'Club Brugge haakt af voor Belgische verdediger'

door
'Club Brugge haakt af voor Belgische verdediger'

Voor Club Brugge zit de voorbereiding er binnen enkele dagen alweer op, zaterdagavond wordt het nieuwe seizoen afgetrapt met de Supercup tegen KRC Genk. In aanloop naar het treffen met de bekerwinnaar is het wel nog steeds wachten op versterking. Blauw-Zwart is echter bezig met verschillende dossiers, volgens Het Nieuwsblad wordt ook in Italië naar aanwinsten gespeurd.

Om te kunnen meestrijden op meerdere fronten, wil de landskampioen zijn selectie in de breedte versterken. Bovendien moet het mogelijk enkele sterkhouders vervangen. Odilon Kossounou bijvoorbeeld, die zich na een sterk seizoen in de kijker heeft gespeeld van een aantal Europese ploegen. Een officieel bod op de Ivoriaan kwam er evenwel nog niet binnen. Toch speurt Club de markt al af naar mogelijke vervangers. En volgens Het Nieuwsblad is Koni De Winter één van de pistes die bewandeld worden.

De 19-jarige Belg ruilde Zulte Waregem in 2018 in voor het grote Juventus, waar hij zijn jeugdopleiding vol maakte. De Winter was er zelfs aanvoerder bij de U19 en verlengde enkele maanden geleden nog zijn contract tot medio 2024. Hoewel hij nog niet debuteerde bij de hoofdmacht, is Juve dan ook niet van plan om hem zomaar te laten gaan. Zo zou de vraagprijs een slordige 5 miljoen euro bedragen. Bovendien zou er concurrentie heersen. Onder meer vanuit de Premier League tonen naar verluidt enkele ploegen interesse.

UPDATE 23/07
Een mogelijke transfer van Koni De Winter naar Club Brugge is niet langer aan de orde. Volgens Het Nieuwsblad bleek de jonge verdediger van Juventus uiteindelijk niet haalbaar voor de landskampioen. Al te hard zullen ze daar evenwel niet om treuren in het Jan Breydelstadion, want met Stanley Nsoki lijken ze bijna een verdediger beet te hebben en daarnaast zou een andere jonge Belg van een Italiaanse topclub nog op weg zijn naar Club.

LEES OOK: ‘Romano dropt groot transfernieuws over Stankovic’

Tegenvaller voor Club?

Meest recent

De Cat spaart lof niet over Taravel: “Hij had gelijk”

RSC Anderlecht zat de afgelopen weken in de hoek waar de klappen vallen, maar tegen Royal Antwerp FC ...

25
25
‘Romano dropt groot transfernieuws over Stankovic’

Aleksandar Stankovic is een schot in de roos bij Club Brugge. Blauw-Zwart haalde de middenvelder ...

101
101
Openda helemaal afgemaakt door Italiaans icoon

Het was toch een verrassing toen eind augustus het nieuws kwam dat Loïs Openda een toptransfer ...

41
41
'Anderlecht zet verrassende stap in zoektocht naar TD'

Anderlecht plaatste zich donderdagavond voor de bekerfinale en dat was een welkome opsteker in ...

253
253
Kompany balt vuist: Bayern maakt einde aan transfersaga

Vincent Kompany kan zeer tevreden zijn over het seizoen van Bayern München tot dusver. Zijn ...

31
31
Grote transferverrassing rond Igor Thiago

Igor Thiago zag zijn eerste seizoen bij Brentford nog in rook opgaan door aanhoudend blessureleed, ...

60
60
Om deze reden zat Mignolet plots naast Garcia bij loting

Donderdagavond vond in Brussel de loting plaats voor de volgende editie van de Nations League. De ...

125
125
Overname Antwerp op komst? Club bevestigt gesprekken

Er wordt intussen al een hele tijd druk gespeculeerd over de toekomst van Antwerp. Sinds de titel in ...

414
414
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht vol voor Schreuder, exodus bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

232
232
Rode Duivels schrikken: bomvolle speelkalender bekend

De loting van de Nations League heeft België in een loodzware groep in de Nations League ...

93
93
Dejaegere naar JPL? ‘KVK-pion verrast met wending’

Brecht Dejaegere heeft een verleden in de Jupiler Pro League bij KAA Gent, maar dit seizoen speelt ...

280
280
Still breekt stilte over Anderlecht na pijnlijk vertrek

Edward Still was interim-trainer bij RSC Anderlecht na het ontslag van Besnik Hasi. De oefenmeester ...

267
267
‘Horrorscenario’ stadiondossier Club en Cercle Brugge

Club Brugge hoopt al lange tijd een nieuw stadion te bouwen. De start van de bouw lijkt dichterbij ...

1209
1209
Oosting briest: dit riep de Antwerp-coach tijdens de rust

Royal Antwerp FC won in de heenwedstrijd van de beker met 0-1 op het veld van RSC Anderlecht, maar ...

505
505
Allesbehalve gezond: grote zorgen bij Belgische clubs

Deze week werden de financiële cijfers van de Belgische profclubs in het vorige seizoen ...

147
147
Anderlecht krijgt gouden tip over Taravel

Wekenlang leek Anderlecht een dode mus, maar donderdagavond kwam Paars-Wit plots weer helemaal tot ...

596
596
Huwelijksbom rond Ruben Van Gucht? "Viel uit de lucht"

Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic zouden zopas een heel ingrijpende beslissing genomen hebben in hun ...

335
335
Beveren straks in 1A: Peeters oordeelt over twijfels

We zijn nog maar halfweg februari, maar de eerste nieuwkomer in de Jupiler Pro League voor volgend ...

373
373
Revelatie Club Brugge verrast: "4 op 10 voor mijn seizoen"

Er waren heel wat twijfels rond Club Brugge in de zomer, want heel wat sterkhouders vertrokken toen. ...

237
237
Smaakmaker KV Mechelen spreekt duidelijk over transfer

Zes speeldagen voor het einde van de reguliere competitie mag KV Mechelen nog altijd dromen van een ...

308
308
Waanzinnige prestatie Anderlecht: "Had 0-9 kunnen zijn"

De bekerfinale wordt een Brusselse derby, want na Union plaatste donderdagavond ook Anderlecht zich. ...

321
321
'Club Brugge pakt uit met nieuw megaproject'

Club Brugge is in het voorbije decennium uitgegroeid tot de nummer één in België, ...

464
464
Deschacht uit zijn dak: "Geef hem contract voor 5 jaar!"

Anderlecht heeft zich donderdagavond op sensationele wijze geplaatst voor de bekerfinale. Het veegde ...

520
520
'Club Brugge gaat all-in voor 10M-Italiaan'

Club Brugge heeft een Italiaanse middenvelder hoog op het lijstje staan voor de zomer. Volgens ...

259
259
WK in gevaar? Rode Duivels krijgen klap

Donderdagavond werd er in Brussel geloot voor de volgende campagne van de Nations League. Met ...

103
103

Meer sportnieuws