'Hazard heeft heldere transferboodschap voor Real-bestuur'

door
'Hazard heeft heldere transferboodschap voor Real-bestuur'

Het EK heeft voor Eden Hazard heeft toch weer niet gebracht wat ervan gehoopt werd. Na een vrij onzichtbare groepsfase speelde de aanvoerder van de Rode Duivels wel een uitstekende wedstrijd tegen Portugal, maar daarna moest hij de kwartfinale tegen Italië weer missen door een blessure. Intussen stoomt Hazard zich klaar om fit aan het nieuwe seizoen te beginnen bij Real Madrid.


Al lijkt het niet 100 procent zeker dat Hazard ook effectief bij de Koninklijke zal blijven. Zo meldt AS dat tussenpersonen Hazard aangeboden hebben bij zijn ex-club Chelsea. Toch lijkt het weinig waarschijnlijk dat de 30-jarige effectief zal terugkeren op Stamford Bridge. Real wil immers nog 60 miljoen euro recupereren en Hazard verdient nu ook meer, wat betekent dat de Blues zwaar zouden moeten investeren voor zijn komst. De prioriteit van Chelsea ligt echter bij het aantrekken van een spits, want Thomas Tuchel heeft al genoeg opties voor de positie van Hazard.

UPDATE 22/07
De kans dat Chelsea met de nodige miljoenen over de brug zal komen is dus behoorlijk klein en bovendien staat ook Hazard zelf niet te springen om te vertrekken in Madrid. Volgens Marca heeft de aanvaller aangegeven dat hij gewoon bij Real wil blijven en wil bewijzen dat hij wel degelijk het niveau heeft om te kunnen uitblinken bij de Koninklijke. Bovendien vindt de Rode Duivel dat hij de club iets verschuldigd is na zijn twee tegenvallende seizoenen. Bovendien zou hij het vertrouwen genieten van nieuwe coach Carlo Ancelotti. Voorlopig lijkt een vertrek dus niet aan de orde, al duurt de mercato natuurlijk nog enkele weken.

LEES OOK: Garcia jubelt: Duivels met grote verrassing naar WK?

Hazard kan het niveau van Real Madrid zeker aan ...

Meest recent

'Anderlecht strikt Schreuder: omkadering krijgt al vorm'

In de zoektocht naar een nieuwe T1 richt RSC Anderlecht zijn pijlen momenteel vol op Alfred ...

110
110
'Madou geeft toe: recordtransfer op til bij Club Brugge'

Club Brugge kon in januari nog maar eens gouden zaken doen op de transfermarkt, maar hoewel ...

145
145
'Hein maakt gehakt van Anderlecht: bestuur reageert'

Het bestuur is er stellig van overtuigd dat RSC Anderlecht versterkt uit de wintermercato kwam, maar ...

209
209
Leko kruist vingers: Club Brugge krijgt cruciale update

In de play-offs van de Champions League krijgt Club Brugge woensdag Atlético Madrid over de ...

90
90
Vanhaezebrouck en Van der Elst geven RSCA gouden trainerstip

RSC Anderlecht heeft nog werk. Het is duidelijk dat deze periode een overgangsfase is voor de club. ...

207
207
'Man City tast diep in buidel voor opvolger Bernardo Silva'

Manchester City liet tijdens de voorbije wintermercato opnieuw de nodige milljoenen rollen voor de ...

40
40
Anderlecht bereikt absoluut dieptepunt: ongezien in 89 jaar

RSC Anderlecht blijft voorlopig maar klappen krijgen in de Jupiler Pro League. De gevallen ...

242
242
Groot alarm bij Rode Duivels: "Dit is een ramp!"

Nog exact 115 dagen te gaan en het wereldkampioenschap 2026 wordt officieel op gang getrapt. Maar ...

195
195
Vanaken eerlijk: "Of ik mee zou kunnen bij ploegen als Bayern?"

Deze week is het weer zover: de knock out-fase van de Champions League gaat van start. Club Brugge ...

429
429
'Kompany helemaal verloren: monstertransfer op komst'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor een belangrijk ...

91
91
Spectaculaire ommekeer Genk: "Als ik hem zie spelen ..."

Met nog vijf speeldagen te gaan in de reguliere competitie, zijn al drie ploegen (quasi) zeker van ...

626
626
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak'

Club Brugge zet de toon voor de zomermercato: 40 miljoen bleek zelfs in januari niet genoeg om hen ...

1104
1104
Leko maakt statement: exit in mineur bij Club Brugge?

Club Brugge heeft op papier wellicht de breedste selectie in België. Wanneer iedereen fit is ...

399
399
'Antwerp houdt adem in: Overmars naar Anderlecht?'

RSC Anderlecht hoopt eerstdaags Alfred Schreuder voor te stellen als nieuwe T1, maar op de ...

318
318
Under Review: Lardot eist sanctie, meeval voor STVV

Speeldag 25 in de Jupiler Pro League stond in het teken van de hevige sneeuwval, maar ook de ...

333
333
'Anderlecht gaat all-in voor Schreuder: plan B bekend'

RSC Anderlecht hoopt liever vandaag dan morgen een nieuwe hoofdcoach aan te stellen. De voornaamste ...

480
480
Leko vloekt: Club Brugge vreest mokerslag uit ziekenboeg

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de derbyzege tegen Cercle Brugge, want in de ...

498
498
Ruben Van Gucht mikpunt van spot: ‘Taxi staat klaar’

Met een zorgvuldig opgebouwde reputatie als sportjournalist leek Ruben Van Gucht jarenlang ...

226
226
Alderwereld geeft raad: "Kies daarom voor België of Marokko"

Toby Alderweireld is alomtegenwoordig. Op tv, in de kranten, online en ook in de Nederlandse pers. ...

438
438
Witte rook: Frutos heeft nieuwe club helemaal beet

Er was de afgelopen dagen wat spanning rondom Nicolas Frutos. Hij leek op weg naar Sporting ...

101
101
JPL-topclub haakt af: Albert ziet top zes verdwijnen

Een aantal clubs kunnen de top zes stilaan vergeten. Eén club kende afgelopen weekend een ...

236
236
'Anderlecht met bommetje: Overmars en twee Belgen'

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard op zoek naar een nieuwe sportieve baas. Het ...

1009
1009
Rode Duivel bij Anderlecht: Hein vindt het geen goed idee

RSC Anderlecht speelde alweer geen goede match tegen La Louvière en bleef op 0-0 steken. De ...

234
234
Bayat baalt: "Maakte de coach daar een fout? Neen, wij!"

Sporting Charleroi kende een aantal weken een heropleving met Hans Cornelis, maar zoals wel vaker ...

56
56
Drama bij Ajax: einde seizoen voor winterse topaankoop

Ajax kent een zeer moeilijk seizoen en de club pakte in januari uit met een aantal stevige ...

50
50

Meer sportnieuws