'Club Brugge verrast en haalt toptalent terug naar Jan Breydel'

1510 stemmen
'Club Brugge verrast en haalt toptalent terug naar Jan Breydel'

Het heeft lange tijd geduurd, maar de mercato lijkt nu echt op gang te komen bij Club Brugge. Donderdag werd al de eerste grote uitgaande transfer afgerond met de verkoop van Odilon Kossounou aan Bayer Leverkusen voor bijna 30 miljoen euro, terwijl nu ook de eerste inkomende transfer zeer dichtbij komt. De voorbije dagen werd al melding gemaakt van de nakende komst van Stanley Nsoki, maar mogelijk strijkt eerst nog een andere verrassende naam in Jan Breydel neer.


Het Laatste Nieuws meldt immers dat Club op het punt staat om Tibo Persyn terug te halen van Internazionale. De 19-jarige zou voor één seizoen gehuurd worden van de Italiaanse kampioen, waarbij Blauw-Zwart ook een aankoopoptie zou bedingen. Vrijdag zou de jeugdinternational al zijn medische testen afleggen en later op de dag kan de transfer al geofficialiseerd worden.

Persyn mag zo proberen door te breken op het oude nest, want hij is een jeugdproduct van Club. Hij gold als een groot talent, maar in 2018 verkaste hij echter naar Inter, waar hij de voorbije jaren bij de beloften zich verder ontwikkelde. Vorige zomer stond hij op het punt om zijn kans te krijgen bij de A-kern, maar corona gooide toen roet in het eten. Bij Club moet Persyn nu de beoogde extra optie op de rechterflank worden, want hij kan zowel uit de voeten als rechtsachter als hoger op de flank. Hij lijkt dus vooral een concurrent te worden van leeftijdsgenoot Ignace Van der Brempt.

LEES OOK: Club-fans geloven oren niet: ongeziene stunt Verhaeghe

Goede transfer van Club?

Meest recent

WK 26': zó denkt Frankrijk dit keer over Rode Duivels

Tijdens de voorbije grote toernooien werd vanuit Frankrijk wel eens neerbuigend gedaan over de Rode ...

178
178
'Garcia onder druk: verregaande gevolgen bij slecht WK'

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

284
284
Club-fans geloven oren niet: ongeziene stunt Verhaeghe

Bart Verhaeghe is nog lang niet klaar met Club Brugge. Na de tweede ster droomt de voorzitter van ...

2718
2718
Verbeke duikt plots op in samenwerking met wereldster

Er is in het voorbije jaar bij Anderlecht weer heel wat veranderd. Wouter Vandenhaute begaf ...

45
45
'Real blijft maar gaan en wil nu ook sterkhouder City'

Real Madrid beleefde een tegenvallend seizoen en bleef al voor het tweede jaar op rij achter zonder ...

50
50
Schrik om Doku: ploegmaats komen met update

Als de Rode Duivels straks ver willen raken op het WK, dan zal daarbij een belangrijke rol weggelegd ...

124
124
Saelemaekers tipt Garcia: nieuwe positie op WK?

De Rode Duivels zijn intussen al wat meer gesetteld in hun nieuwe basecamp in Seattle, waar ze ...

46
46
'Club houdt groot talent uit buitenlandse klauwen'

Het is voor Club Brugge een bewogen seizoen geweest, dat het na een razend spannende strijd als ...

141
141
Kortrijk haalt nieuwe spits, Patro gaat weer Duitse toer op

Het Belgische voetbalseizoen zit er nog maar net op, maar voor veel clubs nadert de start van de ...

51
51
Ruben Van Gucht breekt los als DJ: "Het is een leugen!"

Hij is overal tegelijk. Op televisie, in de sportwereld en tegenwoordig ook achter de draaitafels. ...

18
18
AA Gent verrast met komst gewezen JPL-coach

AA Gent eindigde zijn seizoen op de valreep met een Europees ticket, nadat het in de barrage na ...

157
157
Club Brugge pakt uit: groot talent tekent bij

Club Brugge groeide de voorbije jaren uit tot een talentenfabriek, wat dit seizoen nog eens ...

174
174
STVV pakt uit met opvolger voor Wouter Vrancken

STVV verbaasde dit seizoen de Belgische voetbalwereld met een derde plaats in de Jupiler Pro League, ...

160
160
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

96
96
Red Flames met enorme kater ondanks dertien goals

De Red Flames wonnen de afgelopen met 6-0 en 0-7 van Luxemburg. Toch was er héél grote ...

33
33
'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United wil volgend seizoen weer een gooi doen richting landstitel. Daarvoor is uiteraard ...

112
112
Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Mike Penders vertoeft momenteel met België op het WK. De doelman heeft dat te danken aan een ...

116
116
'Beerschot vindt versterking bij KRC Genk'

Beerschot wil volgend seizoen promoveren naar de Jupiler Pro League. Het is duidelijk dat er nog ...

111
111
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

118
118
Van der Vaart maakt Rigaux met de grond gelijk

Dévy Rigaux versierde onlangs een opmerkelijke overgang. De Director of Football van Club ...

239
239
Keita spreekt duidelijke taal over transfergeruchten

Hij werd uiteindelijk niet door Rudi Garcia opgenomen in de selectie voor het WK, maar Mandela Keita ...

48
48
"Het is zuur dat ik weg moet bij Beerschot"

Beerschot greep uiteindelijk op het nippertje naast een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Ze ...

173
173
Club Brugge en Union kennen hun straffen

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er intussen al enkele weken op, maar enkele clubs moesten ...

364
364
'Iran dreigt: match tegen Rode Duivels stilgelegd?'

Er zullen straks op het WK heel wat ogen gericht zijn op groep G en dat zal niet noodzakelijk zo ...

411
411
'Club wrijft zich in handen: tweede grootmacht wil Ordoñez'

Bij Club Brugge lijken ze deze zomer het vertrek van heel wat smaakmakers te moeten vrezen. Na ...

390
390

Meer sportnieuws