'Club Brugge haakt af voor Belgische verdediger'

397 stemmen
'Club Brugge haakt af voor Belgische verdediger'

Voor Club Brugge zit de voorbereiding er binnen enkele dagen alweer op, zaterdagavond wordt het nieuwe seizoen afgetrapt met de Supercup tegen KRC Genk. In aanloop naar het treffen met de bekerwinnaar is het wel nog steeds wachten op versterking. Blauw-Zwart is echter bezig met verschillende dossiers, volgens Het Nieuwsblad wordt ook in Italië naar aanwinsten gespeurd.

Om te kunnen meestrijden op meerdere fronten, wil de landskampioen zijn selectie in de breedte versterken. Bovendien moet het mogelijk enkele sterkhouders vervangen. Odilon Kossounou bijvoorbeeld, die zich na een sterk seizoen in de kijker heeft gespeeld van een aantal Europese ploegen. Een officieel bod op de Ivoriaan kwam er evenwel nog niet binnen. Toch speurt Club de markt al af naar mogelijke vervangers. En volgens Het Nieuwsblad is Koni De Winter één van de pistes die bewandeld worden.

De 19-jarige Belg ruilde Zulte Waregem in 2018 in voor het grote Juventus, waar hij zijn jeugdopleiding vol maakte. De Winter was er zelfs aanvoerder bij de U19 en verlengde enkele maanden geleden nog zijn contract tot medio 2024. Hoewel hij nog niet debuteerde bij de hoofdmacht, is Juve dan ook niet van plan om hem zomaar te laten gaan. Zo zou de vraagprijs een slordige 5 miljoen euro bedragen. Bovendien zou er concurrentie heersen. Onder meer vanuit de Premier League tonen naar verluidt enkele ploegen interesse.

UPDATE 23/07
Een mogelijke transfer van Koni De Winter naar Club Brugge is niet langer aan de orde. Volgens Het Nieuwsblad bleek de jonge verdediger van Juventus uiteindelijk niet haalbaar voor de landskampioen. Al te hard zullen ze daar evenwel niet om treuren in het Jan Breydelstadion, want met Stanley Nsoki lijken ze bijna een verdediger beet te hebben en daarnaast zou een andere jonge Belg van een Italiaanse topclub nog op weg zijn naar Club.

LEES OOK: 'Geheim plan PSG onthuld: Club Brugge ruikt miljoenen'

Tegenvaller voor Club?

Meest recent

Extra geluksbrenger: Duivels zorgen voor WK-primeur tegen Senegal

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

10
10
Waarschuwing Garcia: "Als hij speelt, is België kansloos"

De Rode Duivels staan voor een zware dobber in de 1/16de finales van het WK 2026. Zo wacht een duel ...

189
189
Definitief einde carrière? Broos reageert na WK-eliminatie

Voor Zuid-Afrika zit het wereldkampioenschap erop. Bafana Bafana sneuvelde zondagavond in de 1/16de ...

19
19
'Geheim plan PSG onthuld: Club Brugge ruikt miljoenen'

Club Brugge wist de voorbije zomermercato's steevast miljoenen op te halen met de verkoop van ...

217
217
Vanaken bevrijder Rode Duivels? Wilmots gaat op rem staan

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland dan toch zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels. En de ...

468
468
Scaloni doet boekje open: Messi toont klasse met groots gebaar

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

91
91
Nieuwe WK-rel hangt alweer in de lucht bij Rode Duivels

Bij de Rode Duivels leek de rust eindelijk terug. Toch hangt er alweer een nieuwe WK-rel in de ...

182
182
Gesloten spelersmeeting Duivels: deze boodschap hadden anciens

De Rode Duivels bereiden zich momenteel voor op hun 1/16de finale op het WK 2026 tegen Senegal. Na ...

149
149
'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

283
283
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

70
70
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

49
49
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

38
38
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

526
526
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

76
76
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

252
252
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

52
52
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

253
253
Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

182
182
'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

124
124
Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

De mogelijke rentree van Mathew Ryan naar Club Brugge maakt iets los. Veel fans zullen bij zijn naam ...

760
760
Debast terug fit? Verdediger geeft update over blessure

Waar blijft Zeno Debast? Dat is een vraag die de afgelopen dagen toch wel de ronde deed op sociale ...

69
69
Vandenbempt ziet groot gevaar voor de Rode Duivels

België treft Senegal in de zestiende finales. Dat is een heel pittige tegenstander voor de Rode ...

195
195
Hugo Broos bewijst het Belgische voetbal énorme dienst

Anno 2026 wordt voetbal regelmatig benaderd alsof het een exacte wetenschap is. Data, data en nog ...

185
185
'Soap Adedji-Sternberg: Club en Genk zorgen voor nieuwe wending'

Club Brugge en KRC Genk staan momenteel op gespannen voet van mekaar. Dat heeft alles te maken met ...

1148
1148
Nieuw-Zeelanders trekken grote ogen na 'zeldzame' actie Mechele

Brandon Mechele is bezig aan een uiterst sterk WK 2026. De verdediger was in de groepsfase zelfs ...

762
762

Meer sportnieuws