'Club Brugge heeft miljoenenaanwinst quasi beet'

door
'Club Brugge heeft miljoenenaanwinst quasi beet'

Club Brugge leverde deze week uitstekend werk met de uitgaande transfer van Odilon Kossounou. De Ivoriaanse verdediger werd voor de hoofdprijs, een bedrag dat via bonussen kan oplopen tot 30 miljoen euro, verkocht aan Bayer Leverkusen. Een deel van die opbrengsten zullen gebruikt worden om versterking aan te trekken.


Momenteel heeft Club Brugge zeker geen brede kern, tijdens de voorbereiding moest coach Philippe Clement bijvoorbeeld beroep doen op opvallend veel spelers uit de beloften-selectie. Als het in België en Europa lang wil meestrijden moet er nog vers bloed bij. En dat lijkt ook op komst. Stanley Nsoki van OGC Nice zou wel eens de eerstvolgende aanwinst kunnen zijn. Hij is de linksvoetige verdediger die Club al even zoekt. De 22-jarige Fransman moet de vervanger van Stefano Denswil worden, die niet overtuigde tijdens zijn uitleenbeurt.

UPDATE 23/07
Club Brugge zou ondertussen ook dicht bij de komst staan van de jonge flankaanvaller Tibo Persyn, die normaal gezien gehuurd wordt van Internazionale. En daarnaast zou ook de komst van Nsoki wel eens snel afgerond kunnen worden. Volgens het Franse Foot Mercato vertoeft de verdediger inmiddels al op Belgische bodem om zijn medische en fysieke proeven af te leggen. Indien die succesvol zijn, zou Nsoki een contract van vier seizoenen tekenen op Jan Breydel. Volgens eerdere berichten zouden de Bruggelingen zo'n 6.5 miljoen euro neertellen om hem over te nemen van Nice.

LEES OOK: Charles Vanhoutte krijgt na lange soap een nieuwe trainer

Club moet ook nog een rechtstreekse vervanger voor Kossounou halen ...

Meest recent

Under Review: meevallers voor AA Gent & Anderlecht?

Ook na de laatste speeldag van het kalenderjaar blikt Jonathan Lardot namens het Referee Department ...

63
63
Bondsparket stelt voorbeeld: monstersancties in JPL

Ook tijdens de feestdagen blijft voetbal een klein beetje oorlog. Een boodschap die Timothé ...

119
119
'Code rood voor Overmars: sterkhouder verlaat Antwerp'

Een efficiënt Antwerp boekte zaterdag een gevleide zege tegen Zulte Waregem, waardoor Joseph ...

332
332
'Voorwaarden bekend: Goto tóch terug naar Anderlecht?'

Behalve een centrale verdediger staat een spits straks met stip bovenaan de verlanglijst bij RSC ...

483
483
Liefdesbom rond Sydney Sweeney: topvoetballer haalt uit

Hollywood en topvoetbal lijken opnieuw gevaarlijk dicht bij elkaar te komen. Volgens Italiaanse ...

324
324
Africa Cup: Belgische bondscoaches vieren, Marokko imponeert

Op de Africa Cup werd maandag de laatste speeldag van de groepsfase op gang getrapt. Die leverde ...

94
94
Onverwachte kampioen? Vanhaezebrouck voorspelt titelstrijd

De jaargang in de Jupiler Pro League is exact halfweg. Na de winterstop resteren nog tien speeldagen ...

294
294
Twijfels rond Coosemans: analist haalt uit vlak voor neus Proto

Colin Coosemans geldt straks als één van de absolute topfavorieten voor de trofee van ...

248
248
'Duranville op zijspoor: Dortmund grijpt keihard in'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels zullen zich in het nieuwe kalenderjaar moeten herpakken. Daarbij ...

223
223
Dikke steek aan Genk: dé reden voor viering Tzolis en Vermant

Club Brugge heeft zijn kalenderjaar 2025 op een fraaie manier kunnen afsluiten. De vicekampioen won ...

562
562
Genk in de nesten: "Prioriteit van Hayen is duidelijk"

KRC Genk heeft een tegenvallende eerste seizoenshelft achter de rug. Nieuwe coach Nicky Hayen zal ...

328
328
Anderlecht verrast iedereen: stuntdeal aan soldenprijs?

Het gonst in Brussel: dit soort speler zie je normaal niet in de Jupiler Pro League belanden. ...

635
635
Rigaux speelt open kaart over transferplannen Club Brugge

Na de beruchte trainerswissel kondigde het bestuur van Club Brugge in één adem een ...

645
645
Gouden Schoen 2025: verrassing van formaat in de maak?

Met het nieuwe jaar in zicht is het ook al reikhalzend uitkijken naar het Gala van de Gouden Schoen. ...

743
743
Alderweireld beweegt tot tranen toe met emotionele beelden

Eind vorig seizoen nam Toby Alderweireld een definitief afscheid van het profvoetbal bij Antwerp. Na ...

145
145
Visser vergalt debuut Hayen: Lardot ontleedt Genk-Club

De topper tussen KRC Genk en Club Brugge leverde op tweede kerstdag een heus spektakelstuk op, ...

576
576
Rigaux dropt bom: titelheld Union naar Club Brugge?

Na een beklijvende titelrace wist Union vorig seizoen eindelijk aan het langste eind te trekken ...

1353
1353
Gert Verheyen verrast iedereen met straffe nieuwe uitdaging

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen verrassen. Terwijl velen hem vooral kennen als vaste ...

770
770
'Jupiler Pro League-clubs lonken naar Neerpede-product'

De wintermercato loert om de hoek. De Belgische ploegen gaan op zoek naar opportuniteiten. ...

242
242
'Anderlecht rekent zich rijk en hoopt op 25 miljoen euro'

Bij RSC Anderlecht verkochten ze afgelopen zomer Kasper Dolberg en Jan-Carlo Simic voor grof geld. ...

474
474
STVV op zucht van topdeal: "Binnenkort een overeenkomst"

Bij STVV doen ze al vele jaren financieel en sportief geweldige zaken in Japan. Maar ondertussen ...

381
381
Vanhaezebrouck dropt 'bommetje': weldra terug T1?

Hein Vanhaezebrouck heeft al anderhalf jaar geen club meer. Hij is analist, maar zijn naam werd de ...

655
655
Van der Elst voorspelt "duurste transfer ooit" bij Club

Club Brugge kende een wisselvallig 2025. In 2026 willen ze weer écht domineren in ...

1038
1038
Vanhaezebrouck ziet grote transferblunder van Anderlecht

Olivier Renard heeft héél veel werk in januari. Hij moet proberen een zestal spelers ...

361
361
Bezorgt Leko Club Brugge een absolute toptransfer?

Bij Club Brugge zijn ze op zoek naar een winger. De Bruggelingen werden al met heel wat spelers in ...

882
882

Meer sportnieuws