'Club Brugge twijfelt over miljoenentarget met losse handjes'

906 stemmen
'Club Brugge twijfelt over miljoenentarget met losse handjes'

Club Brugge zal komende zondag zijn eerste competitiewedstrijd normaal gezien afwerken zonder nieuwkomers in de selectie. Nochtans werkt de landskampioen achter de schermen wel degelijk aan versterking. Vers bloed op de flanken is dé prioriteit en daarvoor zou het vizier onder meer op Zuid-Amerika zijn gericht.


Zo geraakte vorige week bekend dat Blauw-Zwart een bod van zeven miljoen zou hebben neergelegd op Sebastian Villa. Zijn huidige club Boca Juniors legde die aanbieding vrijwel meteen naast zich neer, maar vanuit Argentinië weerklonk dat Club met een nieuw en verbeterd bod zou komen. En de kansen van de Bruggelingen kregen afgelopen nacht een flinke boost. Boca Juniors sneuvelde namelijk in de Copa Libertadores na strafschoppen tegen het Braziliaanse Atlético Mineiro, waarna het achteraf nog tot een zware schermutseling kwam. Later liet men bij ESPN F12 weten dat de 25-jarige Colombiaan zal vragen om te mogen vertrekken.

Villa zou de stap naar Europa willen zetten en lijkt best geïnteresseerd in het project van Club. Indien Vincent Mannaert en co dus een nieuwe aanbieding neerleggen, is de kans reëel dat Boca Juniors dit keer wel zal toehappen. Vanuit het kamp van de winger zou in ieder geval druk worden gezet. Indien de Argentijnen niet bereid zijn om mee te werken aan een transfer, verlangt Villa volgens Antena 2 dan weer een loonsverhoging: zo zou hij ongeveer hetzelfde willen verdienen als wat Club hem momenteel biedt. De kaarten liggen dus gunstig voor Blauw-Zwart. Afwachten of en wanneer een nieuw bod verstuurd vanuit de burelen te Westkapelle.

UPDATE 15u05
Of het tot een akkoord komt valt dus nog af te wachten, maar het ziet er dus alvast naar uit dat Club bereid is om stevig door te drukken voor Villa. Toch denkt men in Jan Breydel best nog eens twee keer na. Op videobeelden die gemaakt werden na de nederlaag in de Copa Libertadores valt namelijk te zien hoe de Colombiaan zich opwerpt tot een van de hoofdrolspelers tijdens de onregelmatigheden in de catacomben, geïnspireerd door enkele discutabele beslissingen van de scheidsrechter. Zo gooit Villa enkele zware voorwerpen door de lucht, gericht op de politie en/of spelers van Mineiro.

Samen met zijn ploegmaats mocht het Brugse target het achteraf dan ook gaan uitleggen bij de Braziliaanse autoriteiten, die met een aanklacht dreigen wegens beschadiging aan publiek bezit. Villa stapelt zo de juridische problemen op, want in Argentinië loopt momenteel reeds een proces waarin hij ervan beschuldigd wordt zijn ex-vriendin mishandeld te hebben. Meteen ook de reden waarom de viervoudig international niet langer geselecteerd wordt voor Colombia. Naar verluidt zou een deel van de Boca-fans hem door deze fratsen zelfs liever kwijt dan rijk zijn. Club is alvast gewaarschuwd.

LEES OOK: Overmars aan zet: "Ik wil graag bij Antwerp blijven"

Zou u hierom passen voor Villa?

Meest recent

Afscheid op het veld? Mignolet schept duidelijkheid

Club Brugge heeft donderdagavond zijn 20ste landstitel veroverd. Het moest daarvoor wel bibberen tot ...

1
1
Club casht na titel: toptransfer voor deze kampioenmakers

De 20ste landstitel uit de clubgeschiedenis zal in de komende dagen ongetwijfeld stevig gevierd ...

156
156
Tranen met tuiten: Ronaldo heeft Saudische titel beet

Hij heeft er lang op moeten wachten, maar Cristiano Ronaldo heeft zich met Al-Nassr dan toch tot ...

