'Club Brugge haakt af voor Belgische verdediger'

397 stemmen
'Club Brugge haakt af voor Belgische verdediger'

Voor Club Brugge zit de voorbereiding er binnen enkele dagen alweer op, zaterdagavond wordt het nieuwe seizoen afgetrapt met de Supercup tegen KRC Genk. In aanloop naar het treffen met de bekerwinnaar is het wel nog steeds wachten op versterking. Blauw-Zwart is echter bezig met verschillende dossiers, volgens Het Nieuwsblad wordt ook in Italië naar aanwinsten gespeurd.

Om te kunnen meestrijden op meerdere fronten, wil de landskampioen zijn selectie in de breedte versterken. Bovendien moet het mogelijk enkele sterkhouders vervangen. Odilon Kossounou bijvoorbeeld, die zich na een sterk seizoen in de kijker heeft gespeeld van een aantal Europese ploegen. Een officieel bod op de Ivoriaan kwam er evenwel nog niet binnen. Toch speurt Club de markt al af naar mogelijke vervangers. En volgens Het Nieuwsblad is Koni De Winter één van de pistes die bewandeld worden.

De 19-jarige Belg ruilde Zulte Waregem in 2018 in voor het grote Juventus, waar hij zijn jeugdopleiding vol maakte. De Winter was er zelfs aanvoerder bij de U19 en verlengde enkele maanden geleden nog zijn contract tot medio 2024. Hoewel hij nog niet debuteerde bij de hoofdmacht, is Juve dan ook niet van plan om hem zomaar te laten gaan. Zo zou de vraagprijs een slordige 5 miljoen euro bedragen. Bovendien zou er concurrentie heersen. Onder meer vanuit de Premier League tonen naar verluidt enkele ploegen interesse.

UPDATE 23/07
Een mogelijke transfer van Koni De Winter naar Club Brugge is niet langer aan de orde. Volgens Het Nieuwsblad bleek de jonge verdediger van Juventus uiteindelijk niet haalbaar voor de landskampioen. Al te hard zullen ze daar evenwel niet om treuren in het Jan Breydelstadion, want met Stanley Nsoki lijken ze bijna een verdediger beet te hebben en daarnaast zou een andere jonge Belg van een Italiaanse topclub nog op weg zijn naar Club.

LEES OOK: 'Niet enkel Sels en Sommer: Club denkt aan straffe rentree'

Tegenvaller voor Club?

Meest recent

Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

26
26
'Niet enkel Sels en Sommer: Club denkt aan straffe rentree'

Wie wordt volgend seizoen de eerste doelman van Club Brugge? Dat is de grote vraag na het pensioen ...

152
152
'Anderlecht stelt belangrijke voorwaarde voor transfer'

Bij Anderlecht lijken de postjes voor volgend seizoen stilaan ingevuld te worden. Met Vitor Bruno ...

81
81
'Transfers Raskin en Lukebakio komen op gang'

Ze zullen op dit moment natuurlijk vooral bezig zijn met de levensbelangrijke slotwedstrijd tegen ...

36
36
Genk baalt: groot talent vertrekt naar Spanje

KRC Genk eindigde het seizoen op de valreep zonder Europees ticket, nadat het in de barrages na ...

99
99
Antwerp stelt nieuwe uitshirt voor met verrassende gast

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen een tegenvaller, want ze kampeerden lange tijd onderin het ...

70
70
Verrassende Belg versiert transfer naar Hajduk Split

Af en toe passeren er zeer verrassende transfers de revue. Zo strijkt er bijvoorbeeld nu plots een ...

25
25
TRANSFERUURTJE: 'Club nadert topdoelman, blijft De Cat toch?'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

314
314
Charlie Hebdo zet WK op stelten met cartoon Deschamps

De Franse nationale ploeg zal de laatste groepsmatch tegen Noorwegen afwerken zonder bondscoach ...

67
67
Amadou Onana gaat op WK vol voor opvallende nieuwe carrière

Amadou Onana is een veelbesproken figuur zowel op als naast het veld. De middenvelder houdt zich ...

34
34
‘Vitor Bruno toont meteen harde hand bij Anderlecht’

RSC Anderlecht heeft met Vitor Bruno een nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De Portugees is de ...

519
519
'Club helemaal overtuigd en all-in voor knaltransfer'

Club Brugge wacht voorlopig nog altijd op zijn eerste zomeraanwinst, want door het WK lijkt hun ...

568
568
AA Gent jubelt: toptalent zet handtekening

AA Gent is woensdag ook begonnen aan zijn voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Buffalo's hebben ...

94
94
Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Na de eerste WK-wedstrijd kreeg hij de wind van voren. Op sociale media werd zijn aanpak afgekraakt ...

177
177
Charleroi haalt derde zomeraanwinst binnen

De zomermercato komt voor alsmaar meer Belgische clubs helemaal op gang. Nu de voorbereiding bij de ...

18
18
Verschueren doet boekje open over trainerskeuze Anderlecht

Anderlecht stelde deze week eindelijk zijn nieuwe trainer voor. De keuze viel daarbij op een zeer ...

278
278
Ex-trainer rekent af met Courtois en beoordeelt Penders

Op zijn 34ste is Thibaut Courtois mogelijk bezig aan zijn laatste weken als Rode Duivel, want de ...

176
176
FIFA legt zware schorsing op na horrortackle die been brak

Het WK kende tot dusver al de nodige hoogtepunten, maar ook enkele dieptepunten. Soms vielen die ook ...

103
103
'Feyenoord shopt in Jupiler Pro League: mondeling akkoord'

KVC Westerlo gaat de nodige sterkhouders verkopen deze mercato, maar er zal ook nog kwaliteit ...

167
167
Kompany gecharmeerd: "Bayern haalt hem nu niet weg bij RSCA"

Bayern München gaat weldra Ismail Saibari voorstellen als nieuwe speler. Hij is niet de enige ...

328
328
Albert scherp voor twee Duivels: "Zijn over hun top"

België moet flink aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. De volgende ronde moét gehaald worden, ...

304
304
Broos schrijft geschiedenis: "Een van mooiste momenten ooit"

Hugo Broos is voor eeuwig en altijd een held in Zuid-Afrika. Hij loodste hen naar de volgende ronde ...

118
118
Rel rond De Bruyne loert alweer om de hoek bij Rode Duivels

Kevin De Bruyne leek bij de Rode Duivels weer plezier gevonden te hebben. Maar na twee WK-matchen ...

491
491
Verschueren met straffe update over De Cat én transfers

Michael Verschueren, voorzitter van RSC Anderlecht, vertoeft momenteel op het WK. Hij zat daar samen ...

765
765
Defour pakt uit met gewaagde Rode Duivels-voorspelling

De Rode Duivels spelen zaterdagochtend een cruciaal duel tegen Nieuw-Zeeland. Winnen en de volgende ...

163
163

Meer sportnieuws