'Hazard heeft heldere transferboodschap voor Real-bestuur'

550 stemmen
'Hazard heeft heldere transferboodschap voor Real-bestuur'

Het EK heeft voor Eden Hazard heeft toch weer niet gebracht wat ervan gehoopt werd. Na een vrij onzichtbare groepsfase speelde de aanvoerder van de Rode Duivels wel een uitstekende wedstrijd tegen Portugal, maar daarna moest hij de kwartfinale tegen Italië weer missen door een blessure. Intussen stoomt Hazard zich klaar om fit aan het nieuwe seizoen te beginnen bij Real Madrid.


Al lijkt het niet 100 procent zeker dat Hazard ook effectief bij de Koninklijke zal blijven. Zo meldt AS dat tussenpersonen Hazard aangeboden hebben bij zijn ex-club Chelsea. Toch lijkt het weinig waarschijnlijk dat de 30-jarige effectief zal terugkeren op Stamford Bridge. Real wil immers nog 60 miljoen euro recupereren en Hazard verdient nu ook meer, wat betekent dat de Blues zwaar zouden moeten investeren voor zijn komst. De prioriteit van Chelsea ligt echter bij het aantrekken van een spits, want Thomas Tuchel heeft al genoeg opties voor de positie van Hazard.

UPDATE 22/07
De kans dat Chelsea met de nodige miljoenen over de brug zal komen is dus behoorlijk klein en bovendien staat ook Hazard zelf niet te springen om te vertrekken in Madrid. Volgens Marca heeft de aanvaller aangegeven dat hij gewoon bij Real wil blijven en wil bewijzen dat hij wel degelijk het niveau heeft om te kunnen uitblinken bij de Koninklijke. Bovendien vindt de Rode Duivel dat hij de club iets verschuldigd is na zijn twee tegenvallende seizoenen. Bovendien zou hij het vertrouwen genieten van nieuwe coach Carlo Ancelotti. Voorlopig lijkt een vertrek dus niet aan de orde, al duurt de mercato natuurlijk nog enkele weken.

LEES OOK: 'City en United jagen op goudhaantje van Gent'

Hazard kan het niveau van Real Madrid zeker aan ...

Meest recent

Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

17
17
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

8
8
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

26
26
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

98
98
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

62
62
Degryse scherp voor twee keuzes Garcia: "Vind ik raar"

De Rode Duivels spelen tegen Tunesië hun laatste oefenmatch voor het WK. Bondscoach Rudi Garcia ...

140
140
'Club Brugge zet zinnen op peperdure doelman'

Club Brugge heeft afscheid genomen van Simon Mignolet (gestopt) en Dani van den Heuvel (geen nieuw ...

282
282
“Wat een grap”: Belgische fans halen uit naar Garcia

Rudi Garcia maakte zijn basisploeg bekend voor de laatste oefenmatch tegen Tunesië. Hij koos ...

218
218
Garcia verrast met basisploeg bij Rode Duivels

België speelt om 15u zijn laatste oefenmatch voor het WK. Na de knappe zege tegen Kroatië ...

147
147
Kan Messi starten aan het WK? Scaloni geeft hét antwoord

Lionel Messi gaat zijn laatste WK beginnen. De Argentijnse sterspeler liep onlangs een blessure op ...

22
22
Red Flames streng na 6-0: "Dit is niet goed genoeg"

De Red Flames wonnen met 6-0 van Luxemburg. Dat is uiteraard een goed resultaat, maar niet goed ...

27
27
Boskamp klaar voor WK: "België of Nederland?"

De Rode Duivels spelen namiddag nog een oefenmatch tegen Tunesië en nadien vertrekken ze naar ...

109
109
Westerlo neemt afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

25
25
Albert ziet gigantisch probleem voor Vanaken

Bepaalde media zijn van mening dat Hans Vanaken in de basisploeg hoort bij België op het WK. ...

135
135
TRANSFERUURTJE: JPL-smaakmakers grof wild, Bayern 'hot'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

156
156
Madou gaat hard in tegen Baro: “Elke dag gefrustreerd…”

Het Laatste Nieuws heeft de clubleiders van de Belgische clubs aan één tafel gezet om ...

683
683
Garcia doet onthulling over Nainggolan: "Ik wist dat"

Radja Nainggolan speelt momenteel bij Patro Eisden in de Challenger Pro League, maar de middenvelder ...

206
206
Belgische terugkeer: Kabasele spreekt duidelijke taal

Christian Kabasele is inmiddels al 35 jaar, maar de centrale verdediger heeft mogelijk net zijn ...

123
123
Rudi Garcia hakt WK-knopen door: “Weiger ik te geloven”

Het WK 2026 staat voor de deur en de analisten zijn volop aan het speculeren over de typeploeg en ...

65
65
DAZN-debat laait weer op: Bornauw roept straffe taal

DAZN hield het Belgische voetbal afgelopen seizoen in een machtsgreep. De rechtenhouder kwam niet ...

397
397
Valse start: Rigaux compleet afgemaakt bij Feyenoord

Devy Riguax maakte de overstap van Club Brugge naar Feyenoord, maar dat valt niet bij iedereen in ...

350
350
Club Brugge dropt grote bom in Jupiler Pro League

Club Brugge werd dit jaar terug kampioen en speelt volgend jaar de Champions League. Dat is alweer ...

859
859
Domper Duitsland: smaakmaker verlaat nu al het WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kreeg ook nog eens ...

151
151
Fit of niet? Ancelotti geeft update over Neymar

De tijd dat Brazilië nog tot verbeelding sprak met talloze geniale voetballers in de selectie, ...

25
25
Vanaken vertelt waarheid achter shirtwissel met Modric

Een doelpunt zat er net niet in, maar Hans Vanaken heeft met zijn invalbeurt tegen Kroatië toch ...

563
563

Meer sportnieuws