'Club Brugge haakt af voor Belgische verdediger'

door
'Club Brugge haakt af voor Belgische verdediger'

Voor Club Brugge zit de voorbereiding er binnen enkele dagen alweer op, zaterdagavond wordt het nieuwe seizoen afgetrapt met de Supercup tegen KRC Genk. In aanloop naar het treffen met de bekerwinnaar is het wel nog steeds wachten op versterking. Blauw-Zwart is echter bezig met verschillende dossiers, volgens Het Nieuwsblad wordt ook in Italië naar aanwinsten gespeurd.

Om te kunnen meestrijden op meerdere fronten, wil de landskampioen zijn selectie in de breedte versterken. Bovendien moet het mogelijk enkele sterkhouders vervangen. Odilon Kossounou bijvoorbeeld, die zich na een sterk seizoen in de kijker heeft gespeeld van een aantal Europese ploegen. Een officieel bod op de Ivoriaan kwam er evenwel nog niet binnen. Toch speurt Club de markt al af naar mogelijke vervangers. En volgens Het Nieuwsblad is Koni De Winter één van de pistes die bewandeld worden.

De 19-jarige Belg ruilde Zulte Waregem in 2018 in voor het grote Juventus, waar hij zijn jeugdopleiding vol maakte. De Winter was er zelfs aanvoerder bij de U19 en verlengde enkele maanden geleden nog zijn contract tot medio 2024. Hoewel hij nog niet debuteerde bij de hoofdmacht, is Juve dan ook niet van plan om hem zomaar te laten gaan. Zo zou de vraagprijs een slordige 5 miljoen euro bedragen. Bovendien zou er concurrentie heersen. Onder meer vanuit de Premier League tonen naar verluidt enkele ploegen interesse.

UPDATE 23/07
Een mogelijke transfer van Koni De Winter naar Club Brugge is niet langer aan de orde. Volgens Het Nieuwsblad bleek de jonge verdediger van Juventus uiteindelijk niet haalbaar voor de landskampioen. Al te hard zullen ze daar evenwel niet om treuren in het Jan Breydelstadion, want met Stanley Nsoki lijken ze bijna een verdediger beet te hebben en daarnaast zou een andere jonge Belg van een Italiaanse topclub nog op weg zijn naar Club.

LEES OOK: 'Knaltransfer bij Club Brugge: top 15 van de wereld'

Tegenvaller voor Club?

Meest recent

Druk stijgt bij Union: Burgess echt op weg naar uitgang?

Union SG boekte afgelopen weekend een belangrijke thuiszege tegen KRC Genk. Bij de koploper behoorde ...

1
1
'Anderlecht kiest voor Taravel: meer details bekend'

De kogel is door de kerk: Jérémy Taravel blijft aan als trainer van RSC Anderlecht. ...

83
83
'Knaltransfer bij Club Brugge: top 15 van de wereld'

Club Brugge gaat alweer een lucratieve zomer tegemoet. Terwijl sterkhouders zoals Joel Ordonez, ...

251
251
Vanhaezebrouck verrast: uitblinkers weg bij Anderlecht?

RSC Anderlecht wist zondag nog eens zijn voet naast Club Brugge te zetten. Met dank vooral aan ...

168
168
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 29 bekend

Nu de reguliere competitie afstevent op zijn finale ontknoping kan ook de arbitrage zich geen fouten ...

65
65
Alderweireld's emotionele boodschap: "Het moet stoppen!"

Voormalig Rode Duivel Toby Alderweireld laat opnieuw van zich horen, maar deze keer niet op het ...

73
73
'Club schrikt zich rot: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende steunpilaren kwijt te spelen. Zo komen jongens als ...

226
226
Maand na ontslag Hasi: drie grootste winnaars onder Taravel

Tenzij er geen oplossing wordt gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

222
222
Belangrijk nieuws uit Napels: "Of De Bruyne blijft?"

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond zijn rentree gemaakt bij SSC Napoli na maanden van blessureleed. ...

70
70
'Wending in WK-selectie: Duivel doet Garcia plots twijfelen'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

102
102
Nú al favoriet Gouden Schoen? "Dan is de winnaar praktisch gekend"

Het nieuwe kalenderjaar is inmiddels al een dikke twee maanden ver. En dus zijn ook al de eerste ...

379
379
Groot probleem bij Club Brugge: Leko moet ingrijpen

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

309
309
Gheysens bruskeert: ongeziene ommezwaai bij Antwerp FC

Paul Gheysens duwt Antwerp FC plots richting een nieuwe koers. De beslissing komt niet uit de lucht ...

198
198
Done deal: Anderlecht stelt "Zwitsers zakmes" voor

RSC Anderlecht sleepte zondag een 2-2 gelijkspel uit de brand op het veld van aartsrivaal Club ...

344
344
Lardot evalueert speeldag 28: arbitrage de mist in?

In de laatste rechte lijn richting de play-offs neemt de spanning toe in de Jupiler Pro League. ...

982
982
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

115
115
'Anderlecht hakt knoop door: witte rook rond Taravel'

Ook in zijn vijfde wedstrijd als interimtrainer van RSC Anderlecht bleef Jérémy ...

211
211
Club Brugge deelt heuglijk nieuws: contract tot 2029

Club Brugge bleef zondag steken op een 2-2 gelijkspel tegen aarstrivaal RSC Anderlecht. In de topper ...

309
309
Union SG aan zet: Burgess duidelijk over zomers vertrek

Bij Union SG moeten ze stilaan een belangrijke knoop gaan doorhakken. Gaan ze verder of niet met ...

97
97
Transferadvies bij Anderlecht: "Sowieso mooie toekomst"

RSC Anderlecht begint steeds meer op dreef te geraken. De Brusselaars pakten een punt op het veld ...

233
233
Courtois investeert in Belgische club: "Gesprek geweest"

Thibaut Courtois gaat investeren in een Belgische club, dat is al officieel meegedeeld. Er doen ...

230
230
'Club Brugge beloont Tresoldi: pittige bonussen op straat'

Club Brugge haalde afgelopen zomer Nicolo Tresoldi voor 6 miljoen euro weg bij Hannover '96. De ...

376
376
Vandenbempt looft RSCA'er: "Ook bij Club een uitblinker"

RSC Anderlecht pakte inzake kansen een verdiend punt op het veld van Club Brugge. Met een 4 op 6 ...

203
203
Sensatie in Nederland: PSV zet champagne al klaar

Op PSV staat nu toch al een aantal jaren geen maat in Nederland. De club uit Eindhoven is ...

70
70
Club Brugge aan zet: zéér opvallende negatieve statistiek

Club Brugge moet in de Jupiler Pro League een constanter niveau gaan halen. De Bruggelingen ...

158
158

Meer sportnieuws