'Hazard heeft heldere transferboodschap voor Real-bestuur'

door
'Hazard heeft heldere transferboodschap voor Real-bestuur'

Het EK heeft voor Eden Hazard heeft toch weer niet gebracht wat ervan gehoopt werd. Na een vrij onzichtbare groepsfase speelde de aanvoerder van de Rode Duivels wel een uitstekende wedstrijd tegen Portugal, maar daarna moest hij de kwartfinale tegen Italië weer missen door een blessure. Intussen stoomt Hazard zich klaar om fit aan het nieuwe seizoen te beginnen bij Real Madrid.


Al lijkt het niet 100 procent zeker dat Hazard ook effectief bij de Koninklijke zal blijven. Zo meldt AS dat tussenpersonen Hazard aangeboden hebben bij zijn ex-club Chelsea. Toch lijkt het weinig waarschijnlijk dat de 30-jarige effectief zal terugkeren op Stamford Bridge. Real wil immers nog 60 miljoen euro recupereren en Hazard verdient nu ook meer, wat betekent dat de Blues zwaar zouden moeten investeren voor zijn komst. De prioriteit van Chelsea ligt echter bij het aantrekken van een spits, want Thomas Tuchel heeft al genoeg opties voor de positie van Hazard.

UPDATE 22/07
De kans dat Chelsea met de nodige miljoenen over de brug zal komen is dus behoorlijk klein en bovendien staat ook Hazard zelf niet te springen om te vertrekken in Madrid. Volgens Marca heeft de aanvaller aangegeven dat hij gewoon bij Real wil blijven en wil bewijzen dat hij wel degelijk het niveau heeft om te kunnen uitblinken bij de Koninklijke. Bovendien vindt de Rode Duivel dat hij de club iets verschuldigd is na zijn twee tegenvallende seizoenen. Bovendien zou hij het vertrouwen genieten van nieuwe coach Carlo Ancelotti. Voorlopig lijkt een vertrek dus niet aan de orde, al duurt de mercato natuurlijk nog enkele weken.

LEES OOK: 'Comeback Lavia: plan van Chelsea is bekend'

Hazard kan het niveau van Real Madrid zeker aan ...

Meest recent

'Leko velt hard verdict: Club Brugge dumpt dure flop'

Club Brugge hoopt dinsdag te stunten en Atlético Madrid uit de Champions League te knikkeren. ...

42
42
'Schreuder versus Taravel: Anderlecht hakt knoop door'

Ruim drie weken na het ontslag van Besnik Hasi heeft RSC Anderlecht nog steeds geen opvolger ...

82
82
'Leko verklapt volgende recordtransfer Club Brugge'

Na het 3-3 gelijkspel in de heenmatch hoopt Club Brugge dinsdag op het veld van Atlético ...

134
134
'Bommetje bij STVV: Vrancken richting Anderlecht?'

Na de 2-4 zege tegen Zulte Waregem ziet het er alsmaar meer naar uit dat Jérémy ...

274
274
'Dilemma bij Club Brugge: man-in-vorm op de bank?'

Club Brugge is geland in Madrid, waar het zich ten koste van Atlético bij de beste zestien ...

101
101
'Sprookjestransfer Luka Modric vlak na WK'

Na jaren trouwe dienst ruilde Luka Modric afgelopen zomer Real Madrid in voor AC Milan. Hoewel de ...

48
48
Eindelijk nieuw stadion? Club Brugge krijgt cruciale datum

Club Brugge scheerde ook dit seizoen hoge toppen in de Champions League, maar die prestaties staan ...

533
533
Anderlecht-directie met grond gelijk gemaakt: "Hallucinante fout"

Een tweetal weken geleden besloot RSC Anderlecht om technisch directeur OIivier Renard op straat te ...

307
307
Conflict op de spits: Prestianni tóch naar Madrid, boycot Mourinho

Woensdagavond wordt in de Champions League de return tussen Real Madrid en SL Benfica afgewerkt. ...

125
125
Simeone en co zwaar onder indruk: straffe woorden voor Club

Club Brugge staat dinsdagavond opnieuw voor een afspraak met de voetbalgeschiedenis. Op het veld van ...

307
307
‘Anderlecht pakt door: nieuwe coachnaam ligt al klaar’

Anderlecht duwt door voor een nieuwe coach, maar het dossier-Schreuder zit muurvast. Al-Diriyah FC ...

857
857
Hayen moet puzzelen: Genk deelt uppercut uit ziekenboeg

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Niet alleen gingen de troepen van Nicky ...

136
136
'Leko kiest aanval: verrassende vervanger Onyedika?'

Club Brugge vertoeft momenteel in Madrid, waar het de gunstige uitgangpositie uit de heenwedstrijd ...

325
325
Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

118
118
'Anderlecht zoekt T1: plottwist omtrent Schreuder'

RSC Anderlecht boekte zondag een deugddoende zege tegen Zulte Waregem en zette zo een serieuze stap ...

229
229
'Club Brugge vindt opvolger Ordonez: toptarget gespot'

Club Brugge gaat dinsdag tegen Atlético Madrid op zoek naar een ticket voor de achtste finale ...

337
337
Politie grijpt hard in: Club De Busser met pikant statement

Go Ahead Eagles zorgde zondagmiddag niet alleen op het veld voor opschudding. De ploeg van onze ...

34
34
Heymans voert druk op bij Genk: "Die match is 'do or die'"

KRC Genk verloor pijnlijk met 0-3 van Standard. Een resultaat dat ze niet hadden zien aankomen in de ...

228
228
Anderlecht is gewaarschuwd: "Geen tovenaar"

RSC Anderlecht staat vierde en met vijf punten meer dan de nummer zeven KRC Genk, zouden ze in ...

343
343
Vrancken mikt nog hoger: "Dat is de ambitie"

Wat een seizoen voor STVV. Ze werden ooit tweede in de Jupiler Pro League, maar dat is al tientallen ...

129
129
Club Brugge slaat toe met volgende contractverlenging

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van de jonge talenten ...

193
193
Vandenbroeck verrast: "Belgische topclub polste"

Zulte Waregem begon ijzersterk aan het seizoen, maar de laatste maanden zijn de resultaten wat ...

171
171
'Anderlecht krijgt wéér fikse tegenvaller in trainersdossier'

Het is tijd dat er duidelijkheid komt in het trainersdossier bij RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

331
331
Gemiste transfer: "Anderlecht? Neen, sprak wel met KV Mechelen"

Dit jaar startten we met een nieuwe rubriek: de Gemiste Transfer. Philippe Vande Walle kwam al aan ...

74
74
KV Mechelen sloeg zwaar toe: géén Nederland of Italië

Bij KV Mechelen haalden ze in januari Bouke Boersma voor 1,1 miljoen euro weg bij De Graafschap. De ...

207
207

Meer sportnieuws