307
307
Rode Duivel imponeert: "Hij wil er geweldig WK van maken"

De Rode Duivels zijn maandag afgereisd naar hun WK-basiskamp in Seattle. Aan motivatie om er een ...

223
223
Code Oranje: paniek neemt toe na rampzalige dag Nederland

Terwijl de Rode Duivels na een quasi vlekkeloze voorbereiding naar het WK zijn kunnen afreizen, ...

90
90
'Anderlecht laat Huerta gaan: prijskaartje bekend'

Naar eigen zeggen heeft RSC Anderlecht geen geduld tot het WK voorbij is om toe te slaan op de ...

388
388
'Witte rook in Genk: eerste zomeraanwinst een feit'

Dimitri de Condé verbond vorige week zijn toekomst nog eens tien jaar langer aan KRC Genk. ...

192
192
'Sibierski schiet in actie: Anderlecht mikt op stunt'

RSC Anderlecht gaat een al even drukke als onzekere zomer tegemoet. Terwijl het wemelt van de ...

305
305
Nilsson lucht hart: "Coach mocht mij niet opstellen"

Om de vele vertrekkers hun schoenen te vullen, rekent Club Brugge straks ongetwijfeld deels op ...

324
324
Ruben Van Gucht woedend: Hevig conflict achter de schermen

Ruben Van Gucht kwaad krijgen is blijkbaar niet zo moeilijk als sommigen denken. Achter zijn ...

259
259
'Uittocht Anderlecht: Huerta op zucht van straffe transfer'

RSC Anderlecht speurt momenteel volop naar een nieuwe hoofdtrainer. Ondertussen is sportief ...

414
414
'Post-Guardiola tijdperk: City vuurt transferraket af'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

99
99
'Club richting recordtransfer: United onderneemt actie'

Club Brugge zag Aleksandar Stankovic vorige week voor een vaste som van 23 miljoen euro terugkeren ...

786
786
'Nieuwe trainer Anderlecht: buitenlandse naam op tafel'

Op maandag 22 juni staat bij RSC Anderlecht de eerste training van de voorbereiding gepland. ...

805
805
Daags voor openingsmatch: FIFA voert drastische WK-verandering door

Aanstaande donderdag is het eindelijk zover: dan wordt het wereldkampioenschap 2026 op gang getrapt. ...

425
425
Anderlecht aast op bekerheld: 'Vragen om problemen'

Anderlecht speurt opnieuw naar snelheid op de flank en komt uit bij een jonge bekerheld. Hij past in ...

494
494
Eriksen komt zelf met update: wat met toekomst?

Christian Eriksen maakte in 2020 al een hartstilstand mee tijdens het EK en sindsdien speelt de ...

82
82
‘Alarm vlak voor WK: openingsmatch plots op losse schroeven’

Het WK gaat donderdagavond van start, maar de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika zorgt plots ...

242
242
Tielemans maakt fans warm voor WK met erg straffe taal

Youri Tielemans is onder bondscoach Rudi Garcia de aanvoerder van de Rode Duivels én de ...

84
84
KAA Gent slaat toe: jonge aanvaller uit Engeland binnen

KAA Gent heeft op de zomermercato een nieuw talent binnengehaald. Op de officiële kanalen laten ...

136
136
‘KRC Genk grijpt genadeloos in: duo op transferlijst’

Het seizoen is nog maar net gedaan of KRC Genk grijpt al genadeloos in. De Limburgers zullen komend ...

597
597
‘Pocognoli naar Anderlecht? Belangrijke hint bekend’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Paars-Wit wil niet verder door met Jeremy ...

758
758

Meer sportnieuws