34
34
"Woede, blijdschap, verdriet" - rauwe emoties na titel Club

Het werd nog bijzonder spannend in de slotminuten. Maar Club Brugge is er dan toch in geslaagd om ...

174
174
Impressionant! De spectaculaire legacy van Verhaeghe bij Club

Club Brugge heeft de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis beet. Liefst zeven daarvan werden ...

265
265
Anderlecht wint weer: onverwachte held verzilvert vierde plaats

Ondanks de malaise van de voorbije weken heeft RSC Anderlecht beslag kunnen leggen op de vierde ...

327
327
Tweede ster is binnen! Club kampioen na krankzinnig slot

Club Brugge heeft zich donderd voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. Blauw-Zwart ...

198
198
Geen genade Garcia: 'onbegrijpelijke' afwezige in selectie

De Rode Duivels blazen weldra verzamelen om de laatste rechte lijn richting het WK in te zetten. Een ...

260
260
Pijnlijk: Kanga-soap bereikt volgend dieptepunt

Bij AA Gent heeft Wilfried Kanga het helemaal verpest bij de eigen achterban. En de soap rond de ...

151
151
"Niet eerlijk met hem" - Kampioenenmaker staat op bij Club

Club Brugge kreeg donderdag een eerste kans om de titelstrijd te beklinken. Een zege op KV Mechelen ...

143
143
'Tuchel schokt Engeland: grote namen gedumpt voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden en dus maken de deelnemende landen volop hun selecties ...

295
295
Van Bommel onthult: "Dán was ik bij Antwerp gebleven"

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

284
284
'Kompany-reünie in München: Bayern ziet koopje bij City'

Vincent Kompany en zijn troepen bij Bayern München bereiden zich momenteel voor op de ...

118
118
Club kampioen? Ontdek de basisteams van voorlaatste speeldag

Donderdagavond kan het doek vallen over de titelstrijd in de Champions' Play-Offs. Indien Club ...

43
43
'Maresca zet PL in lichterlaaie met eerste City-transfer'

Een officiële bevestiging ontbreekt nog, maar het heeft er alle schijn van Pep Guardiola zondag ...

93
93
'Genk-bestuur schiet in actie: vizier op JPL-smaakmaker'

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen, maar blijft wel in de running voor eindwinst in ...

605
605
Uitgang wagenwijd open: Anderlecht bevestigt exit na 82 duels

Behoudens het een barragematch om het Europese ticket, werkt RSC Anderlecht donderdagavond zijn ...

208
208
Laatste thuismatch gespeeld? Transferstatement El Ouahdi

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

451
451
Club-fans geloven het niet: bizarre wending rond Vormer

Ruud Vormer blijft in Brugge een naam die iets losmaakt. De ex-kapitein van Club Brugge begint zelf ...

549
549
Milicevic breekt stilte en trapt na richting AA Gent

Voorlopig bezet het nog steeds de vijfde plek, maar AA Gent wacht wel nog altijd op een eerste zege ...

188
188
'STVV vreest leegloop: halve basisploeg richting exit'

Mogelijk krijgt het ticket nog een upgrade, maar STVV is nu al zeker van Europees voetbal tot na ...

102
102
Mignolet bakt het bruin: "We moeten ons niet inhouden hé"

Terwijl Club Brugge zich opmaakt voor mogelijk titelnieuws, liet Simon Mignolet zich van een totaal ...

247
247
Anderlecht glundert: twee talenten in top 10 wereldwijd

Terwijl het seizoen er in een aantal landen al opzit, nadert ook de Jupiler Pro League zijn finale ...

161
161
Ultieme ontknoping Play-Offs: refs slotspeeldag bekend

Mogelijk weten we straks al wie zich dit seizoen tot landskampioen kroont, en ook de Europese ...

95
95
Anderlecht neemt afscheid: Verschaeren zegt vaarwel

RSC Anderlecht maakte zopas officieel bekend dat Thorgan Hazard straks zijn laatste thuismatch ...

344
344

Meer sportnieuws