'Club Brugge verrast en haalt toptalent terug naar Jan Breydel'

door
'Club Brugge verrast en haalt toptalent terug naar Jan Breydel'

Het heeft lange tijd geduurd, maar de mercato lijkt nu echt op gang te komen bij Club Brugge. Donderdag werd al de eerste grote uitgaande transfer afgerond met de verkoop van Odilon Kossounou aan Bayer Leverkusen voor bijna 30 miljoen euro, terwijl nu ook de eerste inkomende transfer zeer dichtbij komt. De voorbije dagen werd al melding gemaakt van de nakende komst van Stanley Nsoki, maar mogelijk strijkt eerst nog een andere verrassende naam in Jan Breydel neer.


Het Laatste Nieuws meldt immers dat Club op het punt staat om Tibo Persyn terug te halen van Internazionale. De 19-jarige zou voor één seizoen gehuurd worden van de Italiaanse kampioen, waarbij Blauw-Zwart ook een aankoopoptie zou bedingen. Vrijdag zou de jeugdinternational al zijn medische testen afleggen en later op de dag kan de transfer al geofficialiseerd worden.

Persyn mag zo proberen door te breken op het oude nest, want hij is een jeugdproduct van Club. Hij gold als een groot talent, maar in 2018 verkaste hij echter naar Inter, waar hij de voorbije jaren bij de beloften zich verder ontwikkelde. Vorige zomer stond hij op het punt om zijn kans te krijgen bij de A-kern, maar corona gooide toen roet in het eten. Bij Club moet Persyn nu de beoogde extra optie op de rechterflank worden, want hij kan zowel uit de voeten als rechtsachter als hoger op de flank. Hij lijkt dus vooral een concurrent te worden van leeftijdsgenoot Ignace Van der Brempt.

LEES OOK: 'Ajax-nachtmerrie: Club Brugge-deal hakt er zwaar in'

Goede transfer van Club?

Meest recent

Grote verandering: hier zal CL vanaf 2027 te zien zijn

De voorbije jaren moest de Belgische voetbalfan zich al stevig aanpassen om naar voetbal te kunnen ...

53
53
'Garcia schokt: 2 certitudes vallen nog uit de boot voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden. In de komende weken zullen de eerste selecties voor ...

55
55
Lukaku biedt zichzelf aan: pikante toptransfer lonkt

Romelu Lukaku werkt nog steeds in België aan zijn terugkeer, nadat eind maart een nieuwe ...

70
70
Zlatan Ibrahimović zet sociale media in brand met één video

Zlatan Ibrahimović heeft opnieuw van zich laten horen op sociale media, en zoals zo vaak deed hij ...

12
12
'Standard 'baalt': geen toptransfer naar Rusland'

Bij Standard gaat er deze zomer sowieso volk vertrekken. De Rouches moeten zoals elke Belgische ...

40
40
'Antwerp hakt knoop door over Janssen en Kerk'

Royal Antwerp FC kent alweer een pover seizoen en heeft de rol aan de Belgische top al even moeten ...

116
116
STVV geeft transferplan prijs: "Dat is de bedoeling"

Bij STVV zijn ze een voorbeeldclub inzake het financiële compartiment, dat maakten we al eerder ...

61
61
Wesley Sonck compleet voor schut gezet: "Wat is dit?"

Wesley Sonck heeft in zijn voetbalcarrière al heel wat meegemaakt. De ex-spits kreeg ...

41
41
Albert ziet Anderlecht fout maken: "Zijn vertrek is slecht nieuws"

RSC Anderlecht gaat nog zware weken tegemoet. De Brusselaars moeten alles op alles zetten voor een ...

162
162
'Ajax-nachtmerrie: Club Brugge-deal hakt er zwaar in'

Ajax zit met een probleem, want Club Brugge duwt stevig door voor een van de revelaties van de ...

273
273
'Alvarez verlaat Atlético: drie clubs en enorme monstersom'

Bij Atlético Madrid hebben ze met Julian Alvarez een topspits in de rangen. De kans is echter ...

70
70
Vanden Borre doet boekje open over RSCA-terugkeer Lukaku

Bij RSC Anderlecht hebben ze nood aan ervaring. Dé grote droomtransfer van de fans is Romelu ...

210
210
Taravel vindt oplossing: verrassende zet bij Anderlecht

RSC Anderlecht speelde een sterk eerste helft tegen Union SG en stond onverdiend achter bij de rust. ...

229
229
Club Brugge in dubio: twee spelers op zijspoor onder Leko

Bij Club Brugge willen ze nog meer de kaart van de jeugd trekken, maar na het vertrek van Kaye Furo ...

258
258
'War on talent bij Club Brugge: ook KRC Genk getroffen'

De transferperiode opent pas binnen enkele weken officieel zijn deuren, maar achter de schermen ...

254
254
VAR-discussie in Madrid: Alderweireld en De Boer duidelijk

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

46
46
Gedurfde voorspelling: "Zíj́ gaan Club kampioen maken"

Money time is nu echt wel aangebroken in de titelstrijd van de Jupiler Pro League. Vanaf komend ...

334
334
Twee penalty's en VAR-ingreep: geen winnaar in Atlético-Arsenal

Ook de tweede halve finale van de Champions League kan na één wedstrijd nog alle ...

25
25
Gent ruikt extra miljoenen: vijf huurdossiers onder de loep

AA Gent strijdt momenteel nog volop voor een Europees ticket. Dat behalen zou de club alvast een ...

215
215
Penaltyfestijn in Atlético-Arsenal: analisten vellen verdict

In de Champions League stond woensdag de tweede heenmatch van de halve finales op het programma. ...

29
29
'Club Brugge trekt bleek weg: transferbom van 35 miljoen'

Club Brugge lijkt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Zo lijkt ook Aleksandar ...

572
572
Zorgen voor Garcia: grote verandering in WK-basiself?

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

228
228
Deschacht maakt lijstje op: 'Deze spelers moet Anderlecht houden'

RSC Anderlecht wil zijn twee komende duels in de Champions' Play-Offs gebruiken om straks zo in ...

430
430
Kompany grijnst: PSG incasseert mokerslag voor return

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben de voetbalwereld dinsdagavond geplezierd met een ...

331
331
'Hete zomer in Genk: gigantische transfertaak wacht'

KRC Genk blijft ook in de Europe Play-Offs uiterst wisselvallig voor de dag komen. Racing behaalde ...

661
661

Meer sportnieuws